Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז הדבר היחידי ההגיוני שעולה לי בראש זה שהפלסטיק הקסום הוא למעשה סיליקוני או גומי.

עומר.

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה ש CANONBALL צדק :)

זה מורכב מ2 חתיכות שוות אך נפרדות :p

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דיוק !

מושלם !!

ואדי - תגובה מעליך CANON כבר רשם את התשובה, וכנראה מלבד אליקו אף אחד לא שם לב לזה :)

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שבגלל זה חשבתי שאחד החורים שם נקדח מוזר - לא ראיתי בכלל שיש פס אמצעי :-D

ההתקנה של המגברים והפרוססור פשוט מטריפה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני נראה שהזוכה צריך לקבל סיבוב... עם היד על האלקנטרה.

לראות את הרכב כל שבוע עם עוד תוספת קטנה, ממש כמו התפתחות של ילד, כל שבוע יש שינויים.

יאלה מתי חוגגים בר מצווה ?

פשוט מדהים, הבגאז' מקבל צורה שטוביי המעצבים לא חלמו עליו (גם לא אנדריאה פינינפארינה האגדי)

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה פלוס פלוס :-)

האמת שניחשתי די מהר מה הולך שם, אבל לא רציתי להרוס לכולם ואז כבר לא מצאתי זמן להגיב (כן כן אני יודע שקל לומר את זה עכשיו :wink:). חדי העין ישימו לב לקו החיתוך כבר בתמונה הראשונה שהעלה דני.

לפי הצורה העגולה של החורים, נראה שיוסי חתך קודם את הלוח ורק לאחר מכן קדח את החורים - עניין לא פשוט בסוג החומר הזה, שנוטה 'להתפוצץ' גם בסתם קדיחות פשוטות. שאפו :mm_yeah:

הדבר היחיד שמפריע לי מעט בכל העניין, הוא המתח (הפיזי) שמופעל על הכבלים - לפחות בשורת החיבורים העליונה, נראה שהכבל נמתח בצורה שגורמת לו להישלף מתוך המחבר.

אני לא מכיר את המחברים הספציפיים האלה, אבל במידה ואין להם שיטה לתפיסה חזקה של הכבל - כדאי אולי לפתוח אותם (אם ניתן כמובן) ולהדביק את הכבל בפנים. בצורה זו המתח יפול על נקודת ההדבקה ולא על נקודות ההלחמה.

לי זה עוזר עם כבלים לגיטרה שנוטים להיקרע מההלחמות במשיכה לא זהירה (חוץ מכבלים עם מחברים של נויטריק, שתופסים את הכבל ממש חזק).

לגבי אלכס - אולי הוא מתכנן בניית פיבר עצבנית ומנסה לחסוך ע"י השאלת משטחים מהסירה?

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בד"כ ככה ברוב ההתקנות אבל זה רק צבע של הכבל וזהו , דני " קצת " גיוון בהתקנה שלו :)

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...