Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק: מכירה בלבד של רכבים קלאסיים. תגובות / מו״מ שאלות ימחקו. פנו למפרסם ולא בלוח

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה או החלפה במשהו קטן

אולדסמוביל דלתא רויאל קופה שנת 78 מנוע 8V

האוטו בהתחלת שיפוץ ,משאבת מים שופצה ,מערכת החשמל שופצה ,הוחלפו פנסי חזית, דוד אחורי חדש ,

אני מחפש רכב קטן 4 צילנדר , הפרויקט הזה גדול עלי

האוטו נימצא בקריות

0525702260 לירוי

attachment.php?attachmentid=194568&stc=1&thumb=1&d=1269973717 attachment.php?attachmentid=194569&stc=1&thumb=1&d=1269973717 attachment.php?attachmentid=194570&stc=1&thumb=1&d=1269973717 attachment.php?attachmentid=194571&stc=1&thumb=1&d=1269973717

מחיר מבצע 11000 שח

אפשרות החלפה גם באופנוע או וספה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רנו חדשה יד ראשונה מאדם שלא נסע כמעט ברכב. הרכב במב מעולה חדש 12.000 קילומטר המחיר המבוקש 8.000 אלף לתדלק ולנסוע גמיש לרצינים

כמה תמונות

נמכרררה היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החיפושית הזו ראיתי אתמול, אין לי קשר, ואין לי מושג כמה רוצים- אך היא נראית לי במצב סביר בהחלט בתור פרוייקט לשיפוץ- לא הבחנתי בחלודות קשות ועמוקות, לפחות בחלקים הנראים לעין! מצטער על ה"איכות"- צולם בפלאפון בחניון התת-קרקעי...

גלוק447.jpg

גלוק448.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החיפושית הזו ראיתי אתמול, אין לי קשר, ואין לי מושג כמה רוצים- אך היא נראית לי במצב סביר בהחלט בתור פרוייקט לשיפוץ- לא הבחנתי בחלודות קשות ועמוקות, לפחות בחלקים הנראים לעין! מצטער על ה"איכות"- צולם בפלאפון בחניון התת-קרקעי...

גם בפתח תקוה יש חיפושית לבנה יפיפיה עם שלט למכירה.

עומדת ברחוב העצמאות בפתח תקוה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה

אופל אסקונהb 1600

אחרי פחחות וצבע .מנוע משופץ.לפני הרכבות

05022900605

חיים

שלום.

א} המס' פלא שגוי

ב} אם הרכב הוא האופל הצהוב של חיים החרט אני ממליץ בחום,

רכב במצב מדהים מושקע חבל על הזמן.

אם תרצה את הפלא הנכון של חיים יש לי אותו.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה/החלפה:

פולקסוואגן ווריאנט שנת 1965' עם רשיונות מוסדרים

הרכב ללא מנוע, מצב הפח סביר עד טוב (אין רקבונות).

הרכב הוא מסוג "אוטו לחם" ללא חלונות אחוריים מה שהופך אותו לנדיר, ע"מ להמחיש כמה קיבלתי הצעה של 800$ לחלונות האחוריים בלבד (רק כדי לחתוך ולהעביר אותם). מה שמייחד את הרכב עוד יותר הוא שיש לו כסאות אחוריים (יש כסאות אך אין חלונות).

הנה לינק לדיון בנושא הרכבים הללו:

http://www.thesamba.com/vw/forum/viewtopic.php?t=389465

יש לי הרבה חלקים חדשים (NOS) וחלקים משומשים שרכשתי עבור הרכב.

הנה תמונות של הרכב:

http://s771.photobucket.com/albums/xx355/funkynaor/VW3/

כל חלקי הרכב למעט מנוע קיימים (יש גיר ועוד גם אם בתמונה נראה כי הם חסרים).

המחיר בה.פ (אל דאגה, הוא לא גבוה יותר ממחיר פלאפון חדיש :lol: )

אני מוכן להחלפה ברכב אחר/קטנוע או אופנוע אספנות או חדש.

נאור,

DSC00319.jpg

IMG_5333.JPG

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

מובא כשירות לחובבי וולבו ישנות:

פגשתי אדם שיש לו וולבו מודל 68, מנוע 2000, גיר אוטומאט כמובן.

הרכב נראה סביר מאד יחסית לרכב שלא נסע כבר תקופה ארוכה.

ה-בעיה של הרכב, זה שמצב הניירות שלו, לא ברור.

האדם אותו פגשתי טוען שרכש את הרכב מחֶברה לפני כך וכך שנים, אבל הרכב לא בבעלותו הרשמית.

(אני לא זוכר בדיוק את הסיפור)

הוא אינו יודע על שם מי הרכב.

לרכב אין מספרי רישוי משום מה:roll:

הוא מספר שפעם בעזרת קשרים במשטרה הוא הצליח להשיג ניירת כלשהי ואת מספר הרישוי של הרכב, אבל זה אבד לו במרוצת השנים ושוב אינו יודע מה קורה עם זה. ככל הנראה בעזרת מספר השלדה.

הרכב עומד בחניה פרטית ומוצלת שלו. מדובר במושב במרכז הארץ.

הרכב מבפנים נראה כמו רכב שלא נסעו בו המון זמן, אבל לא ראיתי נזקים.

יש לציין שהייתי עם משקפי שמש אופטיים שמטבע הדברים לא יכולתי להסירם, ולא יכולתי ממש לראות כמו שצריך.

הבודי במבט מרפרף וראשוני נראה במצב סביר. לא ראיתי רקבונות או חלודות, אבל כן ראיתי נסיוניות תיקון כאלה.

כלומר חומר פחחים שלא הורידו בנקודה מסויימת במכסה תא המטען.

ייתכן והיום אהיה שם שוב, והפעם אם ייצא לי ללכת, אקח עימי מצלמה.

הוא מספר שהרכב מאד רך ונוח לנסיעה. בתקופה שהוא עוד היה נוהג בו.

הוא לא מעוניין למכור את הרכב לחלקים. רק למישהו שרוצה לשפץ את הרכב ולנסוע בו.

לטענתו, המנוע תקין, אך לא הונע זמן ממושך מאד. (אם אזכור, אשאל מתי פעם אחרונה הרכב הונע)

אז אם זה מעניין, תודיעו, ואקשר בניכם.

או, אם למישהו יש רעיון איך אפשר לגלות מה מספר רישוי של הרכב הזה ומי הבעלים הרשום של הרכב

גם מוזמן לסייע בעניין, ואולי הוא עצמו ישמיש את הרכב. (הוא התייאש בגלל עניין הניירת שהוא לא יודע איך לארגן)

אני מתנצל שאני לא זוכר כ"כ את פרטים, פשוט היה שם גם רכב אמריקאי ענק ויפיפה שיותר משך את תשומת ליבי:wink:

(ולא, הוא לא שייך לאדם הנ"ל)

הרכב סתם עומד ומעלה אבק.

אם יש פה מישהו שמעוניין ברכב כזה, ויש לו יכולת לברר מצב ניירת של רכב ומה מצבו ואם ניתן בכלל להשיבו לכביש.

אז אם יש דרך להציל את הרכב, זה יהיה מאד נחמד.

אני מניח שהתעסקות עם רכב כזה היא רק ל"שועלי קרבות" ותיקים, לא בגלל שיפוץ, אלא בגלל ניירת.

(אם זה אפשרי בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...