Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תיקון אגזוז:

מוסך שבתאי אגזוזים ברח' שכטרמן 2 (פינת פנקס) אזה"ת הישן נתניה. טל. 09-8824359.

המוסך קיים כבר עשרות שנים, והתחיל אותו אביו ז"ל של הבעלים הנוכחי.

העבודה סופר מקצועית של אדם שלמד את העבודה מילדות ואכפת לו לעשות אותה על הצד הטוב ביותר מבחינת הלקוח.

אני מכיר אותו כבר שנים ותמיד העבודה מקצועית ואדיבה והמחיר סביר ביותר. אבל הכי חשוב: הבחור מגדיל ראש, לא מסתכל רק

על האגזוז אלא רואה את הרכב כמכלול ולא פעם יצאת ממנו עם פתרון ללבעיות שבכלל לא קשורות אליו (והוא לא מבקש תוספת תשלום).

לפני שנתיים הגעתי אליו עם סדק בצינור אגזוז, ובמקום להחליף צינור מה שהרוב היו עושים, המליץ לרתך טלאי על הסדק (בניגוד לאינטרס הכלכלי שלו) ועל יותר מחצי שעה עבודה לקח לקח בסופו של דבר רק 70 ש"ח.

לפני שבוע הייתי אצלו שוב עם בעיה דומה אבל ברכב אחר של אחי, שוב הוא המליץ לרתך ולא להחליף צינור, אלא שהפעם גם סירב לקחת כסף על העבודה שעשה. :-D

search_right_corner_but.gif

גם אני רוצה להמליץ על שבתאי, מנסיון שלי ושל חבר. מחירים מעולים ורצון לעזור ולא להשחיל..

אבל גולת הכותרת אצלו אלו הבדיחות וההברקות.:-P (סתם דוגמא קטנה: מה אבשלום קור אומר לאישתו במיטה? הגיע זמן לשון...)

יאללה בכיף.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צמיגים:

צמיגי בית עובד-תחנת דלק סונול,בית עובד.

2 אחים שמנהלים עסק שאיכפת להם ויעשו הכל לרצות את הלקוח.

פשוט תענוג להחליף צמיגים בפנצ'ריה שלא מנסה לחרטט אותך ולדחוף צמיגים ישנים ולהמציא כל מיני שטויות,ושמשתמשים בחלקים איכותיים (החלפת שסתום ומשחת צמיגים של מישילין),ונענים לכל בקשה של הלקוח.

מאוד מומלץ למי שאיכפת מבטיחות.

ולכל החוטאים - רבותי נתראה בגיהינום.

:evil::evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע נתקלתי מספר פעמים במחסור בקללות ומיד נזכרתי בבני לוי (בני ל. בפי העם) מהפורום, שידוע בידע העצום שלו בתחום.

קבעתי איתו להיום ולאחר סשן קללות קצר, הוחלט על הדרך גם לבצע טיפול 10K בטווינגו.

בני ענה לי בסבלנות על השאלות (אבל שמתי לב שעישן יותר בזמן בזמן השאלות) וגם כשרציתי לראות מספר דברים בעיניי (דבר שהצריך פירוק של חלקים) לא היסס לקלל ולפרק מיד אח"כ (ותו"כ).

בנוסף, עקב קוצר זמן, הזמין אותי אליו הבייתה לסדר דבר מה נוסף, תוך כדי הצעת פיתויים (קפה).

לסיכום, גם אני אני מתצטרף לעדת הממליצים על בני, לכו ותבוא קללה על ראשכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך ש.ח לוי מורשה רובר ולנד רובר בפ"ת - מומלץ בחום, מוסך אמין אחלה בעלי מקצוע ושירות אדיב .

מוסך אלפא פחחות וצבע בכ"ס - עבודה נקיה ומקצועית ושקיפות לאורך כל התהליך .

צמיגי בית עובד-תחנת דלק סונול,בית עובד, מצטרף להמלצות החמות, פשוט תענוג, צמיגים טריים , בעלי מקצוע שמבינים עניין ועושים הכל כדי שהלקוח יהיה מרוצה .

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רכשתי לפני כשבועיים גולף שנת 2005 , פתאום נדלקה לי מנורה בלוח שעונים , ניגשתי למוסך מרכזי ושם לא הצליחו לטפל בבעיה אלא ניסו להעלים את המנורה , התייאשתי ובעקבות הפורום ניגשתי למוסך רון ששמעתי עליו המון דברים טובים , איך שהגעתי ישר רון בדק את האוטו ואמר לי מה הבעיה , היתה לי בעיה בEGR (חלק שקשור לגזים של המנוע) ולאחר מכן אחד העובדים נראה לי שמו אוון גם עלה על צינור שהיה סתום בצורה מוזרה חומר כמו זפת (כנראה רצו להעלים את המנורה המוסך הקודם ועשו איזו שהיא קומבינה) .

ניקו לי את החלק והחילפו את ה EGR ורון אמר לי תעשה עכשיו סיבוב על האוטו , חזרתי לרון אמרתי לו תודה ויצאתי מבסוט .

רון הרווחת עוד קליינט מרוצה ומהיום אני בא רק אלייך !!!

אני ממליץ על רון בחום ,

דניאל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אבי דבורה מ"ניגון וניגון" בבאר שבע.

בעל מקצוע מעולה ישר ואמין ויצא לי לראות הרבה פעמים איך הוא אמיתי וישר עם אנשים במיוחד אלה שלא מבינים כלום מדובר בחנות למערכות סטריאו לרכב וכו', מחירים מאוד הוגנים!

http://www.a-sound.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

רציתי להמליץ בחום על אביפרטס,

הזמנתי מחו"ל רדיאטור למיני מיינור שלי, ולמרות שלא עשיתי זאת דרכם הסכימו להרכיב לי את הרדיאטור בשמחה,

בנוסף לכך הוחלף כבר נוזל קירור וגם נבדקה תקינות הרדיאטור החדש, וגם בדקו לי את האגזוז על הדרך.

והכל במחיר שווה לכל נפש!

ממליץ ובטוח שאחזור לטיפולים נוספים.

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייי,

רציתי להמליץ על אורן שירותי רכב בבעלותו של אורן בן סימון

הגעתי אליו בעקבות הפורום , לאחר שברכב היה מעבר של מים ושמן והמשאבת מים התחילה לנזול בנוסף, אמרתי לעצמי שצריך לעשות לרכב טיפול כמו שצריך אחת ולתמיד . נכנסתי למוסכים באשדוד , ושם התחילו לומר לי על כל התסמינים שיש לרכב שמאבד את מים , מחור ברדיאטור עד חור בבלוק מנוע פלאנג'ים סדוקים.

מיותר לציין שהמחירים המופקעים שהם הציעו היו שווי ערך למחיר של מנוע חדש + גלגלי מגנזיום וצמיגים , מחירים ממש גבוהים

ולומר ת'אמת לא הוגנים בכלל , לכן נכנסתי לפורום והתחלתי לפשפש והגעתי לאורן בן סימון , החלטתי שאליו אני נוסע

ובלי הודעה מוקדמת ביום שישי בבוקר יצאתי אליו בלי התרעה מוקדמת , הגעתי אליו ואורן קיבל אותי אמר לי בידיוק מה הבעיה

והכי חשוב פתר לי אותה הרכב כבר ביום ראשון בערב היה מוכן אחרי שקיבל את החלקים הטובים ביותר.

בשורה התחתונה קיבלתי מחירים אפשר להגיע בחצי ממה שקיבלתי באשדוד, ועם החלקים הטובים ביותר אם זה חגורת טיימינג משאבת מים שמן , מים , ואטם ראש מנוע.

ת'אמת לא יודע מה אורן הרוויח מכל העסקה, אבל חשוב שהוא הרוויח עוד לקוח מרוצה ואפילו מאוד מרוצה.

מיותר לציין שהלכתי לטפל בעוד כמה דברים אחרי זה דברים קטנים שאפילו לא עולים 50 שקלים אבל בשבילי שווים את הנסיעה למוסך של אורן.

נחמד מאוד לדעת שנשארו מכונאים שעושים את העבודה על הצד הטוב ביותר בנוסף אכפת להם מאוד מהשירות והלקוחות.

אורן שירותי רכב - המרכבה 15 חולון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על אורן שרותי רכב.

גם אבא שלי פנה אליו בזמנו עם בעיות השתנקות בסיאט קורדובה קופה.

וגם שלחתי אליו חבר עם ניסן אלמרה שסבלה מרעידות בסרק ועוד דברים, אורן פתר את הבעיות של החבר במהירות, במחירים זולים, והכי חשוב - לשביעות רצונו המלאה של החבר, שהרחיק מיבנה עד חולון ביום שישי קצרצר.

כל הכבוד אורן.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעוניין להמליץ על איציק מצברים

הרבה זמן אבי רצה להחליף את המצבר הישן ברכב שלו כי היו לו בעיות התנעה וכל הזמן דחה את ההחלפה מסיבות שונות,

עד שלבסוף אני נתקעתי עם הרכב בעבודה בשבת בבוקר,הנעתי את הרכב בכבלים ונסעתי הביתה.

חיפשתי מצבר ורטא וגם בפורום בשרשור המצברים,בסוף נזכרתי במגנט של איציק מצברים שקיבלתי מפנצ'ריה באזור שלי (ראשל"צ)

הרמתי צלצול היום בבוקר (ראשון) וענה לי בנאדם נחמד שוידא איתי את דגם הרכב וידע להגיד לי איזה מצבר אני צריך,שאל אם אני צריך משלוח ותיאם איתי לשעה-שעה וחצי הקרובות. תוך שעה כבר קיבלתי צלצול מאיש השטח שלהם שמסתובב ורבע שעה אחרי זה היה אצלי מתחת לבית.

העבודה בוצעה במקצועיות תוך כדי חיבור מתח גיבוי לרכב,מהמחיר אני גם מאד מרוצה. יותר נמוך ממה שמצאתי באינטרנט.

וכמובן אחריות מלאה של 20 חודשים.

ממליץ בחום!

פרטי העסק:

איציק מצברים,רחוב פיק"א 18 ראשל"צ

052-4498666,050-5344-815,

03-9501393

http://www.mazberim.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להמליץ על ליאור מולטימדיה, שנמצאים בחיפה.

המקום מקצועי ביותר, שירות אדיב, מבחר גדול של מוצרים ממיטב מותגי הסאונד, מחירים הוגנים והתקנות מהפשוטות ביותר ועד למסובכות ביותר מתבצעות על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

גם הבעלים וגם המתקין של המקום, עופיר, אחלה אנשים.

יצא לי להגיע עם חברים מספר פעמים למקום, ותמיד יצאנו מרוצים.

ממוקם ברחוב העצמאות 31 בחיפה ( ליד חנות הנעליים של דוד ).

טלפון: 04-862-34-91

עובדים גם בשישי ( עד השעה 15:00 אם אני לא טועה ).

מומלץ בחום !!

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מוסך מרצדס טוב באזור המרכז: מוסך הסמל, ראשון לציון האצ'ל 29.

אמנם לא כמו המוסך מרצדס בפתח תקווה שם הכל נראה מסודר ועל רמה אבל העובדים והאנשים שם עם אף בשמיים ולוקח להם שעה וחצי-שעתיים להתפנות בשביל שינחשו מה יש לאוטו ועוד להגיד שבשביל לדעת במדוייק צריך להרים את האוטו על ליפט וזה יעלה כסף. ונתנו לי 3 נחושים למקור הרעש הנשמע.

במוסך הסמל בראשון איך שהגעתי ישר העלו את הרכב על ליפט ומצאו את מקור הבעיה תוך דקות ספורות. נתנו לי הצעת מחיר שנשמע לי מאוד אטרקטיבית וטובה ואחרי יומיים האוטו כמו חדש נוסע יותר טוב מאשר שהיה לפני שהתחילה הבעיה ובנוסף ביקשתי מהם טובה שישמנו לי את הקלאץ' הרובוטי, לא ידעו על מה אני מדבר אבל אמרו לי אל תדאג נברר לך ונדאג לזה- ובאמת ביררו לי על מה אני מדבר ושימנו לי את הקלאץ' (מול העיניים שלי, לא תגידו הם סתם אמרו את זה) ולא גבו על זה כסף שבפ'ת על כל מבט על הרכב דורשים כסף. והאנשים שם בראשון היו נחמדים וסבלניים כלפי, הסבירו לי כל דבר, והרגשתי טוב להשאיר את הרכב לישון שם.

בקיצור מומלץ מאוד!!!

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך עלי קלנסואה -מומחיות לפולקסוואגן אך כיום מתעסק עם כל הרכבים .

אני חושב שהוא לא מורשה (לא בדקתי) ,אבל הוא מקצועי ביותר ,עדיין לא פגשתי מכונאי כמוהו כולל במורשה קיה נתניה!

יש לו את כל סוגי הכלים ולפי מה שראיתי הם של סיגנט הידועה ,הוא עובד בעדינות ובסבלנות והמוסך מלא יש להתקשר לפני שמגיעים או להגיע להתרשם ולחזור מתי שהוא יגיד.

אני הייתי נוכח בחיפוש בעיית הדפיקות ב80 קמש במורשה קיה נתניה ולא מצאו כלום רק החליפו תושבות משולשים/זרועות לחינם וגבו 350 שקל!

הלכתי לעלי והוא אמר לי אחרי נסיעת מבחן שהבעיה בבולמים כי הם קשים מדי ,אבל לא בטוח שזאת הבעיה וצריך להרים אותו על הליפט .

הזמנתי בולמים היום החלפתי אותם אצלו ואכן הדפיקות נעלמו, הרכב מרגיש רך יותר וגבוהה.

הכי חשוב זה המחיר והמקצועיות שלו.

היום הוחלפו שתי הבולמים הקדמיים ,רפידות+צלחות קדמיות ,שמן +פילטר מקורי ,פילטר אוויר .

את החלקים אני הבאתי איתי כמו כל פעם ואין לו בעיה עם זה רק תביאו חלקים איכותיים לרכב .

על העבודה הוא לקח 450 שקל!!! עבודה כזאת במוסך רגיל הייתה עולה על 1000 שקל לפחות! הגעתי בשתיים ויצאתי בחמש חצי!

פעם שעברה על טיפול 10K הוא לקח לי 150 שקל עבודה שזה כמעט בחינם. הפעם הוא לא לקח כסף על הטיפול 10K רק על הבולמים 200 שקל לבולם +מע"מ סה"כ 450שקל.

מומלץ בחום !

למי שמגיע מכיוון כפר יונה סעו עם השילוט ותפנו לכביש קלנסואה אחרי הבית קברות , לאחר 200-300 מטר תראו את אזור המוסכים ועלי הוא המוסך הראשון מצד שמאל אחרי הפירוקיות.

מוסך עלי -050-5276456

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

ברשותי גולף 1.6 שנת 2000 עם 93000 ק"מ

היום ביקרתי אצל מוסך רון בת"א, (כן, הגעתי אליו מאשדוד...)

התרשמתי לטובה מהמקצועיות ואיבחון התקלות המהיר של צוות המוסך רון ואיאן.

היה לי בעיה במזגן שלא קירר, ומאווררים שהיו עובדים רק במהירות 2.

הוחלף מדחס חדש מהקופסא של חברת SANDEN תוצרת יפן.

הוחלף מייבש חדש, וואקום, מילוי גז.

החלפת מאוורר חדש חלופי גרמני של חברת VEMO במקורי התקול שגרם לשני לא לעבוד גם כן במהירות נמוכה.

אחריות לשנה על העבודה והחלקים.

סה"כ יצא לי 4000 ש"ח כולל עבודה ומע"מ.

אני מאמין שבמוסך מורשה של צ'מפיון המחיר היה יותר?

המזגן עכשיו עובד מצוין, כמו כן אין נפילת טורים בזמן הפעלת המאווררים ממצב כבוי למצב 2.

תודה רבה,

בברכה,

אופיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...