Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט קופה ידנית חדשה ב-88,000 שקל

shlomi00
שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על מה אתם מדברים? נתחיל בזה ש-85 כ"ס מ-1.4 זה סביר בהחלט, האוטו ממש לא עגלה ול-95% מהשימושים ממש לא צריך יותר מזה. נא להכנס לפרופורציה. הביצועים יהיו לא פחות טובים משל כל משפחתומטית-1.6 עליה נוסע עמישראל בגאווה. נמשיך בזה שמכוניות חלשות ומאובזרות נמכרות באירופה בהמוניהם כי הציבור מבין מה טוב בשבילו - לא צריך מנועים מתוחכמים ויקרים, לא צריך חריקת צמיגים ביציאה מהרמזור - כן צריך רכב מפנק ונעים במחיר לא גבוה. הלוואי שיביאו עוד מכוניות כאלה לארץ. אולי אנשים יקנו פחות גרסאות בסיס מאובזרות בקמצנות של מכוניות מטופשות, רק כי יש להן "1.6" מאחור...

ואומר את זה מישהו שנוסע בS2000 :).

לא אמרתי שאחרות טובות יותר או פחות ממנה. אני אומר דבר מאוד פשוט, בשנת 2010 מנוע 1.4 עם הספק כזה זו בדיחה כיוון שגם אתה רוני יודע טוב מאוד מה ניתן להוציא מנפחים כאלו כשחברה כזו או אחרת חפצה בכך.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי שהדבר היחיד שצריך להתייחס אליו בכל הנושא הזה הוא התמורה לכסף.

ב88,000 שקל אתם לא תמצאו מכונית חדשה מהניילון עם ביצועים טובים יותר, אני לא מדבר על משומשות שניתן בהחלט להשיג,אבל חדש לא ניתן במחיר הזה. כמובן שהסוגייה על מראה הרכב היא בגדר של "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח".

סיכמתי טוב את הדיון פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שאפשר לסכם את הענין.

88 אלף שקל זה לא הרבה כסף יחסית לרכב חדש, אבל אתה גם מקבל את מה שאתה משלם.

אל תצפה ל"ספורט" בגלל שקוראים לה "ספורט".. תרגיל שיווקי די אידיוטי ... שנופלים בו הרבה אידיוטים... כמו האופטרה "ספורט".

עם ירידת הערך הנפלאה של האיביזה, והאנשים שבדרך כלל נוסעים באיביזה (אמרתי בדרך כלל לא כולם!) תהיה לך יופי של חוויה כשתמכור אותה.

המשך קניה מהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אבל ממש אין לי בעיה עם המחיר אבל מה נהיה ממכם אתם נאיבים כמו האמריקאים שמכרתי להם מוצרים של 7 דולר ב100 דולר , אין בעולם הזה שום דבר בחינם ואם עשו כזו ירידה חדה במחיר של הרכב במקום 106 ל88 אני רוצה הסבר אמיתי והגיוני מדוע ? לא סתם מורידים אלפי שקלים מרכב ! תתנו לי סיבה אחת אמיתית למה הם הורידו את המחיר ל88

אבל פה אומרים שהדגם הזה יוחלף הוא בכלל לא הולך להישאר וזה מה שמדליק נורה אדומה , אם הדגם המדובר היה נשאר ולא היו אומרים שהוא התחלף זה משהו אחר , אז הם עושים מסע פירסומי הם נותנים מחיר אטרקטיבי על מנת שהרבה שאנשים יקנו עכשיו כמה שיותר כי כל רכב על הכביש הוא כמו פירסומת נוסעת אבל מה מחשיד שהם הולכים להחליף את הדגם הנ"ל בעוד מספר חודשים למה ? למה הולכים להחליף את 1.6 כי המנוע ישן ? כי המנוע לא עושה את העבודה כמו שצריך ? כי היו הרבה תלונות על צריכת דלק מוגזמת או חוסר בכוח מדוע מחליפים את המנוע ? וזאת השאלה שצריך לשאול וצריך להבין שהתשובה לשאלה הזאת קשורה במיליון אחוז למדוע המחיר של הרכב ירד ל88 ולא נשאר 106

מספר סיבות אפשריות להורדת המחיר:

• רוצים לגמור מלאי קיים לפני הגעת מנוע חדש
  • רוצים להעלות יותר מכוניות על הכבישים בשביל אפקט העדר
  • יש מלאי מסויים שקרוב לשנה מתאריך היצור, לכן רוצים למכור אותו לפני שהרכב ירשם על שם היבואן
  • היצרן נתן מחיר טוב יותר למנוע הזה לקראת סוף חייו ולכן היבואן מצליח לתת מחיר כזה

בקיצור, בעולם הרכב מקובל שעושים הנחה על דגם או מנוע בסוף חייו או כדי לחסל מלאי מסויים. זה לא אומר שיש פה איזשהי בעיה במנוע ואם מישהו החליט שהמנוע הזה מתאים לו, הרי שהוא עושה פה עסקה לא רעה בכלל וזאת בהתחשב במתחרות הרלבנטיות במחיר דומה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שאפשר לסכם את הענין.

88 אלף שקל זה לא הרבה כסף יחסית לרכב חדש, אבל אתה גם מקבל את מה שאתה משלם.

אל תצפה ל"ספורט" בגלל שקוראים לה "ספורט".. תרגיל שיווקי די אידיוטי ... שנופלים בו הרבה אידיוטים... כמו האופטרה "ספורט".

עם ירידת הערך הנפלאה של האיביזה, והאנשים שבדרך כלל נוסעים באיביזה (אמרתי בדרך כלל לא כולם!) תהיה לך יופי של חוויה כשתמכור אותה.

המשך קניה מהנה!

למה לקרוא לאנשים אידיוטים סתם ככה? הרבה אנשים רוצים רכב יפה וחסכוני 88000 זה עשרת אלפים מפולו עירומה לחלוטין, פחות אפילו מ I20 הכי בסיסית שיש. כל הורדת מחירים היא תרגיל שיווקי. מנוע ה1.4 אינו עם כ"ס גבוהה, אבל כמו ה1.6 של VAG מפצה במומנט טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהורדת מחירים היא תרגיל שיווקי אידיוטי..

אמרתי שהצמדת השם "ספורט" לכל מה שמוסיפים לו ספוילר ו"נפילת" האנשים בפח ה"ספורט" הוא אידיוטי..

תסכים איתי שכל פעם כשאתה רואה סובארו לאונה 88 עם ספוילר מעץ (כן ראיתי כזה), או קאדט ישנה עם כונסי אוויר מכל הצדדים אתה אומר לעצמך "איזה אידיוט"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, כמה תגובות הצטברו. אז הנה אני מגיב:

ואי ואי רוני אני רואה שיש בך הרבה זעם ותיסכול האם הכל בסדר ? אולי הגג הפתוח של המיאטה עושה לך קצת מפרצים ?

סך הכל אני מביע את דעותי ואתה לא יכול להגיד שמנוע של 85 כוח סוס זה מנוע חזק וזה עובדה קיימת ! ולא צריך תואר במהנדס רכב לדעת שיש בלאי למנוע והוא מאבד כוחות סוס עם השנים , וגם לא צריך להיות חכמים גדולים בשביל לדעת שאוטו שאתה מוציא מהחברה ניילונים שהעלות שלו במקום 106 אלף היא 88 אלף משהו פה לא מריח טוב. ועוד עובדה היא שאת הדגם שהם רוצים למכור ב88 אלף הם עושים זאת כי הדגם הזה יוחלף במנוע 1.2 שאחד מחברי הפורום ציין פה אז אם הדגם כזה מוצלח ה1.6 שהם רוצים למכור ב88 אין שום סיבה בעולם שיחליפו אותו הלא כך ?

אז לפני שאתה כותב שורות באדום קודם תיקח אוויר תנשום עמוק ותהיה הרבה יותר סבלני זה יעשה אותך בן אדם הרבה יותר מאושר :-D

א. אל תדאג, אין לי מפרצים. וגם לא זעם ותסכול. פשוט עצרתי את עצמי מלדבר בטון יותר אגרסיבי, כדי שלא אצטרך לתת לעצמי התרעה :wink:

ב. לא אמרתי שמנוע של 85 כ"ס הוא חזק. בדוק את עצמך.

ג. מנוע אכן מאבד מכוחו עם השנים. מעט. הרבה פחות ממה שאתה כתבת.

ד. שמעת על המושג "מבצע"? אם יכול להשמע לך הגיוני שג'ינס יהיה ב-50% הנחה בסוף עונה, שבושם ישיל 80% משוויו עם בוא החגים ושב.מ.וו מוכנים לתת לך 10% הנחה על מחיר המחירון אם רק תמצמץ לעברו של נציג המכירות, אז כדאי שתפנים שזה יכול לקרות גם בסיאט.

ה. כבר הסבירו לך שה-1.6 מוחלף ב-1.2 ולא ה-1.4, אז אולי כדאי שתרגע קצת עם ההיסטריה בתגובות.

ו. אגב, הסיבה שה-1.6 מוחלף רק עכשיו היא פשוטה - ה-1.2TSI לא היה מוכן עם צאת האיביזה במקור. הוא היה מוכן בשביל הפולו שיצאה ממש לא מזמן. גם הפאביה תקבל אותו, אגב.

ז. אני מספיק מאושר, תודה.

רוני יש הבדל בין רכב חסכוני עירוני עם מנוע קטן שנמכר ככזה בארץ ובכל רחבי העולם הנאור באופן הלגיטימי והשקוף ביותר לבין לקחת רכב חסכוני עירוני וקטן שכזה ולמתג אותו כרכב ספורט. זה, ורק זה מסריח ובענק ומי שנופל בזה הוא לדעתי פתי.

אתה כנראה פתי אם אתה חושב שכשקוראים לרמת גימור "ספורט" המשמעות היא שהרכב פתאום ספורטיבי. גם למיצובישי לנסר, אאוטלנדר וגרנדיס יש רמת גימור ספורט - כולה עוד כמה פרטי אבזור. גם לשברולט אופטרה הייתה רמת גימור ספורט ואפילו למזדה 3 יש דגם "ספורט" בארץ. כן, תתפלא, ככה קוראים ל-5 דלתות... אז עשה טובה.

הקמפיין של הסיאט איביזה הוא לא בדיוק רכב פאר ולא בדיוק רכב בטיחות ולא בדיוק רכב למשפחה אז מה נשאר ? רכב ספורטיבי לצעירים

אפילו אם לא אמרו את המילים ספורט ואיביזה החדשה יחדיו בהקשר כלשהו עדיין , (קופה + גג נפתח + ג'אנטים +צבעים עזים כמו צהוב שחור וכו' = מראה ספורטיבי = רכב ספורטיבי = שקר )

שוב, צריך להיות טמבל גמור בשביל לחשוב שה-1.4 הרגילה היא חורכת אספלט. כל מה שהיא עושה זה להישען על ה"הילה" של האיביזות הספורטיביות כמו הקופרה וה-FR, וזה בסדר גמור. אתה יודע מה? אפילו כל הכבוד - ככה אנשים שאין להם 150 אלף להוציא על רכב יכולים לקנות משהו מאובזר שגם נראה ספורטיבי, וליהנות מצריכת דלק טובה ועלויות ביטוח ואחזקה זולות.

הספורט בSUV הוא ספורט שטח ואכן, כל הSUV ברמה זו או אחרת מספקים יכולת שטח, מי יותר ומי פחות. אם יבוא יצרן וישווק רכב שנראה כמו SUV, קוראים לו SUV ואין לו שום יכולת שטח אז כן, גם הוא יטעה בדיוק כמו סיאט שמוכרים רכב שנראה ספורטיבי, קוראים לו ספורט קופה ואין לו שום יכולת ספורטיבית בכביש.

תסלח לי, אבל לחצי מה-SUV החדשים שמוכרים בארץ יש יכולת שטח דומה לשל סובארו B3 עם הנעה כפולה. איזה שטח, מקסימום שבילון.

ואומר את זה מישהו שנוסע בS2000 :).

לא אמרתי שאחרות טובות יותר או פחות ממנה. אני אומר דבר מאוד פשוט, בשנת 2010 מנוע 1.4 עם הספק כזה זו בדיחה כיוון שגם אתה רוני יודע טוב מאוד מה ניתן להוציא מנפחים כאלו כשחברה כזו או אחרת חפצה בכך.

שוב - ממש לא. גם כיום, הספק נורמלי למנוע לא מוגדש בנפח 1.4 ליטר הוא בין 75 ל-105 כ"ס. כשיצרן רכב רוצה להוציא יותר הוא עושה זאת, אבל זה מייקר את מחיר המכונית והופך אותה לפחות רלוונטית לקהל היעד שלה. נהגתי על לא מעט מכוניות עם גיר ידני וסביב 85 כ"ס וכולן היו בסדר גמור לנהיגה. אפילו הייתה לי גולף פלוס 1.4 ידנית בחו"ל למשך שבוע והיא נסעה מצוין. אז נא לשים דברים בפרופורציה.

ואגב, מיאטה NC, לא S2000.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז הסיבה האמיתית למה הם עושים את ההנחה הזאת את ה"מבצע" הזה זה בגלל שהמנוע היותר טוב 1.2 לא היה זמין באותה עת שהוציא למכירה את האיביזה החדשה , והיום שהמנוע מוכן ורוצים לייצר איביזות עם המנוע החדש יותר הם לא רוצים להיתקע עם האיביזות עם המנוע היותר מיושן ולכן הם רוצים לחסל את המלאי הישן , אז אני חושב שהם צריכים להיות הוגנים ולהגיד :

אנחנו מוכרים את האיביזה 1.6 ב88 במקום 106 לא בגלל שאנחנו מרגישים נדיבים אלה בגלל שהאיביזות שאתה יכול להזמין עוד כמה חודשים יגיעו עם מנוע יותר חדיש ויותר מתקדם נכון האוטו יחזור להיות 106 אלף אבל אז אתה תקבל את המנוע החדש והמתקדם יותר לשיקולך אם אתה רוצה זול עם מנוע ישן יותר או יותר יקר עם המנוע החדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש תמים אם אתה חושב ברצינות שיש חברה כלשהי שתעשה זאת.

רק מקריאה פה בפורום אתה יכול למצוא חברות רכב שמכרו דגמים ישנים במחיר מלא כמה ימים לפני שהגיע דגם חדש ואפילו לא התביישו לשקר ללקוחות ששאלו על מחיר/מועד הגעת הדגם החדש.

האידיליה שאתה רוצה להשיג קיימת בעולם ורוד, לא במציאות קפיטליסטית.

התפקיד שלך הוא להיות צרכן נבון ועם יד על הדופק, והנה - בזכות השרשור הזה השגת את התשובות שרצית ועכשיו הכדור במגרש שלך:

לקנות או לא לקנות? זו השאלה (שתצטרך לענות עליה בעצמך).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מתקשה לקבל את המחשבה של הוצאת 90K על רכב שהליבה שלו היא מנוע משנות ה70 (בהגזמה כמובן).

ברור לכולנו שמדובר בתרגיל שיווקי \ נסיון לרוקן את המלאי מדגם ישן ומיושן תחת הסיסמא שכל כך עובדת מול הזכר הישראלי "ספורט".

כולנו יודעים מהו רכב ספורטיבי וזה ממש לא מתחיל ונגמר בגימור, להיפך, זה מתחיל בליבה מחוזקת ממשיך בכיול אחר ואולי נגמר בגימור שנראה ספורטיבי.

קיצר, מי שרוצה לקנות שיהיה בריא, זה רכב לא רע לכשעצמו.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז הסיבה האמיתית למה הם עושים את ההנחה הזאת את ה"מבצע" הזה זה בגלל שהמנוע היותר טוב 1.2 לא היה זמין באותה עת שהוציא למכירה את האיביזה החדשה , והיום שהמנוע מוכן ורוצים לייצר איביזות עם המנוע החדש יותר הם לא רוצים להיתקע עם האיביזות עם המנוע היותר מיושן ולכן הם רוצים לחסל את המלאי הישן , אז אני חושב שהם צריכים להיות הוגנים ולהגיד :

אנחנו מוכרים את האיביזה 1.6 ב88 במקום 106 לא בגלל שאנחנו מרגישים נדיבים אלה בגלל שהאיביזות שאתה יכול להזמין עוד כמה חודשים יגיעו עם מנוע יותר חדיש ויותר מתקדם נכון האוטו יחזור להיות 106 אלף אבל אז אתה תקבל את המנוע החדש והמתקדם יותר לשיקולך אם אתה רוצה זול עם מנוע ישן יותר או יותר יקר עם המנוע החדש

ואו, פשוט ואו. שמונה אנשים שונים הסבירו לך שערבבת דברים שונים ולא קשורים, וכבר כשחשבנו שהבנת, הצלחת לערבב שוב הכל. אז פעם אחת ולתמיד (אני מקווה):

1. המבצע של ה-89 אלף הוא למנוע 1.4. אחד נקודה ארבע. אלף ארבע-מאות.

2. המנוע המוחלף הוא מנוע ה-1.6. אחד נקודה שש. אלף שש-מאות.

3. סוף סוף קלטת?

אתה צודק ואני חושב שלאחר שירשור מלא בבשר הגענו לסיומו והבינו את המסקנה , לא להיות פראיירים !!!

אני חושב שהמסקנה צריכה להיות שהבנת הנקרא היא חשובה כשקוראים טקסטים, אבל היי, כל אחד והמסקנות שלו.

אני עדיין מתקשה לקבל את המחשבה של הוצאת 90K על רכב שהליבה שלו היא מנוע משנות ה70 (בהגזמה כמובן).

ברור לכולנו שמדובר בתרגיל שיווקי \ נסיון לרוקן את המלאי מדגם ישן ומיושן תחת הסיסמא שכל כך עובדת מול הזכר הישראלי "ספורט".

כולנו יודעים מהו רכב ספורטיבי וזה ממש לא מתחיל ונגמר בגימור, להיפך, זה מתחיל בליבה מחוזקת ממשיך בכיול אחר ואולי נגמר בגימור שנראה ספורטיבי.

קיצר, מי שרוצה לקנות שיהיה בריא, זה רכב לא רע לכשעצמו.

עוד אחד שמתעקש לא להבין.

1. בוא נראה דוגמאות למכוניות אחרות שאתה יכול לקנות ביותר מ-90K: אופל קורסה 1.4 עם 90 כ"ס, דייהטסו סיריון 1.3 עם 87 כ"ס, ניסאן מיקרה 1.4 עם 88 כ"ס, פיאט פונטו איבו 1.4 עם 77 כ"ס, פיג'ו 207 1.4 עם 90 כ"ס.

2. בוא נראה מה אתה יכול סביב 90K: יונדאי i10 1.2 עם 78 כ"ס (מנוע פחות טוב מה-1.4 של פולקסווגן כמובן), סוזוקי ספלאש 1.2 עם 86 כ"ס (שוב מנוע פחות טוב - פחות מומנט), פיאט פנדה 1.2 עם 60 כ"ס (לא צריך להרחיב).

3. מ-1 ו-2 אתה בוודאי מבין שיש מספיק מכוניות עם מנועים לא חזקים בסביבת המחיר הזה.

4. עד לפני שנה-שנתיים פיג'ו מכרו לך בארץ את ה-1.4 בן ה-75 כ"ס שהליבה שלו באמת מגיעה משנות ה-70. לא שמעתי אותך מתרעם. פה לפחות מדובר במנוע משודרג. היה 80 כ"ס ופחות מומנט, עלה ל-85. כל הקטע הוא חסכון בדלק. ההספק באמת חסר משמעות כל עוד האוטו סוחב (והוא סוחב מצוין בידני או ב-DSG).

5. שוב, המילה "ספורט" לא עובדת כבר על אף אחד. מיצובישי, מאזדה, שברולט ויבואנים רבים עוד משתמשים בה. תאמין לי, אף אחד לא חושב שמדובר במכונית ספורט. אולי רק חברות הביטוח שמתעקשות לבטח חלק מהמכוניות הללו בסכומים גבוהים באופן מופרך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להבין משהו,

אז עדיף איביזה חדשה על איביזה טורבו בת 9 מבחינת כח מנוע?

רכב מאבד בממוצע(הערכה גסה) משהו כמו 1-1.5 כ"ס לשנה,תעשה את חשבון לבד.

איבוד כח יותר קריטי במנועים אטמוספרים (פחות חשוב במנועי טורבו/סופרצ'רגר) וגם אז זה לא איבוד כח משמעותי.

להערכתי סיביק(בת 10 לצורך העניין) במצב מכני ממוצע תהיה יותר מהירה ממשפחתומטית חדשה(דוגמת קיה סיד עם הספק זהה).

בוא גם לא נשכח שעולם הרכב תפח והשמין משהו כמו 200-100 ק"ג למכונית בממוצע בעשור שחלף.

גם במסלול "של אוטו" בערד הם הצליחו(ברוב המקרים) לשחזר זמני תאוצה של רכבים בני עשור ויותר.

נראה לי שהמשמעות של איבוד כח זניחה(כל עוד לא מדובר ברכב ממש ישן ו/או במצב מכני רעוע במיוחד).

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ושקלתי לקנות לבני הסטודנט מתנה לסיום תואר בהצטיינות במדעי המחשב + מתמטיקה חיפשתי רכב סביר עד 100K ,

שגם יהיה איכותי , נאה ולא משעמם ,בטיחותי ולא פרוע מדי.

תודות לפורום זה ולמידע ולדיון הזה אמרתי , שווה בדיקה , בפרט ששיקול ראשוני על סוזוקי אלטו נפסל בגלל שלל סיבות (זמן

אספקה וספרטניות בעיקר).

ניגשתי הבוקר מוקדם לסוכנות סיאט בירושלים. המוכר החביב הבודד עמד חסר אונים מול מבול הלקוחות לברר על המבצע . (לקח

זמן לתגבורת המוכרנים להגיע ...) הלקוח הממוצע היה צעיר בן תשחורת עם הוריו המבוגרים שמנסה נואשות להתגונן מול אמירות

כגון :"אבל יש רק 2 דלתות" או "זה לא אוטומט"....

בבדיקה עמוקה שערכתי מתברר שאין מילכוד אמיתי ב"דיל", למעט מפרט המנוע שלא מתאים לחורכי אספלט.

מדהים שבמחיר סופי של 88,800 מקבלים איבזור בטיחות ונוחות מלא ,שזהה לחלוטין לדגם SC1.6 .גימור הספורט

עולה על שתי רמות איבזור נמוכות יותר באיביזות רגילות בהרבה אביזרים ומובנים.

לסבר את האוזן : 6 כריות אוויר, גלגלי סגסוגת קלה , צמיגי פירלי 215/45/16, גג שמש חשמלי אורגינלי, 4 בלמי דיסק,

6 פנסים קדמיים ,כולל פנסי ערפל עוקבי פנייה, חיישני לחץ אוויר בצמיגים, מערכתHILL HOLD , מראות צד חשמליות

מתקפלות ,מחשב דרך , מע' שמע מקורית בלאופונקט 6 רמקולים MP3 ,עם שליטה הההגה (המצופה עור כמו ידית ההילוכים) ,

מושבי ספורט ועוד ועוד.

לשאלתי למחיר המוזל למרות האיבזור העשיר הסוכן הסביר כי היצרן , לכבוד 25 שנות ייצור האיביזה , הקציב לישראל 100

מכוניות כאלו במחיר מוזל. האספקה במאי.

נכון לאתמול בלילה תוך יומיים נמכרו 61 מתוך המאה.

התפתתי להזמין בפרט שה"באג" היחיד בחבילה הוא יתרון גדול בעיני. מנוע 1.4 85 כ"ס (שהוא אגב וותיק מוכח ואמין)

עדיף בעיני ברכב לבני הצעיר על מנוע חזק שיאפשר ביצועים שאולי לא ידע איך להתמודד איתם...

אמרתי לסוכן : אני מזמין בעיקרון, אבל לעולם אינני קונה אוטו ללא נסיעת מבחן מעשית .

אמר : אין בעייה , תזמין היום , שים מקדמה 2000 ש"ח, שבוע הבא תקבל נסיעת מבחן בדיוק על הרכב האמור. לא תהיה

מרוצה מכל סיבה שהיא תקבל צ'ק החזר עד האגורה . (הנקודות מכרטיס האשראי נשארות לי...)

שלפתי הכרטיס, הזמנתי בצבע אדום מיטלי (צבע מיטלי תוספת 1495 ש"ח לעומת מחיר בסיס ללבן) ,ולאחר לחץ ישראלי טיפוסי

למתנת שיכנוע ("חביבי , לא יכול , יש כאן מבצע הנחה מטורף.") "קיבלתי" בכל זאת משהו סימלי - וילון אחורי....

את התחיבות הסוכן ציינו בזכרון הדברים.

בטוח שבמחיר של 90K האלטרנטיבות האחרות היו נראות משמעותית ירודות לבני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...