Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיד רנג שמתאים למידבאס דוטק יש חיה כזאת?

gabi1234567
שימו לב! השרשור הזה בן 5545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה רעב אז זה חייב להיות עממי (פולקלור).:lol:.

לעניננו.

בכל אופן, הL4 נשמע מצויין עם הS100 של ג'נסיס, והוא גם נשמע מעולה עם הS44 של טרו-טק.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מציע לקחת את הL3 בחשבון - יש לו תחום תדר רחב מאוד, ברור שהרבה יותר רחב מהCDM54, והרבה יותר קל להתקין אותו מאשר הL4.

אם אתה מתכוון להתקין בקיק פאנלים את המיד ויש לך מספיק מקום - L4 לדעתי תהיה הבחירה הטובה ביותר מבחינת עלות ותועלת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה! אני שרוף על הCDM הזה - גם אם אני אמכור את הרכב בשנה הקרובה מה שמאוד יתכן שיקרה, הCDM אם אני לא אשתמש בהם יהוו עגילים לאשתי - לא מחליף אותם!

אבל בקרוב... בקרוב... הקורולה 2007

L1+L4 בקיק פאנלים.

AA HAVOC 7 - בדלתות.

HU + נגן MP3 של פנסוניק (רדיו דיסק סטנדרטי)

AUDISON BIT ONE

AURA NS10 סדרה 5

KICKER KX600.4 משופר לסאב ולמידים

KICKER ZX150.2 לטוויטרים

JBL GTQ200 בגישורים על הוופרים

תיבה לסאב כבר מחכה לצבע, רצפה למגברים כבר מוכנה.

חיווט בתהליכי רכישה

וקיק פאנלים אני מביא כבר השבוע ומתחיל לעבוד...

הלפטופ כבר מותקן ומוכן ומזומן להגדרות על הBITONE וגם הוא כבר עבר שידרוג בהצלחה - גם הפרוססור וגם יחידת הDRC

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שאתה קצת מזלזל במוצר - לא יודע למה אבל מאוד דורכים על המוצר הזה בפורום, שמעתי אותו בפעולה ראיתי את היכולות שלו וכל מה שיש לי לאמר זה שהוא אחד המוצרים החזקים שנמכרים היום בשוק.

לא יודע למה אבל מה שלא מסדרת הH900 של אלפיין או P9 של פיוניר או מקנטוש זוכה לפרצוף מעוות בפורום - חברים, זה מוצר של סדרת תסיס של אודיסון, פרוססור 4WAY מלא עם כניסות דיגיטליות, אנלוגיות וכל הפיצ'רים ההכי גבוההים שאתם יכולים לדרוש ממוצר ברמה הזאת.

אם יש דבר אחד שאני באמת פוחד להתאכזב ממנו - זה הסאב. אבל הסיכון עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה מה נסגר איתך

צוחקים גבר, קצת חוש הומור

אף אחד לא מזלזל במוצר הזה, לא יודע למה אתה אוכל סרט

דיי זה מתחיל להיות מוגזם, כל שבוע קם מר נחות אחר ויוצא חוצץ נגד העולם, ומגן על מותג מסויים

אתה על bit-one

איתמר על pioneer

תתחילו לקבל דברים בחיוך והומור, ותפסיקו לחשוב שכל מי שאומר משהו בא להשפיל אתכם, לCARPC יש חסרונות רבים ואתם לא שומעים את חברי הCARPC נלחמים על טהרת הSQ פה עם דם בשיניים

מי שאוהב שיאהב מה שהוא רוצה, ומי שלא רוצה - זכותו

הBITONE על הנייר מכשיר מדהים, בפועל נכון לעכשיו - נפילה, לא בגלל איכות או סאונד אלא אמינות ירודה, זהו !

ברגע שהבאגים יסודרו זה יהיה מכשיר מאוד מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בהחלט כבר גירסה לבנים.

גייז.

:-D

אדי, אזכור בעיותיו, בוסריותו ובאגיו של הביטוואן בגירסתו הנוכחית, לגיטימיים לחלוטין, וחשובים ביותר לציון, וודאי שבפורום אודיו מקצועי כשלנו.

זה לא נקרא "לדרוך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסא שמותקנת בו היא ה1.3 ובDRC 1.4 - בגרסאות האלו המוצר כבר יציב.

לא מדובר כאן על איכות הצליל שלו אלא רק על תפעול.

אוי... המלצתי על L3 - שוב הגענו לביט 1 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...