Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט קופה ידנית חדשה ב-88,000 שקל

shlomi00
שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גי טי 3 אר אס קרעתה אותי מצחוק , לגבי הפאביה אני מסכים איתך בכל מילה , הם אכן נראה לי ויתרו מראש על עיצוב מכוניות ופשוט מייצרות קופסאות עם מנוע , האיביזה החדשה אכן לא מהממת אבל גם לא מכוערת אני אישית הרבה יותר אהבתי את היוצאת אין בכלל מה להשוות.

לגבי 85 סוסים זה מאוד נמוך בהתחשב בעובדה שאחרי כל שנה המנוע מאבד כוחות סוס , מה יקרה אחרי 4 שנים אתה תיסע על מנוע של מכסחת דשא ? 50 כוח סוס ? אני חושב שזה לא חכם לקנות כזה מנוע חלש .

בחיים האלה שום דבר לא חינם , וגם ה88 אלף שקל שרוצים על אחת חדשה תאמין לי שזה לא חינם וכנראה הדגם הזה לא טוב או משהו דפוק בו .

יש משפט שאומר שמשהו מסריח כמו חרא כנראה שזה ח-ר-א

לפי המתמטיקה הזו, ברכב שלך נשארו כמה סוסי פוני צולעים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הספורט בSUV הוא ספורט שטח ואכן, כל הSUV ברמה זו או אחרת מספקים יכולת שטח, מי יותר ומי פחות. אם יבוא יצרן וישווק רכב שנראה כמו SUV, קוראים לו SUV ואין לו שום יכולת שטח אז כן, גם הוא יטעה בדיוק כמו סיאט שמוכרים רכב שנראה ספורטיבי, קוראים לו ספורט קופה ואין לו שום יכולת ספורטיבית בכביש.

והספורט ב SC זה מראה ספורטיבי.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר באיבזור זהה לדגם ה-"SPORT"

• האם מדובר בהתקנה מקומית של גג וגאנטים? או באיבזור מבית החרושת?
  • האם פנים הרכב זהה (מושבים, הגה, וכו')

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו אתם עושים צחוק לא אני באמת לא מבין ! הסיאט איביזה החדשה היא ח-ד-ש-ה למה שייצרו אוטו חדש עם מנוע מסויים ופוף אחרי כמה חודשים מפסיקים את הייצור של המנוע הזה ועוברים למנוע אחר , אני יסביר אני עכשיו רוצה לקנות איביזה חדשה אוקי , אני יודע שהיום מוכרים את האיביזה החדשה עם המנוע 85 כוח סוס מישהו פה אמר שזה ה1.6 נותן 85 סוסים ולא ה1.4 אז הוא הטעה אותי , אבל זה לא הסוגיה שאנחנו מדברים עליה , אז יש אוטו חדש על הכביש יש לו מנוע X למה אחרי כמה חודשים החברה רוצה לייצר את אותה מכונית אבללל הפעם עם מנוע Y הרי לא מדובר פה על גירסה חדשה של איביזה 2011 מדובר על איביזה 2010 הצורה החדשה למה להם להחליף מנוע ?

תסבירו לי אתם אני כבר הרמתי ידיים , ואני רק רוצה להגיד משהו למנהלים שאני מקבל פה אזהרות על שטויות בזמן שאנשים פה מקללים וכותבים "אל תזיין את השכל" ואני מקבל פה אזהרות שלא כתבתי עם סימני פיסוק אז בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על הפולו החדשה (לא רציתי, הכריחו אותי :lol:) עם מנוע 1.4 ותיבת DSG.

סיכום: מאיץ בצורה זהה עם גז, בלי גז...

למראה של האיביזה החדשה אני מתחיל להתרגל, כי בהתחלה ממש לא יכלתי לסבול אותה, עכשיו היא קיבלה את התואר "סתם מכוערת".

בפנים האיביזה החדשה מהווה קפיצת מדרגה יחסית לדגם היוצא.

אם ב-88,000 ש"ח זאת קניה טובה? לדעתי כן.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש להבין, הבעיה שלך שהאוטו זול מדי לטעמך ? שאם כך, עזוב את שלבי הביניים, רוץ ל"קמור" ותקנה מיני קופר. האמן לי שיכול שיהיו לך טענות, אבל ודאי שלא למחיר. אין ספק שאנשים כמוך יכולים להעלות סומק של גיל אצל כל יבואן רכב.

כמובן שכוונתי ל"ערס הקטן" שמככב פה ממעל, עם הסיסמה : "אם זה זול זה בטח לא טוב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אבל ממש אין לי בעיה עם המחיר אבל מה נהיה ממכם אתם נאיבים כמו האמריקאים שמכרתי להם מוצרים של 7 דולר ב100 דולר , אין בעולם הזה שום דבר בחינם ואם עשו כזו ירידה חדה במחיר של הרכב במקום 106 ל88 אני רוצה הסבר אמיתי והגיוני מדוע ? לא סתם מורידים אלפי שקלים מרכב ! תתנו לי סיבה אחת אמיתית למה הם הורידו את המחיר ל88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אנחנו מחלקת השיווק של צ'מפיון?

כל מה שתשמע פה זה ספקולציות בלבד וזה חסר כל ערך. בסופו של דבר זה נראה כמו עיסקה עם תמורה מלאה לכסף.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל פה אומרים שהדגם הזה יוחלף הוא בכלל לא הולך להישאר וזה מה שמדליק נורה אדומה , אם הדגם המדובר היה נשאר ולא היו אומרים שהוא התחלף זה משהו אחר , אז הם עושים מסע פירסומי הם נותנים מחיר אטרקטיבי על מנת שהרבה שאנשים יקנו עכשיו כמה שיותר כי כל רכב על הכביש הוא כמו פירסומת נוסעת אבל מה מחשיד שהם הולכים להחליף את הדגם הנ"ל בעוד מספר חודשים למה ? למה הולכים להחליף את 1.6 כי המנוע ישן ? כי המנוע לא עושה את העבודה כמו שצריך ? כי היו הרבה תלונות על צריכת דלק מוגזמת או חוסר בכוח מדוע מחליפים את המנוע ? וזאת השאלה שצריך לשאול וצריך להבין שהתשובה לשאלה הזאת קשורה במיליון אחוז למדוע המחיר של הרכב ירד ל88 ולא נשאר 106

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מבין מה הסתבך לך בדרך, סיבכת ועירבבת בין שניי נושאים לא קשורים.

1) עד עכשיו לא הוצע ה1.4 עם חבילת הגימור ספורט, אלא רק עם רמות גימור נמוכות יותר, עכשיו מציעים אותו עם רמת גימור ספורט ובמחיר פתיחה אטרקטיבי שיעלה בעתיד.

2) מנוע ה1.6 יוחלף בעתיד הקרוב ל1.2TSI החדש, אותו דבר בדיוק כמו שעשו בפולו החדשה שבה ה1.6 הוחלף ע"י ה1.2 החדש.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הם מחליפים את מנוע ה1.6 כי כל הקונצרן עובר למנועי ה TSI, לא בגלל שיש בו בעיה ספציפית! (והם חיכו עד עכשיו כדי שישיקו קודם כל את 1.2TSI עם הפולו החדשה, ועכשיו הם מציידים את האיביזה והפאביה במנוע הנ"ל).

2. מה זה בכלל משנה לך שהם מחליפים את ה 1.6, הרי אתה מעוניין ב1.4, ואם אני לא טועה, מנוע זה נשאר בליין של האיביזה.

3. למה אתה מתקשה לעכל את זה שאין טריק בהורדת המחיר(ע"ע וולוו S60 וה 159 עם ירידת המחירים שלהם)?

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אבל ממש אין לי בעיה עם המחיר אבל מה נהיה ממכם אתם נאיבים כמו האמריקאים שמכרתי להם מוצרים של 7 דולר ב100 דולר , אין בעולם הזה שום דבר בחינם ואם עשו כזו ירידה חדה במחיר של הרכב במקום 106 ל88 אני רוצה הסבר אמיתי והגיוני מדוע ? לא סתם מורידים אלפי שקלים מרכב ! תתנו לי סיבה אחת אמיתית למה הם הורידו את המחיר ל88

בטח שאין שום דבר בחינם, בגלל זה היא עולה 88K ש"ח. מה תגיד כשאלפא הורידו את ה-159 לקבוצה 5 (הנחה של יותר מ-60!! אלף ש"ח אאל"ט) מה שהקפיץ את כמות המכירות בצורה משמעותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...