Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אתה E-GO T המקורית עם מיכל בצורת צילינדר ולא קוני (B).

התות הוא מסין, אין לי מושג מאיפה והטעם הוא תות מתוק סינטטי כזה. יש עוד חברה שאני קונה נוזל שלהם HALO והוא מיוצר בארה"ב. הוא סמיך יוצר, מיצר עשן נעים וטעים יותר, אבל לפעמים כבד על האטומיזר.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פניתי אליה היום באמצעות הסקייפ והסברתי לה את הבעייתיות בהגבלת כמות הטעמים שניתן להזמין. אף אחד (כולל אותי) לא רוצה להיתקע כל פעם עם 250 מ"ל נוזל בעל טעם אחיד. אנחנו רוצים לגוון ואם לא יהיה ניתן לעשות זאת באמצעותה, נשלם יותר באתר השני שכן מאפשר הזמנות של בקבוקים בודדים מכל טעם.

הרעיון לפספס אותנו כלקוחות לא מצא חן בעיניה והיא מיהרה להבין את הבעייתיות ואת האפשרות לאבד אותנו כלקוחות חוזרים, זה ממש לא מצא חן בעיניה.

היא הבטיחה לבדוק את הנושא ולחזור אלי עם תשובה. אני אעדכן לאחר שאשמע ממנה אם יש התפתחות חיובית

האם ainy112 היקרה שלנו חזרה אליך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד חברה שאני קונה נוזל שלהם HALO והוא מיוצר בארה"ב. הוא סמיך יוצר, מיצר עשן נעים וטעים יותר, אבל לפעמים כבד על האטומיזר.

נתקלתי בלא מעט ביקורות שהיללו את הנוזל של Halo, הייתי שמח להזמין מארה"ב גם נוזל אילולא שמעתי על מקרים שבהם נוזל שנשלח מארה"ב נעצר פעמים רבות במכס ושם מסרבים לאשר את כניסתו לארץ.

הבחור הישראלי שסיפר על נסיונו אמר שמספר משלוחים שהזמין מאירופה וארה"ב נעצרו כולם במכס והוחזרו לשולח בעוד אלה מסין הגיעו ללא בעיה. הוא שיער שזה נובע מהעובדה שחבילות מסין נשלחות עם המון דבק שסוגר אותן בעוד חבילות מאירופה וארה"ב נשלחות לאחר שנסגרו עם סרט נייר דבק שקל לפותחו.

האמת, יכול להיות שהוא צודק. חבילות שאני מקבל מסין מגיעות כשהן מלופפות בנייר דבק מכל הכיוונים וחבילות מארה"ב אכן סגורות בצורה יותר מעודנת.

כמה חבל, אני הייתי מאוד רוצה לנסות את הנוזל הזה בטעם חטיף שוקולד עם קוקוס ואגוזים :(

אלמוג,

דיברתי עם הסינית הבוקר בסקייפ, ביקשתי שתנסה להרכיב עבורנו (ועבור שאר הלקוחות) סט שיכיל בקבוקים אחדים במספר טעמים לבחירה כך שנוכל כל פעם להזמין סט של למשל 3-4 בקבוקים {50 מ"ל} בטעמים שונים ושמחיר הסט צריך להיות נמוך ממחיר הקיט עבור משתמשים חדשים כדי שלא ירתיע אותם מהוצאה גדולה מדי לפני ההתנסות מחד ושלא יעבור את הסכום הפטור ממכס מאידך.

הסברתי לה שמי שקונה קיט ב30-40 דולר, לא ימהר להוציא עוד סכום זהה רק על הנוזלים.

ההגיון הסיני עובד מסתבר קצת אחרת משלנו. הגברת העלתה את הסט הזה שבו 24 בקבוקים של 5מ"ל ב12 טעמים

זה יוצא 38.4$ ל120 מ"ל.

מכיוון שבקבוק של 50 מ"ל עולה 6$-5$ (Hangsen/Dekang בהתאמה) כשקונים בכמות ולכן ברכישה רגילה כמות של 150 מ"ל אמורה לעלות 15$-20$, אני כלל וכלל לא מתלהב להזמין 120 מ"ל במחיר כפול וגם הבהרתי לה את זה.

היא לא ששה להחזיק מלאי אבל כשהבינה שאין לי כוונה לרכוש כמויות גדולות של טעם בודד בעתיד עבור עצמי וגם אין לי כל כוונה להמליץ על רכישות נוזלים ממנה בפני חברי הפורום המכובדים היא התקפלה והיא תכין הצעה לרכישת נוזלים במחיר יותר שפוי.

הכיוון המסתמן הוא הזמנה של בקבוקים בודדים או סט של 3 -4 בקבוקים אבל בטעמים שונים לפי בחירת הלקוח.

המחיר של כל בקבוק יהיה יקר יותר בכחצי דולר, ועלות משלוח (אם קונים רק נוזל ולא מצרפים להזמנה שסכומה מגיעה למשלוח חינם) תהיה 6 דולר נוספים. זה מעט יותר יקר מרכישה בכמויות אך יוצא כ25.5$ לכמות של 150 מ"ל בה 3 בקבוקים של נוזל מקורי בנפח של 50 מ"ל כ"א והאפשרות לבחור 3 טעמים שונים. זה יוצא זול יותר ב10$ בערך מהאתר השני עליו המלצתי.

קשה לנהל מו"מ עם הסינים האלה, היא הצליחה להוציא לי את המיץ. אתה אף פעם לא יודע אם הם באמת לא מבינים או רק עושים את עצמם. אבל זה כיף לעזור לאחרים להיגמל אז זה שווה את זה :)

הבוקר הסתבר לי שהצלחתי לעזור לאבא של קולגה לעבודה שהיה מעשן 2 חפיסות ביום לעבור לאידוי (בגלל שהיה מעשן כבד, המלצתי להתחיל עם קרטומייזרים ולא עם קיט רגיל), עשה לי את היום :) אני פשוט גאה בעצמי :) {תסלחו לי שאני מתגאה, זה פשוט כיף גדול לדעת ששיפרת למישהו את החיים}

בכל אופן, היא עוד לא העלתה את זה לאתר VH כך שאי אפשר עדיין להזמין, היא תעדכן אותי לאחר שהיא תעלה את המכירה/ות לאתר. אני כמובן אעדכן אתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על המאמצים!!

אין בעד מה. נעזרתי רבות בחברי הפורום {ומן הסתם אמשיך להיעזר} בשלל דברים. החל בענייני רכב וכלה בשאלות בעניינים אחרים {כולל איך עושים כביסה אחרי שמתגרשים בעצמי}. אני שמח שאני יכול להחזיר ולתרום מהידע והנסיון שלי.

Almog22

כן, MadVapes {כמו הרבה חנויות אחרות בתחום} לא עובדים עם פייפאל.

אני הזמנתי מהם פעמיים ושילמתי בכרטיס אשראי לאחר שקראתי עליהם המון המלצות בפורום ECF. הם גם חברים פעילים שם וידועים בשרות הלקוחות המעולה שלהם. הזמנות נשלחות בתוך יום אחד ומגיעות תוך כ 10 ימים.

{עסקאות בכרטיס אשראי לא ממש מטרידות אותי, אנחנו כבעלי כרטיס מוגנים מאוד - אין מצב שלא נוכל להכחיש עסקה שלא ביצענו למיטב ידיעתי}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב המספר מעקב שהיא נתנה לי,באיזה אתר אני בודק אותו?

עברתי על כל העמוד הראשון בגוגל תחת חיפוש china post והוא לא מצא כלום...

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא סמיך יוצר, מיצר עשן נעים וטעים יותר, אבל לפעמים כבד על האטומיזר.

שכחתי להתייחס לזה קודם אבל סביר להניח שאתה מאדה נוזל בעל אחוז PG גבוה מאוד.

כבר דיברתי על 2 סוגי בסיסי הנוזל {PG ו VG} אבל העלית נקודה חשובה שכדאי שארחיב עליה לטובת המתחילים.

כשמתחילים, לעיתים נתקלים בקשיים עד שמתרגלים לכל מה שקשור בסיגריה. לוקח זמן להתרגל וללמוד תחזוקה ושימוש נכונים ולהבין מגבלות של סוגים שונים של מכשירים ונוזלים.

בהתחלה אתם עשויים להיתקל בדברים כגון:

• נוזל שמגיע לשפתיים והלשון (שאיפות חזקות מדי ו/או נזילה)
  • הצפות/נזילות (מילוי יתר של המיכל)
  • טעם שרוף (אין נוזל או לא מגיע לאטומייזר/ מיכל לא מוכנס טוב/ לא עבר מספיק זמן ממילוי ראשון)
  • קושי באידוי נוזל (סוללה חלשה/גוף חימום שזקוק לניקוי/נזילה אל מגעי הסוללה)

אל תיבהלו, תלמדו להתגבר ולמנוע את הכל

בדרך עשויים להתמודד בין היתר עם סוגי נוזלים שונים. אחד הדברים שעשויים להיתקל בו הוא סיגריה שלא "סוחבת" בגלל נוזל שרובו או כולו PG.

לא כל הסיגריות עובדות אותו דבר עם כל הנוזלים ואכן PG הוא סמיך ו"כבד" יותר (אבל מעביר טעמים מעולה) ולעיתים קצת קשה לו להגיע לאטומייזר דרך הפתיל המזין ולאטומייזר לפעמים קשה יותר לאדות אותו,במיוחד אם הסוללה חלשה או שהגיע נוזל אל המגעים שלה והוא מקצר.

אני ממליץ לך גילעד ולכל האחרים ללחוץ על כפתור ההפעלה שניה לפני שמכניסים את הפיה לפה. ואז לשאוף ממש בעדינות פנימה אל הריאות, זה משפר את האידוי של PG ובכלל פלאים.

אגב המספר מעקב שהיא נתנה לי,באיזה אתר אני בודק אותו?

ממליץ על שימוש באתר הזה תקרא כאן וכאן על משלוחים מסין בכלל. יכול לקחת שבוע עד שיופיע משהו בטרקינג - זה נורמלי לחלוטין אצל הדואר הסיני - אל תחשוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקייפ שלה פורסם פעמים מספר בשרשור

.....

אני ממליץ לקנות מהחנות הזו כי היא היחידה שמפרסמת באמת נוזל מקורי של dekang. עשיתי אצלה הזמנה לא מזמן עבורי ועבור חברה לעבודה ואני מקוה שלא אתאכזב. אפשר לתקשר עם המוכרת גם באמצעות סקייפ (אבל לשלם רק בפייפאל). הID שלה בסקייפ הוא: ainy112 ....

אם פספסת אותו, אני לא יודע מה עוד אולי פספסת ולכן אני ממליץ לך בחום לעבור שוב על כל השרשור ולקרוא אותו בעיון. שיתפתי הרבה מידע שיכול להועיל לך ולמתחילים אחרים.

לטובת כולנו, אשמח אם

1. תציין שראית את ההודעה בפורום ותציין את שמי (Meir) {כדי שהיא תבין במה מדובר, לצערי אני לא מקבל אחוזים}
  2. תציין שאתה מעדיף לרכוש כמויות קטנות של נוזל כגון 3 בקבוקים של 50 מ"ל אבל אתה רוצה אותם ב 3 טעמים שונים.
  3. תציין שיש עוד כמוך שלא מעוניינים בכמויות גדולות של נוזל כאן בפורום ושראית שהמלצתי גם על רכישה במקומות אחרים למקרה שהיא לא תסכים למכור כמויות קטנות בטעמים שונים

כך היא תבין שאנחנו כוח רכישה לא קטן ונוכל כולנו לקבל את האפשרות לרכוש נוזל במחיר זול ובטעמים שונים ולא להיאלץ לקנות 10 בקבוקים בעלי אותו טעם.

ברגע שנהיה קבוצה בעלת כח צרכני, אני אוכל ללחוץ עליה לתת לנו מחירים יותר טובים עבור מוצריה בכלל והנוזל בפרט.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות שאלות שנשאלתי בה"פ ואני חושב שהתשובות יעזרו לכל אלה שלא הרגישו נוח לשאול. אענה כאן ברשותכם.

הי מאיר,

נתקעתי עם איזו שאלה שלא רציתי להעיר את השרשור עליה..

לא הצלחתי להבין מה ההבדלים בין אטומייזר לקרטומייזר

ועוד אחת, מהי סוללת הVV שמדברים עליה הרבה? במה עוזר מתח משתנה?

תודה!

הסיגריות האלקטרוניות למיניהן מורכבות מ 3 חלקים עיקריים. סוללה, גוף חימום, והתקן להזנת הנוזל לאידוי אל גוף החימום.

האטומייזר {Atomizer} הוא למעשה גוף החימום. גופי החימום הנפוצים הם במבנה של ספירלות מתכתיות קטנות. בחלק מהסיגריות האלקטרוניות {במיוחד אלה הקטנות, דמויות סיגריית הטבק} האטומייזר נמצא בתוך בית אשר מתחבר בצד אחד לסוללה ובצד השני מחוברת אל הבית מעין קשת/ראש חץ המשמש להזנת הנוזל לאידוי מהמחסנית הממולאת בפוליאסטר הספוג בנוזל לאידוי. המחסנית הזו נקראת Cart, לעיתים תיתקלו בביטויי סלנג שיכנו אותה {Cartos, Carts}

לשיטת ההזנה לעיל יש חסרונות רבים. בכדי להתגבר עליהם ולשפר את חווית האידוי, עלה במוחו של מישהו הרעיון לקחת את המחסנית {cart} ולשלב אותה עם גוף החימום. כך נולד הקרטומייזר {cartomizer} שהוא שילוב של קארט+אטומייזר ובו גוף החימום כבר מובנה בתוך פוליאסטר ספוג בנוזל. כך יש פחות בעיות עם הזנת הנוזל מהמחסנית אל גוף החימום כפי שהיו בעבר. אממה, לא ניתן לנקות את גוף החימום של מרבית הקרטומייזרים בצורה יעילה וכאשר יעילותם פוחתת וניקוי לא עוזר עוד, צריך פשוט לזרוק ולהחליף בחדשים. עקב העלות הנמוכה מאוד של הקרטומייזרים, זו לא ממש בעיה. הם עולים דולרים בודדים בלבד.

ישנם דגמים רבים של קרטומייזרים שהם כפולי סלילים (שני גופי חימום). הם נותנים טעם מיידי וחזק + ערמות של אדים אבל גם מקצרים את משך השימוש בסוללה בין הטעינות עקב צריכת הזרם הכפולה.

בדגמים המתקדמים יותר של הסיגריות כבר נעשה שימוש בטנק/מיכל במקום במחסנית ממולאת פוליאסטר שמספיגים בנוזל.

בדגמים אלה, משתמשים בפתיל כותנה המחובר בקצה אחד אל גוף החימום או בסמוך אליו ובקצה השני, פתיל הכותנה נמצא במגע ישיר עם הנוזל בטנק. בשל היכולת של הכותנה לספוג ולהעביר נוזל ממש כמו במצתי זיפו (zippo) או בכוהליה ועששיות, הפתיל הופך לרווי בנוזל והוא מעביר אותו בנקל אל סליל החימום. אני באופן אישי מעדיף את המערכות מבוססות הטנק ולא את אלה עם הפוליאסטר אך אני יודע שיש כאלה שעדיין מעדיפים את אלה האחרונים.

לגבי הסוללה,

סוללת VV {נקראת למעשה variable voltage} היא סוללה שמסוגלת לעבוד ב 3 מצבים כאשר בכל מצב היא מוציאה מתח שונה. המתחים נעים בין 3.1-3.2 וולט ל 4.2 וולט לערך (עשוי להשתנות בהתאם ליצרן). בנוסף, יש לה חיווי של 5 קווים שמראה רמת טעינה/עוצמה נותרת של הסוללה.

במה זה עוזר?

אחד משני הגורמים המשפיעים על הספק חשמלי של צרכן מסויים, במקרה שלנו גוף החימום (האטומייזר) הוא המתח החשמלי המזין אותו.

ככל שיעלה המתח, יעלה גם ההספק. כלומר, גוף החימום יתחמם מהר יותר ולטמפ' גבוהה יותר. מכיוון שאנו מאדים נוזלים המכילים חומרי טעם, יש לטמפ' האידוי השפעה על כמות האדים מחד ועל הטעם מאידך. ההבדלים לא מאוד גדולים אבל הם בהחלט קיימים, אני מוצא את זה נחמד לגוון מדי פעם ולהפיק טעמים מעט שונים מאותו נוזל.

2p31nBZFn2M דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מקוה שזה עונה בבהירות על השאלות

נ.ב.

יש ביוטיוב מלא סירטונים על כל דגמי הסיגריות האלקטרוניות, אתם מוזמנים לצפות ולהתרשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, יש לי חדשות בעניין הנוזל. הגיע הזמן לעדכן.

עלתה מכירה מיוחדת בזכות הלחץ שלנו שמאפשרת רכישה של בקבוקים בודדים בטעמים שונים. לא חייבים להזמין 5 בקבוקים בטעם יחיד. אפשר להזמין ישירות אצלה בסקייפ או דרך האתר שרשמתי קודם (VH) והאמת שגם כדאי לעשות זאת, זהו בהחלט מחיר זול לנוזל מקורי של דקאנג.

אני ממליץ בחום להחזיק 2-3 בקבוקים בטעמים שונים להתחלה מכיוון שכאשר מאדים ללא הפסקה את אותו הטעם, הוא פשוט הופך ללא מורגש ואז חושבים שהסיגריה לא מתפקדת בזמן שהאמת היא שהטעם האחיד מקהה את תחושת הטעם.

דבר נוסף שאני עושה באופן אישי מדי פעם, הוא ליצור טעמים חדשים בכדי לגוון. זה נחמד ומעניין לגוון ויותר נחמד לגלות שהתערובת של קפוצ'ינו ווירג'יניה למשל יוצרת שילוב מאוד מעניין של חריפות מעורבת במתיקות.

שימו לב לחיסכון,

באידוי של 2 מ"ל ביום (הערכה מאוד סבירה למאדה ממוצע), בקבוק של 50 מ"ל שעולה קצת יותר מ6 דולרים (מחיר של חפיסת סיגריות יחידה בערך) מספיק לכמעט חודש. זה גם חוסך זפת, פחמן דו-חמצני, קרצינוגנים ועשרות של חומרים מסרטנים ורעילים וגם חוסך מאות שקלים בחודש. אז נכון שההשקעה הראשונה של הקיט היא קצת גבוהה יחסית אבל עדיין, זה לא מגיע לעלות חודשית של עישון טבק. גם אם מישהו יאדה יומם וליל כמויות גדולות משמעותית, עדיין החיסכון והרווח הבריאותי יהיו עצומים.

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העידכון,זה יעזור מאוד להרבה אנשים.

אני כבר מחכה בקוצר רוח שהחבילה תגיע.

בנתיים אני סופר קופסה ועוד קופסה שנגמרת.

מחכה כבר ליום להתעסק עם הערכה ולהפסיק לראות קופסאות ריקות של סיגריות ומאפרה מלאה בבדלים.:-D

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי ממנה ביום שבת (2 EGO-W F1 KITS, ו 5 בקבוקי 50ML בטעמים שונים) והמשלוח עדיין לא יצא (היא אומרת היום-מחר)

קצת מאכזב שלוקח 4 ימים למשלוח רק לצאת ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...