Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שרואים כאן עוד מעט הסובארו DL הפיאסטה של שנות ה80,ה305, שרייד של שנות ה80 ועוד ועוד יהיו מאוד נדירות אפילו יותר מכוניות משנות ה70

מה שמעניין לגבי הסובארו DL הוא האבלוציה של הרכב: לאט לאט ה"משפחתיות" נעלמות בעוד שהסטיישנים עדיין שורדים יחסית.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 493
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפחות הכתב שכתב את הכתבה נראה די אוהד של הרכבים הישנים- רק מה זה שווה?:?:-(

בפעם המי יודע כמה - מכוניות לא נועדו לחיות לנצח, ו 22 - 25 שנה הינו אורך חיים גבוה בהרבה מהמקובל במדיונות המערב.

יחסית למספר המכוניות בעלות רישוי בפועל, 70,000 לא נגרטו אפילו 5%.

התמריץ לא גבוא מאד, ורוב המכוניות שהגיעו לגריטה בכל מקרה היו מיועדות להורדה מהכביש, ופשוט בעלי הרכבים קבלו תמורה הולמת עבורם.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לי חדשות בשבילך: גם אוטו שנדיר, אספנות ובמצב סביר- יש סיכוי לא קטן, שימכר למדינה! יש לי דוגמה- יש לחבר שלי רנו 5 שתי דלתות, במצב טוב (יחסית לגילה, כמובן), שנת 73- כמה כאלה כבר ראיתם- לדעתי לא נשארו יותר מ-3-4 בכל הארץ, בטח לא במצב נסיעה ועם רישיונות! אז הבן אדם כבר התייעש מלמכור אותה- והולך למכור אותה למדינה! עצוב- כן! אבל מה לעשות- הוא צריך כסף, ואין לו מקום להחזיק עוד אוטו, שאין לו זמן לנסוע בו! והוא לא מוצא קונה- מה לעשות? אז מה תגידו על זה? ולא מזמן פרסם כאן אחד מחברי הפורום מודעה על מכירת שני פיאט 127 דור ראשון (!!!), שאם לא ימכור בזמן הקרוב- גם כן יילכו לגריטה- וכמה נשארו דור ראשון?!

ואגב, לדברי העובד במיגרש (הייתי שם)- מגיעות לא מעט חיפושיות לשם, גם כן!:x

אני בטוח שאם הוא היה מפרסם אותם ביד 2 הוא בטוח היה מוכר אותה במחיר של לפחות 3000 ש"ח אם היא במצב סביר כמובן יש הרבה אנשים שמאוד אוהבים אתת הרנו 5 דור 1.

ולגבי החיפושיות קשה לאמין כי חיפשית במצב סביר לשיפוץ נמכרת לפחות ב 5000 ש"ח וזה היה עוד הרבה לפני תוכנית הגריטה.

ולפי מה שהבנתי הם לא לוקחים מכוניות שרשומות כאספנות האם אני טועה?

בבעלותי

רובר 827 1994, סיטרואן פאלאס GSA 1982, אופל קדט 1982,טלבוט הורייזן 1980 יד 1 ופורד סיירה 1983 שממתינה ל 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לך? -בטח, שלוקחים! מה זה משנה להם?

הוא שם את האוטו עם שלט למכירה- ולא עבר יום, שלא התקשרו אליו כמה, שחשבו שהוא כמעט צריך לשלם להם, כדי שיקחו את האוטו- אתה יודע, כאלה בסגנון של: "יש לי אלף שקל ביד, אני בא עכשיו ולוקח!"! אתה מבין עכשיו? -יש הרבה ש"רוצים", אבל משום-מה אף אחד לא רוצה לשלם עבור רצונם!

וכן- תתפלא, אבל יש לא מעט חיפושיות, ששוות פחות מ-3 אלף! זה, שרוצים עבורן 5+ -נו, אז רוצים! אחרי זמן-מה הבן אדם מבין, שהוא לא יקבל ותם- ואז בא האופציה הנוחה!:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה ליד נמל ת"א פינת הירקון. במבט מהיר מעבר לנקודת האל-חזור. חבל היות וזה מודל מוקדם...:-(

T

4517448632_5d77245000_o.jpg

4517448594_38c7a5cffc_o.jpg

4516815153_a6e74f830e_o.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה ליד נמל ת"א פינת הירקון. במבט מהיר מעבר לנקודת האל-חזור. חבל היות וזה מודל מוקדם...:-(

T

4517448632_5d77245000_o.jpg

4517448594_38c7a5cffc_o.jpg

4516815153_a6e74f830e_o.jpg

הרכב הנ"ל מוכר וידוע וצולם ודווח אינספור פעמים. (בעבר לפחות היה לידו עוד רכב במצב דומה של אותו בעלים)

הבעלים שלו במשך שנים מסרב למכור אותו למרות שלפי מה שידוע לי קיבל אינספור הצעות נדיבות .

הבן אדם העדיף שהרכב יירקב ויתפורר מאשר שמישהו יקנה וישפץ אותו (עוד כשהיה במצב "סביר יחסית" לעומת מצבו העגום היום).

חבל עצוב ומעבר לזה לא חושב שיש מה להוסיף.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לי חדשות בשבילך: גם אוטו שנדיר, אספנות ובמצב סביר- יש סיכוי לא קטן, שימכר למדינה! יש לי דוגמה- יש לחבר שלי רנו 5 שתי דלתות, במצב טוב (יחסית לגילה, כמובן), שנת 73- כמה כאלה כבר ראיתם- לדעתי לא נשארו יותר מ-3-4 בכל הארץ, בטח לא במצב נסיעה ועם רישיונות! אז הבן אדם כבר התייעש מלמכור אותה- והולך למכור אותה למדינה! עצוב- כן! אבל מה לעשות- הוא צריך כסף, ואין לו מקום להחזיק עוד אוטו, שאין לו זמן לנסוע בו! והוא לא מוצא קונה- מה לעשות? אז מה תגידו על זה? ולא מזמן פרסם כאן אחד מחברי הפורום מודעה על מכירת שני פיאט 127 דור ראשון (!!!), שאם לא ימכור בזמן הקרוב- גם כן יילכו לגריטה- וכמה נשארו דור ראשון?!

ואגב, לדברי העובד במיגרש (הייתי שם)- מגיעות לא מעט חיפושיות לשם, גם כן!:x

אם אפשר יותר פרטים לגבי הרנו 5 או טלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר יותר פרטים לגבי הרנו 5 או טלפון.

הרנו 5 המדוברת אכן במצב טוב וחבל שתלך לגריטה.

נדמה לי שפורסמה כאן וביד 2 למכירה ואף אחד כנראה לא פנה אליו.

חבל שתלך לגריטה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שתלך לגריטה.

פרטים בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שתלך לגריטה.

פנו ועוד איך- כאלה, ש"עושים טובה שלוקחים", אתם יודעים- "יש לי 1000 ש"ח ביד, אני בא עם הגרר!":? אף אחד ממש רציני, שבכלל היה שווה לדבר איתו!:evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...