Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי...

2581932_88.gif

יתויק ב Cars in Barns

קובי: זה שמונה או שש?

T

בוא נתחיל מיזה שזה פיירברד.

אחרי זה נמשיך בזה שיש שם איזה גוש חלודה V8 נראה כמו מנוע 305.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 493
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אי שם בדרום.....

0414001717.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לי חדשות בשבילך: גם אוטו שנדיר, אספנות ובמצב סביר- יש סיכוי לא קטן, שימכר למדינה! יש לי דוגמה- יש לחבר שלי רנו 5 שתי דלתות, במצב טוב (יחסית לגילה, כמובן), שנת 73- כמה כאלה כבר ראיתם- לדעתי לא נשארו יותר מ-3-4 בכל הארץ, בטח לא במצב נסיעה ועם רישיונות! אז הבן אדם כבר התייעש מלמכור אותה- והולך למכור אותה למדינה! עצוב- כן! אבל מה לעשות- הוא צריך כסף, ואין לו מקום להחזיק עוד אוטו, שאין לו זמן לנסוע בו! והוא לא מוצא קונה- מה לעשות? אז מה תגידו על זה? ולא מזמן פרסם כאן אחד מחברי הפורום מודעה על מכירת שני פיאט 127 דור ראשון (!!!), שאם לא ימכור בזמן הקרוב- גם כן יילכו לגריטה- וכמה נשארו דור ראשון?!

ואגב, לדברי העובד במיגרש (הייתי שם)- מגיעות לא מעט חיפושיות לשם, גם כן!:x

אני מכיר את הרכב הזה, נתקלתי בו במקרה באישון לילה באיזה רחוב צדדי בצהלה.

זה זה נכון?

HYUNDAI GETS 1400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מיזה שזה פיירברד.

אחרי זה נמשיך בזה שיש שם איזה גוש חלודה V8 נראה כמו מנוע 305.

Got ya... Firebird lol... Shame about the whole car. T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראתה Plymouth Barracuda - שנת ייצור -> 67-69.

הרכב במצב גרוע. ללא חלון ליד הנהג. למיקום מדויק - ה"פ.

מצטער על ההקפצה.

הלכתי למקום שוב ושאלתי על הרכב.

הוא מוצע למכירה (לא שאלתי מחיר...), אבל העניין הוא שזה מגרש מכוניות. (לקחתי מס' טלפון למעוניינים.)

ממש חבל על הרכב. אם היה לי את הכסף להשקיע, הייתי מוצא גם את הזמן לשפץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הרכב הזה, נתקלתי בו במקרה באישון לילה באיזה רחוב צדדי בצהלה.

זה זה נכון?

כן, זה זה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה זה...

ראיתי כמה פעמים ליד קניון איילון בר"ג רנו 5 לבנה במצב מדהים!!!! עם מספר של 6 ספרות ונהג בא בחור צעיר

האם זה הרכב הזה?

בבעלותי

רובר 827 1994, סיטרואן פאלאס GSA 1982, אופל קדט 1982,טלבוט הורייזן 1980 יד 1 ופורד סיירה 1983 שממתינה ל 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... זה שחר, לא מאמין, שיש עוד רנו כזה, ובכזה מצב נוסע, לפחות באיזור שלנו, וגם שחר גר לא ממש רחוק. ואת האוטו הזה אף אחד לא רוצה ליקנות ב-3 אלף... אפילו בפחות. הוא לא מושלם, יש עבודה לעשות, גם פחחות וגם מכנית- ועדיין! ואחרי זה אנשים אומרים- איפה היינו, ולמה נעלם?! -לו היה לי איפה לשים (ולי כבר אין איפה לשים את מה שכבר יש לי!)- האוטו הזה כבר מזמן היה אצלי...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי ליראות היום בחיפה ווספה עם סירה, בעלת 6 מספרים, במצב על הפנים- צמיגים מפונצ'רים, מכות פח וצבע דהוי.

מישהו מכיר ?

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גינדי הרכש הבא שלך צריך להיות רמפה כדי שתוכל לחנות חלק מהרכבים על המשאיות .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי שם בג'נקיה צבאית....

המיקום ימסר רק לאחר גילוי סיסמה :lol:

001.JPG

002.JPG

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים עומדת בכיכר הדולפינים בקרית מוצקין מרצדס S280 משנות ה60 המוקדמות למכירה , צבע שחור יפייפה .

אם מישהו מעוניין פנו בה"פ ואשתדל לצלם את הרכב עם הטלפון של המוכר .

יום טוב

BMW 1602 '77

BMW E30 335

BMW E36 318IS

BMW ///M5 E28

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפ"ת GSA שנת 1984 נראית שעומדת כבר קצת - אבל עדיין לא מתפוררת

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...