Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברו היום 4 תקנות בחוק הספורט המוטורי

yoman321
שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדמה לי שיש פתרון לענין הזה. בתקנה לגבי רשיון רכב תחרותי יש הקלה לגבי "מכונית ספורט עממי", שיכולה להשתתף באירוע המוגדר כאירוע ספורט עממי (מוגבל למסלולים סגורים) מבלי לוותר בכך על רשיון הרכב הרגיל.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני באמת לא רוצה לקלקל לאף אחד את מצב הרוח המרומם, אבל כנראה שהספקתם לשכוח (מה שרק מעיד כמה זמן לוקח לגלגלי המערכת לטחון אותנו לאבק דק): שלוש מארבע התקנות הללו כבר פא***נג אושרו - לפני יותר משנה! שלוש מהארבע שאושרו היום עברו עד יולי 2008 את כל השלבים כולל ועדת החינוך ואושרו - אבל בגלל ביורוקרטיה נטו הן היו צריכות לעבור את התהליך שוב, כי הכנסת התחלפה לפני שנגמר ההליך הפורמלי של הכנסתן לספר הרשומות (החלק האחרון של המשפט הוא המצאה שלי. אין לי מושג מה בדיוק לא בוצע אבל את האישור בועדת החינוך הן עברו, בודאות).

בתרגום פשוט: הלכה למעשה, בשנה שחלפה הצטרפה רק תקנה אחת ל-3 שאושרו קודם לכן. א-ח-ת. ביורוקרטיה במיטבה. ונשארו עוד שמונה.

איכשהו, לא ממש מתחשק לי למחוא כפיים.

טל

1. מצטרף לטל שביט, זאת האמת וכול הרעש והצילצולים וטפיחות על השכם נו באמת חברים עוד מה יעמיד לכם?
  2. לו נקראו התקנות בכובד ראש היה ברור לכמה ממכם כי גם אמי יכולה להוציא רישיון מרוץ, האם זה ניראה לכם?
  3. שורה תחתונה, התקנות שיוצאות אלו והבאות עוד יעברו שינויים זה במצב הטוב, במצב רע לא נוכל/נתקשה לקיים מרוצים על פי תקנות אלו, ימים יגידו.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלמן,

אגב, היחיד מנהגי ה- "4 גלגלי" שהיה בדיון המדובר - יו"ר IRDA, אהוד לביא. כמה פעמים צריך לעלות לירושלים בשביל אותן התקנות? הפעם היה תורו של אהוד!:lol:

ישה כתב

ראשית שוב ברכות לכל העושים במלאכה.

וסתם שאלה , האם התקנות שאושרו עד היום מאפשרות לבצע כבר פעילויות כלשהן, או יש צורך לחכות שכל התקנות יאושרו ורק אז אפשר יהיה לפעול? - שלילי גדול

כמה שנים לקחו 6 תקנות? יש עוד 7 תכפילו!:wink:

עד סוף החודש תדעו איפה עומדות התקנות, שכול כך הרבה אנשים חברו אליהן מבלי שהיה להם יד ורגל בנושא.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך שלום

וסתם שאלה , האם התקנות שאושרו עד היום מאפשרות לבצע כבר פעילויות כלשהן, או יש צורך לחכות שכל התקנות יאושרו ורק אז אפשר יהיה לפעול? שלילי גדול

לא ברורה התשובה שלך באדום

האם היא מתייחסת לחלק הראשון של השאלה או לחלק השני. ההגיון אומר שאי אפשר לתת את אותה תשובה לשני חלקי השאלה!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך שלום

לא ברורה התשובה שלך באדום

האם היא מתייחסת לחלק הראשון של השאלה או לחלק השני. ההגיון אומר שאי אפשר לתת את אותה תשובה לשני חלקי השאלה!

ישה אתה צודק, יש לקרוא תמיד בעיון כך לא עונים חלקית, ולעיניננו:

(יאשה והפיצוצים - הכיתוב באדום הוא להפריד בין השאלה לתשובה ברשותך!)

1. האם התקנות שאושרו עד היום מאפשרות לבצע כבר פעילויות כלשהן? - מרוצים עדין לא ניתן לעשות על בסיס התקנות שאושרו.
  2. יש צורך לחכות שכל התקנות יאושרו ורק אז אפשר יהיה לפעול? - חיובי, עד שהתקנות לא יסתיימו לא ניתן לפעול.
  3. דא עקא! הדברים לא בדיוק והם בתחום האפור ודי לחכימא ברמיזא. (הסתיים הפרק להיום ללשון ארמית).

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך בוקר טוב

אתה יודע מה מפריע לי בתגובות שלך ?

בוא ואגיד לך .

במספר הודעות שפרסמת כאן בפורום לאחרונה התייצבת בראש המחנה לקידום הספורט המוטורי בארץ עם הרבה מלל ודיבורים .

והנה קרה דבר (אם הוא טוב או לא זה ממש לא משנה, בכל זאת מנסים וממשיכים לעשות משהו) ואתה כותב בצורה , איך הייתי מגדיר אותה..מזלזלת משהו באילו שכן עושים.

אני חושב שדווקא אתה אמור במקרה לפחות לא לזלזל בעשייה או בניסיונות העשייה של האנשים האחרים. הם לפחות עושים מבלי לכתוב יותר מדי פה בפורום.

ושוב, אני ממש לא מתייחס באם מה שנעשה הוא טוב או לא.

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי

מי עושה?

יתר על כן, למה אני לא חש כמוך?

מדוע להכניס נופך אישי לכל דבר?

כל מה שברוך שליט כותב,טל שביט, ואחרים נכון הוא בעיניי.

ושוב מי עושה? או יותר נכון לאמר מה עושה?

אני בטוח שאף אחד לא מתכוון להעליב או לפגוע באף אחד,אם יש הרגשה סובייקטיבית למישהו יש הודעות פרטיות דובי.

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן דוגמא לחוסר הבנה בתקנות כדי לצנן קצת את ההתלהבות.

חוק משרד התחבורה ליבוא טרקטורונים מדבר על חובת קשת התהפכות (טימטום בהתגלמותו)

רק לסבר את האוזן לכשיצאה התקנה הדבילית הזו רוב יצרני הטרקטורונים הפסיקו את היבוא לישראל.

מחיר הטרקטורונים היום מגיע למצב שמתחרים פוטנציאלים יקנו בצורה חוקית ומסודרת טרקטורונים לשימוש עצמי וגם למירוצים.

אנחנו כמובן במירוצים עסקינן ובמירוצים אסורה קשת התהפכות,מה עושים?

לפי התקנות שהתקבלו צריך רוכב טרקטורון להתייצב למירוץ,להסיר את מספר הרישוי הצהוב,להוריד את הקשת התהפכות,להתחרות,

אח"כ הוא צריך להתייצב מול הבוחן,לעבור בחינת כשירות,להחזיר את הקשת (מה יקרה אם הטרקטורון חטף איזו חבטה למשל וקשה להרכיב בשטח את הקשת?)

הבוחן חייב לחתום על כשירות,ולהחזיר את הרשיון הרגיל לרוכב.

טל שביט חולל מהומות לטובת הטרקטורונים בזמנו בועדה המייעצת,נו מה נהיה?

דבר נוסף יותר חשוב

כל הבוחנים הטכניים לסוגיהם לא מבוטחים בביטח מקצועי,חשופים לתביעות ענק אם ,שמא,וכאשר הם יחתמו על כשירות רכבי מירוץ וחלילה יקרה משהו, מישהו שם לב לנושא?

יש תשובה במשרד הספורט?

בחו"ל כמובן יש תשובה,ומה בארץ?

העיקר העבירו תקנות, זה אגב לקח 4 שנים מדוע לא כיסו את כל הפרצות והבעיות? לא היה זמן? או שמא? מישהו פיספס בגדול?

זו היתה דוגמא קטנה.

עכשיו דובי מילר תשאל שוב את שאלתך מקודם!

(יאשה הכיתוב באדום חשוב אל תמחוק זאת בבקשה)

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לעשות סדר בדברים? כמה תקנות עוד נשארו עד לאישור הסופי? 4-5-6-7-8?

אם אפשר הסבר לגבי התקנות שנשארו אני הודה לכם מאוד.

או שבכלל איזה טבלה של התקנות ולסמן ב V מה שאושר.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...עכשיו דובי מילר תשאל שוב את שאלתך מקודם!

(...דני לוי

דני

התכוונת לשאלה מפורום אחר...לא ?

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בידי מישהו את האפשרות לעלות את התקנות שאושרו עד היום כולל ה-4 האחרונות.

ביום בו אושרו התקנות האחרונות , הם הופיעו באתר הכנסת ועכשיו הם נעלמו. אלה היו טרום הישיבה ויתכן כי שונו במהלך הישיבה.

מרפרוף , זה לא נשמע סימפטי, . נראה שהחוק על כל תקנותיו יהיה גדול מפקודת התעבורה ותקנותיה.

ואז ייתכן מצב שחקיקה תהיה, וספורט לא .:shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך בוקר טוב

אתה יודע מה מפריע לי בתגובות שלך ?

בוא ואגיד לך .

במספר הודעות שפרסמת כאן בפורום לאחרונה התייצבת בראש המחנה לקידום הספורט המוטורי בארץ עם הרבה מלל ודיבורים .

והנה קרה דבר (אם הוא טוב או לא זה ממש לא משנה, בכל זאת מנסים וממשיכים לעשות משהו) ואתה כותב בצורה , איך הייתי מגדיר אותה..מזלזלת משהו באילו שכן עושים.

אני חושב שדווקא אתה אמור במקרה לפחות לא לזלזל בעשייה או בניסיונות העשייה של האנשים האחרים. הם לפחות עושים מבלי לכתוב יותר מדי פה בפורום.

ושוב, אני ממש לא מתייחס באם מה שנעשה הוא טוב או לא.

דובי

דובי ידידי

1. עניתי ענייני לכול שאלה שנשאלה, יחד עם זאת במידה ולא התקבלה תשובה ברורה עניתי שוב.
  2. אני לא מזלזל באיש, לעולם (לדעתי) לא זלזלתי אלה שבמקומות בהם חשבתי שיש להכניס את הכותבים האחרים בסבך הפעילות יצרתי קשר ושוחחתי עם האנשים הכול על פי הזמן הנתון בידי. יעידו אולי אותם האנשים ששוחחתי איתם זה לא תפקידי.
  3. אם מדובר בעשייה תראה לי מקום אחד בו כתבתי על מי שעושה בצורה מזלזלת, בכיוון הנגדי נכתבו עלי טונות של מילים מצידי לא ראיתה מעולם משהו שנכתב על "העסקים והיוצרים" בענף, דעתי נשמעה במקומות שצריכה להשמע לא על גבי הפורום.
  4. אם הערתך נובעת מהפיסקה האחרונה שכתבי בארמית יש לי טעונים לטובתי, יאשה והפיצוצים אינו מרשה לכתוב דברים בצורה שאינה על פי תקנון הפורום, מקובל עלי ולכן אני כותב דברים להסבר (בצבעים) ומוסיף תיבוליות בארמית סתם כך עם חיוך האם זה מזלזל?
  5. אם לא הסברתי את עצמי כאן, יואיל כבודו לכתוב ולפרט יותר אם אפשר למייל הפרטי שלי למען נוכל להבהיר נושא זה, יחד עם זאת כבודו מכיר אותי שלא מהיום ויכול היה לעלות את "הרפש" שלדעתו נכתב על ידי לדואר הפרטי שלי בטרם יעלה סוגייה זו בפני הציבור הרחב, לדעתי כבודו מחמיר עם עצמו והסובבים אותו ואינו זורם ברוח הקלילות האחרונה שקיימת בפורום, ייטב בפעם הבאה שיחשוב פעמיים בטרם ימשוך ידו בעט הסופרים כי כבודו ועסקנותו בעיתונות וידע לבטח לחשוב ולנתח דברים, ואולי כבודו רצה להכניס קצת "אש" בפורום, אם כך דרכו לא צלחה.

יום נפלא דובי

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלילות עוץ לי וגוץ לי,

אם הייתה אפשרות לנסוע לירדן ולהתחרות שם בתחרויות פנים פעם בחודשיים שלושה הייתי קופץ עכשיו על ההזדמנות הזאת

בכבוד רב

קבוצת ראלי גמליאל

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...