Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט קופה ידנית חדשה ב-88,000 שקל

shlomi00
שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 238
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא לי לדבר לאחרונה עם בכיר בצ'מפיון בנוגע למבצע הזה.

היות ואינני בטוח שהשיחה היא לציטוט, אכתוב כאן כמה נקודות עיקריות שעלו בה מבלי להיות יותר מידי ספציפי.

בגדול, מדובר באבזור המגיע מקורי מהמפעל ודבר אינו מותקן בארץ.

כל הספקנים שחושבים שמדובר במלאי דפוק שהיבואן נתקע איתו ומנסה להיפטר ממנו במחירי היצף יכולים להירגע: מדובר במלאי חדש לחלוטין שהגיע לארץ, ואם לשפוט מהמכירות שלו עד כה, בתוך שבוע מהיום כולו צפוי להימכר.

כפי שכבר נכתב, רוב האופציות האחרות באותו מחיר מספקות תמורה פחותה יותר, ועל כן ברמת המחיר הזאת, לסיאט יש קלף מנצח.

כאדם שתוצרת VAG לא ממש מככבת בחלומותיו המוטוריים הרטובים, אם היום היה לי תקציב לרכישת רכב חדש המיועד לזוג, האיביזה הזאת בהחלט היתה באה בחשבון (למרות שעם איך שאני מכיר את עצמי, בסוף הייתי חותך לסמל"ת ומזמין בראבו :-)).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(למרות שעם איך שאני מכיר את עצמי, בסוף הייתי חותך לסמל"ת ומזמין בראבו :-)).

תתאכזב לגלות שהבראבו הידניות מגיעות אך ורק ברמת הגימור הבסיסית ובמגוון צבעים דליל (אם תרצה את הבורדו היחודי - אין. אולי בתוספת תשלום), חלקן עם בקרת אקלים וחלקן בלי.

בנוסף, אם תרצה להזמין את בראבו ידנית עם חבילת "סנסיישן" תאלץ לחכות עד 5 חודשים, וכמובן שהמחיר יהיה בהתאם.

חשבנו שאולי נצא עם בראבו חדשה, אך זה לא קרה וגם לא יקרה.

מצער שהיבואן יודע שהדרישה היא דווקא לידנית (כמעט ואין במלאי) ומחליט שלא לייבא אותה (באופן סדיר) עם רמת הגימור הבכירה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא קשורה, פשוט ציינתי מה אני באופן אישי הייתי עושה.

אפשר לחזור לאיביזה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, היא אינה קשורה ועולה 20K יותר.

אלעד ציין את דעתו, הגבתי ועדכנתי - יתכן וזה מעניין את החבר'ה שמעוניינים בבראבו (ידנית).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי קפצתי עם אישתי לסוכנות בהרצליה, סתם לצורך התרשמות בלבד.

כיום אני נוהג בפולו 98' יד ראשונה המשמש כרכב שני, אחרי מחשבות מרובות הזמנתי הבוקר את האיביזה בצבע לבן, הגעת המשלוח לארץ בסוף אפריל אספקה משוערת תחילת חודש מאי.

הגיל שלי (35) משנה את ממצוצע הגיל של נהגי האיביזה ל-22....

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר. או שאנשים ניזונים אחד מהשני והם חסרי דעה משלהם, או שאני באמת מפספס כאן משהו, אבל האיביזה החדשה נראית מצוין, לטעמי - טוב יותר מהקודמת. זה לא שהקודמת מכוערת, היא דווקא נאה מאוד, אבל החדשה מציגה מראה הרבה יותר מתוחכם, פחות שמנמן ויותר ספורטיבי, במיוחד ב-3 דלתות. זה כאילו שברגע שהחדשה יצאה הבנתי מה הפריע לי בדגם הקודם.

ומשום מה, יש פה כמעט קונצנזוס במגיבים על כך שהיא מכוערת. חבר'ה, תשפשפו את העיניים...

לעניין - נראה על פניו כמו עסקה מצוינת. לך על זה (והאוטו לא שוקל טון וחצי. משקל עצמי סביב 1200, משקל עם מטען מלא כ-1500).

רוני

+1 רוני אני איתך בדעה

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר קפצתי לנסיעת מבחן בהרצליה פיתוח.

נסיעת מבחן ביצעתי על רכב 5 דלתות ידני 1400 שהוא טיפה יותר כבד מאשר 3 דלתות עם רמת גימור "ספורט".

נהנתי מאוד, גם מביצועים וגם מנוחיות של נסיעה. כמובן שאין מה להשוואת לרכב טורבו למינהם , אך בהשוואה לרכב הנוכחי (HRV 99 1,6 4X4) וגם בהסתכלות על תמורה כספית 0 נראה כמו עסקה משתלמת מאוד.

רכב מעיץ טוב, יושב על כביש מאוד בטוח , מגיב במהירה וכו' וכו'. יש לציין שרמת גימור של האוטו מאוד יפה מבפנים ובחוץ.

רכב מגיע לארץ כול כולו מאובזר ללא שום התקנות בארץ. הבנתי שממש ברגעים האלו רכב מיוצר במפעל והספקתו הצפוי הינו קרוב לסוף אפריל, כאשר רכב עצמו ניתן לקבל בבתחילת מאי.

לסיכום, חזרתי לעולם התצוגה, שלמתי 2000 ש"ח והזמנתי את הרכב.

מקווה שעשיתי עסקה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה גורם לאנשים לחשוב שרק בגלל שהיבואן מוכר אוטו במבצע זה אומר שהוא דפוק. הוא צריך לשמור על המוניטין שלו והמבצע הזה הוא רק כדי לקדם מכירות ופרסום של המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עשיתי עכשיו סיבוב בהרצליה על הרכב הדגמה שהוא 5 דלתות, אני חייב לציין שהמנוע לא עצל עד כדי כך, ולהתנהלות יום-יומית על פניו הרכב יתאים.

רק שכעלינו לכביש המהיר יש רעשי רוח מאוד חזקים מעל 120 קמ"ש, עוד מישהו שם לב לזה?

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עכשיו סיבוב בהרצליה על הרכב הדגמה שהוא 5 דלתות, אני חייב לציין שהמנוע לא עצל עד כדי כך, ולהתנהלות יום-יומית על פניו הרכב יתאים.

רק שכעלינו לכביש המהיר יש רעשי רוח מאוד חזקים מעל 120 קמ"ש, עוד מישהו שם לב לזה?

אני גם שמתי לב, שאלתי את הנציג, נאמר לי שאוטו עבר הרבה ניסוים ע"י כל מיני עיתונאים, סוקרים וכו' , שנסעו בו בשטח אז איטום שלו לא כזה טוב.

לפני כחודש חשבתי לקנות דרם ספורט 1,6 3 דלתות אז עשיתי נסיעת מבחן עליו ולא שמעתי יותר מדי רעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...