Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ורק להיות מודעים שככל שהביצועים עולים, תוחלת החיים יורדת.

הרייסינג ויז'ן מוצהרת עם אורך חיים של כ-200 שעות, בעוד השניים האחרים סביב ה-400-500 שעות.

וזה לעומת נורה סטנדרטית עם לפחות כפול מהאחרון ו-LL עם עוד הכפלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזמנתי עכשיו את ה-Night Breaker Laser החדש, אמורים להיות מעט פחות צהובות מה-Ultimate,

לפי סרטונים ביוטיוב נראים סוף הדרך.

היום מותקנות אצלי Cool Blue Intense, אצלם אחרי ההתקנה תמונות.

הגיע הסחורה?! ראיתי השוואה מול הרייסר והלייזר והלייזר יותר ממוקד וגם מוציא יותר LUX באיזה 30 יותר מהרייסר ואיזה 70-100 יותר מהנייטברייקר אולטימייט, כמו כן גוון יחסית לבן,לפי יצרן 3700K אבל נראה בסביבות ה4000K

אז יש עדכון?

לגבי תוכלת חיים

הלייזר עם תוכלת חיים של 250(ב50 יותר מאולטימייט), האקסטרים של 350,הרייסר 200 והלונגלייף עד שבערך מוכרים את הרכב:-o

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי להחליף את הנורות הפיג'ו 206+ בחוברת רכב רשום שהנורות הם H7-55W.

אם אזמין את הנורות האלה הם יתאימו לי? והאם הם יתנו לי אור לבן שלא יסנוור נהגים אחרים?

חשוב לציין כי הנורות שלי 55W ומה שאני רוצה להזמין זה 60W, האם זה ישפיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 30W לנורה...לא יהרוס לך את הפנס אבל אל תצפה לתוצאה להיט לאורך זמן... לא חברה מוכרת אלא סתם משהו סיני.

יתכן שתקבל גם גוון הזוי ולא 6000K שזה לבן עם גוון מתכתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 30W לנורה...לא יהרוס לך את הפנס אבל אל תצפה לתוצאה להיט לאורך זמן... לא חברה מוכרת אלא סתם משהו סיני.

יתכן שתקבל גם גוון הזוי ולא 6000K שזה לבן עם גוון מתכתי

משו אחר ממולץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה נעול על טורבו לד? אם בא לך לשחק בחוקיות ולקבל מכת אדרנלין כשתראה שוטר לצד הדרך אז נמצא לך קיט נחמד

אם בא לך להשאר חוקי אז נמצא לך הלוגן איכותי וחזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה נעול על טורבו לד? אם בא לך לשחק בחוקיות ולקבל מכת אדרנלין כשתראה שוטר לצד הדרך אז נמצא לך קיט נחמד

אם בא לך להשאר חוקי אז נמצא לך הלוגן איכותי וחזק

לפי מה שהבנתי הטורבו לד חוקי בארץ בגלל זה הלכתי עליו...

אם הוא לא חוקי אשמח להמלצה על משו שכן אפשר לנסוע איתו בשקט ליד משטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוקיות שלו נטויה במחלוקת, בכל אופן על החוק היבש כל עוד לא מקורי\תחלופי לפי יצרן יכולים לעשות פרצוף פוזה ואפילו להוריד מהכביש תלוי מה התקנת(על דיאמונד ויז'ן יכולים להוריד וזאת נורת הלוגן). קסנון/לד בכלל נחשב "כשינוי מבנה רכב" או משהו כזה.

1.philips-racingvision

2.osram-night-breaker-laser

3.%philips-xtreme-vision-130

4.night-breaker-unlimited

חוקי,צהבהב וחזק

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להוסיף תאורה לתא המטען ברכב (טויוטה ורסו 2016).

מצאתי ב- EBAY את הדברים הבאים:

http://www.ebay.com/itm/10x3-LED-RV-Van-Boat-Car-Interior-Lighting-Lamp-Waterproof-Roof-Light-White-E4C5-/401179476875?hash=item5d6829038b:g:Kh8AAOSwMgdXw6M4&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Waterproof-12V-10x4-LED-Car-Boat-RV-Interior-Lighting-Lamp-Inside-Roof-Light-/401178783200?hash=item5d681e6de0:g:7LYAAOSwdIFXw6nV&vxp=mtr

יש למישהו מושג האם אני אוכל לחבר את החשמל של זה לנורה הקיימת (ע"י הלחמה וכדו')? זה יעבוד? האם מבחינת הספק תאורה (לפי מה שכתוב) זה שווה משהו?

אשמח גם לשמוע על הצעות אחרות אם ישנם.

תודה רבה למסייעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה מסויימת כל עוד יהיה חיווט נכון ולא תקצר בטעות.

דבר נוסף אולי אתה עלול להעמיס על הפיוז של תאורת פנים אז אם הוא ישרף פשוט תרכוש אחד מעד גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוקיות שלו נטויה במחלוקת, בכל אופן על החוק היבש כל עוד לא מקורי\תחלופי לפי יצרן יכולים לעשות פרצוף פוזה ואפילו להוריד מהכביש תלוי מה התקנת(על דיאמונד ויז'ן יכולים להוריד וזאת נורת הלוגן). קסנון/לד בכלל נחשב "כשינוי מבנה רכב" או משהו כזה.

1.philips-racingvision

2.osram-night-breaker-laser

3.%philips-xtreme-vision-130

4.night-breaker-unlimited

חוקי,צהבהב וחזק

אבל אני רוצה אור לבן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה מסויימת כל עוד יהיה חיווט נכון ולא תקצר בטעות.

דבר נוסף אולי אתה עלול להעמיס על הפיוז של תאורת פנים אז אם הוא ישרף פשוט תרכוש אחד מעד גדול יותר.

תודה רבה!

א. אם אני אקצר בטעות מה הנזק שעלול להיגרם (אם זה רק פיוז, לא נורא. אך לא שווה לי להרוס את הרכב בשביל זה).

ב. האם לפיוז גדול יותר יכולה להיות השפעה מזיקה על הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני רוצה אור לבן

אין חיה כזאת לאור חוקי עם ראות טובה

תודה רבה!

א. אם אני אקצר בטעות מה הנזק שעלול להיגרם (אם זה רק פיוז, לא נורא. אך לא שווה לי להרוס את הרכב בשביל זה).

ב. האם לפיוז גדול יותר יכולה להיות השפעה מזיקה על הרכב ?

א.בדרך כלל לא אמור להיות יותר נזק מפיוז שרוף, אבל קרו דברים..

ב.עומס על חיווט מקורי של הרכב, לצורך העיניין אתה תתחבר מבית הנורה המקורי של התא מטען, עומס על החיווט שלו יגדל ויכול לגרום לתסביכים בדרך(התחממות חוטים,בידוד נמס,קצר וכו'), לכן מומלץ לאתר את הפיוז הספציפי ולהתחבר ישירות אליו אפילו אם מפצל פיוז על מנת להוריד למינימום את כל הבעיות שיכולות לקפוץ בזמן אמת או עם הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.בדרך כלל לא אמור להיות יותר נזק מפיוז שרוף, אבל קרו דברים..

ב.עומס על חיווט מקורי של הרכב, לצורך העיניין אתה תתחבר מבית הנורה המקורי של התא מטען, עומס על החיווט שלו יגדל ויכול לגרום לתסביכים בדרך(התחממות חוטים,בידוד נמס,קצר וכו'), לכן מומלץ לאתר את הפיוז הספציפי ולהתחבר ישירות אליו אפילו אם מפצל פיוז על מנת להוריד למינימום את כל הבעיות שיכולות לקפוץ בזמן אמת או עם הזמן.

תודה רבה, עזרת לי מאוד.

ברשותך רק עוד שאלה קטנה:

אם אני לא מגדיל את הפיוז והנורות מצליחות לעבוד על הפיוז הקיים. בזה אין בכלל סיכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי ה-Night Breaker Laser שקיבלתי לפני כמה ימים, עוצמת האור גבוהה מה-Cool Blue Intense שהיה לי קודם.

אך הן מעט יותר צהבהבות מה-Cool Blue, שהוא נראה לי הכי קרוב ל״לבן״ חוקי שאפשר לקבל מהלוגן.

ד״א אני עברתי טסט פעמיים עם Cool Blue ללא בעיה.

מעט מבאס שה-laser פחות לבנות אך ללא ספק שהראות השתפרה... ממש תענוג

סורי אבל החלפתי את הנורות בבוקר אז לא הייתה לא הזדמנות לצלם... יש פה

...

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...