Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין עד 11 אלף

NiKiPrO
שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יופי זה עניין של טעם.

לדעתי מה שחשוב זה אם אתה אוהב את המראה של. אני חושב שאם כן אז זה מספיק.

אני אישית לא ממש מתחבר לדגמים האלה של פיאט (Uno\Punto\Panda וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו יש לי מישו שמוכר רכב כזה אז זה הפרטים

FIAT PUNTO 1998 XTZ 75

טסט עד: 07-2013

ק"מ: 145,000

צבע הרכב: כסף מטאל

מזגן: יש

יד:5

מחיר:6000 אלף

רק יש בעיה אחת הוא אמר שהמזגן של הקור עובד פיקס מקפיא אבל המזגן של החום לא עובד בכלל מה זה יכול להיות ולפי הפרטים איך נשמע האוטו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אחת כזאת. בגדול האוטו אמין, קל מאוד לתחזק אותו, החלפים זולים אבל האוטו רגיש להזנחה.

למשל מי ברז במקום נוזל קירור יבטיחו פריצת אטם ראש.

באוטו שאתה מתאר אין חימום כי כנראה הייתה נזילה מהרדיאטור חימום (בדוק את מצב מחשב כריות האוויר שנמצא מתחתיו) ובמקום לתקן אותו (כולל עבודה בערך 1200 ש"ח אם אני זוכר נכון) החליטו לבצע מעקף.

אם יש לך ידיים טובות ותחליט להחליף אותו בעצמך, אז העבודה כוללת פירוק מלא של הדשבורד.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי חס וחלילה לצחוק עליו, אני חושב שבמשכורת כזאת עדיף שלא תקנה רכב.

עדיף קטנוע או נסיעה באוטובוס.

ד"א הייתי ממליץ לכל אחד שיכול ז"א שהוא לבד וגר במקום מרכזי את אותה עצה, חבל על הכסף ועל זיהום האויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פונטו דומה לזה שמפורסמת כרגע בלוח המכירה כאן, לפי הפרטים- מטופלת היטב, לדעתי שווה להציץ.

וחבר- יש לך כאן כבר 11 עמודים על רכב בפחות מ10 אלף ש"ח... אנשים קונים רכבים ב100 אלף ש"ח עם הרבה פחות התלבטויות וקושיות. את מה שאתה צריך לדעת- קיבלת, את מה שלא- אתה יכול למצוא בחיפוש בפורום, תתפלא כמה אנשים שאלו בדיוק את אותם הדברים על אותם הרכבים. הגיע הזמן לקום מהכיסא ולהתחיל ללכת לראות רכבים בעיניים.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...