Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה סוף הדרך ההתקנה.

ברשותכם שתי שאלות - הפרספקט לא ייסדק, יישבר או WHATEVER מהסאבים?

החוטים החוברו לסאבים זה החוטים שיישארו?

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי שיצא לי לראות את הרכב במו עיניי - אני עדיין מנסה להרים אותן מהרצפה אחרי שהן יצאו לי מהחורים :shock:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה סוף הדרך ההתקנה.

ברשותכם שתי שאלות - הפרספקט לא ייסדק, יישבר או WHATEVER מהסאבים?

החוטים החוברו לסאבים זה החוטים שיישארו?

אני מקווה שיוסי ישתמש ב16G הצהוב והמצוין. :wink::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, נגמר הכבל הצהוב.

לצערו של יוסי, הגליל של הקבל נטרף ע"י "העכברמקס", לאחר שהמזון המרכזי שלו נעלם מכותלי הנמצא בזמן האחרון.:wink:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה קודים אתם מדברים אבל הת'רד נהיה משהו מפגר :-P

אני קונה ליוסי אהיל במתנה! אהיל אלקנטרה, לא סתם :wink:

ע-ד-כ-ו-נ-י-ם!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני,

לא יצא לי לכתוב בפורום בזמן האחרון אבל אני עוקב אחרי השרשור הזה באדיקות. פשוט מדהים.

אני רגיל לראות עבודות מעולות של יוסי (רוב המערכת שלי וכל הבניות שלי בוצעו כמובן אצלו) אבל הבניה הזאת

פשוט בכמה וכמה רמות מעל.

כמות העבודה, המחשבה והירידה הפנאטית לפרטים של יוסי פשוטה לא מהעולם הזה, מה עוד והתמונות לא עושות עם

העבודה חסד. מהחלק הקטן שראיתי במציאות, קשה להעביר בתמונות את הדיוק והאיכות שראיתי.

יוסי נראה לי שאתה צריך להתכונן ללקוח המשוגע החדש ישן הבא שלך (רמז, אני!!!). השרשור הזה העלה לי את החשק למקצה שיפורים:-D

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

לצערי כפי שכבר אמרתי לך, האלפיין אינו חש בטוב ולכן העדכונים קצת מתעכבים (יש מצב שאני או האוטו שלי גרמנו לזה?!? :lol:), אבל אל חשש, בקרוב מאוד נחזור לעדכן באופן יומי. :)

אלי,

כיף לראות שאתה חי, יאללה, תקפוץ כבר לביקור.

אלעד,

מה שרואים בתמונות זה הפרספקס שהשתמשנו לבניה, מדובר בעובי סטנדרטי, הפרספקס שאיתו יוסי בנה את התיבה (כמובן לא את כולה) שונה לחלוטין, בעיקר בעובי, תאמין לי, אין סיכוי שהוא יתפוצץ (בדקתי), לגבי החיווט, כן, אני לא חושב שסאב של 180W צריך יותר. :)

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני - אבל יש סיכוי גדול שהגב שלך ישבר כאשר אתה תרים את התיבה :lol:

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרספקס בעובי של 5 מ"מ נראה לי היה עלול להספיק לסאב של 180W

1.5 ס"מ לסאב כזה זה יותר חזק לדעתי מלשים אותו בתיבה מלאה של עץ 17 מ"מ, הפרספקס הרבה יותר דחוס מעץ אם אני לא טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שמחכים לזה, להלן קצת עדכונים, בשעה טובה התחלנו היום להתעסק קצת עם מיקום מגברים\פרוססור וחיווטים, רוב היום הוקדש לעבודה על המגנון פתיחה בתא המטען (וידאו מצורף), זה פשוט מדהים אותי לפעמים כמה זמן יוסי מקדיש לדבר כל כך "פשוט", עד שזה לא מושלם זה לא טוב. יש עוד הרבה עבודה לפנינו והשבוע יוסי מקווה לעבוד קצת יותר ברצף, עוד עדכונים במהלך השבוע.

http://www.youtube.com/watch?v=xQU-DC_vHNg דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ועכשיו תמונות.

CIMG5052 (Large).JPG

CIMG5053 (Large).JPG

CIMG5055 (Large).JPG

CIMG5056 (Large).JPG

CIMG5071 (Large).JPG

CIMG5070 (Large).JPG

CIMG5069 (Large).JPG

CIMG5068 (Large).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, למה לא נשארתי לראות את זה LIVE ?

פשוט מדהים.

ודני סליחה על כל הריר שהשארתי על המגבר והפרוססור.

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רובוטריק יש לך - זה כבר לא סוברארו.

דני - לרגע חשבתי שהסאבים שלך הם אינפיניטי קאפה :-D זה מדהים איזה דמיון יש לסאבים האלה.

זה הSW300 נכון? קראתי עליהם לאחרונה המון ביקורות והתגובות הן פשוט מעבר לטבלאות הציפיה של כל מי שהשתמש בסאבים האלו לפי מה שאני רואה עד עכשיו, מדובר באחד ה-סאבים למערכות SQ

כשראיתי את התמונות של הפרונט ושל המדבקה והבאסקט של הסאב הזה התחלתי להבין למה כל כך אהבתי את הקאפא שלי.

יש לך רשמים מהסאב הזה כבר?

אני מאמין שאנשים הולכים ליפול מהסאונד!

יש כבר ETA להרכבת הציוד אודיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...