Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

206+ - אבזור ותוספות?

skanto
שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

הזמנתי היום (בשעה טובה) פיג'ו 206+ חדשה!

הציעו לי במעמד החתימה כל מיני תוספות שונות ומשונות, שמתוכן אני שוקל כאופציה את הבאות (במסגרת מבצע שופרסל מחירי האביזרים הם לאחר 20% הנחה וכוללים מע"מ):

* מפתח שלט מקודד (שגם המפתח הרזרבי יכלול שלט): 300 ש"ח

* מרים חלונות (קדמיים בלבד כמובן): 216 ש"ח

* קודנית "קוברה" (בהנחה שהביטוח דורש קודנית... ואם לא, כדאי בכל זאת כאמצעי מיגון?): 798 ש"ח

* ציפוי דורשין (ציפוי מגן לצבע הרכב): 342 ש"ח - אשמח למידע נוסף ממישהו שמבין...

* הרחבת אחריות ל-4 שנים: בסביבות ה-500 ש"ח (לא זוכר בדיוק את המחיר)

מה אומרים? הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- לגבי מפתח שני עם שלט - נראה לי מוזר, שלא נותנים עם הרכב שני מפתחות כאילה. ניתן לדעתי לשקול.

- מרים חלונות קדמיים (אינני מכיר את האיבזור הניתן) - ניתן לקחת בחשבון (דיי שימושי).

-קודנית - תברר עם הביטוח שלך אם הוא דורש. אני הייתי נמנע מכל האביזרים הללו (לא מסייעים במניעת גניבה, התקנות בעייתיות תגרומנה לצרות צרורות ברכב, מטרד לנהג להתעסק עם זה).

- ציפוי לרכב - לא יודע. אולי גולש אחר יוכל להרחיב לגבי כדאיות.

- שנת אחריות רביעית - אם היא באותם תנאים כמו השלוש הראשונות - זה הדבר הראשון שהייתי בוחר בו (אני מאמין שמותנה אולי בטיפול במוסכי יבואן).

תתחדש !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה אחריות נוספת ללא ספק, אלא אם אתה בטוח שתמכור את הרכב לאחר שנתיים עד שלוש שנים (וגם אז זה יכול לעבוד לטובתך במכירה). בנוסף גם אני הייתי בוחר במרים חלונות, לו רק כי זה יעיל והמחיר שדורשים הוא זול. כל השאר נחמד אבל אם זה בתשלום אז חבל על הכסף.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מפתח שלט -המפתח המקורי(ללא שלט) שניתן לך עם הרכב מספיק והותר, הוא פותח את הרכב ומנטרל את ההגנות של הרכב(ההבדל היחיד הוא שהוא לא נשלט מרחוק)

מרימי שמשות - זול ושימושי מאוד, ב-99% מההתקנות שנעשות ע"י היבואן או חברה מטעמו לא יהיו תקלות בעתיד

קודנית - חברות הביטוח בארץ מחייבות 95% מבעליי הרכבים להתקין קודנית בנוסף למיגון המגיע עם הרכב מחו"ל, כך שהברירה הנוספת היא להתקין באופן פרטי במחיר קצת יותר מוזל(לא שווה את הסיכון-אם ישנה בעיה מסוימת עם מערכת החשמל של הרכב היבואן יכול להתנער מאחריות תוך טענה שההתקנה הפרטית היא שגרמה לכך)

ציפוי דורשין - ציפוי שמגן על צבע הרכב, חייבים לחדש אותו כל שנה

אחריות שנה נוספת - בעלות של 590 ש"ח אל מול עלות רכב של כמה עשרות אלפי שקלים הסכום הוא בדיחה, גם אם לא תשתמש בה השקט הנפשי שווה כל אגורה

לסיכום:

אתה רוכש רכב בעלות של כמה עשרות אלפי שקלים, אם תוסיף אלף או אלפיים ש"ח על האבזור זה לא סוף העולם והבונוס הוא שמחלק מהאבזור אתה נהנה וישנה כתובת אחת לכל הבעיות(אם יהיו)

מזל טוב!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...