Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פז'ו אחרי טוטללוס שנמכרה ברמאות לחברה של אחותי

bob
שימו לב! השרשור הזה בן 7364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי היום אחותי סיפרה לי סיפור מזוויע שקרה לחברה שלה.

חברה שלה רצתה לקנות אוטו וקנתה או 106 או 206 אחותי לא ממש מבינה במכוניות ולכן היא לא יודעת איזה דגם זה בדיוק.

כאשר היא באה לראות את האוטו, הוא היה נראה במצב מצויין פנים ובחוץ.

מצא חן בעינייה המכונית והיא החליטה לקחת את האוטו לבדיקה. ממה שאחותי הסבירה המוכר שכנע אותה לקחת את המכונית למכון בדיקה שהוא מכיר והיא הסכימה [היא בן אדם שלא מבין כלום במכוניות או בכללים של קניית מכונית].

המקום לא עורר שום חשד כי הוא היה נראה כמקום מוסמך והיא כבן אדם שלא מבין בגרוש במכוניות סמכה על מה שהמקום יגיד.

לאחר בדיקה של המכונית נאמר לה שהאוטו בכלליות בסדר.

לאחר מחשבה היא החליטה לקנות את האוטו, לאחר זמן מה שהאוטו היה בבעלותה הוא התחיל לעשות בעיות.

כאשר היא הלכה למוסך והמוסכניק הרים את האוטו נהייה לו שחור בעיניים כי מה שהוא ראה הוא לא האמין שזה הגיוני. כל השלדה של האוטו מעוותת לגמרה והגיר היה גמור לגמרה האוטו היה אחרי תאונה טוטללוס שגמרה את האוטו ולאוטו הזה אסור! לעלות על הכביש.

האוטו עבר פחחות מקיפה כדי להפיק את האשליה את אוטו במצב טוב! :mad:

היא כמובן נדהמה למשמע אוזניה כי היא קנתה אוטו בסביבות ה70-80 אלף שקל [אחותי לא הייתה בטוחה במספר] ומעולם לא חשבה שדבר כזה יכול לקרות.

היא התחילה לברר את העניין והתברר שכנראה היה איזה שירקס עם המוסך שפשוט שיקר לה בפנים והסתבר גם שהניירות שהיו לו היו מזוייפים והוא היה איזה מתווך/סוחר וכל עניין המכירה היה רמאות מהתחלה ועד הסוף.

עכשיו היא הולכת לתבוע את כולם את המכון הבן אדם שמכר לה [איכשהו יש לה את השם שלו] אבל התהליך לוקח זמן מאוד מאוד ארוך... מה שעוד יותר מדהים! היא ממשיכה לנסוע את האוטו המחורבן הזה כי אין לה ברירה כי אין לה משפחה שתעזור לה והרבה כסף שלה הלך על זה ואין לה כסף להחליף אוטו! והיא פשוט חייבת מכונית... :mad: האוטו מתקלקל לעיתים קרובות והוא פשוט גרוטאה מחורבנת.

ששמעתי את הסיפור הזה אני פשוט נדהמתי :shock: עד כמה אנשים מסוגלים להיות רעים!

הרי זה כבר עבר את עניין היושר של לרמאות אנשים בפנים ולקחת את הכסף שהרוויחו ביושר אלא זה עניין של חיים ומוות וסיכון אנשים תמימים!!! האוטו הזה סכנה מכל בחינה אפשרית ואסור שמכוניות כאלה יהיו על הכביש... אני רוצה שאחותי תלך לעיתונות עם חברה שלה כי את הדבר הזה אי אפשר לשמור לעצמנו זה פשוט מטורף!

*שכחתי לציין הבחורה בת 26

מה אתם חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה מה להגיד.

החיים הם ביה"ס אחד גדול, ומטעויות לומדים.

שיהיה לה בהצלחה בתביעה, יש לה דרך ארוכה לפניה רצופת בירוקרטיה וחפיפניקיות ישראלית מצויה בכל הנוגע לחיים.

ואם אכפת לה מהחיים שלה שתתחיל לקנות כרטיסיות של אגד. כי עכשיו האוטו (איכשהו) נוסע, אבל יבוא מצב שהוא יחטוף שגעון והיא עלולה להיות מעורבת/לגרום לתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ דעתי עליך להעתיק את הודעתך גם לפורום ייעוץ קנייה, לת'רד:דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2...

ואגב אולי גם תוכל לפרסם את שמות המעורבים("מכון הבדיקה",הסוחר הזה ואיזור הפעילות שלו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מההפטרה.ריצות לבתי משפט עלולות לקחת שנים,טחנות הצדק טוחנות לאט לאט...אם ההיתה מדייק קצת יותר בסיפור ומוסיף פרטים,זה היה יכול להיות מועיל מאד,מפני שאז יכולנו לדעת אם יש היבט פלילי מוחשי בסיפור(מירמה,זיוף).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים - "פראיירים לא מתים, רק מתחלפים...".

אם ילדה בת 26 הולכת לקנות לעצמה רכב בסכום כזה גבוה, לבד, לא מתייעצת באנשים מנוסים, לא חושדת במוכר, לא מנסה ללמוד כמה כללי בסיס וכן הלאה... מגיע לה !

מקרה קלאסי של כבש שנטרף ע"י הזאב,

ומי שבוחר להיות הכבש, מגיע לו !!

אולי הגיע הזמן שאנשים יתחילו להבין שאי אפשר להתקדם בחיים בלי להבין כלום בשום דבר, כי במוקדם או במאוחר, אלו יהיו התוצאות.

ובכלל, עצה טובה לחיים :

"אם אין לך זקן, תקנה לך !".

דני 325 G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה במדינה הזאת. כולם מנסים לדפוק אותך ולהרויח על חשבונך.

כבר אי אפשר לקנות משהו בלי להיות מומחה בתחום! :mad:

בנאדם רוצה לקנות רכב, הוא צריך להיות בעל ידע בתחום.

מישהו רוצה לקנות מחשב, הוא חייב להכיר את כל החברות שמיצרות חלקים על מנת שלא יכניסו לו זבל.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,היספור כפי שהוצג בהודעה לא מפורט מספיק.שנית,לא"מגיע"לאף אחד להידפק,גם אם הוא טעה,וגדולים וחכמים ממנה נידפקו בשלב זה או אחר של חייהם(כולל כמובן את כותב שורות אלה...).לכל טעות יש שכר לימוד,אם כי הפעם נראה ששכר הלימוד עומד להיות גבוה...שלישית,כפי שציינתי בהודעה הקודמת שלי,לבדוק היבטים פלילייים מוחשיים בסיפור,על מנת שמדינת ישראל תטפל בנוכל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים - "פראיירים לא מתים, רק מתחלפים...".

אם ילדה בת 26 הולכת לקנות לעצמה רכב בסכום כזה גבוה, לבד, לא מתייעצת באנשים מנוסים, לא חושדת במוכר, לא מנסה ללמוד כמה כללי בסיס וכן הלאה... מגיע לה !

מקרה קלאסי של כבש שנטרף ע"י הזאב,

ומי שבוחר להיות הכבש, מגיע לו !!

אולי הגיע הזמן שאנשים יתחילו להבין שאי אפשר להתקדם בחיים בלי להבין כלום בשום דבר, כי במוקדם או במאוחר, אלו יהיו התוצאות.

ובכלל, עצה טובה לחיים :

"אם אין לך זקן, תקנה לך !".

דני 325 G.

אני קצת חושב שזה חוצפה מצידך לכתוב דברים כאלה... היא הלכה בעיקרון עם ידיד לקנות את האוטו אבל גם הוא לא מבין גדול... אף אחד מהידידים שלה הוא לא מבין גדול וכמו שאמרתי אין ממש משפחה... אתה יודע זה כמו שfizban כתב כל אחד חייב להיות מומחה היום כדי שלא ידפקו אותו.. :x מה זה אמור להיות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,היספור כפי שהוצג בהודעה לא מפורט מספיק.שנית,לא"מגיע"לאף אחד להידפק,גם אם הוא טעה,וגדולים וחכמים ממנה נידפקו בשלב זה או אחר של חייהם(כולל כמובן את כותב שורות אלה...).לכל טעות יש שכר לימוד,אם כי הפעם נראה ששכר הלימוד עומד להיות גבוה...שלישית,כפי שציינתי בהודעה הקודמת שלי,לבדוק היבטים פלילייים מוחשיים בסיפור,על מנת שמדינת ישראל תטפל בנוכל.

אני אישית גם לא יודע פרטים מדוייקים אם אתה רוצה אני מוכן לברר בדיוק פרטים של המוכר והמקום בו נבדק האוטו

מה אתה רוצה שאני יוסיף לסיפור כדי שתדע יותר? חוץ משמות ומיקום זה בדיוק הסיפור עם שינויים קטנים פה ולשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורה בת 26 אמורה להבין (כי היא מספיק גדולה) שהחיים הם משחק אחד גדול ובמשחק יש רמאויות , תככים ומזימות.

אתה רשמת שהיא הלכה עם ידיד שגם הוא לא מבין גדול. הטעות היא כפולה מכיוון שהיא חשבה שאותו ידיד יוכל לעזור לה במשא ומתן עם המוכר. אבל לא כך היה.

חוסר אינפרומציה (מצד הידיד שהלך איתה לבדיקה ומצד הידידה שקנתה את הרכב) מביא לכשלון. וזה בכל דבר.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... וקנתה או 106 או 206 אחותי לא ממש מבינה במכוניות...

כי היא קנתה אוטו בסביבות ה70-80 אלף שקל...

ואני לא אתפלא אם הוא מכר לה 106 בסכום הזה.... :(:roll:

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... וקנתה או 106 או 206 אחותי לא ממש מבינה במכוניות...

כי היא קנתה אוטו בסביבות ה70-80 אלף שקל...

ואני לא אתפלא אם הוא מכר לה 106 בסכום הזה.... :(:roll:

המחירים האלה זה הערכה כי בעיקרון אחותי לא ממש יודעת... אני מאמין שזה 206...

אבל זה לא העניין פה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כאדם שמבין דבר או שניים על מכוניות (כמו רובנו כאן בפורום) סיפורים כאלו רק מעצבנים אותי.

איזו חוסר אחריות זו לקנות מוצר בכזה מחיר בלי להתייעץ עם מי שמכיר את התחום לפניי העברת הכסף.

אם אני אחליט לקנות אופנוע R1 משומש בסכום זהה אני לא העיז ללכת לבדיקה ולשלם את הכסף ללא עזרה ממישהו שמבין עניין באופנועים ו"איזה שיפשוף נגרם מאיזו סיטואציה".

אם המכון לא שם לב לעיוות הכל כך גדול (כמו שהבנתי ממך היא גם רוצה לתבוע את המכון) דיי ברור שהמוכר לקח אותה למכון שהוא בחר,משמע: משת"פים.

זה חוק מספר אחד,הקונה בוחר את המכון ועדיף שלא יהיה זה הקרוב ביותר למגוריו של המוכר כי קיים הסיכוי לאיזה דיל ביניהם.

אני גם חושב שהחברה של אחותך יכולה לצאת מהעסק הזה עם המון כסף ויש פה חתיכת "קייס" כי לא רק שהרכב תוקן ללא ידיעת הקונה,הוא גם תוקן ממצב שנחשב "סופני" ובלתי ראוי לנהיגה,מה שנחשב לדעתי כ"ניסיון לרצח" ,לא פחות (לא שאני עורך דין אבל בתור השופט זו האשמה שהייתי מטיל על המוכר).

אדם כזה צריך לסיים את חייו בכלא כי כנראה ערך לחייהם של אחרים אין לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שכדאי שתשיג את השם של המקום שביצעה את ''הבדיקה''

כדי שנוכל להכריז עליו חרם בפורום הזה ובשאר הפורומים על מנת למנוע מקרים כאלה בעתיד

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להוסיף - ככל שיעבור זמן רב יותר עד ברור הנושא בבית משפט, כך יוכל הצד השני לטעון שהנזקים לאוטו נגרמו אחרי הרכישה, ובאופן כללי ינסה לערפל את העובדות.

לכן חשוב מאוד שהיא תדאג במיידי לתיעוד מוסמך וחתום של מצב הרכב - שתחתים את המוסכניק שבדק לה עכשיו את המכונית על עדות (אם הוא מוכן), ואם יש מקומות שהמוסכניק יכול להצביע עליהם שרואים את העיוותים והפגיעות בבירור, שתצלם אותן.

בנוסף, כדאי לקחת את האוטו למכון בדיקה (אבל אחד אחר הפעם...) ולהוציא מהם דו"ח רשמי.

במקרים כאלה, תביעות משפטיות מוכרעות ע"י עובדות ועדויות.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...