Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט קופה ידנית חדשה ב-88,000 שקל

shlomi00
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוראל, אני התייחסתי לקביעה שלך מההודעה הזאת:

BEEKER, וכאן הטעות שלך;

הפביה שומרת על ערכה טוב מהאיביזה ונופלת קלות של הפולו - וזה על סמך ניסיון עם שלושת האחיות.

אני טוען שלמרות שהיו לך שלושת המכוניות, אין לך מספיק מידע בשביל לקבוע זאת חד משמעית.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביקרתי השבוע בסוכנות סיאט לגמריי במקרה (ביקרתי בסוכנות אחרת הקרובה אליה ונמשכתי להיכנס, דווקא בגלל העיצוב!) וראיתי את האיביזה מקרוב, בכל דגם, בכמה צבעים, ומכל זווית אפשרית.

דווקא כחובב אלפות מושבע וכאחד שמעולם לא חיבב סיאטים בעברו, אני רוצה לומר שלדעתי היא ממש יפה, ולדעתי האישית מעוצבת הרבה יותר טוב מאשר האלפא מיטו לדוגמא (מכונית מכוערת ומוזרה לטעמי שלא כמו ה 159 היפהפייה).

אני חושב שיש פה מספר לא קטן של אנשים שפשוט מתעלמים מהעובדות והמספרים, וסוטים לחלוטין מהעיקר (ולא ברור למה, אולי דעות קדומות או סתם בורות)

ה SC היא דגם בעל גימור ספורטיבי בלבד, ולא נועדה להציע ביצועים דרמטיים, אף על פי שבמבחנים בחו"ל נכתב שכיול ההגה והמתלים אכן שונה מהדגמים ה"רגילים".

לגביי ביצועים - 1104 ק"ג משקל עצמי על 85 כ"ס, לא מדהים אבל גם לא ממש נורא! ביצועים המתאימים לממוצע בקטגוריית ה 1600 אוטומט המקובלות בישראל, אז מה כ"כ רע בזה שאתם עושים כל כך הרבה רעש ?

לא ברור לי מדוע אנשים כותבים דברים בסגנון של פראייר מי שקונה וכיו"ב ... מה הקשר בדיוק ?! מציעים לכם פה רכב חדש לחלוטין בעל מראה איבזור ואיכויות ניהוג ונסיעה מצויינות בתמורה למעט כסף, מה רע בזה ? איזה רכב חדש תוכלו לקנות באותו מחיר שיהיה עדיף ? פיאט פונטו ?! תעשו לי טובה!!!

השורה התחתונה היא זו - בשביל רכב חדש לחלוטין ברמת העיצוב והאיבזור שהיא מציעה, אין לה שום תחרות, נקודה.

אישית ? לאחר הביקור שלי בסוכנות ולמשמע המחיר אפילו חשבתי ללכת על זה ...

נ.ב

ה SC נמוכה מדגם ה 5 דלתות מכיוון שהיא שונה עיצובית והגג שלה הונמך בכוונה תחילה (ולא בגלל איזושהי הנמכת מתלים או משהו בסגנון) כמו גם זוויות השמשות שהן משופעות יותר, ועוד כמה שינויים חיצוניים קלים.

אם זה משנה או לא לגביי עניין רעשי הרוח, לא ניסיתי = לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מקבלים רכב חדש מהחברה עם איבזור מרשים יחסית בפחות מהמחיר של סוזוקי ספלאש חדשה, למה כל הדיון הזה נחוץ?

אתם צריכים להתיחס לדבר אחד והוא אך ורק תמורה לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני חושב שזו העסקה הכי משתלמת כרגע, מעבר לזה שהרכב נראה מעולה לדעתי - הזמנתי לבנה 8)

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן עשה מהלך שיווקי מבריק.

במקום להשקיע בפרסום או הנחות למועדוני צרכנות (חבר, הוט, וכו') , בחר להעביר את ההנחה ללקוחות.

בפורום צפו בשירשור למעלה מ-5000 פעמים, והגיבו 140 תגובות דבר שהעלה את סיאט בכלל ואיביזה בפרט לתודעה.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה שיווקית זה גאוני. רק אני מהשרשור הזה סיפרתי על המבצע ל3 חברים, אחד שוקל ברצינות והשני אמר שילך לראות ת'אוטו בהמשך השבוע. (הפורום צריך לדרוש אחוזים מהיבואנים)

שיווקית אין כמו פרסום מאוזן לאוזן ובעיקר מלראות את הרכב יותר ויותר על הכביש.

זו בדיוק הסיבה למה יותר יבואנים צריכים לעשות את זה, להוריד קצת את הרווח על כל יחידה אבל לתת לרכב עצמו שיסע על כבישי ישראל לפרסם את הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

נתחיל מהסוף - הזמנתי היום SC 1.4 בצבע אפור כהה מטאלי בהרצליה .

ללא המבצע הזה אין סיכוי :

שהייתי רוכש רכב ידני

שהיית קונה סיאט

שהייתי קונה רכב עם שתי דלתות

מכרתי לפני שבוע דייהסטו טריוס מסוף 2008 שאיתה נסעתי כשנה וחצי . בדקתי מספר אופציות לקומפקטית איכותית חדשות -

סיוויק 5 דלתות

מזדה 3 שני ליטר האצ'בק

גולף 1.6

בסיוויק לא נהיתי לנהוג ,המזדה סתמית ,והגולף נראתה לי הבחירה למרות שהיא חלשה , ודורשת הוצאה נוספת לאבזור בסיסי כמו ג'אנטים , צבע מטאלי , וכו', ותכננתי להזמין אותה לאחר שאשלול את האפשרות שה 1.2 TSI מגיעה

עברתי בטעות ליד סוכנות סיאט אתמול ונכנסתי .

זה פשוט לא יאומן מה האוטו הזה מציע בכסף שהוא עולה - לדעתי אין ערך לכסף גדול מזה. למרות המגרעות שלו החלטתי שאני לא מוציא עוד 50 אלף שקל( שתכננתי להוציא ) וקונה את הבחירה הכי משתלמת לאוהב המכוניות היום בישראל לדעתי .

מי אמר שסיאט לא גונבת לקוחות מ VW . ולחשוב שאפשר בכסף הזה לקנות בקושי סיריון ערומה.

מחכה בכלייון עיניים לאמצע מאי.

כמו שכתבתי - בחיים לא הייתי קונה סיאט - אבל הרכב הזה מדהים ונותן תמורה בלתי תאמן לכסף.

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שמעליי - לא ייאמן.

לא רצית ידני, לא רצית סיאט, לא רצית 2 דלתות, אבל אתה משכיב 88 אלף שקל כי הרכב עולה 10K פחות מרכב מקביל אוטומטי, 5 דלתות ולא סיאט. אם כל ההבדל זה 10K, לא עדיף לקחת הלוואה ולשלם טיפה כל חודש כדי לקנות רכב שאתה באמת רוצה? 88 אלף ש"ח זה עדיין סכום מכובד להוציא על רכב, אז בשביל מה להתפשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי - בחיים לא הייתי קונה סיאט - אבל הרכב הזה מדהים ונותן תמורה בלתי תאמן לכסף.

יובל

תתחדש, לדעתי עשית בחירה טובה :-)

עדיף רכב 1.4 ידני שנראה טוב, על פני 1.6 אוטומט ומשעמם.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שמעליי - לא ייאמן.

לא רצית ידני, לא רצית סיאט, לא רצית 2 דלתות, אבל אתה משכיב 88 אלף שקל כי הרכב עולה 10K פחות מרכב מקביל אוטומטי, 5 דלתות ולא סיאט. אם כל ההבדל זה 10K, לא עדיף לקחת הלוואה ולשלם טיפה כל חודש כדי לקנות רכב שאתה באמת רוצה? 88 אלף ש"ח זה עדיין סכום מכובד להוציא על רכב, אז בשביל מה להתפשר?

או, הנה מחשבה ישראלית מצויה: "אם הוא היה משקיע קצת יותר, הוא היה יכול לקנות 1.6 אוטומט כמו כולם". בפועל, בכלל לא בטוח שהוא התפשר על ידני, כי אולי הוא יגלה שזה נחמד וחסכוני. בנוסף אם הוא קנה רכב בלי דלתות מאחור הוא כנראה הבין שהוא לא באמת צריך אותן, והוא קנה סיאט - כי ת'כלס, היצרן לא צריך באמת לשנות, אלא הרכב עצמו.

והנה פה, עם המבצע הזה, הוא קיבל רכב שמספק לו אבזור ומראה שאצל כל יבואן אחר הוא יצטרך להוסיף 20K לפחות. מה רע?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...