Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנסיכה עברה טסט לפני זמן קצר. שנה שלישית במכון קומפיוטסט ראשלצ . רק שהפעם החליטו שנורות חזית מסוג פיליפס דימונד ויזן אינן חוקיות לרכב ודרשו להחלפה לפשוטות. הנורות שמלוות אותי זה זמן רב ושני טסטים מוצלחים הורשעו משום מה השנה והוחזרו אליי בקופסת קרטון. בזיון או סתם שעמום של הבוחן ? לשיקולכם.

בבדיקה עולה כי טעיתי בדגם , מדובר בבלו ויזן של פיליפס, על גוון 5000K לא מפיץ אור כחול אלא לבן עדין.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה לא תיהיה חוקית , את הפנסים לא יהיה אפשר לקדמותם לאחר השינוו0י ואני יכול למכור לך ב300 בלי מגברים

מצטער על החפירה והבורות אבישי אבל בשביל מה אני צריך מגבר ?

האם יכול להסתדר בלי מגבר ?

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורות קסנון מחייבות מגברים בשביל הצתה ראשונית . זה לא מגבר של מערכת זה מגבר לנורה אפשר גם לקרוא לזה בלאסט.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כלכך מבין ומנסה להיכנס קצת, אז יש לי שתי שאלות

איזה סוג נורות מסוכנות לבית מנורה

מאיזה עוצמה כבר צריך קיט ועדשות וכל העמייאת הזה, תודה

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יש לי Honda Civic 5D 2013

---

להלן תמונה :

https://www.google.co.il/search?q=ho...F%3B1421%3B899

---

הגרסא היא גרסת הספורט.

עכשיו בגרסת הספורט ( כמו בכל הגרסאות) הפנסים הם פנסים בגוון צהוב ופשוט.

עכשיו אני רוצה לשנות את הצבע של התאורה בלוחית רישוי לצבע לבן, את הפנסים הקדמיים ואת הפנסי ערפל לצבע לבן.

השאלה היא האם אני יכול לעשות זאת ולהשאיר את האוטו במצב חוקי (כי זה של אבא שלי והוא לא ייתן לי לעשות משהו לא חוקי לרכב) וגם בלי לגרום לקיצור חייהם של הפנסים, יש אפשרות לעשות את זה ב-Honda Civic 5d?

ד"א קראתי בכל הפורום על זה, ופשוט לא כל כך הצלחתי לקבל מענה לשאלות שאני שואל כאן, לכן אני פותח אשכול זה.

תודה מראש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת קראת לפני כן "בכל הפורום" היית אמור לגלות שני דברים:

1. יש שרשור נעוץ בראש העמוד שמרכז את כל הנושא של נורות הרכב ואת ההודעה הזאת היית מפרסם שם.

2. היית מגלה באותו השרשור שהחוק אומר שאורות הדרך יהיו צהובים או לבנים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם יש לי סיאט איביזה 2014 ואני רוצה לשים מנרות קסנון במקום המנרות הצהובים והשאלה שלי היא עם כדאי לי להזמין מאייבי ולשים ברכב ועם כן איזה סוג הוא חוקי (עובר טסט) בארץ או לקנות בארץ ? תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לבן או צהוב מאשרים,אם נוטה לכחול טיפה הם פוסלים וגם על הכביש זה בעיה,אצלי יש super white גם בפנסי ערפל,נותנים אפקט לבן יפה 90 אחוז לבן ו10 אחוז צהוב ניקרא לזה,בעלת תו תקן E13 ככה שהטסטרים לא יכולים להשפיע את מצב הרוח שלהם ומזג האוויר עליי,ממליץ בחום אחלה נורות 150 לזוג באיביי

אתה יכול להביא קישור לנורות האלו

פשוט יש כל כך הרבה סוגים שאני לא יודע במה לבחור.

ומה עדיף את הדימונד של פליפס או את הsuper white?

ושל איזה חברה זה הsuper white?

עריכה אחרונה על ידי sapancool
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם מישהו יכול לעזור לי אני רוצה לקנות קסנון לסיאט איביזה 2014 לפנסים הקידמיים לא פנסי ערפל ואני לא יודע מה חוקי בארץ ועובר טסט והשאלה שלי היא גם עם שווה לקנות את זה באייבי ועם כן איזה סוג הוא נחשב חוקי בארץ או שעדיף לקנות בארץ ממישהו ועם כן איפה? תודה על העזרה מראש

אהבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להביא קישור לנורות האלו

פשוט יש כל כך הרבה סוגים שאני לא יודע במה לבחור.

ומה עדיף את הדימונד של פליפס או את הsuper white?

ושל איזה חברה זה הsuper white?

MTEC - נורות לבנות Super White ויש עליהן חותמת אישור - תקן E

לפיליפס DiamondVision - לבנות מאד - ללא תקן, לא מאושרות באירופה ארה"ב וישראל, אור לבן נהדר אבל עוצמה שלהן חלשה יותר

אתר טוב מאד לקניה של MTEC

http://www.hids-direct.co.uk/mtec-h7-12v-55w-super-white-xenon-class-upgrade-bulbs/

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם מישהו יכול לעזור לי אני רוצה לקנות קסנון לסיאט איביזה 2014 לפנסים הקידמיים לא פנסי ערפל ואני לא יודע מה חוקי בארץ ועובר טסט והשאלה שלי היא גם עם שווה לקנות את זה באייבי ועם כן איזה סוג הוא נחשב חוקי בארץ או שעדיף לקנות בארץ ממישהו ועם כן איפה? תודה על העזרה מראש

אהבת

שום קיט לא חוקי.

ואם אתה בכל זאת מעוניין - שים לפחות משהו איכותי, עם הספק של 35W כמו כל קסנון אמיתי. ולך על טמפרטורת צבע 5000, ואל תעלה לגוונים שמיד ימשכו אליך שוטרים שיורידו אותך מהכביש

למשל http://www.hids-direct.co.uk/h7-35w-ultra-canbus-hid-xenon-conversion-kits/

מגיע עם 2 שנות אחריות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בואו נגוון מעט בהודעות והבקשות.

אני אתחיל. חברים אני הבאתי לפנסים שלי דימונד ויז'ן 5000k של פיליפס מנורות H1-H7 עכשיו רק מחפש נורות אצבע הקטנות לאור החניה זה נקרא T10 יש משהו שהזמין מרוצה מהן ומעוניין להמליץ . אשמח ל 5000 גם עוצמת הארה. וכנבאס כדי שלא יהיו לי הודעות מוזרות במסך שלי.

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום קיט לא חוקי.

ואם אתה בכל זאת מעוניין - שים לפחות משהו איכותי, עם הספק של 35W כמו כל קסנון אמיתי. ולך על טמפרטורת צבע 5000, ואל תעלה לגוונים שמיד ימשכו אליך שוטרים שיורידו אותך מהכביש

למשל

http://www.hids-direct.co.uk/h7-35w-...nversion-kits/

מגיע עם 2 שנות אחריות

לא הבנתי אותך אחי זה כן חוקי עם אני מזמין את זה או לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...