Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לכם איתורן? זה לא אומר שום דבר.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכן שלי בעל חברת הסעות.

בשבוע שעבר הוא החנה את אחד מרכבי ההסעה במרכז ירושלים ויצא לסידורים.

אחרי שעתיים הוא מקבל טלפון מ"איתורן" ששואלים אם הוא במקרה הגיע לחברון.

כשהוא אומר שלא- הם מודיעים לו שהרכב שם ובדיוק מפרקים לו את המצבר.

כל השאלות שלו על כך שאיך יכול להיות שהרכב הונע והוזז ממקומו והוא לא קיבל שום הודעה לא נענו.

יומיים אחרי אחד הנהגים שלו מקבל התראה מאיתורן על כניסה לתוך הרכב בשעה 3 בבוקר.

הוא טס לרכב ומוצא שם את הגנבים שנמלטים בבהלה מהדלת האחורית (צריך לראות אותו כדי להבין למה..)

תוך כדי המנוסה שלהם הם משאירים את "כלי העבודה" שלהם ברכב.

מבט קצר מגלה שיש להם מכשיר MASTER של איתורן שמשמש לשינוי הקוד הסודי על כל המשתמע מכך.

זאת התשובה לגניבת הרכב הראשון שלו וכנראה שאיתורן צריכים לעשות משהו בנדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנב רכב מקצוען יודע לפרק כל מערכת, וגם את החכמה והמסובכת ביותר. הידע המעשי שיש לו במכונאות וחשמל ברכב הוא ברמה גבוהה מאוד, ועוזר לו להתגבר על הכל.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50 ש"ח בחודש שהולכים לפח.

מקווה שבשנה הבאה חברת הביטוח תוריד את הדרישה ואני אפרק את הדבר הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הדרישות של חברות הביטוח למע' איתור נובעות מאחת משתי הסיבות או משתייהן יחד.

1.למנוע מגנב חובבן לגנוב את הרכב או לפחות כך ימצאו את הרכב במקום כלשהו.

2. אולי חברות האיתור משלמות אחוז מסויים בכדי שחברות הביטוח יכריחו בעלי רכב להתקין מערכת.

אל תשכחו שרשתות שיווק דורשות מיצרנים לשלם להם עבור הזכות לתת שטח מדף כדי למכור את סחורתן, כך שבעצן רשת השיווק מרוויחה פעמיים והצרכן משלם זאת. אם זה כך ברשתות שיווק, למה לא בענף הביטוח?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה הקודמת שלי, הייתי מחובר לרשת הקשר של מג"ב בגזרת עוטף י-ם.

הרבה פעמים הם היו מעבירים דיווחי איתורן\פוינטר לגבי רכבים שנגנבו ממש כרגע ונמצאים בתנועה, כתוצאה מזה מחסומי עוטף היו נדרכים,ג'יפים של מג"ב וניידות כחולות היו פורסים חסימות ובהרבה מקרים זה היה מסתיים בתפיסת הרכב והגנבים.

אז אולי זה לא תמיד אידאלי,ולא תמיד הדיווחים יעילים, אבל בשביל המקרים שזה כן עובד זה עדיין שווה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאיתורן. נניח שהרכב נגנב ומאתרים את הרכב לאחר כמה זמן והגנבים נעצרים. מה קורה עם הרכב, מחזירים אותו פשוט לבעלים וזהו? מקבל פיצוי מסוים?

אני למשל לא הייתי רוצה לקבל את רכבי אחרי שנגנב, ולך תדע מה עבר בדרך עד התפיסה.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי בדיוק את השאלה הזאת כשביקשו ממני לשים איתוראן, הסוכן טען במידה והרכב נתפס הם מבחינתם משלמים על תיקון "החזר למצב הקודם"

ז"א פלסטיקים שהגנב שבר במטרה לגנוב.. טמבונים וכדומה שאולי פגע בהם בדרך לחברון.. בקיצור מתקנים הכל

(מעניין מה קורה כשהתיקון הפלסטי יעלה על 50% מערך הרכב - אף על פי תקינותו המכאנית - יורידו טוטאלוס מהכביש?)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמובן פיצוי מהביטוח המקיף שלך, במידה ויש נזק ואתה רוצה להפעיל ביטוח.

יצא לי להתקל במצב של סקודה פאביה, ששבוע אחרי רכישתה (ובמזל לפני כניסתה ליישור קו) נפרצה ונגרם לה נזק כבד, כולל פירוק ברוטאלי של מחשב הרכב והריסתו.

הרכב לא נגנב, אבל הנזק הסביבתי היה אדיר וערכו עלה על 60% מערך הרכב. הרכב הושבת לחלקים ע"י הביטוח והבחור קיבל את השווי המלא של הרכב.

לפחות הוא קנה אותו מתחת למחירון והרוויח :lol:

בסה"כ אפשרי לקבל פיצויים במידה ויש על מה לפצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי בדיוק את השאלה הזאת כשביקשו ממני לשים איתוראן, הסוכן טען במידה והרכב נתפס הם מבחינתם משלמים על תיקון "החזר למצב הקודם"

ז"א פלסטיקים שהגנב שבר במטרה לגנוב.. טמבונים וכדומה שאולי פגע בהם בדרך לחברון.. בקיצור מתקנים הכל

(מעניין מה קורה כשהתיקון הפלסטי יעלה על 50% מערך הרכב - אף על פי תקינותו המכאנית - יורידו טוטאלוס מהכביש?)

יש בזה מן האמת ,

לכן אני אישית מעדיף, שעם כמה שאני אוהב את הרכב והיה קשה לי למצוא אחד כזה - אם כבר מישהו גנב אותו והוא במצב נסיעה- מעדיף לא לראות את הרכב יותר. עדיף מאשר לחיות עם רכב שתיקנו בו בקומבינה חלקים רבים ובשל גילו בטח גם לא ישארו חלקים מקוריים או חדשים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאיתורן. נניח שהרכב נגנב ומאתרים את הרכב לאחר כמה זמן והגנבים נעצרים. מה קורה עם הרכב, מחזירים אותו פשוט לבעלים וזהו? מקבל פיצוי מסוים?

אני למשל לא הייתי רוצה לקבל את רכבי אחרי שנגנב, ולך תדע מה עבר בדרך עד התפיסה.

לאחר שהרכב נעצר ומאותר, מזמנים חבלן שבודק אותו.

הרכב נגרר על ידי המשטרה למגרש שלהם, ניתן לשחרר את הרכב על ידי הגשת התלונה בתחנה על גנבה והמסמכים המתאימים.

במידה והנזק מזערי (מה שבדרך כלל קורה כאשר מוצאים רכב גנוב על ידי איתורן) הרכב מוחזר לבעלים וניתן לתקן אותו על חשבון הביטוח.

בדרך כלל התיקונים הם סוויץ שבור, שמשה של נהג או נוסע מנופצת.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר מהעבודה ששהה בחו"ל נפרץ הבית, נגנבו מפתחות הרכב. הרכב היה עם איתוראן. לא התקבלה התראה על נסיון ההצתה, לא היה לגנבים את הקוד. הרכב הגיע לרמאלה, ונמצא שם לאחר יותר מ-3 שבועות, נטוש. לא היה נזק רציני בזמן מציאת הרכב.

מאחר ומדובר ברכב שכל מערכותיו חשמליות/אלקטרוניות, לא היה ניתן להעלותו על גרר. היה צורך לשחרר את נעילת מעצור היד והגיר.

בעזרת מפתח רזרבי שהוזמן מהיבואן, נפתחה הדלת.

הוזמן מכונאי שניסה לשחרר את הנעילות השונות, תוך גרימת נזק מינימאלי לידית ההילוכים וסביבתה.

לאחר מכן הוזמן חבלן, וכאן כבר הנזקים הלכו וגדלו. חלקי רכב שונים פורקו, חלקם לא בעדינות כדי לשלול אפשרות מילכוד.

רק לאחר שלב זה הרכב הועלה על גרר והועבר למשטרת בנימין, לשם הוזמן החבר "לקבל" את רכבו.

כמובן שהביטוח יכסה את כל הנזקים, אך ההרגשה של החבר מזופתת, זה לא כמו לנסוע עם רכב חדש, של כחודשיים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...