Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדשו ואני מקוה שתהנו מאוד והכי חשוב, שלא תעשנו יותר.

אשמח לשמוע התרשמות מטעמים שונים שתנסו עכשיו ובעתיד, עכשיו ברור לי שאת ה RY4 אני חייב לנסות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין ספק שאתה חייב לנסות, במיוחד כאחד שאוהב את הטעם הטבקי.

אגב, לא עניתי לך קודם. אני בדיוק מנסה את טעם המסטיק ללא ניקוטין.

הרגשה לא רעה, קצת כמו לשאוף טעם מסטיק ולנשוף עשן לבן, עם טיפה הרגשה בגרון. אבל אולי ההרגשה היא מהנוזל הקודם שנשאר ממנו קצת בקרטומייזר.

האם ישנה דרך לרוקן את כולו מהטעם הקודם? או שפשוט מרוקנים ע"י שימוש?

ועוד אחת, את הסוללה כבר יש לנו, יש מישהו שמוכר רק את חלקים האחרים של הEGO-C למשל בלי הסוללה?

בינתיים חיפשתי רק בשני האתרים שהצעת, HV וMADAVAPES, אתה מכיר עוד אתרים מומלצים שעושים משלוח לארץ?

נ.ב

למי שמעוניין יש הנחה של 10% באתר MADAVAPES עם קוד קופון "potofgold"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

האם ישנה דרך לרוקן את כולו מהטעם הקודם? או שפשוט מרוקנים ע"י שימוש?

בכדי להרגיש טעם חדש ללא שום השפעה/שאריות של הטעם הקודם מומלץ להשתמש בטנק/מיכל חדש או לנקות את הנוכחי בדגם ה W. בדגם ה C שבו האטומייזר אינו נמצא בתוך המיכל כמו ב W, מומלץ לנקות גם את האטומייזר ולתת לו להתייבש.

אמורות להיות לך הוראות לניקוי בהוראות שקיבלת עם הקיט. אבל לידע כללי של כלל הקוראים, את הניקיון עושים באמצעות שטיפה {מי ברז רגילים, עדיף להשתמש במים חמימים} וייבוש. מומלץ ויעיל מאוד להשתמש לניקוי המיכל של ה ego-w ושל קרטומייזרים במזרק כלשהו או בכלי כדוגמת ה Turkey Baster {לשאיבת רוטב והתזתו על בשר שניצלה - לא יודע איך זה נקרא בעברית אז אצרף תמונה} כך שיתאפשר להזרים ולהעביר מים ולבצע שטיפה פנימית למיכל ולשטוף ממנו החוצה את כל שאריות נוזל האידוי הקודם וטעמו.

לאחר השטיפה יש להניח למיכל והאטומייזר להתייבש טרם ממלאים את הנוזל החדש.

שימו לב,

נוזל האידוי מכיל חומרי טעם שונים בעת האידוי, חלק מהחומרים האלה הופך למעין קרמל שנדבק על גוף החימום ויוצר סביבו ציפוי שפוגם בהדרגה בכושר האידוי ומכאן גם בטעם וכמות האדים. ולכן, "ביצועי" הסיגריה הולכים ופוחתים בהדרגה עם השימוש.

כמות הציפוי ועוביו תלויים בתרכובות נוזל האידוי וחומרי הטעם שבהם, מתח הסוללה, טמפ' האידוי, עוצמת השאיפה וכיו"ב.

אי לכך, נדרשת פעולת ניקוי גם לגוף החימום כשהציפוי הקרמלי פוגם בשביעות הרצון שלכם מחוויית האידוי. לפעולה הזו קוראים Dry Burn. זו פעולה פשוטה שבה בעצם מפעילים את הסיגריה ללא נוזל ובכך גורמים לאטומייזר {גוף החימום} להתלהט. כאשר גוף החימום מתלהט, הוא גורם לציפוי הקרמל להישרף ולנשור וכך בעצם מחזירים את ביצועי האטומייזר למצב חדש.

חשוב להקפיד להלהיט את גוף החימום ללא יותר מ1-2 שניות בכל פעם {מומלץ להלהיט מספר פעמים עד אשר גוף החימום הופך לנקי ובגוון אפור לבנבן) בכדי למנוע את הישרפותו.

העצלנים שביניכם יכולים לעשות Dry Burn כאשר המיכל ב W מתרוקן ומרגישים טעם מעט שרוף. ליסודיים יותר מומלץ לבצע גם ניקוי ושטיפה למיכל בטרם ניקוי גוף החימום.

שימו לב, למיכל של ה W לוקח ימים אחדים להתייבש באופן מוחלט לאחר שטיפה פנימית {לא ניסיתי לפרק אותו לזירוז}.

להמחשה של מה זה בדיוק ואיך זה נראה (בדגם ה C) תסתכלו בסרטון הבא:

awiJB81wVeY דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

עוד הערה קטנה לאלה שרכשו את דגם ה W

לדגמים רבים של ה W יש "מחלה" ידועה של נזילה/דליפה מתחתית המיכל אל מגעי הסוללה. מומלץ לנתק את המיכל מהסוללה מדי פעם ולבדוק שלא ברח לשם נוזל שעשוי לגרום לקצר בין המגעים ולפגום באידוי. הסיכוי לכך גדל ככל שתמלאו את המיכל יותר. תשתדלו לא למלא יותר מ1/2-3/4 מיכל בכל פעם.

דבר נוסף שמומלץ הוא לשטוף מדי פעם את הפיה תחת הברז או לנגב באמצעות טישיו את החלק הפנימי. חלק מהאדים שעולים מגוף החימום פוגע בדפנות הפיה ומתעבה חזרה לנוזל שעשוי להגיע לשפתיים. זה לא יגרום נזק אבל הטעם פשוט... מגעיל.

ועוד אחת, את הסוללה כבר יש לנו, יש מישהו שמוכר רק את חלקים האחרים של הEGO-C למשל בלי הסוללה?

אתה צריך את החלקים האלה (קונוס, בסיס ואטומייזר) ואת הטנק. ב VH, מוכרים הכל אבל בכמויות גדולות. אני בטוח שאם תדבר עם הסינית היא תוכל לעזור (תתעקש ותדגיש שאתה ממליץ גם לחברים). אני רוצה לעשות אצלה הזמנה של נוזל בימים הקרובים {צריך לראות איזה עוד טעמים אני רוצה} אז אם בא לך לצרף להזמנה שלי ולבוא לבקר כשזה יגיע.. אתה מוזמן (הקפה עלי :-D) אני בטוח שמוכרים את זה גם במקומות אחרים אבל אין לי זמן לחפש כעת.

ניסית לערבב טעמים וליצור טעמים חדשים/משולבים?

istockphoto_1078991-turkey-baster.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא סיימתי לטעום את כל הטעמים שיש לי, (כבר הזמנתי עוד רביעייה madavapes...) ככה שיש עוד קצת זמן לערבוב טעמים 8)

תודה על ההזמנה! אבל לשמחתי עוד כמה חברים הביעו התעניינות בסיגריה, אז אולי אבצע עוד הזמנה אצל הסינית, אבל אם לא ילך אצור איתך קשר בשמחה.

אז אני מבין שאלה האתרים המומלצים עם משלוח לארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה האתרים שאני מצאתי עבור הדברים שרציתי לרכוש ושהצלחתי לודא את האמינות של האתרים והסחורה שהם מוכרים שזה לא פחות חשוב. יש כמה וכמה אתרים סיניים שאמנם נשחבים אמינים יחסית אך קראתי ביקורות ממש גרועות על המוצרים והנוזלים שהם שולחים ולכן העדפתי להתרחק מהם.

כיוון שכל הסחורה היא סינית, אני מעדיף לרכוש מהמקור כשניתן. הסינים גם עובדים עם פייפאל בניגוד להרבה חנויות למוצרי אידוי בארה"ב.

אני כבר לא קונה באתר healthcabin בגלל שהסינית הזאת מציעה כעת מחירים תחרותיים ואטרקטיביים לנוזל מקורי.

מהאתר האמריקאי הזמנתי קרטומייזרים וטנקומייזר שרציתי בבודדים ולא היתה לי סבלנות לנהל מו"מ עם הסינית וגם לא לחכות למשלוח מסין. הסינים אלופים בלשחק אותה "סתומים" כשמשהו לא נראה להם.

למען הסר ספק {אני יודע שתמיד יש ספקנים לצערי} אין לי שום קשר עם הסינית הזו {ולא עם אף אחד מהאתרים האחרים} ולצערי היא עושה לי פרצופים כשאני מבקש דוגמאות {אין לי במלאי, נגמר לי, אני אשלח לך בפעם הבאה וכולי} למרות כל הלקוחות מהפורום - זה קצת מעליב שאתה עוזר למישהו והוא מבקש בקשה לגיטימית שמבקשים כל הלקוחות האחרים. היא ניסתה לתפוס עלי טרמפ ולבקש שאציע כאן עוד מהמוצרים שלה אך אני סירבתי. אני ממליץ עליה בתור בחירה של "אין ברירה טובה יותר" מבחינת המחיר ואיכות המוצרים כמו גם נושא המשלוח לארץ.

כל אחד מכם יקנה איפה שנראה לו ומתאים לו המוצר, המחיר וזמן האספקה. אם מישהו ימצא ספק אטרקטיבי אחר. אשמח גם אני לשמוע על כך.

אגב, הזמנתי אצלה עכשיו 2 בקבוקים של RY4 בעקבות המלצתך והמלצות אחרות שקראתי ושני בקבוקים של DK-TAB שקראתי עליו אינסוף המלצות לאחרונה.

בעניין הערבובים של הנוזלים,

אתמול קיבצתי שאריות מכמה בקבוקונים שהיו לי כאשר בכל אחד מהם מעט נוזל. אני מאדה עכשיו תערובת מאוד מעניינת של שאריות של ווינסטון, וירג'יניה, קפוצ'ינו ומרלבורו (לא ביחס שווה). ממליץ לך ולאחרים בחום לא לחשוש לערבב טעמים/שאריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, איך לעזאזל אתם ממלאים את הקרטומייזר ?

אידיתי יום שלם בסבבה, הגגיע הזמן למלא. לקחתי את הבקבוק עם המחט ואם אני משחיל אותו בחור הגדול (שממנו יוצא העשן) זה עולה על גדותיו ונוזל או נוזל מלמטה מפתחי האוויר שעל הטבעת הכסופה בין הקרטומייזר לבטריה. יש גם חור קטן בהיקף של הקרטומייזר על האטם שלו מלמעלה, אבל דרך שם אני לא מצליח להכניס כלום, רק טיפות בקושי.

אנא עזרו למאדה המתחיל

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לעבור קצת על ההוראות, או לחפש ביוטיוב, יש המון סרטונים.

ליד החור הגדול שבו נמצא הגוף חימום, יש חור ממש קטן, בקוטר של סיכה. תשחיל את המחט בעדינות לתוכו ותמלא.

קח בחשבון שבימים הראשונים כמו שאמר מאיר הטעם יעלם כמעט לחלוטין.

הגעתי למצב שגם אם אמלא במיכל שמן זית יהיה לזה אותו טעם.

שלחתי הודעת עזרה למאסטר מאיר, וכרגיל ברוב אדיבות הוא עזר לי בשמחה, והתחושה זמנית ועם מנוחה ללשון שטיפות ועיסויים תילאנדים, אשוב לטעום את אדי הסיגריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החור בהיקף הוא אכן פתח המילוי כפי שאלמוג כתב. בפעמים הראשונות שממלאים קצת קשה להחדיר את המחט אז תפעיל מעט יותר כח תוך הקפדה על מחט ישרה כמובן והיא תיכנס. תקפיד על מילוי בעדינות (לא למעוך את הבקבוק בחופזה) ולא יותר מ3/4 מיכל.

לפני שאתה ממלא כעת, מומלץ לנגב היטב את כל מה שנזל.

אני לא ממליץ לנסות למלא אף פעם דרך פתח יציאת האדים, החלק המתכתי שאתה רואה שם הוא גוף החימום ואתה עלול לפגוע בו ולגרום לו לנזק.

אגב, המיכל הזה נקרא טנק. בקרטומייזרים הנוזל ספוג בפוליאסטר

NMGtPSD5m_c דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי למלא בפעם הראשונה בפוקס, ומאז לא הצלחתי מעבר לטיפות מועטות.

החור הקטן בהיקף עובר רק אחד משני האטמים, והמחט נתקלת באטם השני, אני אמור לחדור את האטם הזה ?

עריכה : ראיתי עכשיו בסרטון של מאיר שכן צריך "לחדור" אותו, עכשיו הכל ברור, תסתכלו ב 1:50.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.....המחט נתקלת באטם השני, אני אמור לחדור את האטם הזה ?....

אתה אמור לעבור דרך האטם הזה בכל פעם מחדש. האטם הזה אמור להיסגר בחזרה באופן מלא כשאתה מסיים למלא את המיכל בכדי למנוע מהנוזל להישפך החוצה כשהסיגריה במצב אופקי או הפוכה.

שים לב שהדגשתי את המילה "אמור" כי כמו כל מוצר סיני שמכבד את עצמו, גם האטם הזה לא בהכרח יספק אטימה של 100% וגם אם כן, האטם יכשל מתישהו וכדי להקדים תרופה למכה, תשתדל תמיד להניח/להחזיק את הסיגריה כשצד הסוללה נמוך מהפיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קיבלתי את החבילה היום.

משום מה הרגשתי ברגע שראיתי את החבילה שאני הולך להיות מופתע לרעה.

וכך באמת קרה,קיבלתי את אותו הדגם שהזמנתי אבל 650mah במקום 1100mah.

מה כדאי לעשות? אני לא מעוניין להחזיר לה כי בא לי כבר להשתמש יש אפשרות לקבל פיצוי אם החליט להזמין נוזלים ממנה?

נוזלים: במהלך המשא ומתן על הנוזלים היא החליפה כמה פעמים גירסה לגבי מה שהיא שולחת [גודל בקבוק\כמות בקבוקים]

בסוף נסגר על 6 בקבוקים של 5ml.

קיבלתי 4.

אבל לא רשום כמות נוזל,לפי התמונה מישהו יכול להגיד לי האם זה 5 או10?

עכשיו נשאר לחכות לסיום הטעינה בערב ולנסות את המוצר.

2012-03-30_11-33-24_HDR.jpg

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה אומר שהאור הכחול בכפתור מהבהב? הבטריהנגמרת?

אני משער שכן {גם בדיקה קצרה בגוגל תומכת בזה} אבל חושב שכדאי שתעבור על ההוראות שקיבלת ותחפש התייחסות לעניין. ישנם עשרות אם לא מאות של יצרני סיגריות וסוללות בסין ועשויים להיות הבדלים כאלה ואחרים בין מוצרים של היצרנים השונים. אני משתמש בסוללה מסוג אחר עם חיווי לרמת אנרגיה/טעינה בסוללה ולי אין כפתור עם אור.

...

מה כדאי לעשות? אני לא מעוניין להחזיר לה כי בא לי כבר להשתמש יש אפשרות לקבל פיצוי אם החליט להזמין נוזלים ממנה?...

אני מצטער לשמוע שזה מה שקרה, נתקלתי בלא מעט תלונות כאלה על ספקים סיניים בביקורות שקראתי מהלקוחות.

תיאורטית, יש לך את כל הזכות לשלוח לה חזרה את המוצר ולדרוש את המוצר ששילמת עבורו אך מכיוון שאתה רוצה להשתמש במוצר ולא לחוות עוד עיכובים אז הדבר הראשון שאתה צריך לעשות לדעתי זה להתלונן בפניה, להגיד שלא השתמשת {גם אם השתמשת} במוצר ולדרוש פיצוי + החלפה של המוצר. מבחינתה, היא לא תרצה להתעסק עם זה ולא לקבל ממך פידבק שלילי. לא באתר VH ולא כאן בפורום כמו גם לשלם שוב דמי משלוח וכיו"ב.

כשאתה מזמין דרך VH, אתה גם תמיד יכול לפנות בנוסף להנהלת האתר וגם את זה היא לא תרצה.אדרבא, היא תרצה אותך מרוצה וכמובן תרצה מימך הזמנות עתידיות אז הדרך הפשוטה ביותר מבחינתה תהיה להעניק לך פיצוי מהיר ללא צורך בשליחת הקיט בחזרה. אני מציע שתיצור איתה קשר בסקייפ ביום שני, זה הרבה יותר יעיל מתכתובת דרך האתר.

בכל מקרה אל תוותר. מגיע לך פיצוי ואין שום סיבה שלא תקבל אותו

ביצעתי אצלה הזמנה קטנה שטרם נשלחה, אם וכאשר תסגור איתה על פיצוי תרצה לצרף אותו להזמנה שלי ולאסוף ממני {נתניה או חיפה או על כביש החוף בדרך} אשמח לעזור.

אם תרצה שאתן לך קצת רוח גבית, שלח לי את השם/כינוי שלך באתר VH ואני אדאג לכתוב לה כמה אתה מאוכזב וכמה זה לא טוב בשבילה שיראו דברים כאלה פה בפורום. אני אעשה זאת בשמחה.

....לפי התמונה מישהו יכול להגיד לי האם זה 5 או10?...

קשה לומר לפי התמונה. אין לי בקבוק של 5מ"ל בנמצא אז לקחתי בקבוק של 10 מ"ל {הם די סטנדרטיים} ואני יכול להגיד לך שהגובה שלו הוא הוא כ5 ס"מ והרוחב שלו הוא כ 2.3 ס"מ. אם אלה המידות אצלך, זה בקבוק של 10 מ"ל. מקוה שזה עוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי אם אני לוקח בחשבון את עובי הקופסה שהגיע עם הסיגריה זה 10 מ"ל.

ומה זה אומר שהאור הכחול בכפתור מהבהב? הבטריהנגמרת?

כן, חיווי של נורה מהבהבת מסמן שהסוללה נגמרה. אבל אם תתן לה לנוח קצת היא תחזור לעבוד כמו גדולה.

משום מה הרגשתי ברגע שראיתי את החבילה שאני הולך להיות מופתע לרעה.

לצערי אני נפלתי יותר חזק, אחת מהסוללות שקיבלתי בחבילה לא עובדת. אומנם היא לא הסירה אחריות, (אמרתי לה שאני חושש להמליץ עליה לחברים) היא אמרה שאשלח לה סרטון כדי שתשאל את המהנדסים שם מה הבעיה.

לצערי אין לי מסנגר ולא סקייפ, במייל הסרטון גדול מידי, פייסבוק לה אין, ואפילו העלתי ליוטיוב ושלחתי לה

אבל היא אמרה שבסין יש להם בעיה עם יוטיוב.. בינתיים אני משתמש בסוללה אחת ומחפש פתרונות.

(לקחתי בחשבון שכאשר אני מזמין רפליקה סינית, אז יכולים לצוץ בעיות. אין לי תלונות לאף אחד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...