Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דווקא חושב שהיה רכב לא רע ומאד נוח לנהיגה!

חן.

היה רכב מצויין!

היה במשפחתי בתקופה הכי גרועה לכל רכב, בדיוק כשקיבלתי רשיון, רכב זהה לזה שבתמונה ומאותו השנתון - 1980.

זה היה בשנת 87, והוא ספג ממני את כל ההתעללויות שנהג צעיר ונמרץ שלא מבין מהת*ת שלו בנהיגה יכול לחשוב עליהן.

לא היה כליל השלמות מבחינת האמינות ולאור העובדה שלא היה חדש ולאור הזוועות שהעברתי אותו - שרד מצויין.

מבחינת הנוחות והאיבזור הוא היה מדהים - חישמול מלא, הגה כח, מחשב דרך ומזגן מקורי - בשנת 80!

דרך אגב, ה 1307 היה הדגם הקודם, זה ה 1510 - מנוע 1600.

למיטב ידיעתי זהה מכאנית לסולארה שהגיעה אחריו - בתצורת סדאן.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 493
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עומדת למכירה ברח' סטלה מאריס, ליד בית 9, בחיפה האלפא 33, שנת 87 שמצולמת פה.

מצטער על איכות התמונה, צולם בטלפון הנייד...(ואין לי את מס' הטלפון של המוכר).

האלפא הזאת עומדת שם כבר מעל חצי שנה ולא זזה.

חבל שאף אחד לא שם את היד עליה.

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומדת למכירה ברח' סטלה מאריס, ליד בית 9, בחיפה האלפא 33, שנת 87 שמצולמת פה.

מצטער על איכות התמונה, צולם בטלפון הנייד...(ואין לי את מס' הטלפון של המוכר).

מישהוא יכול לעזור לי ולהביא את הטלפון של המוכר ?

אני מהמרכז, ואשמח למס טלפון בפרטי.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שהרכב זקוק יותר למוסך, מאשר לדלק :-D

הטלבו הזו נוסעת יום יום מאיזור דניה שבחיפה לעיר התחתית וחזרה,ללא שום בעיה ושום מאמץ,הרכב הזה באמת בשימוש יומיומי.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חונה בד''כ במקום קבוע בדרום ת''א. לא זוכר רחוב...

עמית.

וטוב שככה- האוטו בשימוש, לא למכירה, ואין כל צורך להזכיר איפה חונה באופן קבוע בפורום!:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשיו ZASTAVA 128 שנת 81 למכירה ביד שניה. לא פיאט 128, אלא זאסטאווה "אוריגינאלית", מרכב האצ'בק.

הבעלים מנסה למכור את הרכב כבר זמן רב. המחיר מוגזם ונראה שדרושה הרבה השקעה.

לגבי הכונס אוויר ב 127, הוא גם מנע מגשם לחדור למערכת החימום ולא היה רק ליופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הכונס אוויר ב 127, הוא גם מנע מגשם לחדור למערכת החימום ולא היה רק ליופי.

הכונס לא כיסה את שטח פתחי האוורור ככה שמגשם הוא לא הגן. תפקידו העיקרי של הכונס היה פוזה/קישוט.

mk2.jpg

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק פוזה/קישוט, אלא (כמה מפתיע) היה משמש באמת ככונס אוויר, כלומר הגברת זרימת האוויר במערכת האיוורור, גם כשהמאוורר הפנימי היה כבוי. לפחות בריטמו בכל הגירסאות היה כונס כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים מנסה למכור את הרכב כבר זמן רב. המחיר מוגזם ונראה שדרושה הרבה השקעה.

לגבי ZASTAVA - יצא לראות את האוטו הזה לפני כמה שנים, באחד המושבים אי שם באיזור ירושליים (לא ממש קרוב לירושליים) - והוא הדהים אותי במצבו היפה יחסית.

הייתי בטוח שהוא עדיין יד ראשונה אצל עולה מיוגוסלאוויה, שנכנס איתו לארץ ב 1981 :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ZASTAVA - יצא לראות את האוטו הזה לפני כמה שנים, באחד המושבים אי שם באיזור ירושליים (לא ממש קרוב לירושליים) - והוא הדהים אותי במצבו היפה יחסית.

הייתי בטוח שהוא עדיין יד ראשונה אצל עולה מיוגוסלאוויה, שנכנס איתו לארץ ב 1981 :-D.

האם מדובר ברכב הזה?

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=7&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=104&FromYear=1980&UntilYear=1980&Hand=&fromPrice=&untilPrice=&q=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמש באמת ככונס אוויר, כלומר הגברת זרימת האוויר במערכת האיוורור, גם כשהמאוורר הפנימי היה כבוי.

עשיתי את הניסוי הזה ב-127 ספורט שהיתה לי, ולא הצלתי להרגיש בשינוי עם ובלי הכונס. מזל שהיה לה חלונות משולשים ניתנים לפתיחה, שזה יופי של דבר (כשאין מזגן). גם הספויילרים של ה-127 ספורט (מעל דלת אחורית וחצאית מתחת לפגוש) לא באמת שינו את אחיזת הכביש :lol: לפחות האגזוז הכפול באמת נתן לו אחלה צליל, ואולי איזה סוסון או שניים.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה הרכב, שים לב לסמל בחזית, הוא לא של פיאט, תשווה גם לפרוספקט שצירפתי.

המפעל היוגוסלאווי יצר במשך שנים דגמי פיאט ברישיון, החל מפיאט 600, שקיבלה מנוע 750 סמ"ק ונקראה כמובן ZASTAVA 750. לאחר מכן התמקד בייצור גירסאות של פיאט 128.

יותר מאוחר הגיע דגם בעיצוב עצמאי (Yugo Koral) שגם מבוסס כנראה על פיאט כלשהיא.

אגב, מישהוא יודע, האם המפעל הזה קיים היום, ומה מיצרים שם ?

101.jpg

Yugo Koral.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את הניסוי הזה ב-127 ספורט שהיתה לי, ולא הצלחתי להרגיש בשינוי עם ובלי הכונס. מזל שהיה לה חלונות משולשים ניתנים לפתיחה, שזה יופי של דבר

טוב, אם אתה אומר..

אגב, בריטמו שנת 81 שהייתה לי, החלונות המשולשים כבר לא היו נפתחים. ובטיפו שהייתה אחר כך בכלל לא היו משולשים בחלונות.

מעניין, למה היצרנים ויתרו על הדבר הזה, זה מכניס יופי של רוח, עד כדי כך שבמהירות גבוהה אי אפשר לנסוע עם חלון משולש פתוח, כי הרוח פשוט חזקה מידי:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...