Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לקחת טויוטה פריוס בליסינג - שאלות.

dontpanic
שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מידת הצמיגים לדעתי פחות משפיעה מסוגם - נסעתי בהרבה מכוניות עם מידות צמיגים דומות כאשר רעש הצמיגים היה נוכח יותר ופחות, ולדעתי זה הרבה בגלל סוג צמיג שונה. בנוגע לצריכת הדלק - אני ממש לא יודע בוודאות כך שאני לא רוצה להגיד סתם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שתא מטען קטן יחסית לרכב בגודל כזה עקב מיקום המצברים.

כמו כן הבעיה המרכזית ברכבים מסוג זה היא שכואב הלב לקחת אותם לדרכים לא סלולות.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא מטען:

פוקוס - 467 ליטר

פריוס - 408 ליטר

לא כזה טרגי.

מה הסיפור עם הדרכים הלא סלולות? למה כואב הלב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא יצא לי לקחת את פריוס לדרכים לא סלולות, אבל אינני רואה שום הבדל בינו לבין אופציות ליסינגיות אחרות. אף אחת מהן לא מיועדת לשטח, למרות שאומרים "מאזדה 3 אחלה ג'יף"

אל תשכח גם את העובדה הלא מנחמת במיוחד שאתה יושב על מצברים. לא נשמע בריא במיוחד...

ראשית כל המצברים ממוקמים בחלק האחורי של הרכב, אף אחד לא יושב עליהם. שנית, לא המצברים מייצרים את השדה המגנטי אלה המנוע החשמלי. ישנם רכבים עם מנועים חשמליים חזקים בהרבה, למשל הלקסוסים ההיברידיים, בינתיים אף אחד לא התלונן. אבל יתכן וישנה הבעייה שעדיין לא נחקרה לעומק. אגב, מבחינתי זה היה אחד השיקולים להעדיף את סיוויק, לו המנוע החשמלי חלש בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או למשל אינני מבין למה אפילו שינויים קטנים בלחץ הצמיגים משפיעים על הצריכה.

ככל שלחץ האויר נמוך יותר בתוך הצמיג מתבזבזת יותר אנרגיה על העיווט של הצמיג.

רכבת למשל יותר יעלה מהרכב בגלל העובדה הזאת. בגלגלי ברזל העיווט הוא קטן בהרבה מצמיגים לכן היא מצליחה להזיז משקלים גדולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא מטען:

מה הסיפור עם הדרכים הלא סלולות? למה כואב הלב?

כל הרכב הזה נותן הרגשה של עדינות, מעצם ידית ההילוכים הקטנה, הנסיעה השקטה...

אם תדפוק צמיג מאיזה אבן בולטת לא תוכל לקפוץ לפנצריה הקרובה, כמו כן הנזק הוא לא זול (צמיגים מיוחדים, גנטים מיוחדים).

כרכב ליסינג אני לא רואה מה אתה מרוויח מכל העניין, הרכב נחשב ברמה של רכב מנהלים מבחינת עלות חודשית עד כמה שאני יודע,

עלות הדלק היא לא עליך (אלא אם כן הנושא חשוב לך מבחינת שמירה על הסביבה).

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרכב הזה נותן הרגשה של עדינות, מעצם ידית ההילוכים הקטנה, הנסיעה השקטה...

אם תדפוק צמיג מאיזה אבן בולטת לא תוכל לקפוץ לפנצריה הקרובה, כמו כן הנזק הוא לא זול (צמיגים מיוחדים, גנטים מיוחדים).

כרכב ליסינג אני לא רואה מה אתה מרוויח מכל העניין, הרכב נחשב ברמה של רכב מנהלים מבחינת עלות חודשית עד כמה שאני יודע,

עלות הדלק היא לא עליך (אלא אם כן הנושא חשוב לך מבחינת שמירה על הסביבה).

גם נושא השמירה על הסביבה חשוב לי, וגם בכל זאת זה נראה לי רכב מעט יותר מפנק מאפשר הפוקוס שהיתה לי עד עכשיו, או הקורולה GLI. אין לי אפשרות לקחת רכב מנהלים אחר, כך שזה פריוס, קורולה או פורד (אני לא אוהב את המאזדה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פותח השירשור מכסה ק"מ רבים בחודש ורוצה להיות ירוק לסביבה רכב מונע סולר ואו גז יעשה את העבודה בצורה טובה וירוקה הרבה יותר מהפיריוס.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לא לקחת פריוס אם העלות לא מפריעה לך (בטוח הזקיפה למס גבוהה יותר משאר האופציות).

זה לא רכב חלש, אישית אני חושב שיש עניין מסויים בלנהוג ברכב כזה, יש קבוצות חברתיות של בעלי פריוס שמשווים צריכת דלק וממציאים כל מני שיטות נהיגה להעלאת החיסכון, חלקם מגיע לצריכה של 70-80 מייל לגלון (בין 25 ל 30 קמ' לליטר).

לדוגמא:

http://townhall-talk.edmunds.com/direct/view/.ef7c05b

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איזה ליסינג מחלק רכבי דיזל?

כל חברת ליסינג תכחור כל רכב דיזל תמורת החזר חודשי תואם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן הטבות מס משמעותיות לשובי השימוש של הרכבים ההיברידיים, אשר מורידים אותם קבוצה אחת למטה. כך למשל האינסייט תהיה למעשה בקבוצה 2 ולערכתי עוד מעט נראה אותה בכל רמזור וכל פקק. הפריוס והסיוויק יורדים לקבוצה 3. לדעתי לנהג ליסינג סיוויק עדיפה יותר בגלל האיבזור הנדיב, שחלקו נלקח בכלל מקבוצה 5 (חימום מושבים למשל). אבל גם פריוס לא תתבייש ליד מתחריה מבחינת האיבזור.

המידות המיוחדות של הצמיגים הן בגלל מנגנון צבירת האנרגייה בבלימות שמותקן בגלגלים.

כל חברת ליסינג תכחור כל רכב דיזל תמורת החזר חודשי תואם.

על תשכח כי כנראה לא מדובר בליסינג מימוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על ליסינג תיפעולי בלבד, אני התענינתי באורטביה דיזל , אין שום בעיה לקבל אותה ואו כל רכב סולר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...