Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוטוס סופר 7 החיפאית עושה עליה למרכז וזוכה לבעלים חדשים

און יעקבסון
שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשנה וחודש אחרי שהלוטוס הגיעה למוסך "דרך השטח" חבוטה ורצוצה, היא יוצאת משערי המוסך ונראית רעננה וצעירה כביום היוולדה (הולדתה השניה, יש לומר). ההתרגשות באוויר, אבל גם החששות. האם הכל יעבוד כשורה? האם לא יהיו תקלות? איך תהיה חווית הנהיגה? על כל צרה שלא תבוא, אוספים מספר כלי עבודה והכי חשוב - מטף. לא, בעצם, זה לא מספיק. צריך רכב ליווי. דורון וניר מתנדבים לנסוע אחרינו עם האסקורט של דורון.

עוד לפני היציאה, בדיקות אחרונות. בדיקת חזותית של כל הברגים והאומים, חיזוק אומי הגלגלים, בדיקת שמנים כוללת וגם, כמובן, בדיקת לחץ אוויר.

יוצאים לדרך. ההתרגשות בשיאה. מתחילים באיזי לגמרי ובינתיים התחושות חיוביות. הכל עובד כשורה, מגיב היטב ואין רעשים מוזרים או רעשים כלל. והאסקורט של דורון - באמצע המראה המרכזית, נוסכת עלינו ביטחון. נהגתי את כל הכביש העוקף מכביש החוף לכביש ארבע ובתחנת הדלק של בצרה עוצרים לבדיקות וגם לתדלק ולהחליף רשמים. הכל נראה בסדר. מד החום לא מטפס מעל 90 מעלות ואין נזילות כלל (בינתיים...). פתאום מתחוורת לנו בעיה אחרת לגמרי: לא פשוט להסתובב עם הלוטוס בחוץ. אנשים מתגודדים סביבה, מצלמות נשלפות וגם השאלות: "זו באגי? היא על בסיס חיפושית? כמה סוגרת?" והאהובים עלי: "מוכר? כמה כסף?"

אני ממש רוצה להמשיך ולנהוג, אבל באבירות(?) מפנה את מושב הנהג ומושיט את צרור המפתחות לקובי. זו מין סגירת מעגל שכזו, כי לפני כשנה הוא הושיט לי את המפתחות ואמר לי: "קח אותה לסיבוב פרדה אחרון" והנה עכשיו אני מושיט לו מפתחות של מכונית משופצת לגמרי. את הפנים של קובי תוכלו לראות בודיאו, אבל אפשר להגיד שהוא נראה כמו אב גאה ומתרגש. הכל בטוב, אז עוצרים בצד ומזמינים גם את ניר לסיבוב בכורה. אחרי הכל, יש לו חלק משמעותי ביותר בשיפוץ של הלוטוס ומגיע לו הכבוד. כמובן שגם מקומו של דורון לא נפקד - הוקרת תודה צנועה על שעות הריתוכים הרבות שהוא השקיע בלוטוס.

כמעט 30 ק"מ ערכה נסיעת הבכורה והלוטוס לא החסירה אפילו פעימה! איזה כיף. ממש לפני החזרה למוסך, אנו עוצרים לשתות משהו קר בתחנת דלק בגעש. אחרי שמתרגלים לראות את הלוטוס באופן סטרילי - לבד במוסך, על הליפט - הממדים האמיתיים שלה מפתיעים כשהיא עומדת בסמוך למכוניות אחרות...

זהו, אפשר לחזור למוסך, לסמן V, ולהמשיך הלאה.

מתי נוסעים שוב?

נתחיל בתמונות:

1. הלוטוס וגם האסקורט מגיעות לתחנת הדלק בבצרה.

2. וכמובן, מיד נגרמת התקהלות קלה סביב המכונית המוזרה למראה.

3. טקס הענקת המפתח...

4. קובי מוכן לסיבוב הבכורה.

5. מתחנה לתחנה. תראו כמה הלוטוס קטנה, נמוכה וצרה, ביחס למכוניות מודרניות.

ולסרטון:

תמונה 501.jpg

תמונה 502.jpg

תמונה 498.jpg

תמונה 499.jpg

תמונה 503.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 924
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה כיף אמיתי

האושר על פניו של קובי אומר הכל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך און ששיתפת אותנו, חברי הפורום בכל התהליך, היה תענוג אחד גדול.

קובי תתחדש, סע בדרכים טובות.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב קובי, אין ספק שהיא הגיע לידיים הנכונות.

שאפו גדול און, אחד השיפוצים הכי מעניינים בעת האחרונה.

ותיסלם לכל העושים במלאכה-הכי כייף סופר 7 - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות לכל העושים במלאכה, עשיתם עבודה נהדרת. ותודה גם על הדיווחים המפורטים והמרתקים.

אני מוכרח לציין בנוסף לכך שלמרות שמעולם לא חשבתי שה-S4 היא מכונית יפה, התוצאה הסופית היא פשוט תאווה לעיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך און ששיתפת אותנו, חברי הפורום בכל התהליך, היה תענוג אחד גדול.

+1

מזל טוב ראשון לקובי, תתחדש ותהנה מהמכונית, היא מדהימה - - - (כן, זה ברור, אבל הייתי חייב לומר זאת עוד פעם).

מזל טוב לאון הגאון, ושוב, תודה רבה על השיתוף העקבי, תענוג לקרוא. אני שמח יחד אתכם, ואפשר לומר שאתה 'אשם' בהתרגשות שלי...

ואחרון אחרון חביב - לניר, שעומד לו התמונה מאחורי הלוטוס ומשקיף עליה בגאוות יחידה, כאבא המתגאה בבנו, מגיע לו!

אז מה נשאר? ההשקה כמובן.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות רבות לכל המברכים. מכל הלב - מקובי וממני ושאר העוסקים במלאכה. מלאכה שלא הסתיימה... מלאכה שלא תסתיים, כי תמיד יהיה מה לעשות. אם לא לצורך, אז בשביל הכיף!

מאחר שהמכונית פורקה עד היסוד והורכבה חזרה - חייבים לבצע כיוון גלגלים. בלוטוס זה מאוד פשוט. אין כל כך מה לכוון, למעט כיוון הגלגלים פנימה או החוצה (Toe). בעתיד, יורכבו משולשים עליונים עם "תפוח" מתברג, המאפשר לבצע כיווני קמבר.

בינתיים, קבלו את המכונית במוסך מקסיקו - מכוונים גלגלים.

תמונה 506.jpg

תמונה 507.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב, ברכות לחבורה המופלאה - על שיפוץ מדהים, שיתוף מעניין ומכונית מדהימה.

הכרתי את האוטו הזה עוד בגלגול הקודם שלו, עם הבעלים הקודמים. כשראיתי שהוא הגיע לפה, שמחתי ועקבתי בענין יום יום אחרי השרשור. אני בטוח שגם מולי במקום המצאו, מתמתח בכסא הנוח, דופק שלוק מהבירה, מעביר יד ברעמה הבלונדינית ומחייך בהנאה.

כל הכבוד לכם. עשיתם עבודה נהדרת.

I'd rather walk than drive a Japanese car

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...