Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא, אני מתכוון לZAINY, היא היחידה עד כה שמכרה לי נוזל מקורי של Dekang

לכל המוצרים האחרים, אתה יכול לקנות ממי שאתה רוצה (כולל ZAINY). ברכישת נוזל מקורי אני ממליץ לקנות מZAINY או healthcabin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לענות על הצימאון למידע בנושא שהתגלה כאן ובה"פ שקיבלתי. אני ארחיב ממעט הידע והנסיון שצברתי.

מצ"ב תמונות של הקונפיגורציות שניסיתי + חוות דעת אישית (מקוה שהתמונות יעלו לפי הסדר המספרי).

ליד כל קונפיגורציה יש סיגריה אלקטרונית פשוטה שזהה במימדיה לסיגריית טבק לקנ"מ {אין לי אבטיח בעונה זו :( }

1. Ego-C - הסיגריה מהקיט הראשון שרכשתי. נוחה וקלה לשימוש, טעם טוב וכמות אדים (עשן) טובה {כמובן תלוי גם בסוג הנוזל}. לעיתים יורגש טעם "שרוף" אם לאחר ניקוי ומילוי לא מוודאים שהגיע נוזל לגוף החימום או שהטנק, מכסה הטנק לא יושבים טוב.
  2. קרטומייזר כפול (שני גופי חימום) - מיכל בו יש מילוי (דמוי?) פוליאסטר ושני סלילי חימום לאידוי הנוזל. מוציא טעם חזק וכמות אדים גדולה מאוד. לתחושתי הטעם והאדים חזקים מדי עבורי כיום (בהתחלה זה היה מעולה כשהייתי רגיל עוד לסיגריות). הוא מעולה כשהוא חדש אך לאורך זמן כשנבנה לכלוך על הסלילים, הוא קצת מאכזב לטעמי.
  3. טנקומייזר כפול - תכ'לס, זה מיכל שבו קרטומייזר דו סלילי צר. הרשמים זהים לקרטומייזר אבל היתרון הגדול שלו הוא כמות הנוזל הגדולה, אפשר למלא אותו אחת לכמה ימים בגלל הנפח הגדול. החיסרון הגדול שלו - המשתמש עלול להיחשד כמעשן סמים.
  4. Ego-W /F1 - הרכש החדש שקיבלתי אתמול. מצטער שלא בחרתי בו במקום ה Ego-C כבחירה הראשונה שלי. טעם וכמות אדים מעולה, פיה ארוכה שמונעת מהאדים לצרוב את קצה הלשון כמו באלה שציינתי קודם. האטומייזר (גוף החימום) בולט לעין ונראה שייה ממש קל לנקות אותו בעת הצורך. ממש תחליף נהדר, מאוד מוצא חן בעיניי.
  5. Ego-W /F1 - עם המכסה (מתחבר בהברגה), נראית כמו עט ארוך.

אל תהיו קשים עם עצמכם, בתחילתו של המעבר מסיגריית טבק לאלקטרונית אולי יהיה לכם קל יותר עם קרטומייזר, טנקומייזר או עם אחד מדגמי האגו. קרטומייזר כפול עולה כ $3, טנקומייזר עולה כ $9, משלוח מארה"ב עולה עוד כ 4$ (אלא אם תזמינו יותר מאחד). תתנסו עם מה שמתאים לכם, העיקר שלא תעשנו.

Ego-c.jpg

Dual coil cartomizer.jpg

Clear Dual coil tank.jpg

ego-w without cap.jpg

ego-w with cap.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז החלטתי לקנות את זה.

האם זה מה שיש לך פחות או יותר?

עכשיו עוד שאלה בקשר לנוזל שלא ממש הבנתי:

מאיפה אתה ממליץ להזמין? אני מעוניין בכמות של שתי בקבוקונים בלבד לשם התחלה.

ואיך אני בוחר את החוזק והטעם? יש אפשרות לסמן במשבצת או צריך לדבר ישירות עם המוכר במייל?

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני משתמש מאתמול בערב בסיגריה כמו שאתה רוצה להזמין. הזמנתי את הסט הזה והרכבתי על הסוללות שלי וכך הן "הפכו" לדגם הזה כמו שאתה יכול לראות מהתמונה שהעליתי.

לגבי הנוזל, שים לב:

המלצתי על 2 חנויות לרכישת נוזל מקורי מתוצרת Dekang או Hangsen שהם יצרנים סיניים בעלי בקרת איכות מוכחת. אם תרכוש במקום אחר, אתה עשוי לקבל נוזל שהרכבו לא ידוע, איכותו מוטלת בספק ורחמנא ליצלן, עשוי להכיל חומרים מזיקים.

המוכרת בחנות שהמלצתי עליה מוכרת בקבוקוני נוזלים בנפחים שונים (החל מ 10מ"ל) בבודדים או במארזים/בנדלים שונים אבל אם אתה קונה בסכומים נמוכים, אתה עשוי להתבקש לשלם משלוח.

באתר healthcabin אתה צריך להירשם כלקוח. כשאתה בוחר את גודל בקבוקי הנוזל שאתה רוצה לרכוש שם, אתה בדף ההזמנה תראה כל טעם מופיע במספר שורות כאשר השורות נבדלות לפי רמת הניקוטין המבוקשת והטעם. (שים לב גם ששורת ה"כמות במלאי" לא קטנה מדי או 0. שם צריך להוסיף דמי משלוח על כל הזמנה. בעת התשלום, יש מקום לקופון הנחה, תרשום שם קוד קופון ECF ותקבל 5% הנחה. אם זה לא עובד, חפש בגוגל healthcabin coupon לקוד עדכני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רכשתי את הקיט של הסיגריה,עכשיו לשלם ישר או לחכות שהיא תבקש? אני שואל אכי באחת מההודעות שלך רשמת שעדיף לחכות שהיא תבקש

ועוד משהו אני רוצה להוסיף למשלוח הזה את הבקבוקונים,איך אני מוסיף צריך לשלוח לה מכתב או שהיא תשלב לבד?

וגם לא מצאתי דרך לבחור טעם ורמת ניקוטין גם לשלוח לה בקשה?

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת את הקיט דרך אתר (VH (vaporhawk? אם כן, אתה צריך לשלם בפייפאל.

שים לב לצבעים הזמינים עבור המוצר ומה נשלח כברירת מחדל. במקרה של הקישור ששמת קודם היא כתבה: The default colours I send are black ego-W cartridge (and atomizer)

כלומר, תקבל סיגריה בצבע שחור.

אני רשמתי שצריך לחכות שהיא תבקש רק אם מזמינים ממנה ישירות לא דרך VH שהוא למעשה מתווך.

בד"כ, מכיוון שהמחיר אחיד לבקבוקים ללא קשר לרמת החוזק של הניקוטין והטעם, הם מפרטים בעמוד המוצר של הבקבוקים הנבחרים את הטעמים ורמות הניקוטין שניתן להזמין בהם את הנוזל ומה ברירת המחדל שתישלח אם לא תציין כלום {כמו עם קיט הסיגריה}. אחרי שאתה מזמין ומשלם. אתה הולך לדף "הזכיה" (won items) של המוצר ושם יש "message board" בתחתית שבו אתה יכול לכתוב לה מה החוזק והטעם המבוקשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני מנסה לעשות עכשיו,בטעות רכשתי 4 בקבוקים לא מקוריים,שלחתי לה הודעה אם אפשר לבטל אותם ושלוח לי במקום 4 מקוריים ולצרף את זה למשלוח של הקיט.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופיק מצוין, ריכז את כל המידע הדרוש למי שלא מבין כלום בנושא :)

כנראה גם אבצע רכישה בזמן הקרוב.

אשמח לקבל לינק לדף של הנוזלים המקוריים, הסתבכתי שם טיפה באתר. וגם יש לי רוחב פס קטן מאוד היכן שאני נמצא

אז איני יכול לתמרן יותר מדיי באתר :/

תודה על העזרה ושבת שלום.

Girls Like It When I Hit It Sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמזמינים ציוד ל"עישון אלקטרוני" מסין, כדאי לקחת בחשבון:

• את העובדה שלדואר משם לוקח כשבועיים וחצי להגיע בממוצע.
  • את הערכת הזמן שיקח לך לאדות את הנוזל המוזמן + ה2.5 שבועות שיקח למשלוח הבא להגיע (שוב, הערכה)
  • את העובדה שבתור מתחיל, עשויים להיות לך בזבוזי נוזל עד שתלמד להשתמש כראוי בציוד.
  • את העובדה שאתה לא רוצה לשוב ולעשן סיגריות רגילות, ואם לא יהיה לך נוזל.. כנראה שזה מה שיקרה.

הייתי מזמין מינימום 50 מ"ל ותוך יומיים שלושה מהרגע שהם הגיעו, התחלת לאדות והכל טוב ויפה. מזמין מיד עוד.

דבר איתה ותנסה להזמין כמות קצת יותר גדולה. לא נורא אם לא תצליח להחליף נוזל, אני התחלתי עם הנוזל הזה, רק שרכשתי אותו במחיר מופקע מDX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PsyRax

אם עוד לא הזמנת, יש מבצע לשבוע על זה

זה מה שאני הזמנתי בעזרתו האדיבה של מאיר (Platinum)

בנוסף הצלחתי להוציא ממנה עוד שישה בקבוקי נוזל מקוריים במחיר של 6$ לאחד, מחיר טוב להבנתי, אך המינימום שהיא רצתה שאזמין זה 6 בקבוקים של 50 מל' ורק טעם אחד(!)

הבשורות הטובות מבחינתי שאחרי התמקחות קלה היא הייתה מוכנה להביא לי בשלושה טעמים.

תות מנטה, כשמו כן הוא.

RY4, קראתי עליו שהוא מטורף, שילוב של וניל קרמל וטבק.

ומרלבורו, לא הבחירה שלי, אבל היה תנאי לטעם השלישי, לא רציתי להמשיך להתמקח.

אם תרצה להתנסות באחד הטעמים, אתה מוזמן, כשאקבל אותם, זה יהיה בחינם.

תוכל גם לקחת אחד במחיר עלות, אין לי מה לעשות עם שישה בקבוקים, בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...