Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

גם אני תומך ב-G4/G4plus. קשה לנחש מי יצא הכי זול - הבן שלי קיבל זיכוי מקדמת מס על ה-G4plus כך שעלה פחות משלושת ה-G4 שבמשפחה.

לגבי הסיניים - לפני מספר שבועות תקפתי בחריפות את ה-Mi4c - בינתיים עשיתי כעצת אחד מחברי הפורום וביטלתי את הפתיחה בהקשה כפולה, ויחד עם עוד קצת tweaking הוא פועל למופת (עדיין יש מעט pocket calls, אבל לא יותר מאשר כל מכשיר אחר). כאשר אגיע לשלב ההחלפה שלו, אני מנח שלקראת סוף השנה, תהיה לי התלבטות קשה אם להמשיך עם סיניים או לחזור לאנדרואידים "טהורים".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

130 פאונד רק למכשיר לא כולל שילוח + מסים.

הרבה מעבר לתקציב..

640 ש"ח כולל הכל. אבל זה מכשיר עם אנדרואיד נורמלי ונקי, מסך גדול, סוללה טובה. אפילו מצלמה לא רעה בכלל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ש G6 בעל מסך גדול עבורי -הייתי שוקל לרכוש אותו עבורי בכיף.

יכול להיות שעקב המבנה שלו (לפי כתבות) זה לא נורא כל כך? אבדוק את זה בקרוב. (אחרי החגים)

מחירו באילת 2800 ש"ח בערך. צד שני אחכה ל S8 ואז אחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G6 לא מרגיש גדול בכלל

אחוז המסך ביחס לגוף גבוה מאוד.

אין הרגשה של פאבלט כמו בנקסוס 6 או נוט של סמסונג.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+3t קצת יותר ארוך ורחב , אבל טיפה יותר דק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

640 ש"ח כולל הכל. אבל זה מכשיר עם אנדרואיד נורמלי ונקי, מסך גדול, סוללה טובה. אפילו מצלמה לא רעה בכלל.

המוכר בכלל לא שולח לארץ, איפה ראית שזה כולל הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לשלב האחרון ברכישה וקיבלתי מחיר סופי של 141 פאונד. המוכר הוא אמאזון עצמו, ולא ראיתי במהלך הרכישה שום מניעה מלשלוח את המכשיר לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה תקין, רק תבחר באפשרות לשלם ביורו ולא בשקלים.

בגו מובייל הוא עולה 400 ש"ח יותר (שנה אחריות).

-

ראיתי את המחירים בארץ,

נראה לי שאזמין בכל זאת מאמזון.

האם כדאי לשלם עוד על האחריות?

סה"כ הסלולרים סביבי לא קרסו בשנה הראשונה, אלא רק נשברו.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי איתמר123

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך האמינות של ה Moto G4 ? יש אותו למישהו תקופה ארוכה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

את המכשיר של אשתי קניתי בגרמניה באוקטובר, שלושת המכשירים הנוספים נרכשו בהמשך באמאזון. התקלה היחידה היתה איזו בעיהקלה וחולפת במצלמה של אחד המכשירים. עם זאת היה מכשיר אחד שהגיע תקול מאמאזון והוחלף מיידית בלי כל שאלות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמארטפון של אשתי שבק חיים. היה לה גלאקסי S3 שעשה את העבודה כמה שנים.

מחפשים סמארטפון עד 1500 ש"ח, עדיפות לסמסונג.

לי יש את ה galaxy s5 neo שיש לו מצלמה ממש טובה ומבחינתי אני מאוד מרוצה ממנו (אצלי כבר שנה וחצי) אבל מה שמוזר שהמחיר שלו עדיין גבוה, 1550-1900. לעומת זאת יש את ה A5 של סמסונג עם 32 ג"ב.

מה דעתכם?. (הדרישות- בעיקר מצלמה+וואצאפ+WAZE, וצפייה בוידאו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את ה MOTO G4 PLUS, הבעיה - שכחתי להזמין איתו מגנים ואני מפחד שהמסך לא ישרט וישבר לפני שיגיע

יש המלצה מה להזמין ומאיפה שיגיע הכי מהר שאפשר, או אפילו רכישה בארץ במחיר שפוי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מגן סיליקון פשוט בצבע כחול שאתה יכול לאסוף ממני, אני נמצא בגבעתיים.

יש חנות שנקרת "זה להיט", יושבים ברמת גן.

יש לו כיסויי מגן טובים וזולים, לא בטוח לגבי מגן זכוכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...