Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה משיגים רוטב מוות (DEATH SAUCE) ?

oferh
שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 216
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עידכון, קיבלתי היום את ה "AFTER DEATH" וישר רצתי לנסות בפיתה עם קציצות וחומוס.

לא היה חריף בצורה יוצאת דופן, מה שכן הוא טעים מאוד ולוקח לו משהו כמו 2-5 דקות להתחיל להרגיש אותו.

שלא תבינו לא נכון, ממש אין מה להשוות לטבסקו אבל אחרי ההפחדות אני מודה שהיו לי קצת פרפרים לפני הביס הראשון.

מה שכן במגה ישיר עם הלשון זה חריף משמעותית מאשר מעורבב בתוך האוכל, היא שרפה לי משהו כמו חצי שעה אחר כך :lol:

אני כבר מת לנסות את הULTRA.

נתתי לאישתי לטעום והיא כולה הפכה לאדומה :twisted:

בשורה התחתונה: טעים מאוד, מצויין לאוהבי החריף ומסוכן למי שסחוג רגיל זה יותר מידי בשבילו.

אגב, מישהו יודע כמה הוא בסולם סקרובל (או איך שלא קוראים לו) ולשם השוואה איפה בסולם נמצא הטבסקו הרגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שציפיתי להרבה יותר ממה שזה באמת, הייתי בטוח שיהיה לי קשה לאכול.

רק אחרי ששתיתי אותו נקי ללא אוכל הרגשתי את השירפה בלשון.

כל עוד אתה לא שותה אותו נקי הוא לא חריף בצורה ממש חריגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון, קיבלתי היום את ה "AFTER DEATH" וישר רצתי לנסות בפיתה עם קציצות וחומוס.

מאיפה הזמנת? וכמה זמן היה המשלוח?

נשמע מעניין הדבר הזה:wink:

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבהתחלה כשקראתי את תגובת העדכון חשבתי לרגע שקנית אותו במגה ישיר (כמו שופרסל ישיר באינטרנט)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה אני רואה קיבלו מהדוד בגוואדלחרה או מהסבתא מקנקון.

יש מישהו שבאמת הזמין מאיביי? כי אני רואה שהמוכר לא שולח לארץ, שלחתי לו הודעה לפני שבוע ועדיין לא השיב, הערב אשלח שוב.

בכל אופן, אין בעיה להכניס את זה לארץ מבחינת המכס, כמו עם פירות וכדומה?

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי עכשיו את ה- Ultra Death Sauce (הכי חזק שלהם), צפו לתגובות בקרוב :twisted:.

זה הקישור למי שמעוניין.

http://cgi.ebay.com/BLAIRS-ULTRA-DEATH-HOT-SAUCE-5oz-NEW-COFFIN-SHAPED-BOX_W0QQitemZ260705419315QQcategoryZ14313QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D8307075634113267924

הPure עם טעם מדהים. גמרתי בקבוק בפחות משבוע, אבל הוא לא חריף בצורה יוצאת דופן.

היותר חריפים זה After Death וSudden Death שאותם לא ניסיתי, אח"כ יש את הMega Death ולבסוף הUltra Death.

הזמנתי בקבוק אחד של Sudden בשביל לנסות, נראה.

טוב אז הגיע הבקוק (מהר מאוד יש לציין - פחות משבוע) להזכירכם הזמנתי את החריף ביותר, ULTRA.

שמתי בהתחלה על פיצה ואחר כך שתיתי כמות לא קטנה יחסית בצורה נקייה.

אין ספק שהוא בהחלט חריף למדי אבל לא הרגשתי בום בצורה קיצונית, זאת אומר אין ספק שהוא מרגיש חזק למדי ומאוד מרוכז אבל לא הזעתי ולא התנפחו לי השפתיים או תופעות לוואי כאלו ואחרות. אגב תחושת החריפות לא באה מיד, זה לוקח כמה רגעים טובים.

סך הכל הרוטב בהחלט טעים והבקוק מעוצב יפה מאוד עם האריזה שמזכירה צורה של קבר.

באופן כללי תחושת החריפות בפה נמשכת משהו כמו 15 דקות בערך ואז זה עובר מה שכן השפתיים שורפות יותר זמן מזה והתחושה קצת לא נעימה.

אם לדרג את מדד החריפות שלו אז זה בערך 6-7 מתוך 10 לדעתי מה שכן הוא משתלב טוב באוכל.

בבקשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי מאותו מוכר את הPURE DEATH, שמוגדר אצלהם דרגה 9.

הייתי בטוח שיהיה מדובר במשהו חריף במיוחד אבל להפתעתי הPURE לא כזה חריף בכלל, ז"א זה חריף אבל לא ברמה שחלק מתארים פה.

בשלוש/ארבע הכפיות הראשונות מרגישים את החוזק אבל אחרי זה מתרגלים ל"חריפות" די מהר (כמובן רק מי שכבר רגיל לאכול חריף, כן? :-) ).

הטעם הפתיע לטובה, מוצלח הרבה יותר מסחוג/אריסה או שאר התוצרת המקומית.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה אני רואה קיבלו מהדוד בגוואדלחרה או מהסבתא מקנקון.

יש מישהו שבאמת הזמין מאיביי? כי אני רואה שהמוכר לא שולח לארץ, שלחתי לו הודעה לפני שבוע ועדיין לא השיב, הערב אשלח שוב.

בכל אופן, אין בעיה להכניס את זה לארץ מבחינת המכס, כמו עם פירות וכדומה?

הזמנתי עד עכשיו בערך 15 בקבוקים, מספיק? ;) (לעצמי + חברים, אבל בעיקר לעצמי)

המשלוח יקר מאוד, מה שמביא מחיר בקבוק ל50 ש"ח בערך אצלך בבית.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי היום לטעום את ה mega death, מה אומר ומה אגיד, הוא חריף משמעותית מהAFTER.

לאפטר התרגלתי מהר מאוד, כבר סיימתי רבע בקבוק וזה באמת לא נורא (לצערי, לא חשבתי שאפשר לרכוש את גבול החריפות)

ומהמגה ממש נהנתי אבל לדעתי זה הגבול שלי כרגע, יותר מזה כבר יהיה לי חריף ברמה שאני לא יהנה מהאוכל.

אגב, להנאת חובבי החריף, מצאתי טבלה שנותנת מידע על המון סוגי רטבים חריפים.

שימו לך שהAFTER נותן 49K יחידות סקרוביל לעומת 7-8K בטבסקו.

http://www.chilliworld.com/FactFile/Scoville_Scale.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, אתם מודעים לעובדה שאתם שורפים לעצמכם את בלוטות הטעם בפה ?

חריף זה לא טעם ובטח לא טעם נרכש, זה סוג של כוויה.

מי שאוכל הרבה חריף מאבד את תחושות הטעם בפה ובעצם יכול שוב להרגיש אותם רק כשהוא גורם לעצמו עוד כוויות ובכך מחמיר את התופעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...