Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט קופה ידנית חדשה ב-88,000 שקל

shlomi00
שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה, נשמע שעשיתם קנייה מצוינת. האבזור באמת מאוד עשיר. מדהים שבאותו מחיר אפשר לקנות רק איזו יונדאי i10 או סוזוקי ספלאש עם אבזור מגוחך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

שאלת תם, איך יתבטא המבצע במחירון הרכב כיד שנייה לאחר שיגמר ואותו הרכב יעלה כאמור 106K?

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברה :)

וויקוח סוער עובר פה

אבל יש פה עוד נוסע שלא נגענו:

מה עם מחירי טיפולים לאוטו?

אני סטודנט ובשבילי זה פרמטר חשוב בקניית אוטו? כמה יכול לעלות כל טיפול עשר אלף בממוצע?

ומה בכלל קורא במוסכים של סיאט?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עבר 2 איביזות, ופולו נוכחית,

מחירים לא זולים, אבל לעיתים יש שובר מתנה לטיפול ראשון (קטן) ודברים כאלה, ובסה"כ לא מוגזמים בטירוף.

לקונה הרכב, תתחדשו! והערה אחת, אפשר לנסוע בחוסר זהירות גם באוטו עם נפח מנוע קטן... (זה פשוט מה שאומרים גם לי...).

היום הייתי בסוכנות קל אוטו בעיר מגוריי, ואותו דבר, אמרו לי שהאספקה במאי, וצריך מקדמה של 2000 שקלים. מעבר לכך התבאסתי שלא היתה מכונית בתצוגה. תנאי תשלום הכל מראש. מקדמה, ואז כשהאוטו בארץ משלמים את היתרה.

לא חשבתי שזה מבצע שמוגבל ל-100 יחידות. לשאלותיי אם חישוקי הסגסוגת מורכבים בארץ, או גג השמש נאמר לי בפירוש שזה משלוח שמגיע מיצרן הרכב ללא שום הרכבה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו יש אפשרות להוציא טרייד אין עם איביזה כזאת? לאבא שלי יש פולו 2008 ידנית הדגם הפשוט שנראית כאילו יצאה עכשיו מהסוכנות, היא גם 1400 כזה, אבל בלי כל האבזור הזה שיש באיביזה ועם העיצוב המשעמם של הפולו.. בהפרש לא גדול הוא יכול לשדרג לאוטו מאובזר ויפה עם עיצוב כמו שצריך ולא הגוש שעמום שנקרא פולו, העסקה הזאת זה משהו נדיר לפי דעתי, מי צריך יותר מ85 כ"ס בידני, סתם בזבוז.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקונה הרכב תתחדשו קניה מצויינת. לסיאט יש מבצעים טובים לעיתים קרובות.

לגבי השאלה על תחזוקה - המוסכים של צ'מפיון לא זולים קח זאת בחשבון. טיפול עלה לי בסביבות ה500 ש"ח וטסט חדש 1250, אבל לי הייתה FR.

מאמין שההבדל הוא בערך 10%-15% פחות.

לליאור - אני חושב שהתקנון של צ'מפיון לגבי טרייד אין הוא לאחר שנתיים על הכביש, אבל שווה בדיקה מולם. תתקשר לאוטו דיל ותברר לגבי טרייד אין על הרכב או ישר לסיאט - 3313*

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפולים הם מזמן לא כל 10000 ק"מ. הפתרון הכי טוב לשאלתך נמצא בטלפון לאחד ממוסכי החברה. ואגב, מה קורה במוסכים של סיאט? להערכתי הם מבצעים טיפולים ותיקונים למכוניות. אבל זו רק הערכה, כן?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis,

השאלה שלי האם מוסכים של סיאט אמינים וטובים?

היתה לי כבר כמה פעמיים בעיה עם מוסך של הונדה שהם עשו נזק לאוטו שלי... למרות שהם מוסך הרשמי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, פשוט ואו. שמונה אנשים שונים הסבירו לך שערבבת דברים שונים ולא קשורים, וכבר כשחשבנו שהבנת, הצלחת לערבב שוב הכל. אז פעם אחת ולתמיד (אני מקווה):

1. המבצע של ה-89 אלף הוא למנוע 1.4. אחד נקודה ארבע. אלף ארבע-מאות.

2. המנוע המוחלף הוא מנוע ה-1.6. אחד נקודה שש. אלף שש-מאות.

3. סוף סוף קלטת?

אני חושב שהמסקנה צריכה להיות שהבנת הנקרא היא חשובה כשקוראים טקסטים, אבל היי, כל אחד והמסקנות שלו.

עוד אחד שמתעקש לא להבין.

1. בוא נראה דוגמאות למכוניות אחרות שאתה יכול לקנות ביותר מ-90K: אופל קורסה 1.4 עם 90 כ"ס, דייהטסו סיריון 1.3 עם 87 כ"ס, ניסאן מיקרה 1.4 עם 88 כ"ס, פיאט פונטו איבו 1.4 עם 77 כ"ס, פיג'ו 207 1.4 עם 90 כ"ס.

2. בוא נראה מה אתה יכול סביב 90K: יונדאי i10 1.2 עם 78 כ"ס (מנוע פחות טוב מה-1.4 של פולקסווגן כמובן), סוזוקי ספלאש 1.2 עם 86 כ"ס (שוב מנוע פחות טוב - פחות מומנט), פיאט פנדה 1.2 עם 60 כ"ס (לא צריך להרחיב).

3. מ-1 ו-2 אתה בוודאי מבין שיש מספיק מכוניות עם מנועים לא חזקים בסביבת המחיר הזה.

4. עד לפני שנה-שנתיים פיג'ו מכרו לך בארץ את ה-1.4 בן ה-75 כ"ס שהליבה שלו באמת מגיעה משנות ה-70. לא שמעתי אותך מתרעם. פה לפחות מדובר במנוע משודרג. היה 80 כ"ס ופחות מומנט, עלה ל-85. כל הקטע הוא חסכון בדלק. ההספק באמת חסר משמעות כל עוד האוטו סוחב (והוא סוחב מצוין בידני או ב-DSG).

5. שוב, המילה "ספורט" לא עובדת כבר על אף אחד. מיצובישי, מאזדה, שברולט ויבואנים רבים עוד משתמשים בה. תאמין לי, אף אחד לא חושב שמדובר במכונית ספורט. אולי רק חברות הביטוח שמתעקשות לבטח חלק מהמכוניות הללו בסכומים גבוהים באופן מופרך.

רוני

מעט מיותר להוציא אנרגיה במקום שהסיכוי שתוביל למשהו, קטן עד אפסי. חבל על זמנך, ישנם תמיד אלו שכל מה שנראה על פניו וגם בתוכו, כמבצע קידום מכירות שראוי לחיקוי, ייראה להם כאיזו קונספירציה ל"דחוף" לקונים התמימים מוצר מקולקל. על אלו ובדיוק על אלו סומכים אותם יבואנים שאין להם בעיה ל"תקוע" מחירים מההפטרה. מענין מיהו ה "פראייר" האמיתי כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis,

השאלה שלי האם מוסכים של סיאט אמינים וטובים?

היתה לי כבר כמה פעמיים בעיה עם מוסך של הונדה שהם עשו נזק לאוטו שלי... למרות שהם מוסך הרשמי ...

בוא נראה מהן האפשרויות:

1. כל המוסכים של סיאט אמינים וטובים (לא ריאלי, נכון?)

2. כל המוסכים של סיאט איומים ונוראים (גם נשמע קצת מופרך, לא?)

3. יש מוסכים טובים של סיאט ויש מוסכים גרועים (או, זה כבר נשמע יותר טוב).

ועכשיו - בצע לך חיפוש אחר המלצות למוסכים טובים של סיאט. אני בטוח שאם תחפש מספיק, תמצא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה

אני עדין נוסע בסטלה שנת 2001

מטפל אך ורק במוסך המכונית בירושלים

מוסך אמין ומקצועי בכל בעיה שהיתה ברכב האבחון ופתרון הבעיה היו למופת

באשר לאיביזה ב88000 שקל אכן תמורה מלאה והנאה בנהיגה לכסף

מי שמעוניין בביצועים שיקנה את האיביזה ספורט בקצת יותר ממאה אלף שקלים

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו יש אפשרות להוציא טרייד אין עם איביזה כזאת? לאבא שלי יש פולו 2008 ידנית הדגם הפשוט שנראית כאילו יצאה עכשיו מהסוכנות, היא גם 1400 כזה, אבל בלי כל האבזור הזה שיש באיביזה ועם העיצוב המשעמם של הפולו.. בהפרש לא גדול הוא יכול לשדרג לאוטו מאובזר ויפה עם עיצוב כמו שצריך ולא הגוש שעמום שנקרא פולו, העסקה הזאת זה משהו נדיר לפי דעתי, מי צריך יותר מ85 כ"ס בידני, סתם בזבוז.

לדעתי נסה לבדוק בסוכנות. אני לא חושב שהם עושים מבצע כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...