Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל האתרים שרשמת פה הם קיטים תחליפיים?

מה ההבדל במחיר בין תחליפי למקורי?

קיט מקורי עולה באזור ה$80 וצפונה, לא כולל משלוח. או בפשטות - מעט יותר מכפול. אגב, גם הקיט המקורי הוא סיני, ובכלל הסיגריה האלקטרונית הומצאה בסין

אז כשאנחנו מדברים על 35$ לקיט, מדובר על קיט מזויף?

חד משמעית, לא! זה לא זיוף!! זו רפליקה שנמכרת כרפליקה במחיר של רפליקה ועושה עבודה מצויינת. אתה לא צריך להיבהל ולא להבהיל אחרים עם "זיוף"

אז נכון, ציינתי שהאטומייזרים הם לא באיכות של המקוריים אבל היי, אני יכול לקנות סט מקורי של אטומייזרים עבור הרפליקה ב21$ + משלוח ועדיין יצא לי יותר זול מהקיט המקורי. אל תשכח שגם לאטומייזרים יש אורך חיים מוגבל

האטומייזרים שאני קיבלתי בקיט הרפליקה עובדים מצויין כשהם חדשים ומחזיקים מעמד לא רע. שניים מהם קילקלתי בעצמי ונותרתי עם שלושה (אחד מהם טרם נפתח). הם לא גרועים, אך כשיגיע זמנם, איאלץ לזרוק אותם. הם לא קלים לניקוי ותחזוקה כמו המקוריים (ואי אפשר להחליף בהם פתיל אלא אם אתה בתיה עוזיאל+)

ושוב, הכל מודולרי. זה אחלה קיט להתחיל איתו ותמיד אפשר להתרחב ולנסות אביזרים חדשים (סוללות כבר יש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אורך הזמן שהסוללה תחזיק מעמד בין טעינות תלוי במספר גורמים

• תדירות השימוש, כלומר כמה אתה מאדה במשך היום.
  • משך השימוש, כלומר האם אתה לוקח שאיפות ארוכות או קצרות
  • גוף החימום או ההתקן בו אתה משתמש. קרטומייזר בעל שני סלילי חימום יצרוך יותר הספק מהסוללה לעומת גוף חימום יחיד.
  • גיל הסוללה (אחרי 300 מחזורי טעינה, הסוללות האלה מתחילות "להזדקן" ולחיות פחות בין טעינות)

האמת שאף פעם לא מדדתי אבל אני יכול להעריך שסוללה של 650mah מחזיקה אצלי מעמד כ 6 שעות (אולי יותר) בעבודה בתצורה המקורית עם גוף החימום שהגיע בקיט כשאני מאדה לא מעט.

ההבדלים ביניהם הם בעיקרון במבנה כמו שניתן לראות בתמונות המצ"ב.

אתה מוזמן לחפש את השמות של הסיגריות ביוטיוב, יש מלא סרטונים על כל אחת ואחת. לא התנסיתי בשתיהן כך שאני לא יכול לתת לך דיעה אישית

ego-C.jpg

ego-w.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,ניראה לי אני אזמין את הקיט הזה. כדאי?:roll:

כדאי להזמין חבילת בקבוקונים במגוון טעמים ולנסות כל אחד מהם? בשביל להחליט איזה טעם עדיף לי.

המוכרת הזאת מוכרת נוזל מקורי,הבנתי נכון?

תודה.:-)

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התלבטתי בהתחלה מאוד בין קיט כזה (W) לבין ה C בסוף הלכתי על הC ועכשיו הזמנתי לי חלקים להפוך אותו לW לקראת הקיץ.

לגבי הנוזל, אני הייתי נוקט בגישה אחרת (חכם בדיעבד).

מסתבר שהעישון פוגע {אפילו קשות} בחוש הטעם. אי לכך, הטעמים שתחוש בתחילת תהליך המעבר לסיגריה אלקטרונית הם לא הטעמים שתחוש מספר שבועות ו/או חודשים לאחר מכן. היכולת שלך לחוש טעמים תשתנה (לטובה) במשך הזמן. כך שלמעשה, יהיה לך קשה לקבוע בוודאות איזה טעמים תאהב בסופו של דבר יותר או פחות.

לדעתי, עדיף לך לקנות קודם כל 2 טעמים בלבד. אחד בטעם של סיגריות (מרלבורו/ווינסטו/קאמל) והשני בטעם מתקתק כלשהו, אני בחרתי בקפוצ'ינו.

תאדה כל פעם טעם אחר {אתה תרגיש הבדלים בטעם של 2 הנוזלים בכל פעם} עד שתרגיש שהצלחת להגיע להרגיש את אותו הטעם במשך תקופה. {לי לקח יותר מחודש להרגיש שלקפוצ'ינו יש בכלל מתקתקות בטעם}. רק אח"כ תתחיל לנסות טעמים שונים.

דבר נוסף לגבי הנוזלים, יש שני בסיסים עיקריים לנוזלים

• PG - Propylene Glycol - מייצר מעט אדים (עשן) אך מקנה טעם חזק (משמש גם במכונות עשן בהופעות)
  • VG - Vegetable Glycerin - מייצר הרבה אדים (עשן) אך בעל יכולת העברת טעם חלשה

לרוב, הנוזלים שנמכרים מבוססים תערובת של שני הבסיסים האלה. אני ניסיתי גם נוזלים של 50-50 וגם של 80(PG) ו20 (VG) והייתי מרוצה. יש מקרים נדירים של רגישות לאחד מהבסיסים ואז פשוט מאדים נוזל המבוסס רק על השני.

דבר אחרון לגבי הנוזלים,

מה שנותן את התחושה של עישון בגרון כשמאדים (TH - Throat hit) הוא הניקוטין. אז מומלץ להזמין נוזל עם ניקוטין כדי להקל על הסימפטומים.

ישמח את המתעניינים לדעת שספיגת הניקוטין בגוף ע"י אידוי היא ממש קטנה לעומת הכמות שנספגת ע"י בעירת טבק. זה יכול לעשות נפלא לכל המערכות בגוף.

דבר אחרון PsyRax,

אתה במקרה מומחה לאנדרואיד?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה רבה לך,למדתי המון.

אני לא מומחה לאנדרואיד,אבל יש לי הרבה נסיון עם sgs2 אני אשמח לעזור לך בכל דבר שתצטרך:-)

posted via cupra tuning device

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב לנסות משהו פשוט וזול לפני שאחליט האם לקנות משהו יקר וטוב.

האם יש בדיל אקסטרים משהו סביר? אשמח לקישור אם ניתן, תודה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפשוטים אבל הסבירים בDX הם אלה ב10 דולר.

http://s.dealextreme.com/search/electronic%20cigarette.html?page=3

אני אזמין כבר את אלה ב40 דולר וניראה מה יהיה ניתן לשפר או להתקדם מהאתר ש platinum הביא פה.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את הסיגריה הזו למטרת התנסות בשל הביקורות הטובות שכתבו עליה. בנוסף הזמנתי גם את הבקבוק הזה למטרות מילוי.

אל תצפה להרבה מהמחסניות המסופקות אבל בעזרת הבקבוק תוכל להוסיף טיפה פה ושם ו"להחיות" את המחסניות.

זה "צעצוע" בהשוואה לציוד הנוכחי שלי אבל אני עדיין משתמש בה לעיתים לבדיקת טעמים. אני מנתק את המחסנית עם הנוזל ומטפטף 2 טיפות ישירות על גוף החימום, מחזיר את ה"פילטר" ללא המחסנית בתוכו ושואף.

מנסיון (ולא רק שלי), אותו נוזל יפיק טעמים שונים (או דרגות טעם שונות) בהתאם לציוד (סיגריה) שאתה משתמש בו.

היא לא רעה להתנסות ולתחושת "איך זה" מרגיש וגם לא יקרה.

שיהיה לך בהצלחה,

מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.dealextreme.com/c/health-electronic-cigarettes-864

שלושת הראשונות מימין עם הארבעה כוכבים, הן בסדר גמור להתחלה...

חייב לציין את הזולה יותר, 4.70$ היא מיני סיגריה, ולטעמי התחושה שהכי דומה לסיגריה אמיתית בגרון.

המינוס הגדול של כולן זה זמן הסוללה האפסי.

אצלי הן באות בשילוב עם נוזל בטעם תות או מנטה מאותו מקום.

מנצל"ש כדי להודות לPlatinum על ההסברים המפורטים, גם אני בדרך לרכוש EGO-C או W עוד לא החלטתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, כן?

האם יש סיגריות אלקטרוניות (או לחילופין רק נוזל), ללא ניקוטין?

את האמת הפסקתי לעשן כבר לפני שנה ו4 חודשים, אחרי כ13 שנות עישון. (לפעמים אני מעשן נרגילה. אך זה לגמרי בשליטה!).

העישון לא ממש חסר לי, אך לפני כמה חודשים סתם השתעשעתי במחשבה על סיגריה אלקטרונית.

תודה.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל ניתן להזיג עם מינונים של 36mg ,24mg ,18mg ,11mg ,6mg ,0mg ניקוטין כך שהנוזל עם 0 ניקוטין הוא מה שאתה מחפש.

בחלק מהמקומות הם מחולקים ל:

• גבוה - 24 מ"ג לפחות
  • בינוני - 11-18 מ"ג
  • נמוך - 6 מ"ג
  • ללא - 0 מ"ג

כדאי לקרוא טוב מה מזמינים. למשל בדף הזה כל טעם מופיע 3 פעמים לפחות, בכל פעם הוא בחוזק אחר.

בבקבוקים יותר קטנים כמו בדף הזה, ניתן לבחור נוזל ללא ניקוטין (0 מ"ג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפשוטים אבל הסבירים בDX הם אלה ב10 דולר.

http://s.dealextreme.com/search/electronic%20cigarette.html?page=3

אני אזמין כבר את אלה ב40 דולר וניראה מה יהיה ניתן לשפר או להתקדם מהאתר ש platinum הביא פה.

תודה. הזמנתי ונראה מה ילד יום.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדלים בגודל בין סוללת ה900 לבין סוללת ה1100? מחיפוש שערכתי שתיהן 138 מ"מ, אבל לא נראה הגיוני שאין הבדל.

מבחינת מחיר זה סה"כ דולר, אבל לא בא לי שיבצבץ לי מהכיס משהו גדול מידי.

והאם על בקבוקון טעם משלמים מעל 10 דולר? (בחנות שפלטינום המליץ קודם ZAINY יש מינימום הזמנה על 43$ :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סוללות ה Ego {נקראות גם סוללות 510} הן בעלות קוטר זהה, ההבדלים בגדלי הסוללות עם הקיבול השונה הוא באורך:

• 650mah - 71mm
  • 900mah - 86mm
  • 1100mah - 96mm

אכן, החנויות באתר VH מציעות מחירים טובים יותר אבל בד"כ זה יהיה על כמויות של 10 בקבוקים לפחות בכדי שהמשלוח יהיה חינם. לרוב זה גם בגלל שהיצרן של הנוזל מאלץ את הסוחרים לרכוש בכמויות של מינימום בקבוקים (מאותו טעם וחוזק ניקוטין) פר הזמנה והם לא אוהבים להחזיק בקבוקים (או כל מלאי אחר) במיוחד.

אם אתה צריך גם דברים נוספים (סוללות,קרטומייזרים וכולי) אז תגיע בקלות למחיר של משלוח.

אם אתה מעוניין לרכוש כמות קטנה של בקבוקי נוזל בלבד ולא מעוניין בפריטים נוספים, צור איתה קשר בסקייפ ותנהל מו"מ.. הסינים נלחמים על כל לקוח, היא לא תוותר עליך כלקוח בקלות ואם תתעקש בנחמדות, תתפלא מה תוכל להשיג

חוק מס.1 בהזמנת נוזל: תמיד תבקש לצרף דוגמאות של נוזל (ושיהיו מסומנות) להזמנות הנוזל (או כל פריט אחר) שלך בתואנה שאתה רוצה לדעת אם יש עוד טעמים שתרצה לרכוש מהחנות בפעם הבאה.

אני שילמתי אצלה ברכישה של 10 בקבוקי נוזל dekang של 50 מ"ל: 6$ לבקבוק כשבאתר healthcabin בקבוקון כזה עולה 10$ לפני הוספת דמי משלוח.

סוללה מסוג VV שמספקת 3 עוצמות מתחים עם קיבולת של 900, עלתה לי 12$

הזמנתי ראשים להפוך את דגם ה C שלי ל W, ביקשתי וגם קיבלתי שני בקבוקי מילוי ייעודיים (ראש מחט) בחינם כמתנה.

אם אתה רוצה להזמין בכמויות קטנות מהמופיע באתר, תוכל לעשות זאת דרך הסקייפ ישירות מולה ואז:

• להקפיד שקיבלת ממנה פרפורמה (טופס הזמנה) באקסל עם הפרטים המדוייקים של כל פריט
  • להקפיד לשלם בפייפאל אך ורק לאחר שהיא תשלח לך שם הזמנה (invoice) ואתה תקבל מפייפאל אימייל שאומר שיש מישהו (המוכרת) שמעוניין לקבל ממך תשלום באמצעות פייפאל. רק כך תהיה מוגן לחלוטין ותוכל לעשות דיספיוט.
  • תגיד לה מפורשות בסקייפ שמאיר (Meir) הפנה אותך והמליץ עליה, היא ישר תבין שאתה רציני ותצא מגידרה להפוך אותך ללקוח קבוע שלה.

אם בכל זאת תעדיף לרכוש רק בקבוקי נוזל בודדים, תזמין בhealthcabin או אחרים שמוכרים בבודדים

Battrey guide2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...