Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנתיים אחריות "מלאה" של צ'מפיון מוטורס - ממש לא!

Herman
שימו לב! השרשור הזה בן 4408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי בעניין רכישות רוב הציבור ולא משנה אם מדובר בקניית רכב או מקרר, דוקא נוטה להתרחק מעיסקאות עם יבואנים בעיתיים. במיוחד כאשר יש בשוק ברוב המקרים יבוא של מוצרים שעושים את אותה עבודה כולל שרות ראוי של היבואן . למרות שבימים רחוקים אהבתי רכבים גרמניים מזה זמן נוהג ברכבים מהמזרח הרחוק ונהנה משקט נפשי, גם אמינות וגם שרות ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מקווה שאתם יודעים שמותר ע"פ חוק לטפל ברכבכם במוסך מורשה כלשהו גם אם אינו מוסך מורשה יבואן ואחריות היצרן עדיין תישאר בתוקף. ולכל החכמולוגים שתכף יקפצו ויגידו, שזה סיכון והיבואן לא יכבד את האחריות, אז בשביל זה יש בתי משפט ואולי הגיע הזמן שיהיה תקדים משפטי אם עוד לא היה.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בעניין רכישות רוב הציבור ולא משנה אם מדובר בקניית רכב או מקרר, דוקא נוטה להתרחק מעיסקאות עם יבואנים בעיתיים. במיוחד כאשר יש בשוק ברוב המקרים יבוא של מוצרים שעושים את אותה עבודה כולל שרות ראוי של היבואן . למרות שבימים רחוקים אהבתי רכבים גרמניים מזה זמן נוהג ברכבים מהמזרח הרחוק ונהנה משקט נפשי, גם אמינות וגם שרות ראוי.

תיאוריה נחמדה

רק שקצת מנוגדת למצב הקיים היום, שפולקסוואגן נמצאת במקום ראשון במכירות בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שיש לך אפשרות להוכיח כשל תכנוני בחלק, תביעות קטנות עם כל ההוצאות האפשריות כולל התעלמות שלהם מהעניין.

אחרי שתנצח, לגשת עם זה לעיתונות כדי ששאר בעלי הרכב הזה ידעו שזה כשל תכנוני. סוג של שירות לציבור.

ככה מכניסים ליבואן

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאוריה נחמדה

רק שקצת מנוגדת למצב הקיים היום, שפולקסוואגן נמצאת במקום ראשון במכירות בארץ

עובדה שישנם שקונים פולגסווגן חלקם לפחות מביני עניין ולמרות זאת קונים כנראה שיש להם סיבה טובה לנהוג כך. אומנם לא ערכתי בדיקה אבל נראה לי שאם נסכם את כל מסירות רכבי יבואן פולגסוגן בשנים האחרונות נראה שסך תוצרת המפעלים מהמזרח הרחוק שנמסרו בארץ באותה תקופה מנצחים בגדול. האמת לא נראה לי כיף לרכוש פולגסווגן אחרי הבעיות שהיו בשנים האחרונות ובמיוחד בתקופה האחרונה בענין תיבת ההילוכים DSG . כל זה עוד לפני איכות השרות של יבואני פולגסווגן כפי שעולה מידי פעם בפורום . סתם דיעה ולא כדי להכנס לוויכוחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה עושים עניין

שברת שלמת

ככה זה אצל כל יצרן שבר לא מכוסה באחריות

מה גם שבשביל סכום פעוט כזה לא מתחילים מלחמות דון קישוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן, זה לא שהוא בעט בחלק או הושיב עליו פיל. הוא נשבר כי הוא פשוט נשבר (וכנראה בגלל הנדסה לקויה, ככה הוא כתב).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הזה נשבר מהר מאוד כבר משנת 2000 שהוא התחיל להופיע בגולף MK4.

משענת יד מחורבנת מימי הגולף MK4, היא נמצאת בפאביה ובפולו וזה פשוט דרעק.

הקליפס המדובר נוטה להשבר מהר מאוד - ואם זה לא מספיק, המשענת יד מצופה סביבה את אותו ציפוי גומי המוכר לרעה, גם כאן הוא נוטה להתקלף מהר מאוד, אז הם (כמובן) מאשימים כי בוצע ניקוי בחומרים "מאכלים" ולכן אין אחריות על זה.

אצלי בפאביה בפאביות הראשונה והאחרונה (TSI) הוזמנן משענות יד חדשות - בעקבות התקלפות הגומי. בראשונה היו גם בעיות עם הקליפס המדובר, הוא לא נשבר ממש - היה בדרכו לשם...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שחבר שלי קנה פולו חדשה DSG7 1.4 קומפורט-ליין ב106,000שח. הוא בכלל לא קיבל משענת יד.:?

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יבואן טיפש. אין לזה הסבר אחר.

הרי אם היה מחליף את החלק היה מקבל על זה זיכוי מהיצרן, כי היצרן כן מכיר בכך שזו בעיה סדרתית.

וגם אם לא - אז שווה לספוג את העלות הפצפונת הזו (כמה זה כבר עולה להם? 30 שקל?) כדי שהלקוח יהיה מרוצה וימשיך לטפל אצלהם גם 5 דקות אחרי שנגמרה האחריות.

עם איך שהם התנהגו הם (1) הפסידו את הלקוח הזה בטיפולים עתידיים [צפוי], (2) אולי הפסידו מכירה עתידית ללקוח הזה [צפוי] ו(3) קיבלו יחסי ציבור שליליים אצל מאות אנשים שקוראים כאן בפורום ואצל אחד או שניים מהם אולי זה ישפיע על החלטת רכישה [פחות צפוי, הם לא ידעו שהלקוח הזה גולש בפורומים]

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שלמחרת ביקשתי לדבר עם שי מוסקוביץ, שהוא המנהל הטכני של צ'מפיון בכדי להסביר שמדובר בשבר סדרתי שכן האינטרנט מלא במידע על החלק הנ"ל וכי מדובר בתכנון לקוי

אולי היצרן לא רוצה להודות, אבל הבחור שלנו כנראה "חפר" בפורומים בחו"ל, וזו המסקנה המתבקשת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן, זה לא שהוא בעט בחלק או הושיב עליו פיל. הוא נשבר כי הוא פשוט נשבר (וכנראה בגלל הנדסה לקויה, ככה הוא כתב).

החלק הזה לא נשבר סתם ככה ביום אחד בהיר אלא משימוש 'עצבני' :-D בתור אחד שמכיר מצויין את הרכבים של VAG וגם את המנגנון הזה.

אצלי ברכב החלק הזה החזיק 8 שנים וזה נקרא אצלך הנדסה לקוייה ?

הנדסה לקוייה ? אני אשמח לראות חישוב הנדסי מדוייק של מי שטוען שהחלק נשבר בגלל הנדסה לקוייה ?

יש המון פרמטרים הנדסים חסרים בכדי לחשב את המאמצים הנוצרים בחלק בזמן לחיצה על הכפתור.

גם את כפתור התאורה הראשי ניתן לשבור בקלות יחסית על-ידי סיבוב אגרסיבי עד המעצור המכני ותראה הזיזים העשויים מפלסטיק נשברים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה,

עוד סיבה למה כשאנשים מתעקשים איתי על "איכות גרמנית", אני סולד מאוד ממה שאומרים,

כל אשכול כאן מוכיח מחדש שאנשים טועים ותקועים עם סטיגמות קדומות ויסלחו לי גם מפגרות.

הוריי לא יחזרו בחיים לרכוש פולקסווגן אחריי הסיפורים הזוועתים מהמוסכים המורשים של צ'מפיון שניסו לדחוף לנו חלקים שאנחנו לא צריכים ולהעצים את מחירי התיקון, לעשות עמלות מטורפות על חשבוננו, לקחת מחירים הזויים על טיפולים פשוטים שעולים חצי אצל כל יצרן נורמלי אחר, להתקמצן באבזור ולא לתקן פלסטיקה באחריות (קרה גם לנו עם הפולו 97', סיפרתי לפניי כמה ימים...).

לעומת זאת, ביונדאי:

אמרו לי בוא לפניי גמר האחריות, נבדוק מה צריך להחליף ברכב, ונחליף לך ללא עלות - עלינו.

הרכב הגיע לטיפול לפניי כשנה,

נבדק הרכב והוחלפו כל הדברים הרלוונטים, וגם דברים שהיו פחות דחופים להחלפה, העיקר הלקוח יהיה מרוצה.

למוסך כזה דווקא אין לי בעיה לחזור, גם אם אשלם עוד 200-300₪ יותר ממוסך אחר. גם כאן אני יודע שיש שימוש בחלפים מקוריים בלבד. (לא שאני מזלזל חלילה בתחליפיים, יש לי שני מסננים תחליפיים ברכב והם עושים אחלה עבודה).

זה שאתה אופוזיציה חריפה של צ'מפיון כולם יודעים וזאת זכותך כל עוד אתה עושה את זה מהלב ולא מהכיס, אבל דווקא הדוגמא שהבאת עם יונדאי לא מי יודע כמה מוצלחת ובטח לא פותח השירשור שהיתה להם טויוטה כי באוזני כולנו עוד מהדהדות הצרחות של המשפחה שנתפסה לה דוושת הגז. לענייננו, לאשתי יש יונדאי, פחות משנה, כבר פעמיים הלך מחזיק טלסקופי של הדלת החמישית ופעמים מנורה מלפנים, אחת בכל צד. שרות הלקוחות שליונדאי סבבה ואין לנו תלונות אליהם אבל מצחיק אותי שאנשים מבאים בתור דוגמא לאמינות מכוניות יפאניות וקוראניות. מקום ראשון בשנת 2011 בריקולים בארה"ב היתה הונדה ואחריה טויוטה...

ואנחנו מדברים כאן על ריקולים של בטיחות, כריות אוויר בהונדה ודוושות גז שנתפסות בטויוטה, לא על גיר שחורק או פלסטיק עם קפיץ שנשבר של משענת יד. קצת פרופורציה כשאתם מוציאים את כל התיסכולים שלכם על צ'מפיון. שנים רבות אני נהנה מדגמי גולף השונים ובפעם היחידה שהייתי זקוק לשרות צ'מפיון הם היו שם ויצאו יותר הוגנים מהוגנים. המוצרים שלהם מעולים ומי שקונה רכב כדי לנהוג קונה רכב גרמני ומי שקונה רכב כדי לנסוע יכול גם לקנות את הפחיות שמגיעות מהמזרח. רק אל תגידו שהן אמינות כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...