Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כמעט לא נמכרו קבריולטים בארץ?

mikish99
שימו לב! השרשור הזה בן 4312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיאטה עלתה פחות מ-190 אלף, אבל שיהיה. בקיץ מושלם לנסוע עם גג פתוח בבוקר או בשעות הערב. בחורף מושלם לנסוע עם גג פתוח בצהרים ועד החשיכה.

חבל שהפסיקו עם הייבוא שלה, בגלל התחלת הייבוא של מיני רודסטר.

עוד סיבה זה העליה במחירים, בעבר למשל היה ניתן לראות מלא סדרה 3 קבריולה, כיום עקב מחיר מאוד גבוה ביחס לפעם נמכרות קבריולטים בודדות מסדרה 3.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מושלם? לא הייתי אומר, זה עניין סובייקטיבי, לא כולם יעדיפו לנסוע בעיר עם גג פתוח ולנשום את כל העשן של האוטובוסים וכו'...

תלוי באיזור, תלוי בזמן וכמובן במזג האוויר, אין ספק שיש לזה יתרונות וזו תחושה כיפית בהנחה ושאר הגורמים מאפשרים זאת כמובן...

אף אחד לא אוהב לנשום עשן של אוטובוסים. בהרבה מקרים בעיר אני לא פותח את הגג בכלל. ברמזור האחרון לפני היציאה אני שולח יד למעלה, לוחץ על הכפתור, מסיט את הנועל וזורק את הגג לאחור.

אם אנשים ימשיכו לחשוב על החסרונות הם בחיים לא יקנו, כי יש המון. קבריולה/רודסטר זו לא מכונית שצריכים, זו מכונית שרוצים. זו גם לא מכונית שקונים אם חושבים על מה אחרים יחשבו. אני כבר לא שם ז*& אם אנשים מסתכלים עלי עקום ברחוב. בעיה שלהם. הבעיה היחידה מבחינתי, אגב, היא שכיום כשאני פנוי קשה מאוד למנוע מבחורות לחשוב שאתה לא פלוץ מתנשא או ערס אשכנזי כשאתה מגיע לאסוף אותן במכונית קטנה, כחולה ורועשת עם גג נפתח...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבריו זו אכן מכונית נישה מאוד ספיציפית...

לעניות דעתי, רוני ניסח את זה הכי יפה - קבריו זה לא רכב שצריכים, זה רכב שרוצים.

להגיד "לא קונים בארץ קבריו בגלל שחם פה בקיץ" זה בערך כמו להגיד לא קונים בארץ ג'יפים כי אין מקום...

או במילים אחרות, שטויות.

ונדילזים זו אולי סיבה, אבל בטח לא העיקרית לדעתי.

חוסר פרקטיות בטח משחק תפקיד.

אבל לדעתי אחת הסיבות העיקריות הן עלויות הביטוח שהן יותר יקרות לרכבים מסוג זה - בייחוד לנהג צעיר.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אוהב לנשום עשן של אוטובוסים. בהרבה מקרים בעיר אני לא פותח את הגג בכלל. ברמזור האחרון לפני היציאה אני שולח יד למעלה, לוחץ על הכפתור, מסיט את הנועל וזורק את הגג לאחור.

אם אנשים ימשיכו לחשוב על החסרונות הם בחיים לא יקנו, כי יש המון. קבריולה/רודסטר זו לא מכונית שצריכים, זו מכונית שרוצים. זו גם לא מכונית שקונים אם חושבים על מה אחרים יחשבו. אני כבר לא שם ז*& אם אנשים מסתכלים עלי עקום ברחוב. בעיה שלהם. הבעיה היחידה מבחינתי, אגב, היא שכיום כשאני פנוי קשה מאוד למנוע מבחורות לחשוב שאתה לא פלוץ מתנשא או ערס אשכנזי כשאתה מגיע לאסוף אותן במכונית קטנה, כחולה ורועשת עם גג נפתח...

זה דיי מצחיק זו אחת הסיבות שאני קניתי את הרכב שלי אחריי שהייתי עם חברה קבועה באיזור השנה

היחס מנשים הוא דיי מעורב , או שזה גורם לך להיראות באמת כמו פלצן או שזה מושך , הרוב הן מהסוג הראשון .

ודרך אגב לדעתי אחת הסיבות לקנייה מועטה של רכב כזה היא בעקבות מזג האוויר הקשה בארץ או חם מידי או קר מידי .

בכל מקרה בערבי הקיץ זו חוויה ממכרת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לאל שהמציאו את הסאן רוף נותן כמעט אותו האפקט בלי ביטוח בשמיים או חוסר ביטיחות

לעומת הקבריולט כל מכונית רביעית יוצאת עם סאן רוף מהחברה (שלא נדבר על הסיאט איביזה החדשה מ2010 שהמון צעירים רכשו אותה עם הגג השחור :] )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על קבריולטים שלא משווקים בארץ, אני זוכר בימים הם שהיו שברולט קוואליר, רובר MG כמעט בכל דגמי של רובר היו קבריולטים, גולף הישנה קבריולט, פורד אסקורט, פונטיאק טרנס אם, פיאט פונטו קבריולט שהיה נדיר בימים ועוד.. תעלו זיכרונות איזה עוד קבריולטים ששווקו בארץ בימי זוהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לאל שהמציאו את הסאן רוף נותן כמעט אותו האפקט בלי ביטוח בשמיים או חוסר ביטיחות

לעומת הקבריולט כל מכונית רביעית יוצאת עם סאן רוף מהחברה (שלא נדבר על הסיאט איביזה החדשה מ2010 שהמון צעירים רכשו אותה עם הגג השחור :] )

זה ממש ממש לא אותו דבר.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף מושלם לנסוע עם גג פתוח בצהרים ועד החשיכה.

אין כיף יותר גדול מגג פתוח בגשם כשנוסעים מעל 60 קמ"ש.

מתחת לזה, לא מומלץ :)

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיי מצחיק זו אחת הסיבות שאני קניתי את הרכב שלי אחריי שהייתי עם חברה קבועה באיזור השנה

היחס מנשים הוא דיי מעורב , או שזה גורם לך להיראות באמת כמו פלצן או שזה מושך , הרוב הן מהסוג הראשון .

זה מושך את הסוג הלא נכון, לדעתי. את החותם הסופי קיבלתי כשלקחתי את בת דודה שלי לאירוע משפחתי ובסיום הנסיעה היא שאלה אותי בעדינות אם אני מגיע עם הרכב לדייטים. אמרתי לה שכמובן שלא, ובשביל דייטים אני לוקח את אחת משבע המכוניות האחרות שבבעלותי :-P

התשובה שלה הייתה: אז כדאי לך לנסות לקבוע עם הבחורה במקום עצמו או לבקש שהיא תבוא לקחת אותך. שני המקרים האלו יהיו עדיפים על פני לבוא עם האוטו שלך... :cry::?

כן, בול אותו אפקט. אחד לאחד. :drinking::crazyeyes:bugeyed::rolleyes::loco::screwy:

אתה חי בסרט...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבריו זה לא רכב שצריכים, זה רכב שרוצים.

עם כל הכבוד את המשפט הזה אפשר לומר על לפחות 50% מהרכבים בשוק.

מישהו לדוגמא צריך ב.מ.וו סדרה שלוש כשאפשר לקנות פאסאט? מישהו צריך אודי A1 כשאפשר לקנות מאזדה 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני ממש הפתעת אותי עם היחס של המין השני למיאטה. דווקא המיאטה נראת אותו קטן חמוד שכזה.

מילא כשהייתי בא לאסוף מישהי עם הראלי הספרטנית, עם צנרת פתוחה, מושבי ספורט, מונמכת מוקשחת ומקרקשת אז הייתי יכול להבין למה הבחורה לא מבינה מה נפל עליה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מושך את הסוג הלא נכון, לדעתי. את החותם הסופי קיבלתי כשלקחתי את בת דודה שלי לאירוע משפחתי ובסיום הנסיעה היא שאלה אותי בעדינות אם אני מגיע עם הרכב לדייטים. אמרתי לה שכמובן שלא, ובשביל דייטים אני לוקח את אחת משבע המכוניות האחרות שבבעלותי :-P

התשובה שלה הייתה: אז כדאי לך לנסות לקבוע עם הבחורה במקום עצמו או לבקש שהיא תבוא לקחת אותך. שני המקרים האלו יהיו עדיפים על פני לבוא עם האוטו שלך... :cry::?

כן, בול אותו אפקט. אחד לאחד. :drinking::crazyeyes:bugeyed::rolleyes::loco::screwy:

אתה חי בסרט...

חייבת לציין בשביל הקונטרה - שהמיאטה היא אולי לא מגנט בחורות (כך מסתבר מהשרשור), אבל היא בהחלט מגנט בחורים!

החל מ-"עכשיו אני שם את האוטו בשוליים ובא איתך לאיפה שתרצי", "את באה לאסוף אותי עם המיאטה? יש!!" ועד לסיפורים של ידידים שבאתי לאסוף אותם עם האוטו - חודשים אחרי זה הם עוד היו מספרים לי ששואלים אותם פעם בכמה זמן "איפה זאת עם האוטו האדום הפתוח?" . 8)8)8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן הדייטים האולטימטיבי,מה יש לך לחפש עם בחורה שמחברת

מיאטה לארסיות.

אם היא לא מבינה תוך זמן קצר,שהמיאטה איתך מסיבות שונות לגמרי,

אז עדיף לברוח ממנה.

חוץ מזה בחורה שלא אוהבת מכוניות,אופנועים ומוטוריקה באופן כללי,

שתחפש בחור אחר.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי!

בהזדמנות זו, גם תודה לאל שהמציאו את הטסות הזולות באוטו-דיפו שנותנות כמעט אותו אפקט כמו ג'אנטים של BBS.

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...