Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שזמן רב - היה לי רעשים מהמיסב בתוך האלטנטור החלטתי ללכת לבית מלאכה בטירה בשם "המכלל" הבחור אשר מנהל את המקום עבד ב"גרינוולד" בת"א 15 שנה .

אני רוצה לציין שמשיטוטים\ניסיון להזין באיזה חלקי חילוף הענף הזה משתמש - ז"א האם בחלפים סינים או בחלפים מקורים כדוגמת חלפים של "דנסו" או "בוש" .

הבנתי באופן חד משמעי שכולם כולל כל המשפצים משתמשי בחלפים סינים : אני מתכוון לחלקים פנימיים באלטרנטור כגון : ווסת מתח , רפלקטור , פחמים וכו' .

אני מדבר על משפצים גדולים כגון : עלמה(בת"א) , ד.ש.(בפ"ת) , אלקטריק סטרט(הוד השרון) , אוטוסטרט(חולון) , אלקטרו טיב(פ"ת) - הם לא מוכנים לומר בהתחלה שהם משתמשים בחלפים סינים אבל עם טיפה לחץ הסכימו לומר .

מה שמרגיז שהשיפוץ אצלהם כלל לא זול והם משתמשים בסחורה לא "איכותית" בלשום עדינה .

ברכב שלי הוחלף מייסב שהיה פגום - למיסב איכותי של NSK - תוצרת יפן - האלטרנטור פורק מהרכב נבדק - בצורה יסודית :

פחמים נבדקו , סטטור נבדק , מיישר , וסת מתח - הכל נמצא תקין - הוא הראה לי שכל החלקים שאלטרנטור שלי מקורים של "דנסו" .

לאחר החלפת המיסב וסגירת האלטרנטור : הוא חובר למכשיר שבודק את הטעינה שלו - המכשיר יש לו רתועה - כמו רצועת אביזרים של רכב הוא נמצא תקין לחלוטין .

העלות של החלפת המיסב - כולל פירוק והרכבה של האלטרנטור - 100 ש"ח - במקום אחר היו לוקחים על אותה עבודה בדיוק כ- 270 -300 ש"ח לפחות .

המקום מקצועי לחלוטין עם מכשירי בדיקה לאטרנטורים וסטרטרים - היחס הוא יחס , ניתן לראות כשמפרקים את האלטרנטור/סטרטר מהרכב - את מה שמחליפים זה מראה על שקיפות - ולא אומרים לך "אל תיכנס זה מפריע לנו " .

המחיר אטרקטיבי - שהוא סיים לטפל ברכב - אתה לא מרגיש ש"קרעו" אותך במחיר .

מקווה שההמלצה שלי תועיל לאנשים שצריכים לשפץ אלטרנטור או סטרטר .

תוכלו לומר שאמיר - עם הדהייטסו שרייד הפנה אותכם .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבקש המלצה לבעל מקצוע שמטפל בקרבורטורים.

מדובר במיצובישי לנסר שנת 92.

מבאר שבע, תודה.

פנה לר.ק חלקי חילוף, לך לבחור בשם אברהם תגיד לו שאני שלחתי אותך הוא חבר ילדות של אבא שלי, הוא ימליץ לך על מישהו טוב (הוא מתעסק עם הרבה מוסכים והוא גם מכיר בעלי מוסכים וכו').

(החנות נמצאת מול השוק העירוני) הוא בחור עם תלתלים, הטלפון של החנות 086278554.

בטלפון הם בד"כ תפוסים אז ממליץ לך לגשת אליו לחנות, אולי גם תמצא משהו שימצא חן בענייך :) (למשל ספריי לריפודים יותר זול מאוטודיפו ומהרבה חנויות אחרות...ועוד דברים).

איתמר ג'ורג'. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לר.ק חלקי חילוף, לך לבחור בשם אברהם תגיד לו שאני שלחתי אותך הוא חבר ילדות של אבא שלי, הוא ימליץ לך על מישהו טוב (הוא מתעסק עם הרבה מוסכים והוא גם מכיר בעלי מוסכים וכו').

(החנות נמצאת מול השוק העירוני) הוא בחור עם תלתלים, הטלפון של החנות 086278554.

בטלפון הם בד"כ תפוסים אז ממליץ לך לגשת אליו לחנות, אולי גם תמצא משהו שימצא חן בענייך :) (למשל ספריי לריפודים יותר זול מאוטודיפו ומהרבה חנויות אחרות...ועוד דברים).

איתמר ג'ורג'. :)

איתמר גורג שלום רב !

אתה בטוח שנתת את ההמלצה הנכונה לאיש המתאים המחפש מזור לקרבורטור בבאר שבע?!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני לא יודע עד כמה מותר לשבח כאן מוסך או לא אז אני אסתכן.

לאחר שעקבתי על הודעות שנכתבו על ידי מוסך רון כאן בפורום והבנתו בכל מה שנוגע לפולקסווגן החלטתי לקחת את הפולו שלי לטיפול,

ותיקון נוסף של זרועות הגה.

אני רוצה לציין באמת יחס ממש טוב והסבר על כל דבר,אני זוכר גם שראיתי בפורום שיש כאלה שרק בגלל שחיברו את הסורק לפולו וסרקו בעיות מיחשוביות כאלה ואחרות נדרשו לשלם רק על הסריקה עצמה.

רון לא דורש תשלום על דבר שכזה.

אפילו תקבלו שטיפה אחרי הטיפול :)

אז בכל אופן מומלץ ותודה רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם אני רוצה להמשיך במסורת ולהמליץ בחום על אייל נוימן מעבדה לרכב ממחושב בראשון

היתה לי תופעה שבאה והולכת במזדה לנטיס שהאוטו יורד בטורים ומכבה המנוע באמצע נסיעה

מוסך מורשה מזדה שהתחבר עם סורק ,לא הצליח לפתור הבעיה ורצה להתחיל להחליף חלקים אז אמרתי לא תודה והלכתי.

אתמול הגעתי על הבוקר לאייל שקיבל אותי בצורה יפה כמו תמיד

הוא התחבר עם סורק וישר זיהה כי חיישן הנקישות תקול ,הוא החליף החיישן ואחכ בדק שוב וראה כי מד כמות האויר לא תקין,

הוא תיקן לי אותו ואז הסביר לי שאסור להשתמש בפילטר אויר תחליפי כי הוא הורס החיישן

לאחר מכן עשינו נסיעת מבחן וראינו שהרכב בסדר גמור

לסיום אני חוזר וממליץ כול מי שיש לו בעיות במערכות הרכב האלקטרוניות שיפנה לאייל ומובטח לו כי יתקבל בסבר פנים יפות

ותיקון מקצועי ומהיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,,

לפני כשבועיים הגעתי למוסך רון מבאר שבע עם תקלה בפאסאט שאף אחד לא ידע לתת לי מענה בב"ש.

פגשתי את רון,בחור מחמד מאד,מקצוען ברמות גבוהות,ואדיב ברמה שאין כמוה.

תוך 5 דקות רון עלה על התקלה של צינור נשם קרוע ופתר לי את הבעיה במקום.(חודשיים מנסים לפתור את התקלה)

הופעתי לטובה מהמוסך ומהשרות שקיבלתי וגם מהמחיר ההוגן לחלוטין שרון נתן לי.

רציתי באמת להמליץ מכל הלב על מוסך רון שעושה פלאים.

רון-תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לשבח את המקצוענות שבמוסך אמיר&חזי. לא סתם גם עם הרכב השני שלי אני ממשיך לטפל במוסך זה. שירות אדיב והכי חשוב מקצועי ואמין!! מחירים נוחים זה כמובן חשוב לכולנו. ממליץ בחום (שאת ההמלצה קיבלתי גם כאן בפורום). לידיעה, חזי חבר גם בפורום זה.

תמצאו אותם ברחוב יצחק שדה 5 בת"א. הנייד של חזי - 052-8209029

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד המלצה על מוסך רון.

חבר, בעל גולף TDI (דור 4) התלונן על העדר כח ברכב. מסתבר שהטורבו לא עובד.

ניגש למוסך מורשה צ'מפיון, גדול, ותיק מוכר ומכובד.

במוסך הצליחו להפעילו שוב (לא עבד לחלוטין עקב ניתוק), ולאחר שהופעל "עישן".

קביעת המוסך היתה חד משמעית - הטורבו סיים את חייו, ויש להחליפו בעלות של כ-13 אלף ש"ח.

החבר קיבל את הגזירה, ועמד להחליף את הטורבו, בעצת המוסך.

אני ביקשתי ממנו בכ"ז, שיגש למוסך רון לחוות דעת נוספת.

במוסך רון - רון עצמו בדק את המגדש, ניקה שאריות שמן שגרמו לעישון, בדק את תקינותו וקבע חד משמעית שהמגדש תקין, והסיבה שלא עבד ועישן היתה חיבורים וניקיון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד המלצה על מוסך רון.

הגעתי אליו היום לטיפול ובירור רעשים מוזרים מההגה.

סיבוב קטן ברכב והוא עלה על התקלה, כמו תמיד הרכב עלה לליפט וישר התחילו לעבוד עליו למרות הביקור הלא מתוכנן.

סמכתי עליו בעיניים עצומות והקשבתי לעצתו בנוגע לבוקסות משולשים (תודה רון :wink:) יצאתי מבסוט עם רכב שסוף סוף מתנהג כמו שאני רוצה.

אחלה שירות, אנשים, מקצועיות ויחס!

תודה רבה ונתראה עוד 10K! :-D

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי המלצות רבות בפורום,הכנסתי את האיביזה למוסך רון לטיפול 10 אלף הראשון שלי,ובדיקת הרכב מכיון שלא היה נעים וקשה לנסוע בו.

אחרי בדיקה של רון,הוא זיהה מייד שהקלאץ תקול ויש להחליפו,מה שכמה מוסכים לא אמרו לי לפני,אולי עוד היה אפשר למנוע את הנזק.

אתמול מסרתי את ריכבתי בשעות הצהריים ואמרתי לו לתקן כל מה שצריך ולעשות טיפול 10 אלף.

היום קיבלתי אותו גם בשעות הצהריים,נקי ומצוחצח.

אחרי כמה שבועות שסבלתי לנסוע ברכב הזה,והרכב לא היה בשיאו,סוף סוף אני קם כל בוקר ונוסע לבית ספר בחיוך!

מוסך ברמה אחרת,איו הרבה אנשים כמו רון בארץ וחבל.

שווה נסיעה מכל מקום בארץ,לא להתפשר.(למרות שאני מראשון וזה נסיעה קצרה בשבילי,גם אם הייתי גר רחוק יותר הייתי מביא את רכבי לשם).

מוסך צנוע,ברמה אירופאית אפשר להגיד.

עוד המלצה לאוסף.

רק לשם האוטו שלי יכנס!אני סומך עליו בעיינים עצומות.

תודה רון על הכול וניפגש ב-10 אלף הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה על אבי פארטס, מכון רדיאטורים ועסק למכירת רדיאטורים ומערכות פליטה.

הייתי אצלו היום עם הביואיק, אבחנה מהירה, בחור הגון וישר.

מומלץ בחום.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב,

כשמגיע אז מגיע והפעם לא מגיע לצביקה קרבורטורים, מגיע מאד!

לפני כמה שבועות התחדשתי ברכב אספנות חדש. הרכב נסע בצורה "סבירה", לא משהו מדאיג אבל חוסר כוח, קצת קרטוע והרצון ליישר קו.

כמובן שלא חשבתי פעמיים והרמתי טלפון לצביקה (צביקה קרבורטורים) וקבענו.

ובאמת הגעתי ביום ראשון בבוקר לצביקה והוא זיהה את הבעיה, קודם כל שיפוץ קרבורטור ואם כבר מסתכלים מתחת למכסה המנוע הוא מצא עוד כמה דברים קטנים.

אחרי שגרש אותי מאיזור העבודה ושלח אותי (אחרי הקפה של הבוקר :)) לקניון או "לכל מקום אחר" חזרתי, הרכב חיכה לי מוכן.

כבר בנסיעת המבחן הורגש השינוי, הרכב מגרגר ועליית הכוח ברכב ישרה בלי קפיצות ומרגישה נפלא.

המחיר מעולה והרכב מושלם.

אני ממליץ בחום בלי לחשוב פעמיים, לכו לצביקה.

מילת עצה אחת,

אל תפריעו לו לעבוד!!

בברכה,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לחברי הפורום .

היום הייתי ב"מעבדה לרכב" בחולון ברחוב הסתת 5 , הגעתי לשם לאחר שעשיתי איזון לגלגלים ב-3 מקומות שונים .

באחד מהם האיזון נעשה על ידי מכשיר בשם HUNTER - שגם הוא לא עזר לפיתרון הבעייה .

הבעייה היא רעידות בהגה מ - 70 קמ"ש וצפונה .

היום לאחר ששוחחתי עם עידן בטלפון הגעתי אליהם - אציין ראשית שהמקום נקי ומטופח , היחס אדיב מאוד , והיכ חשוב מקצועניים(עידן וג'וג'ו ) .

ראשית ג'וג'ו עשה נסיעה איתי ברכב , לאחר מכן נעשה איזון דינאמי על הרכב .

לאחר האיזון ההגה חדל לרעוד - לא האמנתי שהם יצליחו הייתי ספקן .

נשארה עדיין טיפה רעידה של הרכב והוסבר לי שזה כתוצאה מחופש בפעמונים הפנימיים של הציריות והצלבים של הציריות .

ממליץ בחום , אמנם איזון דינאמי עולה יותר מאיזון רגיל - אך פותר את הבעייה בצורה חד משמעית .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...