Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרא ובנותיו - בביתך / מלון | מהם התהליכים לפתיחת מועדון חשפנות

kiki666
שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברים,

אני רוצה לפתוח מועדון חשפנות בעיר שלי.

מעבר לתהליכים המוכרים של רישום עסק, מע"מ וכל השטויות.. רציתי לדעת מה עוד צריך. אישורים מיוחדים? האם העירייה תאשר?

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוב חילוני וקשרים טובים, בתור התחלה.

אם נתנסח במילים עדינות, לא סביר להניח שאדם הגון ונקי כפיים יצליח להרים פרוייקט כזה בארץ.

בכל זאת, אם וכאשר - מומלץ לפרסם כאן תמונות של המועמדות לתפקיד (+אבטיח/פרי העונה בפריים).

בהצלחה (ובתודה מראש). :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד ומעבר.

רק, תזכיר לי, לאיזו משפחת פשע אתה משתייך?

אם לא, זה לא נראה לי רעיון כ"כ טוב. יקברו אותך חי עם "דמי חסות סמליים".

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קשרים. והבונוס, שהמקום מרוחק מ"עולם הפשע" (למרות שהם מגיעים לכל מקום) אבל קשרים וגב חזק, יש.

שוב, המקום מרוחק, אין בעיר הזאת דבר כזה. השאלה היא בנוגע לחוקיות ואישורים מעבר לרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיקי, לא נעים להגיד אבל לבן דוד שלי יש מועדון חשפנות דיי מוכר במקום שנמצא דיי טוב בוא נגיד את זה ככה שזה עסק מאוד משגשג וגם מקושרים לכל מיני עולמות כאלה ואחרים.

נ.ב אם יש לך שאלות ספציפיות את יכול לשאול פה או בפרטי ואני אשאל אותו. 

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שתצטרך גם היתר למכירת אלכוהול (יש כזה בארץ לא?).

לגבי עולם תחתון וכאלה,

גם אם אין בעיר שלך את משפחות הפשע ה"גדולות" (אני בספק), בכל עיר יש את הכנופייה/משפחה השולטת בה.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא שאלת קיטבג?:)

אני דואג לוודא את כל הפרטים מראש. אל תשאיר דבר ליד הגורל!

אגב, למה בכותרת כתוב "עזרה|"? לא היינו מבינים את זה בעצמנו אם במקום זה היית מוסיף סימן שאלה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור פדנט אתה אה? צודק. בענייני הטבות והנחות - הגורל הוא די אכזר אם לא דואגים מראש לסידור.כנראה שפותח השרשור צריך באמת עזרה... זה לא נושא של מה בכך.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אנחנו כבר 3 שותפים.

מה שנוגע ל"כנופיות בעיר", זה בסדר. יש כאן 2 משפחות ששולטות ברוב המוחלט של העסקים, אני מכיר אותם מקרוב, אין לי מה לפחד מאף אחד :)

'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...