Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: השם היפה ביותר למכונית.

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 7215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תיקונים קטנים.

התבלבלת קצת. sabre (אכן מבוטא סייבר במבטא אמריקני) הוא סוג של חרב שהייתה בעיקר בשימוש הספרדים והפורטוגזים. אין קשר לפרי הלאומי הישראלי. :-P

טל, רק תוספת קטנה, אם כבר החלטנו לדקדק - Lancer הוא גם כינוי לסוס עליו היה רכוב האביר הימי-ביניימי שנלחם עם רומח (lance).

נדמה לי שהשם החביב עליי הוא בכל זאת המנגוסטה - מדהים איך משהו שהיה נשמע נורא בשפות מסויימות (דה טומאסו נמייה?!) מצליח להישמע טוב באיטלקית. :wink:

ובכן... על הפירוש שמדובר גם בסוס לא שמעתי אף פעם. יתכן שאני טועה - אני זוכר במעומעם שזה קרה פעם, נדמה לי ב-97 :wink: - אבל גם HyperDictionary לא מכיר את הפירוש הזה. ו-Sabre, בנוסף להיותו חרב מעוקלת כבדה (בסרט רובין הוד משתמש בה מורגן פרימן), היא גם אחת החרבות בהן משתמשים כיום בספורט הסיף.

יאללה, תורך...

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ובכן... על הפירוש שמדובר גם בסוס לא שמעתי אף פעם. יתכן שאני טועה - אני זוכר במעומעם שזה קרה פעם, נדמה לי ב-97 :wink: - אבל גם HyperDictionary לא מכיר את הפירוש הזה.
מכל מלמדי השכלתי, ופשוט ציינתי את האמור בקישור שידידנו TRIPLE xXx צירף:

http://www.galactic-guide.com/articles/2R172.html

מתנצל ששכחתי לציין זאת. חיפוש כללי אכן העלה מעט מאוד פירושים דומים, אולם הרבה "כמעטים". בכל אופן, אני לא נחרץ בנקודה, ובוודאי לא מומחה גדול. סוסים מפחידים אותי - הם באים בלי בלמים. :-P

ו-Sabre, בנוסף להיותו חרב מעוקלת כבדה (בסרט רובין הוד משתמש בה מורגן פרימן), היא גם אחת החרבות בהן משתמשים כיום בספורט הסיף.

יאללה, תורך...

טוב, עם סיום כזה אתה מבין שאני לא יכול להתאפק. למיטב ידיעתי החרב שמורגן פרימן משתמש בה ב-"רובין הוד" היא scimitar, שהוא אכן חרב מעוקלת כבדה ורחבה יחסית. sabre לעומת זאת הוא חרב מעוקלת קלה וצרה יחסית.

די עם האופטופיק. סיימתי. אני מבטיח. :wink:

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר - סוס גדול מאוד - אז לנסר=מוסטאנג?:wink: ....

יוסי.

לא כי מוסטאנג = סוס פרא ולא קשור לגודלו. אני כלל לא בטוח שהמוסטאנג הוא גדול יותר מהסוס ה"מבויית".

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל ששכחתי לציין זאת. חיפוש כללי אכן העלה מעט מאוד פירושים דומים, אולם הרבה "כמעטים". בכל אופן, אני לא נחרץ בנקודה, ובוודאי לא מומחה גדול. סוסים מפחידים אותי - הם באים בלי בלמים. :-P

טוב, עם סיום כזה אתה מבין שאני לא יכול להתאפק. למיטב ידיעתי החרב שמורגן פרימן משתמש בה ב-"רובין הוד" היא scimitar, שהוא אכן חרב מעוקלת כבדה ורחבה יחסית. sabre לעומת זאת הוא חרב מעוקלת קלה וצרה יחסית.

טוב , אם כבר הסימיטר ,הרי שרליאנט ייצרו אחת כזו (גם אם היא לא מזכירה חרב :? )

plastic_car.jpg

עכשיו ,לגבי דה-תומאסו , הרי הייתה להם גם את הפנתרה , שם לא פחות יפה מהנמייה.

ואם כבר נכנסנו למחלקת החתולים הטורפים , אז נא לא לשכוח את שני הפורדים : קוגאר ופומה.:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול לחרבות, אבל לפי יותר ממילון אחד, Scimitar הוא סוג מסויים של Sabre, מה שאומר ששנינו צודקים... (ואכן, בסימיטר נהגו להשתמש הערבים והתורכים).

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגלגלו לאט לאט על הלשון....

לנצ'יה דלתא א-י-נ-ט-ג-ר-ל-ה

וכמובן שלכל לנצ'יה יש את האות היחודית שלה ב א'-ב' היווני

א-י-נ-ט-ג-ר-ל-ה.... ממש כמו יין טוב...

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקאילאן זה שם יפה :)

וגם מקלארן F1 (נשמע כמו דגם של מטוס :wink: )

**וגם באלנו זה שם יפה לאוטו**

:lol:

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגלגלו לאט לאט על הלשון.... א-י-נ-ט-ג-ר-ל-ה.... ממש כמו יין טוב...
אמת.

אני היחיד שהשמות "תמה"(Thema) או "קאפה" (kappa) מעלים לו אסוציאציה של בחורה יפה נוהגת באחת מן הלאנצ'יות הנ"ל?. :ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יותר מסתלסל על הלשון מ:

מזראטי קוואטרופורטה

כמעט ורציתי לומר שכל שם באיטלקית נשמע מצויין כשנזכרתי ב:

פיאט דובלו..

קוואטרופורטה זה שם של תרופה, או לפחות מזכיר אחת. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטנר כתב:

מה יותר מסתלסל על הלשון מ:

מזראטי קוואטרופורטה

כמעט ורציתי לומר שכל שם באיטלקית נשמע מצויין כשנזכרתי ב:

פיאט דובלו..

קוואטרופורטה זה שם של תרופה, או לפחות מזכיר אחת. :???:

:?

זה לא נשמע אקזוטי כל-כך כשאתה יודע את המשמעות של המילה באיטלקית (ארבע דלתות)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן שלכל לנצ'יה יש את האות היחודית שלה ב א'-ב' היווני

אני לא חושב שפולביה ואורליה הן אותיות יווניות. לא הייתי שם את כספי גם על דדרה ותסיס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אחד השמות היפים והכוחניים שיש למכונית זה ZX VOLCANEובכל אופן עושה רושם שהסקר הזה עוסק רק במכוניות על מפורסמות או מכוניות ביצועים אחרות..

ואני חשבתי שמחפשים את השם הכי יפה.......:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...