Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לכם,אני אדבר איתה ניראה מה היא תגיד.

לצערי אין לי סקייפ ולדבר אנגלית זאת בעיה,לרשום אין שום בעיה יש גוגל לתיקון שגיאות כתיב.

הבקבוק הוא 10ml הוא נכנס בדיוק לבקבוק של המילוי עם המחט,לפחות פה היא לא דפקה אותי ודווקא יצא סבבה 40ML ב7 דולר.

עכשיו נוצרה לי בעיה באשמתי,הזמנתי מלבורו חזק משום מה חשבתי שאני חייב חזק כדי שיספק אותי.

מסתבר שזה יותר מידי חזק.

חשבתי אולי לערבב את זה עם נוזל ללא ניקוטין או ניקוטין נמוך.

מה עדיף חצי חצי עם ניקוטין נמוך או אולי חצי חצי עם נוזל ללא ניקוטין,אני רוצה לקבל משהו יותר מעודן.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

..אבל אם תתן לה לנוח קצת היא תחזור לעבוד כמו גדולה...

אל תעשו את זה, לא מומלץ לרוקן את הסוללות ממש עד הסוף לחלוטין ואז להטעין. מומלץ לטעון כשיש חיווי שהסוללה חלשה.

..היא אמרה שאשלח לה סרטון כדי שתשאל את המהנדסים שם מה הבעיה.

אני כל כך לא אוהב את התשובות המטופשות האלה. סוללה חדשה מתה {נקרא גם DOA - Dead On Arrival} היא בעיה שאף מהנדס לא יוכל לפתור מרחוק.

לצערי אין לי מסנגר ולא סקייפ, במייל הסרטון גדול מידי, פייסבוק לה אין, ואפילו העלתי ליוטיוב ושלחתי לה

אבל היא אמרה שבסין יש להם בעיה עם יוטיוב..

למיטב ידיעתי השלטונות הסיניים חסמו את יוטיוב כבר ב 2009 ואכן, אין לאזרחי סין גישה ליוטיוב ועוד הרבה אתרים מערביים אחרים. אני חושב שכדאי שתתקין סקייפ ותשלח לה את הסרטון באמצעותו. תדרוש סוללה חליפית ופיצוי מיידי.

אם תשלח לי גם אתה את השם/כינוי בו השתמשת באתר VH, אני אתן רוח גבית גם לך ואאיים עליה שאמליץ לקוראים פה על ספקים אחרים {וגם אני אעבור עליהם} מהם רכשתי בVH, זה כבר צריך לעשות את העבודה

..(לקחתי בחשבון שכאשר אני מזמין רפליקה סינית, אז יכולים לצוץ בעיות. אין לי תלונות לאף אחד)..

יש לא מעט מקרים של מוצרים שהם DOA גם כשקונים קיטים או חלקים מקוריים של Ego. גם הם מיוצרים בסין ולא בהכרח איכותיים יותר באופן ניכר. תוכל למצוא אינספור דיווחים כאלה בפורום ECF.

אני לא מנסה לסנגר על יצרני הרפליקות. אדרבא, הייתי מזמין קיט מקורי של Ego-C אילולא הפער במחירים לא היה כה גדול.

בנוסף, רבים מרוכשי בקיטים המקוריים רוכשים סוללות מיצרנים אחרים בדיעבד כשמגיע זמנם של אלה המקוריות.

למי שלא יודע, בעוד הקיטים של Ego-C ו Ego-T למיניהם הם רפליקות של Joyetech/Ovale המתכננת והיצרנית של הקיטים המקוריים. ה Ego-W הוא לא ממש רפליקה. Joyetech/Ovale לא מייצרת סיגריה אלקטרונית הנושאת את השם הזה.

לסיכום, אחזור על המלצתי להחזיק תמיד רזרבות. גם של ציוד וגם של נוזל. אף פעם לא ניתן לחזות מתי אטומייזר ישבוק חיים :(

אלמוג,

יש לי 2 סוללות 1100MAH חדשות שקניתי ממנה וטרם השתמשתי בהן, אם אתה מעוניין. אני יכול למכור לך אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

......הזמנתי מלבורו חזק משום מה חשבתי שאני חייב חזק כדי שיספק אותי.

מסתבר שזה יותר מידי חזק.

חשבתי אולי לערבב את זה עם נוזל ללא ניקוטין או ניקוטין נמוך.

מה עדיף חצי חצי עם ניקוטין נמוך או אולי חצי חצי עם נוזל ללא ניקוטין,אני רוצה לקבל משהו יותר מעודן.

אל תמהר לקפוץ למסקנות, יקח לך זמן להתרגל לסיגריה ולנוזלים. פעם תרגיש יותר את הטעם ופעם פחות. לעיתים תגלה הבדלי טעמים בין בקבוקים שאמורים להכיל נוזל זהה.

נוזל בטעם תות למשל או נוזל עם יותר אחוזי VG אך עם אותו חוזק ניקוטין, עשוי לתת לך תחושה של "חלש" מדי. קח את הזמן להתנסות וללמוד מה הכי טוב לך. בהחלט כדאי ומומלץ להחזיק נוזל (ובקבוקים ריקים) רזרבה לצורך ערבובים.

כשהאטומייזר חדש וטרם נוצר הציפוי הקרמלי עליו, מרגישים מאוד חזק את הטעמים.

להזכירך, ספיגת הניקוטין באמצעות אידוי היא נמוכה מאוד בהשוואה לספיגתו ע"י בעירה.

תתאזר בסבלנות, תן לעצמך ללמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוקיות {לעיתים גם אין עקביות}, הכל עניין של טעם ותחושה אישיים של כל אחד ואחד.נוזל בטעם קפוצ'ינו בחוזק של 18 מ"ג עשוי להרגיש "חזק" יותר מנוזל בטעם בננה בחוזק של 24-36 מ"ג.

נוזל עם אחוז VG גבוה יותר עשוי להרגיש חלש יותר מבחינת טעם וניקוטין לעומת נוזל אחר באותו טעם וחוזק אשר בו אחוז ה PG גבוה יותר. אי אפשר לתת לך תשובה חד משמעית לשאלה שלך. תצטרך ללמוד תוך כדי התנסות.

בניגוד לסיגריה אותה מעשנים במשך דקות אחדות ואז עושים הפסקה עד לרצון/צורך בסיגריה הבאה, הרוב הגדול של המאדים באמצעות סיגריות אלקטרוניות מאדה בתדירות הרבה יותר גבוהה מאשר עישון סיגריית טבק.

אי לכך {ובהתאם לזאת}, הסיכוי של להרגיש את אותן עוצמות של טעם והנאה מהאידוי לאורך כל היום הולך וקטן ככל התדירות האידוי גבוהה יותר. אם אתה מרגיש שזה חזק לך לאורך כל היום, תנסה טעמים אחרים/רמות ניקוטין נמוכות יותר.

לחילופין, אולי אתה לוקח שאיפות ארוכות מדי? תנסה לראות איך זה מרגיש לך כשאתה לוקח שאיפות קצרות יותר.

איפה זה מרגיש לך חזק? בפה או בגרון?

כפי שציינתי בהתייחסות לנוזלים, ישנם מקרים די נדירים של רגישות לPG. אולי אתה מעט רגיש לזה ועדיף לך נוזלים מבוססי VG

האם ישנן תופעות נוספות פרט לתחושה שזה חזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשו את זה, לא מומלץ לרוקן את הסוללות ממש עד הסוף לחלוטין ואז להטעין. מומלץ לטעון כשיש חיווי שהסוללה חלשה.

לא המלצתי לעשות את זה, אמרתי שזה אפשרי. ואתה צודק, אחרי האזהרות על הסוללה לא הייתי מתעסק עם שטויות.

אלמוג,

יש לי 2 סוללות 1100MAH חדשות שקניתי ממנה וטרם השתמשתי בהן, אם אתה מעוניין. אני יכול למכור לך אחת.

תודה על ההצעה. במידה ואתקע, אצור איתך קשר. למרות שאם בשבילי ה900 היא גדולה, ה1100 תהיה הרבה יותר גדולה, מבאס.

בכל אופן, התקנתי סקייפ. רק שצריך לחכות עד יום שני שהיא תחזור לעבודה.

והשם שלי שם הוא כמו השם שלי פה, במידה ותצטרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז הוצאתי עכשיו מהטענה והתחלתי להשתמש.

אני מרגיש שזה טיפה פחות חזק אולי אני מתחיל להתרגל.

החוזק הוא לרוב בשאיפה פנימה לתוך הגרון,והחוזק הוא בעצם בגרון עצמו,מה שאומר שרמת ניקוטין גבוה.

אני רגיל לעשן פאלמאל ארוך.

זאת סיגריה לייט אבל יותר ארוכה מהרגילה,זה השילוב שמצאתי כי לייט חלש ולא מספק ואדום חזק וחונק.

השאיפות שאני לוקח בזמן הם כמו בסיגריה רגילה,אבל יש לי תחושה שאתה צודק ועם הזמן אני אתרגל.

אולי הייתי צריך להתחיל ממדיום,אבל לא נורא.

יאמר לזכותו של הנוזל שאחרי איזה 5 שאיפות אני מרגיל כאילו עישנתי כמה סיגריות,מה שאומר שהגמילה מסיגריות תהיה יותר פשוטה אני מאמין.

נ.ב

שמתי לב לאם אני לוחץ על הכפתור ואז שואף יש תחושה חזקה של טעם או נוזל לא "שרוף" כלומר לא עבר את התהליך הבעירה.

לאומת זאת ניסיתי לתת שאיפה קטנה ורק אז ללחוץ על הכפתור וזה מרגיש יותר טוב.

יש משהו בזה?

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה היא דווקא ללחות לשניה ואז לשאוף. כדי להמנע מהטעם השרוף או\ו הטעם של הנוזל עצמו לפני הבעירה.

אבל בטח תכף יבוא המאסטר וירחיב.

אם תוכל עוד יום יומיים, תעדכן לגבי התחושות בטעם. אצלי טעמים שהיו מעולים בהתחלה, כרגע מרגישים לי לאויר עם ניקוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לטעמים אני לא יכול לעזור כי יש לי רק מרלבורו,אופן השימוש בסיגריה בהחלט צריך תירגול כל פעם אני מרגיש משהו שונה מבחינת העוצמה והטעם...

posted via cupra tuning device

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמוג צודק משום שלגוף החימום לוקח 1-2 שניות להגיע לטמפ' אידוי יש ללחוץ על כפתור הסוללה שניה או שתיים לפני שמכניסים את הסיגריה לפה ושואפים. כך כבר מתחילים להיווצר אדים וניתן לשאוף מיד עם ההכנסה לפה.

השאיפות צריכות להיות מעט ממושכות {לא קצרות} ובעלות עוצמה אחידה.

לא מומלץ {וגם אין צורך לשאוף} בחוזקה, בניגוד לסיגרית טבק בה הפילטר הוא בעל התנגדות לזרימת אוויר, באלקטרונית יש זרימה חופשית יותר של אוויר. שאיפות חזקות עשויות לגרום לנוזל להגיע לשפתיים וזה לא הכי נעים.

זה יקח זמן אבל אתה תתרגל ותאמץ לך הרגלי אידוי משלך. תתאזר בסבלנות ואל תמהר להסיק מסקנות.

מי שיתנסה בעוד התקנים לעישון אלקטרוני יגלה עם הזמן שעשויים להיות הבדלים ביניהם מכיוון שהם בנויים אחרת ובכל אחד יש זרימת אוויר שונה.

תקשיבו לטיפים בעניין האידוי בסרטון הבא, זה בהחלט יכול להועיל.

LlEZq4mpyTU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין על הדיון עברתי על כלל הדפים אחלה מידע !

מה שכן ולפי הבנתי יש אפשרות להפוך את הסיגריה הבסיסית לפי השימושים שלך, עכשיו הקיט שהזמנתי הוא זה, שזה בעצם חיקוי של הEGO הרגילה, אחרי שימוש וכו, אני רוצה לעבור למיכל קבוע ולא לספוג עם החומר הזה, יש אפשרות כזו ?

לפי הבנתי המבנה הוא כזה:

סוללה>>גוף חימום>>מיכל/ספוג>>פילטר

מה שכן לא מצאתי מיכל בגודל הזה כולם גדולים ולא נראה לי יכנסו לגוף המקורי (שהוא בצורת קונוס).

אני אשמח להמלצות/הארות בנושא, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוללת הEGO יש תבריג 510, שהוא סטנדרטי לכל הEGOים ואפשר על הסוללות להרכיב טנקים שונים (עם תבריג מתאים) וקרטומיזרים שונים וכו'

לדעתי, (ואני ממש לא מומחה בנושא, חורש עליו בפורומים מחול רק בעכבות שרשור זה..) הסיגריה שהזמנת היא לא באותו תבריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...הקיט שהזמנתי הוא זה, שזה בעצם חיקוי של הEGO הרגילה, אחרי שימוש וכו, אני רוצה לעבור למיכל קבוע ולא לספוג עם החומר הזה, יש אפשרות כזו ?

זה אכן נראה כרפליקה של ה eGo המקורית שהתבססה על שימוש במחסניות נוזל וסביר מאוד להניח שהסוללה היא סוללת eGo/510 כך שתוכל לרכוש עבורה חלקים ו/או מיכל להפוך אותה לדגם עם טנק. תסתכל במה שכתבתי בהודעה 108 בדיון הזה לגבי החלקים שצריך לרכוש עבור הסבה ל ego-c או שתרכוש סט כזה + בקבוק מילוי עם מחט בכדי להסב את הקיט שלך ל eGo-W

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות בקשר לסוללה:

דיברתי עם המוכרת והיא מצטערת שאני מאוכזב,אבל לפי הרישומים שלה אני קיבלתי 1100 אבל בגלל טעות שיכולה היית להיות קיבלתי משהו אחר.

היא ביקשה את המידות של הסוללה,מה שהדליק לי נורא אדומה ולמה אני בעצמי לא בדקתי את זה,ישר נזכרתי שמישהו שאל פה על מידות ומאיר נתן מידות במ"מ.

הקיצור מסתבר שהסוללות שלי הן במידה 96 מ"מ כלומר 1100mah.

לכן קיבלתי בדיוק את מה שהזמנתי.

למה הגעתי למסקנה שקיבלתי 650? כי פשוט בספרון הוראות רשום 650!

מאיר,שלחתי לך גם הודעה פרטית, האם אני יכול להיות בטוח אם יצא לי 96 מ"מ מקצה לקצה זה בוודאות 1100mah?

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...