Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת דלתות בחניונים ...

Uzi4u2
שימו לב! השרשור הזה בן 7424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי מאיתנו לא החנה את האוטו שלו בחניון של איזה סופר/קניון וחזר ומצא איזו מכה יפה על הדלת ?

ובכן היום הייתי אני שמצא את זה :mad: ועוד איזה מכה !!!

חזרתי כולי שמח וצוהל על שחרורי מצה"ל (היום). בדרכי לאוטו כבר מאיזה מרחק של עשרים אני שם לב שההשתקפות על המאזדה האהובה שלי איננה ישרה אלה יש בה נקודת !! אמרתי בטח לכלוך ...

אך לא היה זה לכלוך זהו חתיכת עקומה בפח שאיזה פירחח השאיר כאשר פתח את דלת האוטו המסריח שלו !!!!!!

קיללתי שם ציפורים בעטתי באבנים ושאלתי את אלוהים "למה ?? מה עשיתי לך ?" ( הוא לא ענה ) . חזרתי הביתה עצוב ישבתי לי על כוס חלב חם והחלטתי שלא אתן לזה להרוס את יומי.

עוד מישהו עבר חוויה טראומתית שכזאת ומוכן לחלוקת אותה ? ( על מנת שלא ארגיש בודד בדפיקה הקטנה שלי )

אין צבא יש פסיכומטרי אין שפה !! קשה, קשה .

אני חונה רק בדאבל (אני מחנה לרוב רק בחניות מקורות) - גם בחו"ל, ומי שרוצה להטיף לי, שלא יעשה את זה.

אני כן אטיף לך! ואני עוד בהלם שאתה מתגאה בזה. :x:mad:

ותעשה לכולנו טובה, בפעם הבאה שאתה נוסע לחו"ל, פשוט תשאר שם :!::!::!::evil:

דניאל

ידעתי שיצוץ איזה ליצן כמוך...

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ליצן?!

אם כולם היו מתנהגים כמוך, לא היית מוצא חניה בשום מקום, מספר החניות היה יורד ב50%.

אני לא מוצא טעם להסביר לך בכלל, אני די בטוח שאתה מתנהג ככה בעוד תחומים בחיים. :roll:

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה אחרת.. ההורים שלי, עם כל הכבוד, החליטו שהרכב שלי נועד כדי לדפוק אותו... בעוד הרכב שלהם עומד בחניה איפשהו והוא עומד לרשות בן משפחה טרי יחסית (בן זוג של אמא), לארה שלי צריכה לנסוע לקניות, לטיולים ולכל מקום אחר, ועוד עם נהג פרטי - אני..

בעבר, לפני הרבה הרבה הרבה שנים כשלסבא שלי היה רכב, היה אסור אפילו להתעתש שם, אבל אצלי הוא עושה את כל מה שהוא שנא פעם.. אין עמוד/קיר/גדר שסבא שלי עוד לא דפק בה את הדלת, הם טורקים דלתות כאילו הם מנסים להפוך את הרכב על הצד, ועוד נעלבים כשאני צועק עליהם! זה משגע......

ביום שישי שעבר הם גם הכתימו לי עם הפטריות (שאספנו) את כל הכיסוי האחורי החדש, והם עוד לא הבינו למה אני מעוצבן.. מזל שירד בכביסה!

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה אחרת.. ההורים שלי, עם כל הכבוד, החליטו שהרכב שלי נועד כדי לדפוק אותו... בעוד הרכב שלהם עומד בחניה איפשהו והוא עומד לרשות בן משפחה טרי יחסית (בן זוג של אמא), לארה שלי צריכה לנסוע לקניות, לטיולים ולכל מקום אחר, ועוד עם נהג פרטי - אני..

בעבר, לפני הרבה הרבה הרבה שנים כשלסבא שלי היה רכב, היה אסור אפילו להתעתש שם, אבל אצלי הוא עושה את כל מה שהוא שנא פעם.. אין עמוד/קיר/גדר שסבא שלי עוד לא דפק בה את הדלת, הם טורקים דלתות כאילו הם מנסים להפוך את הרכב על הצד, ועוד נעלבים כשאני צועק עליהם! זה משגע......

ביום שישי שעבר הם גם הכתימו לי עם הפטריות (שאספנו) את כל הכיסוי האחורי החדש, והם עוד לא הבינו למה אני מעוצבן.. מזל שירד בכביסה!

זה בעייה בשבילך למצא פתרון לכל העניין של הזילזול הזה?

כי אם כן ,אז בא ואני אתן לך עצה.

העלתי אחת מהעבודה שלי לאוטו(טרמפ הבייתה),והיא לא הסכימה לחגור בטענה שזו נסיעה קצרה.אני כמובן עמדתי על שלי ואמרתי לה שעד שהיא לא מכבדת את הרצון שלי באוטו שלי אני לא נוסע.היא כמובן כאות לטימטום שלה לא ידעה איך לצאת מזה וצחקקה(תוכ זה שהיא חגרה).

עד עכשיו היא מבקשת ממני טרמפ הביתה ואני חוזר על אותו המשפט,מי שלא מכבד את הרכוש שלי לא מכבד אותי. וכמה שקשה לי להגיד לה לא,אני חייב לעמוד במילה שלי.

אז בפעם הבאה שמישהו לא מכבד את הרכוש שלך(גם אם זו 205 :wink: ) פשוט אל תכניס אותו(וכן אני יודע שזה טיפה שונה עם בני משפחתך).

אני בטוח שהם ילמדו אם תעשה מספיק רוח ותציב גבולות ברורים,כמו סבא שלך.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאף אחד לא הזכיר את הפתרון הבא עד עכשיו:

כיסוי לאוטו !!! מהסוג העבה ...

אני לא יודע מה אתכם אבל ישר כשאני מקבל את האוטו שלי מהפחחות אני קונה 2 כיסויים, דק ועבה, העבה בשביל הקיץ למנוע דפיקות של רכבים אחרים וחפצים חדים, הדק בשביל החורף כי הכיסוי העבה מסורבל וסופג מים בחורף (וגם הכיסוי העבה לא מאוורר בחורף) ...

במפגש האחרון שאל אותי חבר פורום שאני לא אזכיר את שמו (רמז: יש לו קורולה ליסינג כמו שלי) מדוע עדיין לא העפתי את הפלסטיק הזה שעל הדלת נהג (שתפקידו למנוע דפיקות של הדלת ברכב אחר). אז לביו (שיט, נפלט לי :roll:) מצטער שלא הספקתי לענות לך, אני פשוט משאיר את הפלסטיק המסריח הזה בשביל לנסות למנוע נזקים לרכבים אחרים. לפעמים ההורים שלי מאוד ממהרים ויכול להיות שבטעות הם יפתחו את הדלת חזק ולא ישימו לב ואז הפלסטיק הזה יעשה את תפקידו. אני יודע שזה מגעיל ומכער את הרכב, אני יודע שזה גם פוגע באווירודינמיות של הרכב במהירויות יותר גבוהות מ-376 קמ"ש (וכתוצאה מכך מגביר את התת היגוי פי 1.1558264), אבל הכי חשוב זה שהרכב גם ככה מכוער, עם הפלסטיק או בלי הפלסטיק, לפחות הדבר המגעיל הזה יוכל למנוע מרכב אחר (אני מקווה לטובתו שהוא נראה טוב) להפוך למכוער (או במילים אחרות, ימנע פגיעות לא רצויות ברכב אחר) ...

אני משתמש בכיסוי ,אבל , אי אפשר בכל קפיצה קטנה למכולת לשים כיסוי על האוטו.

(מה, אני גיא בתקופה האימפרזה טורבו? :wink: )

חוצמזה אפשר לחטוף גם דרך הכיסוי, זה בדוק וזה קרה.

חוצמזה יש את הבעיה בחורף שהאוטו מתלכלך במהירות מה שמונע ממך לשים כיסוי כי הכל מלא בוץ, ובצירוף העובדה שיש לך חנייה מקורה , גורם לך להשאיר את הרכב שם ולהתפלל שלא יפתחו עליו דלת של נגמ"ש.

בקשר למקרה שלך, הרכב שלך כמעט לא עשוי מפח , הוא כמעט כולו מילוי של חומר פחחות. לא הייתי דואג בקשר למכות וכאלה... :wink:

אגב, נראה לי שה"פלסטיק המסריח" יחסר לחברת הליסינג כשתצרכו להזדכות על האוטו.

נכון שאפשר לחטוף כיפופים קטנים דרך כיסוי עבה אבל לפחות הוא מונע את כל השריטות שנגרמות מכל מגע עדין בין פח לפח ...

רשמתי שבחורף אני אשתמש בכיסוי דק (כמו שהיה/יש לך- 4 עונות) שהוא לא סופג מים (בניגוד לכיסוי העבה) והוא לא כבד (בניגוד לכיסוי העבה) ...

יש לי חניה מקורה אבל זה עדיין לא יגרום לי לא לשים כיסוי על האוטו, במיוחד לאור העובדה שיש לי 2 סוחרים בבית שכל יום חוזרים עם משהו אחר הביתה, לפעמים זה רכבים רגילים אבל בד"כ זה ג'יפים או רכבים מסחריים שבקושי משאירים לי מקום להוציא/להכניס את הקורולה (ופעם אחת הם גם פגעו בטויוטה של סבא וסבתא שלי שחנתה בדיוק איפה שאני הולך להחנות את המנטה) ...

בשביל לסוע למכולת יש את הקורולה ליסינג, עד שהרכב שלי יתחמם + להכניס ולהוציא אותו מהחניה (צריך להזיז את הקורולה בשביל להכניס ולהוציא אותו) אני כבר אספיק לעשות קניות 7 פעמים ואפילו לעשן 3 סגריות ...

את הקטע של הפלסטיק המסריח תצטרך להסביר ללביו (ש"העלים" אותו), אצלי הוא עדיין נמצא ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה לכולם וזה ממש מעצבן... אני לא מבין איך אנשים לא נזהרים... איזו חוצפה וזילזול ברכוש, אני תמיד כלכך נזהר ולא משנה איזה רכב חונה לידי, אפילו אם זה הטרנטה הכי מגעילה בעולם אני פותח לאט ובעדינות...

כמובן שאני מחפש מקומות עם עמוד או קיר בצד אחד... מה שמבטיח חצי ביטחון, חוץ מזה אני גם מעדיף לרדת קומות או ללכת ברגל יותר ולמצוא מקום מבודד ולא עמוס מידי ובתור ההגנה הטובה ביותר אני מחזיק עוד רכב.....(קליאו) ומשתמש בו לנסיעות בעיר וכשאני יודע שאני הולך לחניון צפוף באיזה קניון או מקום בעייתי אחר מבחינת חניה, הקליאו רשמית של אמא שלי אבל היא אף פעם לא נוסעת איתה, היא משמשת גם לנסיעות לחדר כושר ולכדורסל שאני דיי מזיע אחרי זה... (כמובן שאני שם מגבת, אבל לשלי אני לא נכנס בלי מקלחת)

כל זה לא עזר ויש לי אחרי שנה ו-9 חודשים על הכביש יש לי איזה 3 שריטות קטנות ממכות של דלתות... איך אני מת לתפוס על חם מישהו שעושה את זה... בכוונה או לא בכוונה זה חמור באותה מידה!!! :mad:

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק! חייבים לקרוא!

עד הסוף!!!

רוצים לשמוע משהו מטריף :evil: ?

יום אחד אני מחכה לחברה שלי באוטו בחניה מסודרת..

מאחוריה יש חניה פנויה החניות היו ככה שהאוטו חונה במאוזן לכביש.

קיצר מגיע אישה .. כן כן אישה... מנסה לחנות את הרכב שלה עליי. אני בדרך כלל "סומך" על אנשים שמחנים אבל -> שנייה לפני שהיא פוגעת בי ואני מתכוון שנייה אני מצפצף לה וממש הצלתי את האוטו משיטת ה-"חכי עד שתכי" שהנשים משתמשות בחניות... אוקיי.. היא מתייאשת ונוסעת(החנייה מאחורי די קטנה)

החברה מתעכבת עוד 2 דק'..

מגיעה עוד אישה! (כן כן אישה).. מנסה לחנות שוב מאחוריי.. טסה ברוורס (אני אישה לא?)

מאטה לאט לאט אני רואה במראה האחורית שהיא משתמשת בשיטה... מחכה... אומר מה שוב נצפצף??..... בום!

הז#$ה נכנסת בי... ולא ברכות... בנדיבות...

מזל שהמכה היתה "נקייה" הכוונה פגוש שטוח לפגוש שטוח.. ככה שהנזק עם בכלל הוא לא גדול... זה מסוג הדברים שמרתיח אותך... זה לא שהיא לא שמה לב אלא פשוט נסעה ונכנסה בי.. לא מספיק לאט מסתבר... :shock: תסתכלי מפגרת!...

קיצר אתם אומרים טוב מה חדש ...???

אני יוצא מהאוטו בכריזה... במיוחד שזאת השנייה ב-5 דק'!! (מהראשונה ניצלתי)...

נחשו מה קורה... האישה יוצאת מהאוטו, אני יוצא בקושי מספיק להוציא מהפה "היי את ..."

והיא פולטת באנגלית (כנראה תיירת) תוך כדי חוסר התייחסות והתרחקות ממני ומהאוטו - מה אתה רוצה, כל ישראלי עושה את זה כל יום) זה תירגום- יענה מה אני בכלל יוצא אליה (ולא הספקתי להוציא מילה היא פשוט השתיקה והממה אותי עם המשפט הזה)...

אוקיי- אומרים שהישראלים חרא של עם בחו"ל... אוקי... תסבירו לי מי מאיתנו היה דופק או חצי דופק למישהו את האוטו ולא לפחות אומר "SORRY" למרות שלא נגרם נזק....

היחס שלה הוא מה שעצבן אותי לא נעצרה לשנייה ללבן עיניינים... חבר'ה הייתי בהלם... הרגשתי מושפל באופן מוזר ובי פגעו....

אני לא רוצה להמשיך לתאר מה קרה אחרי שהיא התרחקה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק! חייבים לקרוא!

עד הסוף!!!

קיצר מגיע אישה .. כן כן אישה... מנסה לחנות את הרכב שלה עליי. אני בדרך כלל "סומך" על אנשים שמחנים אבל -> שנייה לפני שהיא פוגעת בי ואני מתכוון שנייה אני מצפצף לה וממש הצלתי את האוטו משיטת ה-"חכי עד שתכי" שהנשים משתמשות בחניות... אוקיי.. היא מתייאשת ונוסעת(החנייה מאחורי די קטנה)

החברה מתעכבת עוד 2 דק'..

מגיעה עוד אישה! (כן כן אישה).. מנסה לחנות שוב מאחוריי.. טסה ברוורס (אני אישה לא?)

מאטה לאט לאט אני רואה במראה האחורית שהיא משתמשת בשיטה... מחכה... אומר מה שוב נצפצף??..... בום!

מזל שהמכה היתה "נקייה" הכוונה פגוש שטוח לפגוש שטוח.. ככה שהנזק עם בכלל הוא לא גדול... זה מסוג הדברים שמרתיח אותך... זה לא שהיא לא שמה לב אלא פשוט נסעה ונכנסה בי.. לא מספיק לאט מסתבר... :shock: תסתכלי מפגרת!...

נחשו מה קורה... האישה יוצאת מהאוטו, אני יוצא בקושי מספיק להוציא מהפה "היי את ..."

והיא פולטת באנגלית (כנראה תיירת) תוך כדי חוסר התייחסות והתרחקות ממני ומהאוטו - מה אתה רוצה, כל ישראלי עושה את זה כל יום) זה תירגום- יענה מה אני בכלל יוצא אליה (ולא הספקתי להוציא מילה היא פשוט השתיקה והממה אותי עם המשפט הזה)...

אוקיי- אומרים שהישראלים חרא של עם בחו"ל... אוקי... תסבירו לי מי מאיתנו היה דופק או חצי דופק למישהו את האוטו ולא לפחות אומר "SORRY" למרות שלא נגרם נזק....

היחס שלה הוא מה שעצבן אותי לא נעצרה לשנייה ללבן עיניינים... חבר'ה הייתי בהלם... הרגשתי מושפל באופן מוזר ובי פגעו....

רק דבר אחד בקשר לזה.. אני לומד במקום עמוס, אין חניה, קשה, קשה... ולכן נחמד לראות אנשים מחנים.. בכל אופן, לאחרונה ראינו מחזה נחמד.. מגיע גבר (כן כן, גבר) מנסה לחנות ברוורס במקום דווקא די גדול, עם אפלאוז.. מנסה, מנסה, מנסה, עושה פדיחות.. עוזב ומוצא מקום אחר..

באה אישה (כן כן, אישה), נכנסת בול מהפעם הראשונה.. מוסר ההשכל - NASHNASH, תרגיע... לא עניין של נשים/גברים... לא חשוב צבע וצורה, כל חרא מסריח.. ולא חסר חרא על כל סוגיו על הכבישים בארץ, ולא רק..

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה... אני איתך...

אני כמובן לא מתייחס לכל הנשים ובטוח שיש הרבה גברים שגם לא יודעים לנהוג...

פשוט כל פעם שאני רואה , ואגב היום פשוט ראיתי במו עיניי אישה מטומטמת מורידה קטנוע - בימיאה מחניון... לאור יום שהכביש פנוי?!?!?!?!?!?.....

אין תשובה לזה חוץ מזה שהיא אישה (או גבר)...

סתם אנשים... פשוט עם מדברים באחוזים אין ספק שנשים גורמות להרבה יותר תאונות/מפגשים/תקלות/הפרעות/עצבים/מה שתרצו, בכביש.....

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק! חייבים לקרוא!

עד הסוף!!!

החברה מתעכבת עוד 2 דק'..

רק דבר אחד בקשר לזה.. אני לומד במקום עמוס, אין חניה, קשה, קשה... ולכן נחמד לראות אנשים מחנים.. בכל אופן, לאחרונה ראינו מחזה נחמד.. מגיע גבר (כן כן, גבר) מנסה לחנות ברוורס במקום דווקא די גדול, עם אפלאוז.. מנסה, מנסה, מנסה, עושה פדיחות.. עוזב ומוצא מקום אחר..

באה אישה (כן כן, אישה), נכנסת בול מהפעם הראשונה.. מוסר ההשכל - NASHNASH, תרגיע... לא עניין של נשים/גברים... לא חשוב צבע וצורה, כל חרא מסריח.. ולא חסר חרא על כל סוגיו על הכבישים בארץ, ולא רק..

המסקנה היא אחרת : לומד איתך קוקסינל ... :lol:

היום נראה לי שניתוחים לשינוי מין אפשר לעשות בכל פינת רחוב :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...