Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת דלתות בחניונים ...

Uzi4u2
שימו לב! השרשור הזה בן 7432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אך איזה כיף ליסוע ולהחנות רכב שנגיעות פח הן המעט שבמעט.

אני כן רגיש לפתיחת דלתות(וגם ילדי חונכו לכך), אך על רכבי אני לא כל כך חס.

זה ה-(+) ברכב שאינך מחזיק ממנו ואשר כל יעודו הוא שינוע.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה הבעיה עם אנשים שאין להם רשיון. אין להם מודעות לנושא פתחית הדלתות. יושבת איזו גברת מאחורה באוטו היפנומטי של המשפחה, הם מחנים בקניון, והיא פותחת את הדלת כאילו אין מחר!!! כמה פעמים ראיתי את זה! וגם מאנשים שאני מכיר!!!

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה מוכרת ,ידועה, כאובה , שאני מאוד מאוד רגיש לה...

לאחרונה פתחו עליי דלת של ג'יפ. רמז : מעל פסי ההגנה מהגומי,

מה שגרם לי להפסיק לחנות במקביל למכוניות אחרות.

פשוט ככה.

כשאני נוסע ללימודים אני חונה בחניון עפר בסוף העולם , רחוק מעין אדם , והולך כמה דקות כל כיוון , בחניון של הבניין אני פשוט חונה על שתי חניות , לאחר שהניסיון לחנות קרוב לעמוד נכשל , כי בכל מקרה נצמדים אליך עד מצב של 0 מקום בינך לבין הרכב החונה (ומרחק שמספיק לעוד שלשת רבעי מכונית בחניה זוגית בין הרכב החונה לעמוד הבא)

כמובן יש את בעיית הקדימה -אחורה (בום טראח) של הפגושים , של אנשים(בעיקר נשים) שחונות לפי האוזן ולא לפי העין.

בינתיים חוץ מכמה קילופים בלוחית רישוי הקדמית אין נזקים בתחום הזה, אבל הפחד הגדול שלי הוא מפני רכב גבוה עם וו גרירה מאחורה.

לאנשים במדינה הזאת אין כבוד לרכוש של אחרים, לפעמים אני שוקל למכור את האוטו ולקנות איזו גרוטאה בשביל השקט הנפשי, כי כל יום צופן בחובו דלתות חדשות... :roll:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מאיתנו לא החנה את האוטו שלו בחניון של איזה סופר/קניון וחזר ומצא איזו מכה יפה על הדלת ?

ובכן היום הייתי אני שמצא את זה :mad: ועוד איזה מכה !!!

חזרתי כולי שמח וצוהל על שחרורי מצה"ל (היום). בדרכי לאוטו כבר מאיזה מרחק של עשרים אני שם לב שההשתקפות על המאזדה האהובה שלי איננה ישרה אלה יש בה נקודת !! אמרתי בטח לכלוך ...

אך לא היה זה לכלוך זהו חתיכת עקומה בפח שאיזה פירחח השאיר כאשר פתח את דלת האוטו המסריח שלו !!!!!!

קיללתי שם ציפורים בעטתי באבנים ושאלתי את אלוהים "למה ?? מה עשיתי לך ?" ( הוא לא ענה ) . חזרתי הביתה עצוב ישבתי לי על כוס חלב חם והחלטתי שלא אתן לזה להרוס את יומי.

עוד מישהו עבר חוויה טראומתית שכזאת ומוכן לחלוקת אותה ? ( על מנת שלא ארגיש בודד בדפיקה הקטנה שלי )

אין צבא יש פסיכומטרי אין שפה !! קשה, קשה .

המכונית הקודמת שלנו נדפקה 3 פעמים (ותוקנה כמובן) וכל פעם היה לי קשה לראות אותה עד שהיא יצאה חדשה מהמוסך.

האוטו הנוכחי שלנו נשבר לו פנס ובאמת כאב הלב, "לא חבל עברה רק שנה מאז שקנינו אותו" אמרתי לעצמי, הפנס הוחלף ועד היום נשארה תזכורת קטנה מהתאונה.

היום אני דופק 100 אולי 150 בחורות ליום!

מי שטרח בערב שבת, יכול להספיק לאפטר פרטי באומן 17

אל תוסיף שמן למדורה = אל תוסיף פנקייקס למחבת

מה אמרו השיחים לגנן? הגזמת

http://www.pic.co.il/UserAlbum.asp?uid=C23D8F905E2C45C591A28AC1EF5D235B&alid=29894

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בחניון ליד קניון שמישהו השאיר סימן קטן קצת מאחורי הדלת

יותר גרוע קרה לי בחניון של תל השומר (חבר שהתגייס) והשאירו לי סימן גדול ושחור על הפינה

של הטמבון

לומדים לחיות עם זה בצער רב וביגון קודר אבל בסוף לומדים

סימן כזה אפשר להוריד עם אציטון וצמר גפן, עשיתי את זה בערך 4 פעמים לאוטו שלנו אחרי שהוא שיפשף מכונית אחרת.

היום אני דופק 100 אולי 150 בחורות ליום!

מי שטרח בערב שבת, יכול להספיק לאפטר פרטי באומן 17

אל תוסיף שמן למדורה = אל תוסיף פנקייקס למחבת

מה אמרו השיחים לגנן? הגזמת

http://www.pic.co.il/UserAlbum.asp?uid=C23D8F905E2C45C591A28AC1EF5D235B&alid=29894

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הגרוע ביותר שקרה לי היה שמשהו החנה את ריכבו צמוד צמוד צמוד צמוד לדלת של שלי ( הנהג ) אז נאלצתי להכנס מצד שני .... וזה היה לבד פרויקט.... אוטו קטן (ראה חתימה!) נהג גדול (ובריא :wink: ) זה לא שילוב טוב... אבל לא היה לי זמן להמתין עד שהאדון יחזור אז הלכתי כבר ... ולא ממש מזיז לי שדופקים את הרכב... (במיוחד בקטנה...) להם זה כואב יותר... (הרכב שלי ישן ופגוע בכל מיקרה .. אבל אני עדיון אוהב אותו! -])

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי כמה שזה מעצבן , עד היום יש לי סימן בדלת הימנית של עגלת סופר

שפוסטמה בגיפ החליטה לעזוב על האוטו שלי.

בעקרון אני משתדל לחנות בפינות , ליד עמודים וכו' , ובמקומות מסויימים

שהאוטו בטווח הראיה אני חונה על שני חניות , הייתי מעדיף לחנות על שני חניות

אבל אני לא עושה את זה כי לא חסר אנשים שיתעצבנו וישאירו לי מזכרת

על האוטו מעצבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו הגזמה. אז יהיו פה ושם נקודות לבנות על האוטו, אפשר לחשוב.

מה קורה שאתם בעיר גדולה, לא תחנו?

זה כמו לקנות נעליים חדשות ולא ללכת איתם בכדי שלא יתלכלכו.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל

זה לא נקודות

זה שקעים....

אם ככה אז לא יקרה כלום אם תיפתח עליך דלת של פג'ארו ...

אתה לא רוצה לדעת איזה נקודה זה משאיר...

:evil:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מאיתנו לא החנה את האוטו שלו בחניון של איזה סופר/קניון וחזר ומצא איזו מכה יפה על הדלת ?

ובכן היום הייתי אני שמצא את זה :mad: ועוד איזה מכה !!!

חזרתי כולי שמח וצוהל על שחרורי מצה"ל (היום). בדרכי לאוטו כבר מאיזה מרחק של עשרים אני שם לב שההשתקפות על המאזדה האהובה שלי איננה ישרה אלה יש בה נקודת !! אמרתי בטח לכלוך ...

אך לא היה זה לכלוך זהו חתיכת עקומה בפח שאיזה פירחח השאיר כאשר פתח את דלת האוטו המסריח שלו !!!!!!

קיללתי שם ציפורים בעטתי באבנים ושאלתי את אלוהים "למה ?? מה עשיתי לך ?" ( הוא לא ענה ) . חזרתי הביתה עצוב ישבתי לי על כוס חלב חם והחלטתי שלא אתן לזה להרוס את יומי.

עוד מישהו עבר חוויה טראומתית שכזאת ומוכן לחלוקת אותה ? ( על מנת שלא ארגיש בודד בדפיקה הקטנה שלי )

אין צבא יש פסיכומטרי אין שפה !! קשה, קשה .

אצלי היה הרבה יותר גרוע מפתיחת דלת (ראו בתמונה)

מה שכן, עלה לי רק 400 ש"ח השתתפות עצמית כי היה לי מקיף (התיקון עלה 3000 ש"ח!!)

137-3754s.jpg

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל

במיוחד שמדובר בדלתות של ראלי ללא פסי הגנה אה?

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאף אחד לא הזכיר את הפתרון הבא עד עכשיו:

כיסוי לאוטו !!! מהסוג העבה ...

אני לא יודע מה אתכם אבל ישר כשאני מקבל את האוטו שלי מהפחחות אני קונה 2 כיסויים, דק ועבה, העבה בשביל הקיץ למנוע דפיקות של רכבים אחרים וחפצים חדים, הדק בשביל החורף כי הכיסוי העבה מסורבל וסופג מים בחורף (וגם הכיסוי העבה לא מאוורר בחורף) ...

במפגש האחרון שאל אותי חבר פורום שאני לא אזכיר את שמו (רמז: יש לו קורולה ליסינג כמו שלי) מדוע עדיין לא העפתי את הפלסטיק הזה שעל הדלת נהג (שתפקידו למנוע דפיקות של הדלת ברכב אחר). אז לביו (שיט, נפלט לי :roll:) מצטער שלא הספקתי לענות לך, אני פשוט משאיר את הפלסטיק המסריח הזה בשביל לנסות למנוע נזקים לרכבים אחרים. לפעמים ההורים שלי מאוד ממהרים ויכול להיות שבטעות הם יפתחו את הדלת חזק ולא ישימו לב ואז הפלסטיק הזה יעשה את תפקידו. אני יודע שזה מגעיל ומכער את הרכב, אני יודע שזה גם פוגע באווירודינמיות של הרכב במהירויות יותר גבוהות מ-376 קמ"ש (וכתוצאה מכך מגביר את התת היגוי פי 1.1558264), אבל הכי חשוב זה שהרכב גם ככה מכוער, עם הפלסטיק או בלי הפלסטיק, לפחות הדבר המגעיל הזה יוכל למנוע מרכב אחר (אני מקווה לטובתו שהוא נראה טוב) להפוך למכוער (או במילים אחרות, ימנע פגיעות לא רצויות ברכב אחר) ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאף אחד לא הזכיר את הפתרון הבא עד עכשיו:

כיסוי לאוטו !!! מהסוג העבה ...

אני לא יודע מה אתכם אבל ישר כשאני מקבל את האוטו שלי מהפחחות אני קונה 2 כיסויים, דק ועבה, העבה בשביל הקיץ למנוע דפיקות של רכבים אחרים וחפצים חדים, הדק בשביל החורף כי הכיסוי העבה מסורבל וסופג מים בחורף (וגם הכיסוי העבה לא מאוורר בחורף) ...

במפגש האחרון שאל אותי חבר פורום שאני לא אזכיר את שמו (רמז: יש לו קורולה ליסינג כמו שלי) מדוע עדיין לא העפתי את הפלסטיק הזה שעל הדלת נהג (שתפקידו למנוע דפיקות של הדלת ברכב אחר). אז לביו (שיט, נפלט לי :roll:) מצטער שלא הספקתי לענות לך, אני פשוט משאיר את הפלסטיק המסריח הזה בשביל לנסות למנוע נזקים לרכבים אחרים. לפעמים ההורים שלי מאוד ממהרים ויכול להיות שבטעות הם יפתחו את הדלת חזק ולא ישימו לב ואז הפלסטיק הזה יעשה את תפקידו. אני יודע שזה מגעיל ומכער את הרכב, אני יודע שזה גם פוגע באווירודינמיות של הרכב במהירויות יותר גבוהות מ-376 קמ"ש (וכתוצאה מכך מגביר את התת היגוי פי 1.1558264), אבל הכי חשוב זה שהרכב גם ככה מכוער, עם הפלסטיק או בלי הפלסטיק, לפחות הדבר המגעיל הזה יוכל למנוע מרכב אחר (אני מקווה לטובתו שהוא נראה טוב) להפוך למכוער (או במילים אחרות, ימנע פגיעות לא רצויות ברכב אחר) ...

אני משתמש בכיסוי ,אבל , אי אפשר בכל קפיצה קטנה למכולת לשים כיסוי על האוטו.

(מה, אני גיא בתקופה האימפרזה טורבו? :wink: )

חוצמזה אפשר לחטוף גם דרך הכיסוי, זה בדוק וזה קרה.

חוצמזה יש את הבעיה בחורף שהאוטו מתלכלך במהירות מה שמונע ממך לשים כיסוי כי הכל מלא בוץ, ובצירוף העובדה שיש לך חנייה מקורה , גורם לך להשאיר את הרכב שם ולהתפלל שלא יפתחו עליו דלת של נגמ"ש.

בקשר למקרה שלך, הרכב שלך כמעט לא עשוי מפח , הוא כמעט כולו מילוי של חומר פחחות. לא הייתי דואג בקשר למכות וכאלה... :wink:

אגב, נראה לי שה"פלסטיק המסריח" יחסר לחברת הליסינג כשתצרכו להזדכות על האוטו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בחניון ליד קניון שמישהו השאיר סימן קטן קצת מאחורי הדלת

יותר גרוע קרה לי בחניון של תל השומר (חבר שהתגייס) והשאירו לי סימן גדול ושחור על הפינה

של הטמבון

לומדים לחיות עם זה בצער רב וביגון קודר אבל בסוף לומדים

סימן כזה אפשר להוריד עם אציטון וצמר גפן, עשיתי את זה בערך 4 פעמים לאוטו שלנו אחרי שהוא שיפשף מכונית אחרת.

זה יעיל רק על נקודות בטמבון או גם בצבע הרכב?

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...