Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת קופה 40k

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 5684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפונטו אינה קופה.

סיכון? למה?

בהנחה שהרכב טופל כראוי, אין חשש לבעיות.

עם הרכב מטופל טוב ומגיע במצב טוב אין למוכר סיבה למכור אותו הרבה מתחת למחירון,ועם עה זאת אז כנראה שיש איזה תחבולה בעניין,כנראה איזה עבר של תאונות,ק"מ גבוה מאוד וכיוצא בזה...

דרך אגב כמו שאמרת הפונטו אינה קופה,ואני לא אוהב איך שהיא נראית אז מורידים אותה מהפרק.

אני מעוניין במגאן קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השנתון של הונדה esi 3 דל' נמוך יחסית למגאן,וגם סיויק נחשב בחברות הביטוח כרכב "גניב" ולכן הביטוח יקר מהרגיל לפי מה שהבנתי מהסוכן.

נ"ב:

קצת חיפוש ביד 2 מראה שהמגאן 2.0 הוא רכב נדיר (3 מוכרים בלבד),וגם שלושתם הרכב הוא בסביבות היד 7.

יש מגוון רחב של מגאן 1600 חלקם יד 4-7 ויש גם מציאות יד 3 ומטה אבל שנתון 98 ומטה והמחיר קצת חשוד...

המגאן מתחיל להיראות לא מציאה של ממש...

מה דעתכם?

אני ממש מבולבל כרגע,הרכב הכי טוב הוא גם נדיר.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדר, ככל הידוע לי יובאה באופן סדיר רק MX3 עם מנוע V6 יחיד 1.8 סמ"ק עם כ-130 כ"ס.

תקן אותי אם אני טועה.

גם לי יצא לנהוג על הרכב הזה, למנוע יש צליל נחמד וטיפוס יפה ולסל"ד גבוה,

אבל הוא לא הרגיש חזק כפי שאתה מצפה מ-V6 על רכב קטן.

XperT, פולו GTI מאוד קשה למצוא ב-40K, המחירים שלהם סביב ה-50K, גבוה מידי, לא כל כך מוצדק לדעתי.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדר, ככל הידוע לי יובאה באופן סדיר רק MX3 עם מנוע V6 יחיד 1.8 סמ"ק עם כ-130 כ"ס.

תקן אותי אם אני טועה.

גם לי יצא לנהוג על הרכב הזה, למנוע יש צליל נחמד וטיפוס יפה ולסל"ד גבוה,

אבל הוא לא הרגיש חזק כפי שאתה מצפה מ-V6 על רכב קטן.

XperT, פולו GTI מאוד קשה למצוא ב-40K, המחירים שלהם סביב ה-50K, גבוה מידי, לא כל כך מוצדק לדעתי.

אתם עדיין דנים בנושא הmx3,ואני רוצה להזכיר שהיא ירדה מהפרק.

הפולו אכן מעל המחירון,המנוע רק 1600 שזה נמוך מול הנתונים של ה2000 במגאן,והיא קופה...

אני רוצה רק חוות דעת לגבי מגאן קופה!

אלא עם יש רכב אחר בסגנון של 3 דלתות קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שלה 37,900

עד כמה שבדקתי . תנסה להוריד את הבן אדם ולהחזיר אותו למציאות שמעל המחירון לא משלמים אפילו אם הרכב מהחברה

והיא יותר חזקה מהמגאן לפי דעתי ויותר מהנה מהמגאן . היתה לי מגאן קופה כרכב ראשון . פשוט סיוט . הרכב הזה סחט ממני כל שקל שהיה לי . וכנל כל מי שאני מכיר עם אותו הרכב .

אבל המגאן קופה , מאוד בטיחותית!!!!!!! מניסיון!!!!!

Lexus Is250 - The Presuite Of Perfection

BMW 330ci E93 - The Ultimate Driving Machine:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שלה 37,900

עד כמה שבדקתי . תנסה להוריד את הבן אדם ולהחזיר אותו למציאות שמעל המחירון לא משלמים אפילו אם הרכב מהחברה

והיא יותר חזקה מהמגאן לפי דעתי ויותר מהנה מהמגאן . היתה לי מגאן קופה כרכב ראשון . פשוט סיוט . הרכב הזה סחט ממני כל שקל שהיה לי . וכנל כל מי שאני מכיר עם אותו הרכב .

עכשיו שינית את דעתי לגמרי.

לגבי הפולו המחירון עדיין גבוה אני צריך יישור קו וכדומה,ולפי מה שידוע לי רכב גרמני שווה חלפים יקרים וצריכת דלק גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך , ברגע שתקנה אחת שמורה במצב מצוין היא תהייה מצוינת , בכל אוטו ברגע שאתה מחפש כוח כמו שאני רואה אתה תוציא המון כסף על חלקים , כי שום אוטו מכל המכוניות פה במיוחד אחרי מעל 5 שנים שהם על הכביש לא בנויות לקריעה כי הם כבר הגיעו לבלאי של חלקים .

במיוחד הצרפתיות בעיתיות שלוחצים איתם .

הפולו הגונה מה אני אגיד לך יש לי אחת כבר קרוב לשלוש שנים ואני גם חייל , ואחלה אוטו שבעולם . צריכת דלק נמוכה וכוח זמין , חלקים קצת יקרים אבל זה כי אני מטפל במורשה.

Lexus Is250 - The Presuite Of Perfection

BMW 330ci E93 - The Ultimate Driving Machine:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שלה 37,900

הפולו כמעט ולא נמכרת מתחת ל-50K ש"ח! האחזקה שלה יקרה יחסית והיא בוודאות איטית מהמגאן. מה שכן היא מתנהגת טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי יובאה באופן סדיר רק MX3 עם מנוע V6 יחיד 1.8 סמ"ק עם כ-130 כ"ס.

תקן אותי אם אני טועה.

כפי שאפשר להסיק מתשובתי הקודמת...

(אתה טועה)

תלוי איזה מנוע V6.

K8DE אולי לא, K8ZE בוודאות כן.

מנוע ה- 1.8 V6 של מאזדה מגיע בשתי תצורות.

אתה מדבר על K8DE, אני מדבר על K8ZE החזקה יותר,

שבמקרה אני מכיר אחת כזו (ונהגתי עליה) כבר למעלה מחמש שנים.

גרסה זו יובאה בצורה סדירה לארץ, אגב, והיא נוסעת ומתנהגת טוב יותר מגרסת ה- 132 כ"ס שאתה מדבר עליה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מחקר מעמיק גיליתי שרכבי הקופה הטובים בתקציבי עם או נדירים או שחוטים.

החלטתי לעבור לרכבים בעלי 3 דלתות (האצ'בק)איזה אתם ממליצים?

מה לגבי פיאט בראבו?

בתור פיאט אני מניח שהטיפולים והחלפים קלים להשגה.

מהי צריכת הדלק?

אני יכול להשיג בקלות אחת מעל שנת 2000 ועוד יישאר בצד סכום נאה,האם כדי לשקול את הרכב הזה בכלל?מישהו נהג בו,בעלים של רכב מהדגם הזה?

אולי אפילו מיצובישי קולט?

עדיפות ליפניות ותציעו מה שאתם חושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב אציע את הפונטו HGT.

רכב מודרני יותר מהבראבו. גם בטיחותי יותר.

חיפשתי את הרכב ביד2 מודעה אחת בלבד!

ד"א עם כבר אני הולך על רכב 3 דל' במקום קופה אני מוריד את התקציב ל30k,הייתי מוכן להשקיע עוד 10k בשביל הפוזה של הקופה אבל שהיא ירדה מהפרק כך ירד גם התקציב,ב10k האלה אני יעשה יישור קו,ביטוח,ואולי יוסיף איזה ספויילר נחמד או ג'אנטים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...