Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן גר באירלנד אבל יש לי תוכנית של 500 דקות לאיזה יעד שאני רוצה בעולם ללא תשלום נוסף :-D

הסיפור שלי התחיל בזה שעשנתי בין 15-20 סיגריות ביום ופשוט התחיל להיות לי לא בריא, וגם יקר מידי.

באותו זמן נחשפתי לסיגריות אלקטרוניות כי היתה חנות ליד העבודה שלי.

אצתי רצתי וקניתי את הסיגריה שהיתה מדגם זהה לזה:

http://www.thevapourstore.ie/electronic-cigarette-starter-kits/joye-510-mini-e-cig-starter-kit/prod_159.html

זה הדגם הכי פשוט שיש והוא עובד או אוטומטית בשאיפה, או בלחיצה בכפתור. הנוזל יורד לאטומייזר מתוך ספוג שרבוי בנוזל.

יתרונות:

קטן וקומפקטי

קל

עובד לא רע בטפטוף פנימה בצורה ידנית (שיטת נוספת להזרמת נוזל שנחשבת להכי טובה אבל גם הכי לא נוחה).

חסרונות:

השיטה עם הספוג ממש לא משהו ולא מסוגל להחזיק הרבה נוזל. לפעמים הנוזל לא מגיע פנימה כמו שצריך ומקבלים טעם שרוף מגעיל.

הטעם חלש.

לא יוצא הרבה אדים (אדים - כי זה לא עשן)

הסוללה בקושי מחזיקה חצי יום.

בקיצור נחמד למתחילים אבל זה לא זה.

לא אלאה אותכם בפרטים אבל יש עוד דגמים בין מה שאני משתמש לדגם הזה.

כולם משפרים את זמן הסוללה ואת מערכת הזנת הנוזל.

כיום ספינת הדגל היא:

http://www.thevapourstore.ie/joye-ego-c-new/joye-ego-c-starter-kit-650mah-/prod_320.html

לי יש דגם אחד לפניו (אותה סוללה ומערכת של טנק מלא בנוזל, רק ששינו את איך שהאטומיזר בנוי).

הסיגריה הזו מחזיקה לי יומיים ללא טעינה, והמיכל ניתן למלוי מחדש כשיש צורך כלומר לא צריך לזרוק אותו ולכן העלות יורדת.

החסרונות:

כבד

ארוך

לפעמים קצת נוזל

צריך מידי פעם לנקות את המגעים של הסוללה

ידני בלבד (למרות שזה לא חיסרון)

יתרונות:

סוללה מחזיקה הרבה

אין ספוג ולכן הזנת נוזל טובה מאוד

ניתן למילוי בקלות

טעמים מצויינים

מלא עשן

כמה דברים:

לא להתפתות לסיגריות שמכריחות אותם לקנות ראשים ממולאים בנוזל.

זה יקר, ומאוד מגביל בטעמים.

יש נוזלים טובים ויש גרועים, עניין של טעם.

הסיגריה כן מצריכה תחזוקה ונקיון ולפעמים חלקים מפסיקים לתפקד או פתאום נוזלים ומצריכים החלפה.

זה קורה, אבל ניתן לפתרון.

כיום העלות שלי עומדת על כחצי יורו ליום, אין לי שיעולים, אין לי חוסר אוויר בבוקר, אין לי דלקות חוזרות בדרכי הנשימה.

כרגע אין מספיק מחקרים על הנוזל כדי להבטיח שהוא 100 אחוז לא מזיק, אבל מנסיוני האישי המצב הוא הרבה יותר טוב מסיגריות.

תיהיו מודעים לכך שזה לא להגמל אלא להחליף התמכרות אחת באחרת.

אה ועוד משהו, אל תצפו לטעם של סיגריה :-)

אם יש לכם שאלות, תרביצו.

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו תודה רבה.

השאלה שלי היא מאיפה ניתן להזמין? והאם יש משלוחים לארץ?

והאם השקעה ראשונית של 70-80 יורו מאמת משתלמת לטווח הארוך כי לדבריך אתה כן הפסקת בכלל עם הסגריות.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמהחנות שנתתי בלינק ישלחו לארץ (אז עכשיו בדקתי והם לא - (אבל אשמח לשלוח לך את זה אם תרצה)

אם לא, או אם זה יקר מידי, אתה יכול לחפש את אותו הדגם ממקומות אחרים.

אם גם זה לא ילך, אשמח לעזור לך (רק שזה בטח ייקר את המשלוחה).

ההשקעה הראשונית משתלמת ואל תשכח שאתה מקבל בעצם 2 סיגריות בקופסה.

רק אחרי בערך חצי שנה התחלתי לחשוב על חלקי חילוף והם לא יקרים מידי.

אתה גם יכול להרכיב לך סיגריה פה: http://www.thevapourstore.ie/joye-ego-t-tank-/cat_84.html

במקום ללכת על קיט שלם חדש, או שאתה יכול ללכת על הקיט היותר זול (הוא עדיין טוב מאוד וההבדל העיקרי הוא שלא ניתן להוציא את האטומייזר מהבית שלו מה שמקשה קצת על הניקיון)

עדיין החיסכון הוא אדיר (וגם תפסיק להסריח) :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פה כמה חתיכות שהבאתי איתי מארה"ב. יושב פה בלי מעש.

יש לי גם בקבוקוני נוזל וכמה פילטרים להחלפה.

לי אישית זה לא עזר, אבל אם זה יעזור למישהו אחר, מברוכ. (למכירה, צרו קשר בה"פ)

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילעד, תודה רבה.

אבל וואו, 80 יורו... יקר קצת :?

מתי שהוא.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מספר נסיונות כושלים להפסיק לעשן. החלטתי לנסות סיגריה אלקטרונית.

בגלל המחירים המטורפים, החלטתי להזמין סיגריה פשוטה ב20 ש"ח שנראית כמו סיגריית טבק רגילה מDX ולראות אם וכיצד אני מסתדר איתה. בביקורות בDX אנשים רשמו שהם ממלאים את המחסניות עם הספוג מבקבוקונים אז הזמנתי סיגריה ובקבוקון

בזכות הצעצוע הקטן, ירדתי מקופסא פלוס ליום... ל5 סיגריות בלבד. אבל זה לא היה מספק.

הסוללות של הסיגריות האלקטרוניות הקטנות מחזיקות שעתיים שלוש בין טעינות ואז צריך להטעין אותן במשך כשעתיים. לא ממש נוח ולא גרם לי להפסיק לחלוטין.

חיפשתי וחקרתי קצת באינטרנט, מצאתי פורום גדול שעוסק בתחום. קראתי וקראתי וקראתי והלכתי לאיבוד. יש המון סוגים ודגמים של סיגריות כמו גם שיטות הזנה של הנוזל אל גוף החימום (קארטים, קארטומייזרים, מיכלים וכולי)

סיגריות אלקטרוניות הן הרבה פחות מזיקות {אם בכלל} מסיגריית טבק, אין CO2, זפת וקרצינוגנים + שאר תוצרי לוואי של הבעירה. בתוך זמן קצר נעלמו לי השיעולים, החרחורים, הצפצופים וקוצר הנשימה והכל יותר טוב. למעשה, החומר בו משתמשים בסיגריה משמש בבתי חולים כתוספת למערכת האוורור (מוסיפים אותו לאוויר) כיוון שהוא אנטי-בקטריאלי.

בתקופה הראשונה יש תופעות לוואי קלות של צריבה בלשון ואובדן טעם בגלל האדים החמים ואי היכולת להפסיק "לאדות" עם הסיגריה. אבל זה רק חבלי לידה... מתרגלים וזה חולף.

המחירים בארץ מטורפים, אז הזמנתי ישירות מסין באמצעות אתר שמרכז חנויות בתחום וניתן למצוא בו הכל בתחום + משלוח חינם.

אתר נוסף שאפשר לרכוש בו דברים במחירי משלוח נמוכים במיוחד הוא האתר הזה. (אל תזמינו משם נוזלים, שמעתי שהזמנות נוזלים מארה"ב בד"כ נעצרות במכס ולא משוחררות)

אני אחסוך למתחילים שביניכם את החיפוש ואמליץ לרכוש דגם של סיגריה שנקרא Ego-C. קיט של 2 סיגריות כאלה +חלקים ספייר (טנקים+גופי חימום) +מטענים (USB+קיר) עולה פחות מ40$

תקנו רק נוזל מקורי באריזה מקורית של חברת Dekang או חברת Hangsen {יש ים טעמים לבחור מביניהם}

ספק אמין מאוד לנוזל הוא אתר healthcabin אך הוא מעט יקר יותר מהאחרים

אחרי שיש קיט, אפשר להתנסות בכל אביזר אחר כגון זה או זה - פשוט להזמין, למלא בנוזל, להרכיב על הסוללה שיש לכם מהקיט המקורי ולהנות.

הכל מודולרי ולא יקר, למעשה זה הרבה יותר זול מעישון סיגריות טבק רגילות.

למי שתהה, אני כבר חודשיים לא מעשן - מעל 1500 סייגריות שלא עישנתי עד היום :) אני רק מאדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך עזרתי לי מאוד.

אני אשב על זה כשיהיה לי זמן ,אבחר ואזמין.

ואז ארשום התרשמות.

אין כמו קארספורום,מדהים אותי כל פעם מחדש כמות הידע שיש פה על כל נושא.:-D

יום טוב.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילעד, תודה רבה.

אבל וואו, 80 יורו... יקר קצת :?

מתי שהוא.

כמו שפלטינום אמר, יש יותר זול. וכמו שאני אמרתי :lol: אף אחד לא אמר שאתה צריך להזמין את כל הקיט.

וכמו שהרופא אמר, לא חבל על הבריאות?

וכמו שהבנק אמר (ואתה אמור לדעת את זה, יש לך עסק!) זו השקעה לטווח ארוך!

הקיצר לך תברווז לך סיגריה אלקטרונית ותפסיק לגעגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש לי משלוח בדרך של הסט הזה שיש לו מכסה עם קליפס של עט. כך יהיה לי נוח להסתובב עם הסיגריה כמו עם עט על החולצה. הסט מתאים כמובן לסוללות מסוג Ego (הסוללות והציוד המתאים נקראים גם "בעלי תבריג 510").

מי שדואג איך יסתובב עם הסיגריה.. זה אחלה פיתרון לדעתי. הסיגריה תיראה כמו בתמונה, מאוד דומה לעט.

Clearomizer-Ego-w-F1-580.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף ואומר שה Ego היא אחלה סיגריה והזמן סוללה מצויין. (ניתן לקנות סוללות גדולות יותר למי שמעוניין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של סיקורים, נראה שהגיע הזמן לעבור לליגה של הגדולים במקום הזולות של DX.

שאלה קטנה למבינים, יכול להיות שהEGO-C הוחלף בEGO-T למרות שהן נראות כמעט אותו דבר?

כי גם אחרי חיפוש באתר (vaporhawk) הוא מוצא לי רק את הT,

אשמח אם אפשר קישור לערכה מומלצת.

ועוד אחת שלא בדיוק הבנתי, מה תפקידו של הכפתור? והאם בשאיפה ללא לחיצה לא יכנסו אדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיפך הוא הנכון, Ego-C היא הדגם החדש והטוב יותר מאשר ה Ego-T, ההבדל העיקרי ביניהם הוא באטומייזר (גוף החימום)

תפקידו של הכפתור הוא להפעיל את הסוללה. ללא לחיצה לא יופעל גוף החימום. בחלק מדגמי הסוללות, 5 לחיצות מהירות מכבות/מדליקות את הסוללה כדי למנוע מצב של הילחצות והפעלה בטעות.

אם תקליד בתיבת החיפוש באתר VH את הצירוף ego-c ותסדר לפי מחיר מנמוך לגבוה, תמצא שלל קיטים כגון:

• הקיט הזה עם סוללות בקיבולת של 900MAH ב$34.5 (אל תתפתה לקנות מהמוכרת הזו גם נוזל, היא מוכרת נוזל לא מקורי - ראה הוזהרת)
  • הקיט הזה עם סוללות יותר גדולות (וארוכות) ב$35

ויש עוד..

אני ממליץ לקנות מהחנות הזו כי היא היחידה שמפרסמת באמת נוזל מקורי של dekang. עשיתי אצלה הזמנה לא מזמן עבורי ועבור חברה לעבודה ואני מקוה שלא אתאכזב. אפשר לתקשר עם המוכרת גם באמצעות סקייפ (אבל לשלם רק בפייפאל). הID שלה בסקייפ הוא: ainy112

בכל מקרה, לא לשכוח להזמין נוזל לסיגריות - עם הזמן תגלו איזה טעמים אתם אוהבים ואיזה לא

אל תצפו ליותר מדי, הסיגריות שהם מוכרים שם הן רפליקות ולכן הן זולות. זה לא אומר שהן לא טובות, הן עושות את העבודה ולטעמי עושות אותה טוב. הן תחליף מעולה לסיגריית הטבק.

עם זאת, גופי החימום שלהן (אטומייזרים) הם פחות טובים לטעמי מהמקורי מכיוון שאת המקורי יותר קל לנקות ולתחזק ואפילו להחליף בו פתיל בעוד הסיני החלופי הוא יותר חד פעמי (לפחות מה שאני קיבלתי). אני בהחלט שוקל בעתיד להזמין אטומייזרים מקוריים עבור הרפליקה שלי.

תתחילו עם משהו, לא משנה מה. זה יותר זול ויותר בריא. כמו שציינתי בפוסט קודם, הכל מודולרי. תוכלו לחבר כל התקן בעל תבריג 510 לסוללת ה ego דהיינו להשתמש בקרטומייזרים, טנקים או להפוך את הסיגריה לדגם ego-w

תוכלו לבחור ברכישת התקנים בעלי גוף חימום רגיל או בעל התנגדות נמוכה (שמתחמם יותר ומאדה יותר חזק=השפעה על הטעם=צריכת סוללה מוגברת)

תוכלו להתנסות באידוי נוזלים במאות טעמים {חלקם שונים ומשונים) החל בטעמי מרלבורו וכלה בטעמי עוגת דבש או חטיף שוקולד

תוכלו לרכוש סוללות VV (מתח משתנה) או סוללות עם תצוגת LCD על העוצמה שנותרה

הכי חשוב, תוכלו להנות מאוויר נטול זפת וקרצינוגנים, בגדים נוטלי ריח מצחין, נשימה ללא חרחורים, צפצופים ושיעולים וכמובן תחסכו ממון רב.

תוכלו לעשות לעצמכם באנר דינמי כזה ולהסתכל עליו בהנאה וסיפוק, לנשום עמוק ולהגיד.. וואוו, כמה סיגריות לא עישנתי, כמה זפת וזבל מנעתי מהריאות שלי ואז.. לחייך חיוך גדול של סיפוק ואושר

1325847600_25_1_USD_6_default.png

עם הזמן תתנסו ותלמדו, גם אני לומד בכל פעם דברים חדשים ועדיין מתנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...