Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שכדאי שתזמין מ zainy באתר vapuorhawk את ה ego-w f1 שכמה פה קנו, כולל אותי.

אני לא מעשן כבר יותר משבוע וגם בכלל לא בא לי לעשן יותר סיגריות רגילות. הקיט עולה כ 40 דולר ויש בו 2 סטים של בטריות, מיכלים ופיות ככה שאצלי אחד בטעינה והאחר בשימוש, וזה מחזיק כיומיים בין טעינות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רק כדי לחזק את ההבנה שלי -

ה - EGO-C שהיא בעצם הסיגריה הכי "חדשה" שיש - על הפנים, עם דליפות ושטויות

ה EGO-W שהיא בעצם סיגריה ישנה יותר (מה EGO-C) טובה יותר וללא דליפות ושטויות

האם הבנתי נכון ?

והאם יש אולי גרסה יותר חדשה וטובה (אולי אפילו יקרה יותר) מכולן ?

מה בעצם הכי טוב שאפשר לקנות היום במחיר כולל של עד 100 דולר ?

ועוד שאלה - מה בעצם מגיע עם ה STARTER KIT של ה EGO-W ? כמה מכל חלק

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני התחלתי לאדות... עם EGO-C.

כשאני ממלא את הנוזל, צריך לפתוח את הפקק של המחסנית או שלמלא דרך החור? ניסיתי למלא דרך החור ולא ממש הצלחתי, פתחתי את הפקק ומילאתי.

שאלה שניה:

איפה אפשר להזמין נוזל איכותי מאיביי? אשמח גם להזמין פיות.

שאלה שלישית:

אתמול הסיגריה קצת נזלה לי... תקין? מה הפתרון?

תודה!

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... אני מזמין כבר שנים מאיביי ודיל אקסטרים עם חשבון פיי פאל, אבל להתווכח בסקייפ מול מוכרת סינית זה חדש לי... פרט לעובדה שאפשר לחתוך ורידים מעצבים באתרים הסינים האלה כי הכל נראה אותו דבר! אני יודע שלכל אחד יש את ההעדפה שלו לטעמים, עוצמות סוללה ושאר קרטומייזרים/ אטומייזירים וכו' אבל אני חושב שעם כל הידע שנצבר כאן- כבר אפשר להגיע להמלצה חד משמעית של קיט התחלתי מומלץ וגם מאיזו חנות/ אתר להזמין... לא?

אני שמתי לב שהמחירים לקיט שכזה נעים סביב ה 40$ אבל מה, מי ומאיפה זאת כבר שאלה אחרת וחבל לי להתפזר ולעשות טעות של מתחילים ואחר כך לבכות על נוזל שאודה [על משקל חלב שנשפך]....

תודה על המחמאות הרצל :oops: שמחתי גם אני לארח ולהכיר אותך

כמו שכתבתי בעבר, ישנם סוגים שונים של ציוד ואני מאמין שאחרי התנסות לאורך זמן בדגמים שונים, כל אחד יעדיף לבסוף דגם אחר. על סמך נסיוני והעדפתי האישיים, המלצתי לחברים פה בגדול על דגם ה W כקיט המתאים {לדעתי האישית} ביותר למתחילים מפני שהוא מתבסס על הזנת הנוזל ממיכל (טנק), מספק תחושה מאוד טובה של אידוי יחד עם הפקת טעמים טובים {ומינימום אפקטים של טעם שרוף} ולא פחות חשוב - תחזוקה קלה מאוד יחסית לדגמים אחרים. עם זאת, ציינתי שגם דגם ה C הוא טוב ובאופן כללי את יתרונות וחסרונות הדגמים באופן כללי (אפילו צירפתי תמונות)

בנוסף, יש המון מידע על תרכובות הנוזלים, ההבדלים ביניהם ועל יצרנים מומלצים.

אני ממליץ לכולם לקרוא את כל השרשור פעמיים-שלוש מתחילתו ועד סופו בסבלנות ובעיון, יש המון מידע שכדאי לשנן.

אגב, ה W זה הדגם שאידית באמצעותו כשביקרת אצלי כך שיש לך גם התרשמות מעשית של איך זה מרגיש מבחינת תחושה בגרון, טעם, אדים וכולי. למרות שמה שאידית הוא תערובת של טעמים והתחושה יכולה {וגם תשתנה} בהתאם לנוזל, הרכבו, טעמו וכיו"ב.

כל אחד מוזמן לקנות את הקיט שנראה לו מכל חנות/אתר שיבחר. מכיוון שחשובה לכולנו אמינות המוכר, המוצרים והמשלוח לארץ. המלצתי על חנויות שרכשתי מהן באופן אישי.

• HealthCabin.net - אתר סיני אמין מאוד אך מעט יקר. יתרונו הגדול הוא היכולת לרכוש ממנו פריטים בכמויות קטנות. על עלות המוצרים תמיד תתווסף עלות משלוח - זמן האספקה די ארוך (שבועיים+ לרוב)
  • Madvapes.com - אתר אמריקאי אמין מאוד שמוכר בבודדים, מומלץ לרכישה של כמויות קטנות של קרטומייזרים, טנקומיזרים ולאחרונה מסתבר שגם נוזל. מחירי הנוזל מעט גבוהים יחסית לסינים אך האספקה מהירה וזולה. במשקלים קטנים, עלות המשלוח תהיה קטנה מ10$ - הם מקבלים רק כרטיסי אשראי ולא עובדים עם פייפאל
  • VaporHawk.com - מעין איביי קטן שבו יש מוכרים סיניים שמפעילים חנויות. המחירים שם מאוד זולים אך הם בד"כ עבור רכישה בכמויות גדולות יחסית (10 אטומייזרים, 5 סוללות, 50-100 מיכלים וכיו"ב). בכדי לרכוש כמויות קטנות יש ליצור קשר ישיר עם המוכרים
  • הסינית הקטנה (Ainy) - חנות הפועלת בתוך אתר VH, המלצתי עליה מכיוון שהיא היחידה {נכון לכתיבת שורות אלה} שמכרה לי שם נוזל dekang מקורי. ההמלצה עליה הורחבה לאחר שהצלחתי לגרום לה באמצעות הרכישות של חברי הפורום לאפשר לנו לבצע הזמנות של נוזל מקורי בבקבוקים בודדים, בטעמים שונים, בחוזק ניקוטין עפ"י בחירה ובמחיר זול מאוד. זאת בניגוד לברירת המחדל של 5-10 בקבוקים באותו טעם. מבחינת ציוד אין עליה המלצה מיוחדת {לפחות לא שלי}, לדעתי הציוד שלה באותה רמה כמו האחרים. בהזמנה של בקבוקי נוזל שלא מגיעה לסכום המינימלי למשלוח חינם ובלי להזמין מוצר אחר שזכאי למשלוח חינם או בקיצור כשסך ההזמנה הכוללת נמוך - יש לשלם גם אצלה דמי משלוח של כ 6$

לפחות אחד הזמין את הקיט הזה כמו שציינו קודם בשרשור, ואתה יכול להתחיל עם הקיט הזה. את הנוזל בטעמים שונים כדאי להזמין מהדף הזה - בדפים אחרים ההזמנות הן לכמויות גדולות בטעם וחוזק אחידים

כדאי שתזמין על הדרך גם כמה בקבוקי נוזל, תמיד טוב שיש רזרבה.

אני רק כדי לחזק את ההבנה שלי -

ה - EGO-C שהיא בעצם הסיגריה הכי "חדשה" שיש - על הפנים, עם דליפות ושטויות

ה EGO-W שהיא בעצם סיגריה ישנה יותר (מה EGO-C) טובה יותר וללא דליפות ושטויות

האם הבנתי נכון ?

ממש, אבל ממש לא!!! תקרא שוב כאן

והאם יש אולי גרסה יותר חדשה וטובה (אולי אפילו יקרה יותר) מכולן ?

מה בעצם הכי טוב שאפשר לקנות היום במחיר כולל של עד 100 דולר ?

ועוד שאלה - מה בעצם מגיע עם ה STARTER KIT של ה EGO-W ? כמה מכל חלק

זה עשוי להשתנות מיצרן ליצרן, חנות לחנות וכולי. מומלץ לקרוא בכל דף מוצר את פירוט תכולת הקיט.

כמו בהמון תחומים אחרים, גם בסיגריות אלקטרוניות אין כזה דבר הכי טוב, זה מאוד אינדיבידואלי. כל אחד מעדיף לבסוף דגם כזה או אחר לעצמו. ממש כמו שאחד מעדיף רכב צרפתי, שני מעדיף יפני ושליש דווקא רכב גרמני. אתה מוזמן לחקור ולבדוק במשך הזמן מה הכי טוב בשבילך.

במחיר כולל של עד 100 דולר, הייתי מותח קצת ומחזיק שני קיטים, את ה ego-C המקורי, ואת ה ego-W. אני מאוד נהנה משניהם.

זה לא שהרפליקה של ה C לא טובה. רק שאת האטומייזרים המקוריים ניתן לתחזק {בניגוד לתחליפיים שכדי לתחזק אותם צריך להיות שילוב של בתיה עוזיאל עם צ'יקו ודיקו}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את זה על סמך מה שכתבת, זה כתוב גם בלינק שנתת כרגע, וגם בהשוואה שרשמת ..

ה EGO-W פשוט עובדת טוב יותר (ועובדה 80% מבאי השירשור קנו אותה) - אולי בגלל שזו לא רפליקה ? אני לא יודע..

אבל לפי מה שאתה כתבת והלך הרוח בשירשור ה W הרבה יותר טובה מה C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני התחלתי לאדות... עם EGO-C.

תתחדש

כשאני ממלא את הנוזל, צריך לפתוח את הפקק של המחסנית או שלמלא דרך החור?

אם אין לך בקבוק מילוי של W (עם מחט), פותחים את הפקק וממלאים אבל לא יותר מ3/4 מיכל, תשאיר מקום למעט אוויר.

איפה אפשר להזמין נוזל איכותי מאיביי? אשמח גם להזמין פיות.

לא הייתי קונה מאיביי נוזל,

הפיות הן חלק מהטנק ובד"כ מגיעים 5 מיכלים בקיט. למיכלים אין בלאי, המכסה שלהם הוא שמתבלה.

תוכל למצוא מיכלים ומכסים למכירה בהמון מקומות ובקישורים שצירפתי בשרשור לחנויות.

לחילופין, תוכל לבקש מיכלים עם דוגמאות נוזל להתנסות עבור הסיגריה שלך מהסינים ב VH, תקבל מיכלים עם מכסים מלאים בנוזל.

אתמול הסיגריה קצת נזלה לי... תקין? מה הפתרון?

• לא למלא את המיכל עד הסוף
  • לוודא שהוא סגור היטב
  • לוודא שהוא מוכנס היטב

• לא לסובב את הפיה (טנק) כשהוא מורכב בסיגריה
  • לבדוק שהחור/פתח במכסה המיכל לא התרחב מדי. אם כן, להחליף

כתבתי את זה על סמך מה שכתבת, זה כתוב גם בלינק שנתת כרגע, וגם בהשוואה שרשמת ..

ה EGO-W פשוט עובדת טוב יותר (ועובדה 80% מבאי השירשור קנו אותה) - אולי בגלל שזו לא רפליקה ? אני לא יודע..

אבל לפי מה שאתה כתבת והלך הרוח בשירשור ה W הרבה יותר טובה מה C

אני אשתדל להתנסח בצורה בהירה, מצטער אם לא התנסחתי בבהירות קודם.

שתיהן סיגריות טובות מאוד לדעתי ואני מאוד נהנה לאדות עם שתיהן.

עם זאת, תחזוקה וניקוי של דגם ה C הם מעט מורכבים יותר מאשר בדגם ה W. מתחילים/חסרי נסיון הם בעלי סיכון גבוה יותר לחוות טעמים שרופים עם דגם ה C

על סמך התנסותי האישית אני ממליץ בחום על שני הדגמים, אני מאוד מרוצה מהטעמים ששניהם מפיקים.

כשמדובר במישהו שעובר מסיגריות טבק לאידוי, דגם ה W יתאים יותר כדגם הראשון לדעתי האישית ועל סמך נסיוני האישי בלבד.

מסיבה זו, המלצתי למי שמתחיל להתנסות עם דגם ה W תחילה, התחזוקה והתפעול הקלים והפשוטים שלה יעזרו בדרך הקלה יותר לחברים פה להפסיק לעשן בקלות, וזה מה שמנחה אותי.

מי שהתחיל עם ה W והפסיק לעשן, סביר להניח שהעניין שלו יגדל ויגבר, הוא ירצה להתנסות בטעמים שונים של נוזל ודגמים אחרים של סיגריות. כל אחד ימשיך לאן שירצה. אני רק מנסה לעזור לעבור את השלב הראשון בקלות, לא לקבוע מי טוב יותר - זה מאוד אינדיבידואלי.

גם היום, כשדגמי הטנק מאוד נפוצים, יש עדיין כאלה שמעדיפים לרכוש סיגריות עם מחסניות נוזל. למה? ככה, כי זה הכי מוצא חן בעיניהם.

אז שיהיה ברור, שני הדגמים טובים מאוד לדעתי. אני המלצתי ועדיין ממליץ להתחיל עם דגם ה W שלדעתי הכי מתאים להתחיל איתו. אח"כ, עם הנסיון כל אחד יכול להתנסות עם קרטומייזרים, טנקומייזרים ושאר הציוד הקיים בשוק.

לחילופין, יהיו ודאי כאלה שיפחיתו את כמויות הניקוטין בהדרגה עד ל0 וייגמלו גם מהאידוי בבוא הזמן

אני מתנצל אם לא הייתי ברור קודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטנק של הEGO-C ושל הEGO-T זהים?

אני רואה רק טנקים של EGO-T ואין זכר לכאלו של EGO-C

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מדובר באותם מיכלים. שים לב שלדגם ה T יש שני סוגי מיכלים type A ו type B

המיכל שמתאים ל C הוא type A

יש כאלה שטענו שהנזילות שלהם נפתרו ע"י רכישת מכסים מסיליקון רך {Soft Silicon Cap} ויש כאלה שטענו שזה לא עזר להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי 100 פיות, 20 בקבוקונים של טעמים ובהמשך אזמין גם גופי חימום. אתר גאוני וזול מאוד.

התחלקנו בתשלום אני וחבר ואני כבר מרוצה.

מאז אתמול עישנתי 2 סיגריות בלבד ביציאה וגם זה כשנגמר לי הנוזל, מדהים. (אני מעשן בממוצע קופסא לפחות ביציאה).

השאלה היחידה שעלתה לי היא מאיפה להשיג בקבוקון כמו של דגם הW. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דגם הW אכן פשוט מאוד לתיפעול לא שיש לי ניסיון עם אחרים אבל הW מאוד פשוט להבנה ומצויין למתחילים.

אגב,בדיוק היום עבר שבוע שלם מאז שהתחלתי לאדות ומאז ללא שום סיגריה:-D

השאלה היחידה שעלתה לי היא מאיפה להשיג בקבוקון כמו של דגם הW. תודה

הבקבוקון עם המחט?

http://www.madvapes.com/Empty-Bottles_c_179.html

http://www.madvapes.com/Filling-Syringes_c_219.html

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממלא עם מזרק רפואי+מחט כרגע :lol::lol:

אני לא אפתח חשבון חדש באתר הזה בשביל בקבוקון כזה... אם יהיה משהו בארץ ואני אראה את זה אני אקנה כבר.. באיביי כרגע יש לי בעיות, משום מה הוא לא נותן לי להזמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי 100 פיות, 20 בקבוקונים של טעמים ובהמשך אזמין גם גופי חימום. אתר גאוני וזול מאוד.

מה אתה מתכוון לעשות עם 100 פיות? :shock:

המזרק מצויין. ולטעמי אפילו עדיף על הבקבוקון המיוחד, שבו את כל מילוי צריך להחליף את הראש הרגיל בראש עם המחט, זה משגע!

קצת רשמים מהקרטומייזר הכפול.

מסתבר שיש לו איזו בעיה ידועה, החור שמזין נוזל לגוף חימום הוא קטן, מה זה קטן? פצפון. מה שגורם לטעם טיפה שרוף ובקושי יוצא עשן (יחסית לW)

יש כמה מדריכים ביוטיוב איך להרחיב אותו, אבל עד שאעשה את זה אני מאדה מהW בכיף, ולאט לאט מבין שהוא באמת מצויין.

יש לי גם EGO-C בדרך, רשמים יהיו כשתגיע.

-ולפינת הטעם המומלץ מMADVAPES-

Melon Explosion טירוף!

PsyRax

תעדכן כשיגיע הRoot Beer אמנם זה לא נשמע כמו משהו שמכניסים לריאות, אבל כולם מהללים אותו, אז אשמח לשמוע איך הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 הפיות מתחלקות ביני ובין עוד חבר.

50 פיות זה לא הרבה, אני מאדה יום וחצי וכבר זרקתי פיה אחת...

שאלה נוספת- אני משתעל בלי הפסקה, בחיים לא היה לי דבר כזה מסיגריות, תוך כמה זמן זה עובר!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לזרוק פיות? אפשר פשוט לנקות אותה.

אתה משתעל כי כניראה רמת הניקוטין גבוה לך מידי,כמה מ"ג אתה משתמש בנוזל?

אצלי השיעולים עברו תוך כמה נשיפות ואחרי יום כבר לא סבלתי ממחנק בגרון.

לאומת זאת אבא שלי לא היה מסוגל לקחת יותר מנשיפה אחת ברמת ניקוטין חזקה והשתעל בלי סוף.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...