Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אז ככה היום בצהריים הגעתי לעסק הנקרא בשם "חלונות כהים סאן דייפנדר".

מראש הקבלת פנים הייתה חמה וחביבה, 2 בעלי מקצוע שיודע מה הם עושים.

עברנו על כל דבר ודבר שרציתי לבצע ברכב, כל בקשה נבדקה לעומק ובוצעה ב100% לשביעות רצוני.

בזמן ההמתנה יש כסאות לשבת ולהמתין במזגן, מכונת אספרסו, ובירה קרה בסוף יום העבודה :)

השחרה לחלונות האחוריים + שמשה אחורית בבאגז + סאן רוף.

היתרון פה שבעל העסק נותן אחריות ל5 שנים.

והעבודה על החלון האחורי של הבאגז מתבצע בחתיכה אחת של חומר ולא הדבקה של חלק על יד חלק.

למי שמתעניין זאת הכתובת של בית העסק - http://www.sun-defender.co.il/

התמונות מדברות בעצמם.

37461235.jpg

16795317.jpg

79019256.jpg

6587110.jpg

71089363.jpg

29911442.jpg

55524764.jpg

26099986.jpg

72248354.jpg

41669564.jpg

4955379.jpg

64433679.jpg

6685480.jpg

56945366.jpg

Pug 306 Gti6 2.0 16V

התענוג שבסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אה הא!.

פשוט נכנסתי לשרשור וציפיתי לראות כנפיים משוכפלות מקארבון ומכסה מנוע.

מזל שלא שמת מבקה של טורבו על החלון האחורי, אחרת יכולת לרשום "המלצה חמה לסדנא לטורבו".

בציניות כמובן:)

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר נסעתי לצביקה משדרות עד לנתניה לשפץ קרבורטור של 205 ויצאתי מרוצה מאוד, משום מה אני לא מוצא את הנושא שפתחתי אז לגבי זה.

עכשיו הפז'ו איננה וברשותי פיאט טמפרה שנת 92 מנוע 1400.

הוחלט לשפץ את הקרבורטור, בגלל גמגומים קלים צריכת דלק גבוהה וכו וכו ובעיקר כי הרכב לא עבר שיפוץ הרבה מאוד שנים.

כהיותי חייל בעל תקציב מאוד נמוך וכבר אין לי את הבושה לבקש שקל מההורים, נתתי לאדם אחר לא בעל מקצוע שינסה לשפץ לי את הקרבורטור (ללא תשלום), אחרי השיפוץ הרכב עבד לא משהו בכלל, בפעם השניה אני ניסיתי לשפץ שוב ופה כבר הרכב לא הניע בכלל.

הקפצתי חבר, אספתי כסף בנרות, פירקתי את הקרבורטור ונסעתי שוב לצביקה באוטובוסים ורכבות משדרות! לנתניה.

צביקה היה אדיב וסיכמנו שיתחשב במחיר השיפוץ בגלל שאני חייל ומעוד כמה סיבות. הגענו לאיזור שקבענו עם צביקה וצביקה בא לאסוף אותנו עם הרכב הפרטי שלו עד אליו כדי לחסוף זמן וכאב ראש.

השיפוץ ארך כמה שעות ובסופו של דבר כמו שציפיתי הקרבורטור יצא יפייפה בדיוק כמו שיצא בפעם הקודמת שהייתי אצלו.

חשוב לציין שבקרבורטור שלי ככל הנראה הרסנו כמה חלקים קטנים כשניסינו לשפץ (שבגללם הרכב לא הניע) וצביקה הוריד מקרבורטור מושבת אחר שהיה אצלו והעביר אלי ולמרות זאת לא העלה במחיר!, מגיע לבית תשוש ומת מעייפות אחרי לילה בלי שינה, מרכיב את הקרבורטור והופ, הרכב מניע ועובד כמו שצריך. רק חסר ליסוע למכון שקרוב פה אלי רק כדי לכוון אותו לפי מכשיר CO והכל נגמר.

שירות אדיב ומקצועי מאוד! ממליץ לכל אחד.

שוב תודה צביקה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק מספר שנים רב בוולוו 240 שנת 1983. במשך השנים החלפתי למנוע 2300 ואת הגיר ל-4 הילוכים. ביולי האחרון הגיע תור הקרבורטור לשיפוץ, ובעקבות מומלצי פורום זה פניתי גם אני לצביקה בנתניה. מצאתי אדם אמין דייקן ומסודר שטרח ועמל על הקרבורטור שלי. מבחינת צריכת הבנזין השיפור כבר ניכר. צביקה דואג גם לעקוב ולהיות בקשר ואקפוץ אליו כשאוכל, לכמה כיוונים ותיאומים נוספים.

לבעלי הקרבורטורים, שמספרם הולך ופוחת - המלצה ללא הסתייגויות. רק תגיעו מוקדם בבוקר, שלא כמוני, ואפשרו לו לעבוד בשעות שאינן לוהטות!

ינון (יהל בן אור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך גבע - פג'ו סיטרואן - רח תושיה תל אביב

יוסי בעל המקום איש מקצוע מעולה, אמין וישר, והמחירים שפויים והוגנים ביותר.

טיפל לי בבעית מיזוג בפג'ו 205, החלפת נגד מהירויות ותיקון של המערכת.

ממליץ בחום רב .

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם לבייבי שלי היתה תקלה קטנה שהטריפה אותי והוציאה אותי מן הדעת מכיוון שאני בן אדם מאוד פדנט ומסור לאוטו אז החלטתי ללכת שוב לרון כי הוא גם כזה ויודע מה הצפיות שלי ממוסך שאני סומך עליו עם יחס פשוט מעולה.

הרכב פולסוואגן גולף V5 2002 170HP שמורה באמת , לרכב היתה תקלה של הפעלת טורבינת אוויר במערכת משנית כשהאוטו קר מפקודת חיישן חום שהיה תקול , עם הרבה עצב ואכזבה חיברנו מחשב וראינו שהיתה לי תקלה גם בלמדה ובחיישן זרימת אוויר MAF לצערי הרב פגיעה לא קלה לכיס של חייל משוחרר ....

אבל רון היה שם איתי תמיד ואפשר להגיד הלך איתי יד ביד ועשה לי מחיר טוב באמת לפי דעתי .

היום אני בעיניים עצומות יכול להמליץ על המוסך רון הזה זה באמת אחד המקומות שהכי כדאי ללכת ואני גר ברחובות ואני נוסע לת"א כדי לטפל באוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את תגובתך!

גם אני עשיתי אצל רון השקעה ממש גדולה לפולו 16v שלי והגעתי אליו במיוחד מבית שמש

ושמחתי לראות שבאמת כמו שהמליצו לי מדובר במוסך אמין ואיכותי!

אני אישית יעדיף לצאת מבית שמש ולהגיע עד מוסך רון בשביל האיכות ואמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה על מוסך שמומחה בGM ונמצא בג'לג'וליה .

יש שם את עומר ואח שלו נור הם מומחים בצורה יוצאת דופן וזולים .

הטלפון של עומר -0505851523

חלק מחברי FS ומועדון ה5 מטפלים שם ואפשר להגיד שזה סוג של סדנא לאמרקאיות כי תמיד תראו שם רכב מעניין בפרוייקט.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין להמליץ על איציק מצברים

יש לי נסיון רע עם איציק מצברים, שנקרא גם ברנשטיין, דרך ההגנה , תל אביב.

ברנשטיין סיכם איתי מחיר למצבר "וורטה" עם אחריות 20 חודש. בפועל, ברנשטיין ניצל את חוסר הניסיון של הבן שלי שבא אליו עם הרכב, והרכיב לו מצבר אחר של 12 חודשי אחריות, עם קטבים במיקום לא מתאים כך שאחד מכבלי ההארקה לא חובר חזרה לאחר הרכבת המצבר. כתוצאה מכך צצו כל מיני בעיות חשמליות שונות.

טלפנתי למפיץ של "ורטה" לעזרה. למרות שברור שלא הייתה לו מחויבות אלי, הוא דיבר עם המרכיב ברנשטיין, חזר אלי ואמר לי שברנשטיין יחליף את המצבר באחר מתאים. ואכן המצבר הוחלף במתאים , וחבל שבהזדמנות זו ברנשטיין שוב קלקל ורצה עוד כסף מעל המסוכם. אבל סוף טוב הכל טוב , המצבר מתאים והבעיות החשמליות חלפו.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה אותו איציק מצברים?

כי יש אחד בא.ת. ישן בראשל"צ, ברח' פיק"א שנותן גם שירות עד הבית (והמחירים שלו הם הכי זולים שהצלחתי למצוא כולל באינטרנט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה אותו איציק מצברים?

כי יש אחד בא.ת. ישן בראשל"צ, ברח' פיק"א שנותן גם שירות עד הבית (והמחירים שלו הם הכי זולים שהצלחתי למצוא כולל באינטרנט)

כן, כך כתוב באתר האינטרנט שלו.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בעקבות המלצה שקראתי בפורום על כיוון פרונט במוסך הציר (פ"ת).

ניגשתי אליהם היום במטרה לבצע כיוון פרונט לאחר החלפת בלמ"ז חדשים.

צוות המוסך נהג כלפי באדיבות, וטיפול באוטו במקצועיות רבה לשביעות רצוני.

מצטרף להמלצה !

מוסך הציר , גזית 1 , סגולה , פתח-תקווה .

03-9309980

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...