Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט קופה ידנית חדשה ב-88,000 שקל

shlomi00
שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברה :)

וויקוח סוער עובר פה

אבל יש פה עוד נוסע שלא נגענו:

מה עם מחירי טיפולים לאוטו?

אני סטודנט ובשבילי זה פרמטר חשוב בקניית אוטו? כמה יכול לעלות כל טיפול עשר אלף בממוצע?

ומה בכלל קורא במוסכים של סיאט?

תודה,

יש להניח שהרכב מגיע עם אחריות (אין לי מושג לכמה זמן), כך שיש שקט נפשי בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום בבוקר הייתי עם חבר בסוכנות בהרצליה,

מנהל אולם התצוגה(ילדון חוצפן)התחיל להתווכח עם אחד העובדים (מולנו)שיעשה לנו נסיעת מבחן,העובד אמר שאין לו זמן והוא צריך להיות בחיפה ב9:30.

נכנס לרכב ונסע.

שאלתי את מנהל האולם איך זה שבמבצע כזה הם לא מחזיקים רכבי הדגמה נוספים והוא ענה לי"נראה לך שיש עוד חברת רכב שמחזיקה רכבי הדגמה?":roll:

בכל מקרה החבר התלהב והמנהל קלט את זה,כאשר יצאנו מהסוכנות אל מגרש החנייה יצא אלינו המנהל והתחיל לצעוק לנו שהוא שכנע אותו לחזור עם רכב ההדגמה.

חיכינו ובאמת תוך 5 דקות הגיע אותו בחור ויצאנו לסיבוב סביב המרינה(לא לפני שהם הבטיחו לסגור חשבון כשהוא יחזור)

מסקנות:

הרכב יפה מאוד לדעתנו

אבזור כמו שמצוין אך המראות לא מתקפלות.

הרכב מאיץ בצורה סבירה מאוד אך מה לעשות-מרגיש כבד.

בידוד רעשים לקו(לדעתי)שמענו את המנוע טוב טוב בנסיעה לא בטורים גבוהים.

חוץ מזה תמורה נהדרת לכסף.

החבר ביצע הזמנה(צבע לבן)וביום א' ממשיך את הטיפול הכספי בבחיפה(איזור מגוריו)

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקה מהממת, המנוע לא הכי חזק אבל לא כולם צריכים 0-100 ב- 3.4 שניות הכל פונקציה של מחיר.

במחיר הזה אין עסקה יותר מעניינת.

שרשור מעניין עם הרבה שטויות, הרכב נראה מדהים ונכון שבתוספת של 80,000 ש"ח אפשר לקנות אלפא ג'ולייטה! הוא יותר יפה מהדגם הישן המשעמם.

אין כאן מלכודות, מחיר הרכבים בארץ מוגזמים ואז שיש עסקה שפויה כולם קופצים ושואלים איפה המלכודת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהאיביזה הזאת מראה כמה צמא יש בארץ למכוניות מאובזרות, עם מנוע סביר (אך לא יותר) ומחיר זול. לא ברור העיניין הזה של הצמדת מנוע חזק יותר לאבזור.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם ADEEB - סופסוף עסקה משתלמת יחסית, ובמקום לשמוח אנשים פה בטוחים שבאים לדפוק אותם.

העסקה הזו ממחישה פעם נוספת שמתח הרווחים של היבואנים בארץ הוא מוגזם (צ'מפיון הרי מרוויחים יפה גם לאחר הורדת המחיר הדרסטית הזו, כשם שיבואני ג'יפ גרנד צ'ירוקי מרוויחים יפה גם לאחר הפחתת מחיר של 90K ש"ח!!) וגורמת לי לתהות מדוע איננו נתקלים ביותר מבצעים שכאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מיותר להוציא אנרגיה במקום שהסיכוי שתוביל למשהו, קטן עד אפסי. חבל על זמנך, ישנם תמיד אלו שכל מה שנראה על פניו וגם בתוכו, כמבצע קידום מכירות שראוי לחיקוי, ייראה להם כאיזו קונספירציה ל"דחוף" לקונים התמימים מוצר מקולקל. על אלו ובדיוק על אלו סומכים אותם יבואנים שאין להם בעיה ל"תקוע" מחירים מההפטרה. מענין מיהו ה "פראייר" האמיתי כאן.

פשוט בזבוז זמן אתכם, תסתכלו קצת יותר מגבוה ותראו את התמונה הגדולה.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איזו "תמונה גדולה" יש לראות כאן. מדובר במכונית סופרמיני מאובזרת בתצורת קופה, עם ביצועים סבירים ורמת טכנולוגיה גבוהה, ב-88 אלף שקלים. כלומר, בממוצע 12 אלף שקלים מהסופרמיני הממוצעת שנמכרת כיום בישראל, שלא נדבר על אחת שמגיעה עם אפיל של מכונית קופה. יש אנשים שמוכנים לוותר על שתי שניות מאפס למאה ולקבל את ההנחה הזו.

זה לא שמנוע ה-1.6 שובר שיאי מהירות או עידון, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהל אולם התצוגה(ילדון חוצפן)

בנימה אופטופיקית לחלוטין - מסכים איתך לגמרי.

פשוט בזבוז זמן אתכם, תסתכלו קצת יותר מגבוה ותראו את התמונה הגדולה.

או שתדבר בצורה ברורה, או שלא תגיד כלום. תגובה כזאת לא מוסיפה דבר לדיון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שאני רכשתי את הקופרה נתקלתי בכמה אנשים מרגיזים , אני מציע לפנות לבחור בשם אייל.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתעניינים להלן מפרט הטכני והאיבזור שמגיע עבור הדגם המדובר SEAT IBIZA SC 1.4 .

הכל כלול במחיר סופי של 88,800 ש"ח , למעט אופציה אחת . המחיר מתייחס לצבע לבן. תוספת למיטלי - 1495 ש"ח.

(אה, כן יש להוסיף אגרת רישוי , טסט, בסך 1337 ש"ח.)

למעיינים בטבלאות מדובר כמובן בעמודות השמאליות "SPORT".

דרך אגב , השוואה מעניינת :

באתר של סיאט באנגליה חישבתי לדגם זהה לחלוטין עם אותו האיבזור והמחיר לצרכן שם 12,990 ליש"ט , שהם בערך

74,000 ש"ח .

http://www.seat.co.uk/generator/su/com/newIbiza08SC/site/prices/handler,lang=en,templateId=carspec-newcileft,modelyear=2009,carname=ibiza08sc,trim=Sport,pagetype=p.html

ibiza1.jpg

ibiza2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

מי שמחפש רכב סופרמיני מאובזר וידני, האיביזה הנ"ל היא עסקה מאוד משתלמת עבורו.

הרכב מאובזר מא' ועד ת', באבזור שלא היית מצפה למצוא ברכב שעולה 88K.

גג פנורמי

צמיגים 215/16/45

חישוקים קלים

רדיו MP3

ועוד ועוד.

בקשר לכח, נאמר כבר קודם, לעומת המתמודדות באותו התקציב, הוא סביר בהחלט.

העסקה כעסקה משתלמת, השאלה אם הרכב מתאים לצרכים 0שתי דלתות, ידני וכו').

ובקשר לטיפולים- הרכב חדש עם שנתיים אחריות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שאני רכשתי את הקופרה נתקלתי בכמה אנשים מרגיזים , אני מציע לפנות לבחור בשם אייל.

אאל"ט, אייל זה מנהל אולם התצוגה... :-P:?

אני מציע לפנות לדדי :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...