Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת החדשה שלי!

שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבת שהתכנולוגיה המיוחד של סינפוני היא לא במגברים האלו. חשבתי שהתכוונת לא במגברי אמפליטוד אלה רק בפרסטיג'יו ובדסידריו.

head unit : clarion hx-d2 | amplifier :sinfoni amplitude 90 . sinfoni prestigio . sinfoni shadow 50 |component: sinfoni series S

| subwoofer :sinfoni s1000sw sinfoni phaser pro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דניאל , קודם כל העיקר שאתה מרוצה.

אבל אל תשלה את עצמך , אם אתה מגיע למצב שאתה מחליף סט כמו אבסולוט - אחד מהטובים ביותר שקימים בסינפוני שהוא סט טוב מאוד אבל לא מעבר לזה ואתה חושב שמדובר בהבדל כמו שאתה מתאר אז הבעיה היא אך ורק אצלך וכדאי שתעשה בדק בית רציני.

האבסולוט בכיוון נכון יהיה כמה רך שאתה רוצה ואם לא הצלחת להגיע למצב כזה עם הציוד שהיה לך אז הפיתרון הוא לימוד התחום של אודיו ולא שנמוך רכיבים לכאלה שיחשפו פחות פרטים של הסאונד יעגלו פינות וישמעו לך נעים יותר.

אתה מאשים את האבסולט בכך שהוא צורם מידי ? כמה זויות שונות של הטוויטר בדקת לפני שהתקנה ? (תשובה - לא עשית את זה בכלל). אני לא צריך להסביר לך כמה טוויטר יכול לשנות עורו באקסיס כזה או אחר .

אני בכלל לא רוצה להיכנס לכיוונים מורכבים יותר כי כבר אין טעם לבכות על חלב שנשפך . וזה לא שסינפוני רע - הוא מצוין - אני לעצמי כמעט קניתי כזה , אבל לאחר שמיעה ירדתי מזה. אתה לדעתי לא מבין כמה שעות צריך בניסוי ותהיה של נפחים , פאזות , אקסיסים נקודות חיתוך , אקווליזציה , TC בשביל לבנות מערכת ברמה המדוברת. כמו שאמרת לנהוג ברכב שאתה לא מסוגל למצות את הפוטנציאל שלו ואחר כך להגיד שמשהו אחר טוב יותר זה לא מקצועי.

האבסולוט סט ברמת ההייאנד. הסינפוני הוא סט מצוין אבל הם בכלל לא באותה הליגה. כמובן שגם לא במחיר .

אני מקבל ומסכים ומכיר מנסיוני האישי שמערכות לא תמיד נשמעות כמו שאנחנו רוצים שהם יהיו וגם לא תמיד קל לכוון אבל מכאן ועד לכתוב בצורה שאתה כותב ש"קוטלת" את הציוד הקודם כמו שאתה עושה יש ימבה מרחק שאתה מפספס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אומר שוב המגבר הוא לא ברמה של הפרסטיג'יו אחרת לא היה פרסטיג'יו מן הסתם

אבל לבוא ולהגיד את מה שאתה אומר זה כמו אם מרצדס אז רק אס קלאס או אס אל. ואם פורש אז רק קררה טורבו. לא נכון?

head unit : clarion hx-d2 | amplifier :sinfoni amplitude 90 . sinfoni prestigio . sinfoni shadow 50 |component: sinfoni series S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלטעום את עולם של סינפוני ניתן מכמה צדדים, וצד המיוחד שמבדיל זה צד של טכנולוגיה שהם משתמשים במגברים מסדרות אחרות, ולדעתי הם נשמעים אחרת מכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב ידידי: אשמח לדעת איפה שמעת סיפוני מה שמעת(איזה סט אפ) אצל מי ומה בדיוק לא אהבת?

פשוט נשמע לי מגוחח כמו שמשהו יעשה סיבוב על פרארי ולא אהב. בעניין האבסולוט. הסט הנ"ל היה אצלי באוטו כמעל לשנה. את הסט כיוונו אין ספור פעמים בינהם האנשים הכי מוכרים בסצנה.לגבי אופיו של הסט כולם הגיעו לאותה מסקנה שידוע בעולם חד משמעית זה האופי של הסט בהיר קשה ומאוד מפורט. חפש באינטרנט ביקורות על הטוויטר הנ"ל ותמצא את אותם דברים שאני כתבתי "אנאליטי,חד,בהיר,ונטול עומק".

לא סתם יצרנים מתחום האודיו הביתי מתרחקים מהטויטר הזה כמו מאש(PROAC\MONTANA\MBL,שמייצרים רמקולים בכיותר מ-200,000 יורו)אלה משתמשים בטוויטר מאוד פשוט יחסית של סקאנספיק שניקרא 9300 בוריאציות שונות,כל חברה והבקשה שלה.בגדול זו פשוט תעודת עניות לג'נסיס שמתמכרים את הסט בצורה מוגזמת אפילו שערוריתית שאני מתכין סט שעולה רבע ממנו ובלי כיוונים ובלי לגעת בשום דבר,החל מהשניה הראשנה נשמע יותר טוב בכל פרמטר אפשרי. צריך לזכור שאם קונית את הדרייברים האלה הם עולים עשירית בקושי. זה שג'נסיס מתמכרים את זה בצורה כזאת זה עניין שלהם.

שלא תבינו לא נכון הסט הזה מדהים פשוט סליחה שאני שוחט פה לאנשים פרות קדושות אבל הסינפוני נשמע יותר טוב,לא מבין למה אנשים לוקחים את זה נורא קשה במיוחד אלה שלא מכירים לא את זה ולא את זה

XXXAGXXX:מעגלי הבאלנס נמצאים רק בדסידריו. ואם אתה עובד עם דסידריו אתה צריך לעבוד עם קדם מגבר. ואם אתה רוצה לעבוד אקטיבית אתה צריך 4 מגברים כאלה זה יעלה כמה מאוד אלפי שקלים. בשלב זה של החיים אני מוותר על זה.

השירשור הזה נהיה מצחיק חברים.

תתעוררו אנחנו זורקים פה שמות כמו קלאס אי פרסטיג'יו ודסידריו כאילו כל אחד פה יש לו רכב תחרויות בחו"ל

נאדר מחזק את דבריך ומקווה שירגעו פה העניינים כי ההרגשה שלי היא שאנשים סתם זורקים פה דברים בשביל להגיד ולהגיב בשירשור הזה.

חג שמח לכולם!!!

תשמעו הרבה מוזיקה ותהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלטעום את עולם של סינפוני ניתן מכמה צדדים, וצד המיוחד שמבדיל זה צד של טכנולוגיה שהם משתמשים במגברים מסדרות אחרות, ולדעתי הם נשמעים אחרת מכולם.

איפה שמעת סינפוני ?

איפה שמעת אמפליטוד ופרסטיג'יו על סטאפ דומה כדי לעמוד על ההבדלים ?

איפה שמעת אמפליטוד או פרסטיג'יו, אחרי ששמעת מגבר אחר כלשהו על אותו סטאפ ?

חבר'ה דיי זה מוגזם, אנשים פה שומעים ניירות וטכנולוגיות, שנות אור לפני ששומעים מוזיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר מעגלי הבאלנס נמצאים רק בדסידריו. ואם אתה עובד עם דסידריו אתה צריך לעבוד עם קדם מגבר. ואם אתה רוצה לעבוד אקטיבית אתה צריך 4 מגברים כאלה זה יעלה כמה מאוד אלפי שקלים. בשלב זה של החיים אני מוותר על זה.

אני אומר שמספיק שלוש מגברים כאלו לבמה קדמית בהגברה אקטיבית.

כול הטכנולוגיות שונות שקיימות בסינפוני לא מבדילות אותם ממגברים אחרים, לכן זה לא מעניין.

אבל אני שמעתי סט אפ של CDT מוגברים עם סינפוני (לא זוכר מה סדרות ודגמים) זה היה יותר ממדהים.

איפה שמעת סינפוני ?

איפה שמעת אמפליטוד ופרסטיג'יו על סטאפ דומה כדי לעמוד על ההבדלים ?

איפה שמעת אמפליטוד או פרסטיג'יו, אחרי ששמעת מגבר אחר כלשהו על אותו סטאפ ?

חבר'ה דיי זה מוגזם, אנשים פה שומעים ניירות וטכנולוגיות, שנות אור לפני ששומעים מוזיקה.

גורל אתה צריך להתמודד עם זה אבל יש הבדל שמיע בן טכנולוגיות שונות, וגם בן תכנון של מגבר.

בשביל זה לא צריך לשמוע. ברור שתוצאה סופית שבפועל היא קובעת, אבל יש עובדות שיש שוני.

אולי תזכר במה שדיברנו כשה שקלתה לשדרג לגינסיס, למה חשבתה כך.

לגבי רמקולים אני מצדיק את דניאל, לא כול אחד אוהב את רדיאטור, בשביל זה יש גם בסקן ספיק טוויטרים אחרים (סופט דום, אלומיניאום דומה וכו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונה השירשור נהיה הזוי. אנשים מדברים פה על ציודים שעולים כמו בתים כאילו זה שוקו ולחמניה בקייטנט אסי וקנין ברמלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר. דניאל מיכאלי היקר,

את הסט כיוונו אין ספור פעמים בינהם האנשים הכי מוכרים בסצנה.
דניאל, היות ואתה כל כך מלא ידע בנושא סטריאו לרכב, למה פנית לאנשים אחרים "מוכרים בסצנה"? זה נשמע מגוחך שבאנדם שמתיימר לדעת ולהבין כל כך הרבה בסאונד\סטריאו יתן למישהו אחר לכוון לו את המערכת, אתם חולקים את אותו זוג האוזניים? כיצד מישהו אחר יכול לכוון לטעם שלך?

לא סתם יצרנים מתחום האודיו הביתי מתרחקים מהטויטר הזה כמו מאש(PROAC\MONTANA\MBL,שמייצרים רמקולים בכיותר מ-200,000 יורו)אלה משתמשים בטוויטר מאוד פשוט יחסית של סקאנספיק שניקרא 9300 בוריאציות שונות
אם הטוויטר של Sinfoni כל כך טוב אז למה כל היצרים הגדולים שכפי שאתה אמרת אשר מייצרים רמקולים ביותר מ-200K אירו בוחרים אלמנטים של SS ולא של Sinfoni? אחרי הכל, סינפוני טובים יותר, לא?

חפש באינטרנט ביקורות על הטוויטר הנ"ל ותמצא את אותם דברים שאני כתבתי "אנאליטי,חד,בהיר,ונטול עומק".
חפש אתה באינטרט ביקורת על הסט הזה בכל הווריאצות השונות שלו, כגון Alpine SPX-Z18T, אולי תגלה שהסט הזה לדוגמא, שבמקרה יש בו שימוש באותו טוויטר מדובר זכה בסט 3WAY הכי טוב אי פעם על ידי מגזין אודיו גרמני מוכר.

אשמח לדעת איפה שמעת סיפוני מה שמעת(איזה סט אפ) אצל מי ומה בדיוק לא אהבת?

פשוט נשמע לי מגוחח כמו שמשהו יעשה סיבוב על פרארי ולא אהב.

להזכירך, אתה לא הראשון עם סינפוני, צביקה shorlakk הגיע למפגש עם סינפוני הרבה לפנייך, היו לא מעט אנשים מאוכזבים.

ניר ידידי, מדאיג ומצער אפילו שדעותיך מתבססות על קריאה באינטרנט בלבד.

הרי אין לך ולא היה לך שום נסיון עם ציוד ברמה הזאת או דומה לה.

תתפלא לדעת, אבל אתה לא הראשון בארץ עם מגברי AMPLItude, לא היה יבואן רשמי בארץ גם ל-TRU עד לפני שנה ובכל זאת אנשים הביאו מגברים.

אתה מפתיע אותי דניאל, הרי עד לפני מספר חודשים סמכת על דעתו של ניר ואפילו התייעצת איתו במספר דברים, פתאום היא לא נכונה ומתבססת על קריאה?

צר לי להודיע לך דניאל, הסט של Genesis טוב יותר בכל פרמטר אפשרי, כך גם ההגברה הקודמת שלך.

דניאל, עדיף שתקרא את כל התר'ד הזה שוב ותסיק ממנו מסקנות, אני אעצור פה.

דני.

**נערכו חלקים לא רלוונטיים לשרשור, נא לשמור על הדיון ברמה עניינית נטו**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני שלום,

אני מעולם לא הסתרתי את היותי יבואן ג'נסיס לשעבר, להיפך. תמיד מציין את העובדה הזו בפני כל מי שאני פוגש מעובר לעובדה שכולם יודעים.

ריינבו קיבלו ממני הזמנה אחת בלבד לבדיקה, לאחר מס חודשים החלטתי שאין לי עניין בלייבא את מוצרייהם מסיבותי שלי.

את ג'נסיס יכולתי לשמור עד היום באם רק הייתי רוצה ואתה יותר ממומזן לצפות במיילים בעניין ממר גורדון טיילור.

אני בחרתי שלא להמשיך איתם מאחר וקיבלתי תשובה חיובית מסינפוני.

אני לא מכיר אותך, ואתה לא אותי, מה שמעלה בי תהיות גדולות מאד על תמימות הודעותיך וקשריך עם גופים - יבואנים אחרים. עצם העובדה שאתה לא מכיר אותי כלל, במפתיע לא מונעת ממך להשמיץ אותי ברבים בכל הזדמנות שיש לך - אם זה בפורום או באם נתקלת בי במקום כזה או אחר (אתה בטוח יודע על מה אני מדבר).

לכל שאר החברים הקוראים הודעתך זו, כולי תקווה שלא תהיו מושפעים מהודעתו המכפישה של מר דני גואטה.

דניאל מיכאלי בחור נהדר, כל חטאו הוא שהוא חובב מוסיקה ואודיו ובעל טעם נפלא בשני התחומים הנ"ל. בנוסף, הוא יודע להינות מתחביבו, רוב החברים יודעים שאנחנו מכירים עוד מימי ג'נסיס שכן הוא רכש ציוד דרכי של ג'נסיס.

כל מי שמכיר אותי יודע שאודיו לרכב ובכלל זה תחביב עתיק יומין אצלי ושעסקי הייבוא בתחום הנ"ל זה רק עסק משני שלי ואני באמת עושה אותו מתוך אהבה, וודאי שלא לצרכי צדקה, אבל בהחלט מתוך אהבה ומתוך רצון להכניס לנוף המקומי שינוי איכותי, ייחודי ומאד מרענן. יעידו על דרכי כל מכרי- שלאחר חיפושים, תלאות ומאמצים רבים מצאתי את סינפוני והתחלתי לייבא את המותג לישראל ולתמחרו בצורה הכי הוגנת שאפשר והרבה יותר נמוך מאירופה ושאר העולם.

כל מי שרכש ממני ציוד של ג'נסיס או סינפוני תמיד קיבל וימשיך לקבל את השירות הטוב ביותר ויעידו על כך כל לקוחותי/מכרי מתחילת דרכי ועד היום.

חג שמח,

אייל שנפר, מובייל פידליטי - יבואני סינפוני לישראל.

חתימתי לא עמדה בקו אחד עם כללי הפורום ולכן נערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הכי קשור לשרשור אבל 2 דברים:

1. אם הבן אדם טוען שהוא מעדיף את הסינפוני, אז מה הבעיה? גם אם היו לו רמקולים ב-9.90 מהשוק והוא היה טוען שזה עדיף לו, הייתי אומר לו מברוק. דני - יכול להיות מאוד שאתה צודק, שהג'נסיס עדיפים פי 70 על הסינפוני, אבל זה מה שהוא מעדיף. חבל להילחם בתחנות רוח.

2. אולי בכל זאת תפרסם כמה תמונות, אחרת מה זה שווה? :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לנקמיצי'

למה לריב ולהוריד כל כך את הרמה. הבן אדם אוהב, הוא מבסוט, מה הבעיה?

יותר טוב פחות טוב זה דבר מאוד אינדיבידואלי.

גם אני התאכזבתי מהסימפוני ברכב של צביקה, זה הופך אותם ללא טובים? ממש לא,

כל אחד וטעמו הוא ואם דניאל מרוצה דיינו (פסח לא?)

מצטרף לבקשה לתמונות, אחרת באמת השרשור לא שווה:wink:

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הרכב של צביקה, הסט לא מכוון כלל, הדרייברים חתוכים בנקודות שאפילו לא קרובות לדרישות היצרן/הדברייברים. המידים לא בנפחים המתאימים, אחד מהם מנגן בתיבה לא אטומה וכו' וכו.

מעבר לכך, כל אחד חופשי לבחור לפי טעמו.

חתימתי לא עמדה בקו אחד עם כללי הפורום ולכן נערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...