Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(חוות דעת) פיג'ו 206 XS ידנית 110 כ"ס

תמיר.ז
שימו לב! השרשור הזה בן 4162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לקבל חוות דעת כללית על הרכב מבחינת אמינות, צריכת דלק וכדומה.

בנוסף רציתי לברר על מוסך טוב לצרפתיות באזור דרום/מרכז.

Amp #1 Phase Evolution RS4 | Amp #2 Sundown SAZ1500.1D | Comp F Rockford Fosgate T1652-S | Subs DC Audio Level 4 12" x2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן להריץ חיפוש בפורום, הרכב הזה נדון עשרות פעמים בעבר כולל כמה שרשורים שלי עם עלויות אחזקה, טיפולים וכו'.

מוסך מומלץ בדרום איפה? באשקלון, בבאר שבע או באילת?

במרכז יש לך את מוסך שאפט ומוסך גבע שהם מוסכים מצויניים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את "אורן שרותי רכב" בחולון שמתמחה (בין היתר) בפז'ו-סיטרואן כולל סריקת תקלות ממוחשבת. הרכב שהיה לי טופל אצלו, ועד היום אני שולח אליו חברים שתמיד יוצאים מרוצים. אני אהבתי מאוד את הרכב (הנהדר) הזה, ותוכל למצוא (בין היתר) שרשור סיכום שנה שהעליתי בזמנו.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של 206 XS ואני נהנה מכל רגע.

אני נוסע מחיפה למרכז בשביל לטפל ברכב במוסך "גבע". השירות, המקצועיות והאהבה שתקבל בגבע שווה כל רגע (אפילו את הנסיעה מחיפה!)

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים ספציפיים שצריך לשים אליהם לב ליפני קנייה של רכב כזה?

Amp #1 Phase Evolution RS4 | Amp #2 Sundown SAZ1500.1D | Comp F Rockford Fosgate T1652-S | Subs DC Audio Level 4 12" x2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים חשובים לבדוק: רגישות לנזילות של נוזל קירור מראש המנוע, ידית איתות בעייתית ויקרה להחלה, סאן-רוף במידה וקיים, מערכת מיזוג וחימום, תקינות הסרן האחורי (במיוחד ברכבים שעברו מעל 150 אלף קילומטרים) ועוד כמה דברים שתמצא אם תריץ חיפוש.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה היקר האמת שערכתי חיפוש ורוב התוצאות שהעלתי היו קשורות ל 206 בלבד. לכן רציתי לשמוע את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת צריכת דלק היא חסכונית מבחינת אמינות זה לא הצד החזק שלה הייתי אומר לך להגדיל את הסכום ולחפש משו יפני או בסיגנון הם יותר מצטיינים באמינות

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת צריכת דלק היא חסכונית מבחינת אמינות זה לא הצד החזק שלה הייתי אומר לך להגדיל את הסכום ולחפש משו יפני או בסיגנון הם יותר מצטיינים באמינות

בוא תגיד לי מה לא אמין ברכב הזה? שהוא צרפתי, זה מה שההורים שלך אומרים?

כמה שחבל לי לצער אותך שזה לא נכון, במיוחד בגרסת ה-XS שנחשבת לאחת הגרסאות המוצלחות של הסדרה.

וכן, אני מדבר מניסיון לעומתך ידידי.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה השנייה שלי בתקציב נמוך יותר זה הונדה סיויק הצא'בק 1.4 ידנית גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...