Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיגריה אלקטרונית, מישהו משתמש?

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בניסיון קצת לשפר את החוויה אני רוצה להשקיע מעט כדי לקבל תמורה, ולכן אני מעוניין לרכוש כמה דברים (הקיט אמור להגיע השבוע) מ MADVP

אבל יש לי כמה שאלות - הקיט שלי הוא כאמור EGO-W

קרטומייזר: הבנתי שבסיגריה הזו אין אוטומייזר אלא קרטומייזר - (כך רשום בקיט) ורשום שהוא גם 2 מ"ל. אבל לא רשום כמה OHM - זה המידע שרשום באתר של MADVP - רשום לדוגמא 2.0 OHM , 2.5 OHM וכו' - איך אדע מה להזמין ?

האם למשל http://www.madvapes.com/Boge-Refillable-510-Cartomizers-20ohm_p_2744.html - יתאים לי ?

ומה לגבי http://www.madvapes.com/eGo-Mega-Dual-Coil-Cartomizer-Flat-Tip_p_3225.html - שם מדובר על 1.6 אוהם

מה בעצם ההבדל ?

בנוסף רציתי לשאול לגבי בטריות - אני רכשתי עם הבטריה של ה 900MAH , האם יש בטריות מתקדמות יותר מלבד ה 1100 ? משהו שאוכל להחזיק ספייר מוטען באוטו

גם רציתי לשאול לגבי בטריות עם VOLTAGE משתנה - ועם חיווי LCD קטן שמראה מה מצב הסוללה - אפשר אוכל לרכוש כזו ב 1100 MAH (או יותר) ?

כמו כן האם כל מטען של 510 יתאים לבטריות הנ"ל ?

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה לזרוק פיות? אפשר פשוט לנקות אותה.

אתה משתעל כי כניראה רמת הניקוטין גבוה לך מידי,כמה מ"ג אתה משתמש בנוזל?

אצלי השיעולים עברו תוך כמה נשיפות ואחרי יום כבר לא סבלתי ממחנק בגרון.

לאומת זאת אבא שלי לא היה מסוגל לקחת יותר מנשיפה אחת ברמת ניקוטין חזקה והשתעל בלי סוף.

אני משתמש ברמה הבינונית, 11 לדעתי. בכל מקרה הזמנתי את הטעמים החדשים עם הרמה הנמוכה.

בנוגע לפיות:

http://www.vaporhawk.com/101678,auction_id,auction_details

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף לגבי השאלות שלי,

המטרה שלי היא הרבה עשן וטעם (כאמור תחליף נחמד יותר לנרגילה) - האם רכישה של קרטומייזר כפול תתן לי את מה שאני מחפש ?

לדוגמא: http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1076_1079&products_id=7824

שאלה נוספת: איך ניתן לדעת שהסוללה הרגילה (שבאה עם הקיט) מתרוקנת ? האם רק בטעם וכו' ?

בכלליות השאלה היא האם כדאי לי לרכוש במחיר מופקע של כ 20 דולר סוללה של 1300 MAH עם מסך LCD שמראה מה מצב הסוללה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניר,קודם תקבל את הקיט שהזמנת ואז תבדוק מה אתה רוצה לשפר.

הסוללה 1100 מספיקה לי ליומיים בלי טעינה אין צורך ליותר מי זה.

הקרטומייזר שמגיע בערכה הוא 2.5 אום.

לפי האתר האמרקאי הם לא ממליצים להשתמש בסליל כפול בעל התנגדות נמוכה מ2 אום עם הסוללה הסינית.

אני חושב בזמן הקרוב להזמין סוללה וטנק גדול יותר.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה עניין ה OHM אומר ?

האם 3.2 OHM זה יותר מדי ?

אפשר הסבר על מה שביקשתי בכל זאת (בלי קשר לבין אם אחכה לקיט שלי או לא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ohm זה התנגדות [אום] התנגדות הסליל לזרם.

ככל שהוא יהיה נמוך יותר כך הטמפ תהיה גבוה יותר ויווצר יותר עשן.

3.2 ניראה לי גבוה מידי,המקורי שמגיע עם ego-w הוא 2.5.

להרחבה תקרא פה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3320031&postcount=87

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , קראתי את מה שכתוב אך זה עדיין לא עונה לי על השאלה, אולי תוכל להפנות אותי

אני מעוניין בקרטומייזר בעל 2 חוטי להט כדי לקבל הרבה "עשן", אבל ראיתי רק כאלו עם הפוליאסטר בפנים,

איפה אפשר למצוא כאלו כמו המקורי של ה EGO-W שהם גם שקופים וגם בעלי 2 חוטי להט , וגם בלי הפוליאסטר. לא מצאתי בשום מקום משהו כזה (מלבד עלות מטורפת של 12 דולר לאחד)

בנוסף - ראיתי קרטומייזרים שהם סגורים ולא שקופים, איך יודעים שיש מספיק נוזל \ האם מיליתי מספיק \ לא יותר מדי אם לא רואים את הנוזל ?

אגב - רשמת שלא ממליצים להשתמש ב X OHM עם הסוללה הסינית - אבל למיטב זכרוני נאמר כאן ש ה EGO-W שנשלח אלינו מהגברת AINY הוא מקורי - מישהו יכול לאשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה הם סליל כפול,שקוף בלי פוליאסטר:

http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=index&cPath=1076_1118

את הלא שקופים אתה ממלא ע"י הסרת האטם וטיפטוף ישירות לטנק,איך לדעת שניגמר? אולי רק טעם שרף? אין לי מושג.

זה מה שרשום בהוראות שלהם באתר,לא התנסתי בזה.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מה זה מוד אבל פה מאיר הסביר:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3324892&postcount=93

בכל מיקרה הטנק הזה מתאים להברגה 501 שזאת ההברגה של הסוללה שלנו.

אני חושב שהסוללה שלנו לא שונה מסוללות תחלפיות אחרות שנקראות 501.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שמאיר רשם בתחילת השרשור בערך, התבריג שלנו נקרא 501, אז כל מוצר עם תבריג דומה יתאים לו.

בקשר לקרטומייזר הכפול, מהניסיון המועט שיש לי ההרגשה לטעמי פחות טובה.

אולי זה היה הנוזל, אולי החור הקטן הוא הבעייתי. בכל אופן כמעט בכל שאיפה מרגישים טעם קצת מוזר\שרוף. וגם לא יצא לי כל כך הרבה אדים.

אבל שוב, אולי שלי הוא הבעייתי, כי המטרה של הקרט הכפול היא בדיוק ההפך. קרי, טעם חזק הרבה אדים וזלילת סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרפנתי כבר :)

אני כולה רוצה קרטומייזר שיתאים לסוללה שלי, שהוא שקוף ועם DUAL COIL .

לא מצאתי עדיין אחד שהוא גם 2.5-2.8 OHM גם שקוף, וגם DUAL COIL.

ועכשיו אני רוצה אפילו לעשות את זה קשה יותר - אני רוצה חנות מארה"ב \ אירופה - לא סין. כי אני רוצה שזה יגיע בזמן הקרוב ולא בעוד חודשיים :) (לא אכפת לי לשלם מעט יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 שאלה נוספת- אני משתעל בלי הפסקה, בחיים לא היה לי דבר כזה מסיגריות, תוך כמה זמן זה עובר!?

לא מפתיע ואפילו צפוי במיוחד לאור זה שכתבת שהיית מעשן חפיסת סיגריות רק ביציאה בערב וחונק את הגוף שלך ברמות מטורפות.

כשמפסיקים לעשן, בין עוברים לאידוי ובין אם לא, הגוף מתחיל להתנקות. חלק ממאמצי הניקוי של הגוף כוללים שיעול (בד"כ מלווה בליחה). זה לא אמור להימשך תקופה ארוכה.

אבל יש לי כמה שאלות - הקיט שלי הוא כאמור EGO-W

קרטומייזר: הבנתי שבסיגריה הזו אין אוטומייזר אלא קרטומייזר - (כך רשום בקיט) ורשום שהוא גם 2 מ"ל.

בנוסף רציתי לשאול לגבי בטריות - אני רכשתי עם הבטריה של ה 900MAH , האם יש בטריות מתקדמות יותר מלבד ה 1100 ? משהו שאוכל להחזיק ספייר מוטען באוטו

גם רציתי לשאול לגבי בטריות עם VOLTAGE משתנה - ועם חיווי LCD קטן שמראה מה מצב הסוללה - אפשר אוכל לרכוש כזו ב 1100 MAH (או יותר) ?

כמו כן האם כל מטען של 510 יתאים לבטריות הנ"ל ?

תודה מראש :smile:

קרטומייזר (קארט + אטומייזר) הוא התקן המאחסן את גוף החימום והנוזל יחד כאשר גוף/י החימום נמצא/ים בתוך פוליאסטר ספוג בנוזל האידוי.

הEgo-W כמו גם ה Ego-C הן סיגריות מבוססות טנק. הנוזל מועבר אל גוף החימום באמצעות פתיל כותנה. אני לא יודע איזה קיט הזמנת, קח בעירבון מוגבל את מה שהסינים כותבים. הם לא תמיד מדייקים.

קח בחשבון שככל שהסוללה בעלת קיבולת גדולה יותר, כך היא ארוכה יותר. ego-w עם סוללת VV של 1100 תגיע לכ 18 ס"מ אורך. תוכל לרכוש סוללות בכל אחת מהחנויות שציינתי או לתור אחר חנויות נוספות ששולחות לארץ באופן עצמאי.

תתחיל ותראה כמה זמן מחזיקה לך סוללת ה900 ותחליט אח"כ אם להזמין עוד סוללת 900 או גדולות יותר.

אם אתה כל היום ליד מחשב, יש התקנים שנקראים passthrough שמתחברים ל USB ומאפשרים לך לאדות על החשמל שלו.

בעיקרון, כל מטעני סוללות ה ego מתאימים לכל הקיבולות. ההבדל הוא במשך הזמן הנדרש לטעינה מלאה.

מוסיף לגבי השאלות שלי,

המטרה שלי היא הרבה עשן וטעם (כאמור תחליף נחמד יותר לנרגילה) - האם רכישה של קרטומייזר כפול תתן לי את מה שאני מחפש ?

למה אתה נמהר בלהסיק מסקנות? אני מציע שתתאזר בסבלנות ותתחיל עם הקיט של ה W כמות שהוא לפני שתרוץ לחפש פתרונות אינסטנט מובטחים לציפיות שלך. כמו שכתבתי כבר פעמים רבות בעבר, חווית האידוי היא מאוד אינדיבידואלית.

אם כמות עשן {אדים} גדולה מאוד חשובה לך, תקפיד להזמין נוזלים בעלי אחוז VG גבוה. כבר כתבתי על זה מספר פעמים בדיון הזה. אם תשתמש בנוזל שהוא 50/50 PG/VG אתה עשוי להיות מאוד מופתע לגלות שהW מוציאה פי 3 עשן מאשר סיגריית טבק {קרה לי לא מעט פעמים, במיוחד עם hangsen}

לקרטומייזרים יש לא מעט חסרונות, לכן לא המלצתי עליהם למתחילים. אם אתה סקרן לגבי התנסות בהם, יש לי שניים חדשים, אשמח למכור לך {מחיר עלות}

אבל למיטב זכרוני נאמר כאן ש ה EGO-W שנשלח אלינו מהגברת AINY הוא מקורי - מישהו יכול לאשר?

לא ידוע לי המקור של ה W אבל הוא בודאות לא חיקוי של דגם מקורי

יש פה כמה וכמה חברים שהתנסו כבר עם ה W או רפליקה אחרת, הפסיקו לעשן ולעניות דעתי די מרוצים.

למה אתה כ"כ חושש? כל הסיגריות האלקטרוניות מיוצרות בסופו של דבר בסין :idea:

...למי שלא יודע, בעוד הקיטים של Ego-C ו Ego-T למיניהם הם רפליקות של Joyetech/Ovale המתכננת והיצרנית של הקיטים המקוריים. ה Ego-W הוא לא ממש רפליקה. Joyetech/Ovale לא מייצרת סיגריה אלקטרונית הנושאת את השם הזה.....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה רוצה את זה? (השאלה הופנתה לשניר שרצה קרט שקוף כפול סלילים)

ואם אתה מחפש מעל 3 ולא מוצא, אז תקח מתחת לשלוש, לא מאמין שתרגיש בכזה הבדל.

בכל אופן, כשתקבל את הקיט שלך אתה מוזמן אלי לתנסות בקרט הכפול, אם זה עדיין לא יספק אותך תמשיך בחיפושים, או שתחכה למאיר :-)

*עריכה*

הנה מאיר הקדים אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...