Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר חשוב, שנתון או ק"מ?

צ'פי
שימו לב! השרשור הזה בן 2864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקי-מבחינת מחיר אין הבדל גדול כאשר אמכור...

מה לגבי התעניינות מצד קונים?לי יש רתיעה{אין לי הסבר הגיוני מדוע}מרכב שהוא יד שנייה גם עם מעט ק"מ..

אני תמיד אחפש רכב מיד ראשונה{וגם זה במידה ולא ארכוש רכב חדש מהסוכנות}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

יכול להיות שזה נשמע מוזר אבל האם יש סדר עדיפות ברור לגבי מספר הידיים של הרכב -קילומטרז'-גיל הרכב?

אשמח לשמוע אם יש למישהוא מהמבינים דעה בנושא

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה משהו חד וחלק,רכב יד 2 זה מכלול של דברים,כמובן יד,ק"מ,מצב הרכב,היסטורית טיפולים.

למשל רכב בן 7 יד 1 עם ק"מ 80 אלף אך לא שמור וללא היסטורית טיפולים יהיה פחות עדיף מאותו רכב יד 2 עם 100 אלף אך שמור עם טיפולים מתועדים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב רגיל מחליף יד כל שנתיים עד ארבע.

כלומר רכב בן עד שנתיים צריך להיות יד ראשונה (0 ידיים קודמות), רכב בן ארבע צריך להיות יד ראשונה או שניה וכך הלאה.

כל חריגה אמורה להתבטא במחיר. דוגמא קיצונית: רכב בן שמונה שהוא עדיין בבעלות המקורית (0 ידיים קודמות) אמור להמכר מעל המחירון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה היא בעיקר על העדפות לרכישה, ופחות על המשמעות של המחירון.

זה מאוד תלוי תקציב וגיל. הרכב צריך להיות בשימוש סביר.

אם הרכב נקנה למשל מחברת ליסינג כיד שנייה 0 ק"מ, אני לא רואה בעיה שימכר כעבור 2-4 שנים במקביל לרכב שנקנה מהיבואן (אבל עדיין תהיה הפחתה במחירון).

מאוד תלוי כמה זמן הרכב היה אצל היד האחרונה, ואיך תוחזק. חשוב עוד יותר לוודא שקונים את הרכב מהבעלים שלו ולא מאיזה סוחר שיעלם חצי שנייה לאחר שיקבל את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש סדר עדיפות ברור לגבי מספר הידיים של הרכב -קילומטרז'-גיל הרכב?

עדיף רכב כמה שיותר חדש, עם כמה שפחות קילומטרים, במצב הטוב ביותר, במחיר הזול ביותר.

אלו ארבעת הפרטמטרים הקובעים.

לא תמיד כולם מתקיימים, ואתה תחליט מה חשוב לך בהתאם לתקציבך ולהיצע בשוק.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולזה תוסיף עוד כמה פרמטרים - כמה אתה צפוי לנסוע אחרי הרכישה, תיעוד הטיפולים, מצב חיצוני, פנימי ומכאני, קרבת הטסט, האם היו תאונות, כמה זמן הכוונה להחזיק את הרכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק להיות עורכי דין, בתשובות של תלוי ואיך וכל מקרה לגופו, אז בהנחה של אותו מקרה ואותו גוף.

בתחום ההגיוני, אני מעדיף שנתון על קילומטראז', המכוניות המודרניות בנויות לנסועה גבוהה מאוד, אולם את נזקי הגיל אי אפשר לעצר. עם השנים גומיות מתייבשות ופלסטיק מתחיל לקרקש, רכבים ישנים שלא נסעו בהם עדיין נראים גרוטאה.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר? עורכי דין?

אני נוסע 35 אלף קילומטרים בשנה ומוכר את הרכבים בסביבות 200 אלף קילומטרים - מעדיף שנתון אחד פחות אבל עם קילומטראז' נמוך.

אז כן - כל מקרה לגופו, עם כל הפרמטרים שרשמתי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...