Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: השם היפה ביותר למכונית.

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 7215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיצר, כל מה שנשמע italiano אתם אוהבים.

אני אוהב: ביואיק לה סייבר

מאקלרן

לאנצ'יה הפסילון

אתה אולי אוהב אותן ,אבל אין מכוניות כאלה.

ביואיק היא , לה סאברה (LE SABRE) , כלומר הצבר.

מק'לארן , החברה רשומה על שמו של מקימה , ברוס מק'לארן , שהיה נהג מירוצים בינוני בשנות ה-60 והקים קבוצה כשפרש .

לנצ'יה היא אפסילון , על שם האות היוונית. (אגב ,חלק גדול מאוד ממכוניות החברה נקרא על שם אותיות יווניות : בטא (אהלן אישפוז :-D ) , גמא , דלתא , תמא, קאפא , (נדמה לי שגם פריזמה , אבל מורתי ליוונית נפחה את נשמתה עם מנת יתר של אוזו , כך שלא הספקתי ללמוד את כל האלפא-ביתא כראוי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר הבא המשמעות של ''לנסר'' היא ''סוס גדול מאוד''. :roll:

http://www.galactic-guide.com/articles/2R172.html

בתקופה זו מישהו במיצובישי היה בטוח שהוא שרוי בימי הביניים.

חוץ מהלאנסר יש גם את הקולט (סייח באנגלית) ואת הגאלאנט (אביר אציל , מקביל ל-KNIGHT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקליפס או ECLIPSE שווה שקיעה או ליקוי חמה אחד מהם, נכון?

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי קוואטרו.
אומנם כל אחד וטעם שלו

אבל למה אתה אוהב את הספרה 4 באיטלקית

אז מה אם פיאט UNO זה לא שם יפה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלחו לי כל חובבי הזונדה, אבל השם הזה פשוט מעורר בי חלחלה.

למי שלא יודע - זונדה זה צינור שדוחפים לקיבה דרך האף כדי להכניס מזון נוזלי לאנשים שמחוברים למכונות. זה פשוט דבר זוועתי.

.

אחרי שדחפו לאמא שלי זונדה ניכנסתי לשירשור הזה בשביל להסביר לכם כמה זה מגעיל.

השמות היפנים בדרך כלל לא אומרים כלום,הם רק מזכירים משהו אחר.

השמות הארופאיים בדרך כלל דפוקים.

שם של מישהו, או עיר,או מיספר,או אות

לשמות האמריקאים יש מחלקה שלמה בחברה שכל העבודה שלהם זה להמציא שם ,לעשות סקר שוק...

כל זה במקום ליצר מכוניות טובות

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיר מבוססת על סרט של וולט דיסני

הפוך.

הסרט של וולט דיסני מבוסס על העיר.

:lol:

או שמא זה בכלל היה איזה מכרה זהב גדול,ולא עיר? :roll:

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין איך זה שאף אחד לא הזכיר את השם האחד והיחיד, למכונית אחת ויחידה:

AC קוברה, כמובן!

(וייפר, שכן הוזכר, מוצלח כמעט באותה מידה... שניהם, כמובן, נחשים ארסיים. ובהקשר זה, למי שהזכיר את הדה-טומאסו מנגוסטה: משמעות השם היא נמיה.)

טייפון ולייטנינג הם שמות מוצלחים של טנדרי-ביצועים אמריקניים. הוריקן הופיע באופנועים - לא מוכרת לי מכונית כזו, במחשבה מהירה. טורנדו היה, כמובן, לאולדסמוביל, אך בתוספת O באמצע - לך תבין למה.

הלמבורגיני עם השם היפה ביותר, לטעמי, הוא המיורה. למכוניות-שרירים אמריקניות של פעם היו שמות נהדרים לטעמי - את המוסטנג כבר הזכירו, ויש גם את הדודג' צ'לנג'ר וצ'ארג'ר, פלימות' באראקודה וסופרברד, או הג'אוולין של אמריקן-מוטורס. בצד השני של הקשת המוטורית אפשר למצוא את הפיאט טופולינו - פשוט שם נהדר. גם פנדה, בעצם.

קצת תיקונים לדברים שנאמרו כאן. טארגה, פליקס, זה לא שם של מכונית אלא סוג - כמו קופה, קבריולה וכו'. הכוונה למכונית בה חלק מהגג ניתן להסרה. ושלבי, כמובן, זה לא שם דגם אלא מותג - או, במקרה של המוסטנג, גרסה מסויימת של הדגם. לאנסר זה לא סוס בכלל, אלא מונח צבאי מהעבר המתאר חייל נושא חנית (Lance). בדרך כלל המונח מתייחס לחייל רכוב. גאלאנט איננו אביר אציל, אלא תכונה - אומרים את זה על מישהו שנוהג באבירות. את השם האיטלקי Vallelunga מבטאים ואללונגה, בלי אפוסטרוף (יש מסלול בשם זה, קצת צפונית לרומא).

לסיכום: איך זה שאף אחד עוד לא השתמש בכינוי Terminator?

(טוב, כמעט אף אחד...)

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקונים קטנים.

ביואיק היא , לה סאברה (LE SABRE) , כלומר הצבר.

התבלבלת קצת. sabre (אכן מבוטא סייבר במבטא אמריקני) הוא סוג של חרב שהייתה בעיקר בשימוש הספרדים והפורטוגזים. אין קשר לפרי הלאומי הישראלי. :-P

קצת תיקונים לדברים שנאמרו כאן. [...] לאנסר זה לא סוס בכלל, אלא מונח צבאי מהעבר המתאר חייל נושא חנית (Lance). בדרך כלל המונח מתייחס לחייל רכוב.
טל, רק תוספת קטנה, אם כבר החלטנו לדקדק - Lancer הוא גם כינוי לסוס עליו היה רכוב האביר הימי-ביניימי שנלחם עם רומח (lance).

נדמה לי שהשם החביב עליי הוא בכל זאת המנגוסטה - מדהים איך משהו שהיה נשמע נורא בשפות מסויימות (דה טומאסו נמייה?!) מצליח להישמע טוב באיטלקית. :wink:

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...