Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן - בעיות אמינות?

yigalsh
שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שיטוט בפורום הבנתי שרנו מגאן היא בחירה מצוינת, במיוחד מבחינת מרווח ובטיחות ששניהם חשובים לי מאוד. גם על צריכת דלק שמעתי דברים טובים ואם יש למישהו מה להוסיף בנושא אשמח לשמוע.

הבעיה היחידה היא האמינות, קשה לשים את האצבע על בעיה ספציפית אבל השמועות מדברות על זה שהיא מבלה הרבה יותר במוסך מיפניות. השאלה היא האם זה אפקט "עדר" של עם ישראל שאוהב יפניות או שיש דברים בגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון כן- אפקט העדר.

אבל, וזה אבל גדול, שמעתי על בעיות אמינות בגיר האוטומטי. מעבר לזה - אחלה בחירה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי 2004 בשנת 2004. תוצרת טורקיה. אחרי 7 חודשים חחשבתי שהיא תתפרק. איכות הרכבה על הפנים.

היו לי ב7 חודשים הנ"ל 2 תקלות קטנות ומאצבנות.

מה שכן אחרכ כך קבלתי לסוף שבוע מגאן .2007 היא היתה עם לוח שעונים שונה, דלת איבזור אבל הרבה יותר כיפית לנהיגה. (זריזה יותר) אבל אין לי מושג לגבי איכות הרכבה. אי אפשר להבין ביומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל. מודל 2007 הוא לאחר מתיחת הפנים. יש הבדלים קלים מבחוץ והבדלים קצת יותר רציניים מבפנים.

אני מציע שתקרא שרשורים אחרים שמדברים על המגאן (יש אחד די למעלה בפורום הזה).

עריכה: הנה קישור:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=233341

לא הכל עדר בגלל שאומרים שזה עדר. מודל 2007 ספציפית, מנסיון שלי לפחות, סובל במידה מסוימת ממחלות ילדות.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו בחברה שני מגנים 2007 ושניהם תוך שנה סיימו יום עבודה שלהם על גרר.

אחד עם בעיית גיר ושני עם שרשרת תזמון קרוע...

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות שלהם נושקת לאפס , איני יודע על איזה שנתונים אתה מדבר אבל השתנונים של 99-01 ממש על הפנים במיוחד הדיזל.

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה : CX25GTI תמיד בעד הצרפתיות (נוכחתי לדעת שכל אחד שאומר שצרפתיות לא אמינות ויפניות כן, הוא מגיב כאחד שלקח זאת ללב).

אני אישית לא מתייחס לתגובות האלו.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה : CX25GTI תמיד בעד הצרפתיות (נוכחתי לדעת שכל אחד שאומר שצרפתיות לא אמינות ויפניות כן, הוא מגיב כאחד שלקח זאת ללב).

יש לו גם תמונה של סיטרואן בפרופיל אבל זה לא אומר שלא צריך להתייחס לדעה שלו, אם הוא אוהב מכוניות צרפתיות כנראה יש לו סיבה.

ולענייננו: אני משער שזה מאוד תלוי במי נוהג ברכב ואיך הוא מטופל, אני גם לא מתכוון להתקרב לרכבים שיותר משלוש שנים על הכביש אז אני מקווה שזה ישחק לטובתי בנושא האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות שלהם נושקת לאפס , איני יודע על איזה שנתונים אתה מדבר אבל השתנונים של 99-01 ממש על הפנים במיוחד הדיזל.

האם כבודו מדבר מניסיון ?

אני בדיוק השבוע סגרתי 300 אלף ק"מ עם רנו דיזל מהשנים המדוברות. היו כמובן בעיות כאלו ואחרות, אבל ממש אי אפשר להגדיר זאת "אמינות שואפת לאפס", ואצלי מנוע, ראש מנוע, גיר, אלטרנטור, סטרטר, מדחס, וחלקים רבים אחרים עדיין מקוריים ולא הוחלפו.

300KKM.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כבודו מדבר מניסיון ?

אני בדיוק השבוע סגרתי 300 אלף ק"מ עם רנו דיזל מהשנים המדוברות. היו כמובן בעיות כאלו ואחרות, אבל ממש אי אפשר להגדיר זאת "אמינות שואפת לאפס", ואצלי מנוע, ראש מנוע, גיר, אלטרנטור, סטרטר, מדחס, וחלקים רבים אחרים עדיין מקוריים ולא הוחלפו.

היה לי רנו בנזין אוטומטי, משנת 99, יד שניה מטופל לפי הספר! הלך מנוע. הלך גיר. נשברו 3 מנגנוני חלונות. הוחלפו חיישנים במנוע בתדירות של פעם בחודשיים שלושה. נבלה מארץ הנבלות. האוטו טופל במוסך המרכזי של קרסו בריב"ל בתל-אביב. כל האמור בתקופה של שנה וחצי!!!

במחיר הכולל של עלות הרכב - קניה + תיקונים וטיפולים הייתי קונה רכב חדש!

לאחי היתה מגאן בליסינג. מודל 2006. הלך גיר.

כעת תחליט אתה אם אתה מחפש כזו מציאה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל.

אתה רומז שאני מגיב לכל אחד שאומר שיפניות זה זבל ושאני לוקח זאת ללב ? לחדש לך שאני שונא מושבע של טויוטה ומאזדה, שאני חושב שלסוזוקי אין שום עתיד, שסובארו חברה כושלת ללא תקציב שעדיין אני איכשהו מתחבר לרכביה, ושהונדה היא החברה היחידה היפנית שלדעתי יש לה עתיד ורוד ?

לא סתם רכשתי פולקסוואגן, בזמן שהייתי יכול לרכוש טויוטה היילקס \ מאזדה 5 (בחירות שונות מסיבות אישיות) ולא סתם רכשתי משאית תוצרת רנו בזמן שיכולתי ללכת לקנות וולוו או איסוזו 12 טון, כי גם אני חושב שהאירופאיות טובות מהיפניות (ווולוו חולקת מכלולים עם רנו, אז מה זה משנה), ואני עדיין בדעה שאתה לוקח כמעט תמיד ללב כל תגובה בה צרפתיות נאמרות לשמצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רנו בנזין אוטומטי, משנת 99, יד שניה מטופל לפי הספר! הלך מנוע. הלך גיר. נשברו 3 מנגנוני חלונות. הוחלפו חיישנים במנוע בתדירות של פעם בחודשיים שלושה. נבלה מארץ הנבלות. האוטו טופל במוסך המרכזי של קרסו בריב"ל בתל-אביב. כל האמור בתקופה של שנה וחצי!!!

במחיר הכולל של עלות הרכב - קניה + תיקונים וטיפולים הייתי קונה רכב חדש!

לאחי היתה מגאן בליסינג. מודל 2006. הלך גיר.

כעת תחליט אתה אם אתה מחפש כזו מציאה.

אתה מזכיר לי את חבר שלי ב2005, כאשר קיבלתי את המאגאן הראשונה שלי, הוא נסע אז על קורולה 2004, צחק עלי ואמר לי שהוא יבוא לחלץ אותי בכל פעם שאני אתקע עם הצרפתיה שלי.

אחרי שנה נקראתי לחלץ אותו בכניסה לחיפה, נדלקו לי כל המנורות והמנוע כבה אמר לי הבחור .., מיותר לציין שהמנוע הוחלף על ידי טויוטה..

אני כבר נושק ל 200K עם המאגאן השניה שלי ולא מכיר את כל סיפורי האימים על גירים, בעיות חשמל וכדומה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...