Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט קופה ידנית חדשה ב-88,000 שקל

shlomi00
שימו לב! השרשור הזה בן 5125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גי טי 3 אר אס קרעתה אותי מצחוק , לגבי הפאביה אני מסכים איתך בכל מילה , הם אכן נראה לי ויתרו מראש על עיצוב מכוניות ופשוט מייצרות קופסאות עם מנוע , האיביזה החדשה אכן לא מהממת אבל גם לא מכוערת אני אישית הרבה יותר אהבתי את היוצאת אין בכלל מה להשוות.

לגבי 85 סוסים זה מאוד נמוך בהתחשב בעובדה שאחרי כל שנה המנוע מאבד כוחות סוס , מה יקרה אחרי 4 שנים אתה תיסע על מנוע של מכסחת דשא ? 50 כוח סוס ? אני חושב שזה לא חכם לקנות כזה מנוע חלש .

בחיים האלה שום דבר לא חינם , וגם ה88 אלף שקל שרוצים על אחת חדשה תאמין לי שזה לא חינם וכנראה הדגם הזה לא טוב או משהו דפוק בו .

יש משפט שאומר שמשהו מסריח כמו חרא כנראה שזה ח-ר-א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי 85 סוסים זה מאוד נמוך בהתחשב בעובדה שאחרי כל שנה המנוע מאבד כוחות סוס , מה יקרה אחרי 4 שנים אתה תיסע על מנוע של מכסחת דשא ? 50 כוח סוס ? אני חושב שזה לא חכם לקנות כזה מנוע חלש .

אני מבקש שכשאתה אומר דבר כזה, תצרף בבקשה העתק של תעודת מהנדס הרכב שלך. או שעדיף שפשוט לא תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם.

בחיים האלה שום דבר לא חינם , וגם ה88 אלף שקל שרוצים על אחת חדשה תאמין לי שזה לא חינם וכנראה הדגם הזה לא טוב או משהו דפוק בו .

נכון, 88 אלף זה לא חינם. זה 88 אלף. עכשיו תסביר לי (שוב, לאחר שהצגת את תעודת המהנדס המומחה שלך), מה יכול להיות דפוק בדגם הזה.

יש משפט שאומר שמשהו מסריח כמו חרא כנראה שזה ח-ר-א

אני חושב שהתכוונת ל"לא כל הנוצץ זהב", כי למשפט שאתה כתבת אין שום קשר לנושא.

תשובותיי (ההרבה פחות אגרסיביות ממה שאני באמת רוצה לכתוב) באדום.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי ואי רוני אני רואה שיש בך הרבה זעם ותיסכול האם הכל בסדר ? אולי הגג הפתוח של המיאטה עושה לך קצת מפרצים ?

סך הכל אני מביע את דעותי ואתה לא יכול להגיד שמנוע של 85 כוח סוס זה מנוע חזק וזה עובדה קיימת ! ולא צריך תואר במהנדס רכב לדעת שיש בלאי למנוע והוא מאבד כוחות סוס עם השנים , וגם לא צריך להיות חכמים גדולים בשביל לדעת שאוטו שאתה מוציא מהחברה ניילונים שהעלות שלו במקום 106 אלף היא 88 אלף משהו פה לא מריח טוב. ועוד עובדה היא שאת הדגם שהם רוצים למכור ב88 אלף הם עושים זאת כי הדגם הזה יוחלף במנוע 1.2 שאחד מחברי הפורום ציין פה אז אם הדגם כזה מוצלח ה1.6 שהם רוצים למכור ב88 אין שום סיבה בעולם שיחליפו אותו הלא כך ?

אז לפני שאתה כותב שורות באדום קודם תיקח אוויר תנשום עמוק ותהיה הרבה יותר סבלני זה יעשה אותך בן אדם הרבה יותר מאושר :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים? נתחיל בזה ש-85 כ"ס מ-1.4 זה סביר בהחלט, האוטו ממש לא עגלה ול-95% מהשימושים ממש לא צריך יותר מזה. נא להכנס לפרופורציה. הביצועים יהיו לא פחות טובים משל כל משפחתומטית-1.6 עליה נוסע עמישראל בגאווה. נמשיך בזה שמכוניות חלשות ומאובזרות נמכרות באירופה בהמוניהם כי הציבור מבין מה טוב בשבילו - לא צריך מנועים מתוחכמים ויקרים, לא צריך חריקת צמיגים ביציאה מהרמזור - כן צריך רכב מפנק ונעים במחיר לא גבוה. הלוואי שיביאו עוד מכוניות כאלה לארץ. אולי אנשים יקנו פחות גרסאות בסיס מאובזרות בקמצנות של מכוניות מטופשות, רק כי יש להן "1.6" מאחור...

רוני יש הבדל בין רכב חסכוני עירוני עם מנוע קטן שנמכר ככזה בארץ ובכל רחבי העולם הנאור באופן הלגיטימי והשקוף ביותר לבין לקחת רכב חסכוני עירוני וקטן שכזה ולמתג אותו כרכב ספורט. זה, ורק זה מסריח ובענק ומי שנופל בזה הוא לדעתי פתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקמפיין של הסיאט איביזה הוא לא בדיוק רכב פאר ולא בדיוק רכב בטיחות ולא בדיוק רכב למשפחה אז מה נשאר ? רכב ספורטיבי לצעירים

אפילו אם לא אמרו את המילים ספורט ואיביזה החדשה יחדיו בהקשר כלשהו עדיין , (קופה + גג נפתח + ג'אנטים +צבעים עזים כמו צהוב שחור וכו' = מראה ספורטיבי = רכב ספורטיבי = שקר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האיביזה החדשה בגרסת 3 דלת' ניראת לא רע בכלל, במיוחד אגב בצבע לבן! (ראיתי FR לבנה והיא ניראתה נהדר לטעמי)

במחיר שהרכב מוצע זוהי קניה מאוד כדאית כל עוד לא מחפשים ביצועים גבוהים. היא מאובזרת מאוד, ניראת צעירה, איכותית, הרבה יותר אוטו מאשר כל קופסאות הפח במחיר הזה, מה אפשר לקנות בסכום הזה? I10? פנדה? גרנדה פונטו עם 60 כ"ס?

לדעתי חבילה מאוד מתשלמת סה"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפ אתה צודק זה באמת נותן תמורה יפה למחיר אבל : מה מחשיד פה שאת הדגם שהם מוכרים ב88 אלף ה1.6 ליטר הם הולכים עוד מעט להחליף ב1.2 עכשיו למה זה ? בגלל שכנראה משהו לא טוב ב1.6 בגלל זה הם רוצים להיפטר מכל ה1.6 שלהם לפני שהם מתחילים למכור את 1.2 על מנת שלא ישארו שאריות וגם שהמחיר לא ירד עוד יותר נמוך מ88 אז הם כאילו נותנים עכשיו מחיר מטורף, אבל השאלה היא איפה הטריק ? למה במחיר כזה אטרקטיבי ? הם לא יפסידו עליך בחיים הם רק ירוויחו ואתה צריך לדעת כמה פחות הם ירוויחו ממך זה המשוואה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערסקטן

לדעתי אתה אוכל סרטים על קונספרציות לא הגיוניות בעליל

נכון ה1600 הולך להיות מוחלף ב1200TSI החדש

זה קרה גם בVW שהחליפו ל1.4TSI ויקרה גם בשקודה בחודשים הקרובים.

ולא זה לא בגלל שה1.6\2.0 מנועים לא טובים , פשוט הם ישנים טכנולוגית ובזבזני דלק רציניים .[

יחי TSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת. כאילו שלא חסרים שמות כאלה. עוד מעט תאשים את כל יצרני ה SUV שהרכב לא ספורטיבי שהרי זה Sport Utility Vehicle.

הספורט בSUV הוא ספורט שטח ואכן, כל הSUV ברמה זו או אחרת מספקים יכולת שטח, מי יותר ומי פחות. אם יבוא יצרן וישווק רכב שנראה כמו SUV, קוראים לו SUV ואין לו שום יכולת שטח אז כן, גם הוא יטעה בדיוק כמו סיאט שמוכרים רכב שנראה ספורטיבי, קוראים לו ספורט קופה ואין לו שום יכולת ספורטיבית בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפ אתה צודק זה באמת נותן תמורה יפה למחיר אבל : מה מחשיד פה שאת הדגם שהם מוכרים ב88 אלף ה1.6 ליטר הם הולכים עוד מעט להחליף ב1.2 עכשיו למה זה ? בגלל שכנראה משהו לא טוב ב1.6 בגלל זה הם רוצים להיפטר מכל ה1.6 שלהם לפני שהם מתחילים למכור את 1.2 על מנת שלא ישארו שאריות וגם שהמחיר לא ירד עוד יותר נמוך מ88 אז הם כאילו נותנים עכשיו מחיר מטורף, אבל השאלה היא איפה הטריק ? למה במחיר כזה אטרקטיבי ? הם לא יפסידו עליך בחיים הם רק ירוויחו ואתה צריך לדעת כמה פחות הם ירוויחו ממך זה המשוואה !

הסיבה שהם הולכים להחליף את ה1.6 ב1.2 TSI כי ה1.6 כבר התיישן, לא כי הוא דפוק או משהו, פשוט ישן.

תגידו לשניכם יש בעיות בהבנה או בקריאה? כי לפי מה שאנשים כותבים ומגיבים וגם כל הפרסומת שעליה מדברים מדובר סה"כ במנוע 1.4 עם 85 כ"ס מה יש כבר כול כך לצפות וזה נאמר בשבילך smallars אין פה שום טריק בסה"כ מנסים להיפטר מהמלאי, שיש ולא למכור שום דבר שהוא פגום והאוטו בסדר גמור לאחד שלא מצפה שקונה איזה מכונית מרוץ היא בסדר גמור תפסיק לחשוב, שדופקים אותך תרצה תקנה לא תרצה אל תקנה תפסיק לזיין את השכל בזה שהמנוע לא משהו וכל שנה בלה בלה.... 

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...