Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות יולי - ספטמבר 2008

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי מה מיוחד או מעניין בטרנזיט האדומה?

מדובר בטרנזית סתמית לחלוטין שכמוה מסתובבת בימים אלה עוד כמה מאות על הכבישים.

הטרנזיט האדומה ה"סתמית" הזו היא פליטת שנות ה80', הדור השלישי של הטרנזיט.

בפעם האחרונה שראיתי אחת כזו היה באבט"ש ברמאללה, ששמשה בתור מונית מאולתרת. אין עוד הרבה חיות כאלה. כולן עברו חיים קשים בטרם החזירו את נשמתם בגרגור טרנזיטי אופייני.

תמונה מימים יפים יותר

cn74.jpg

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הראשונות הגיעו בשנת 86.

איך אתה קובע, שהיא עם מנוע בנזין ?

אם קצת דימיון, אפשר לזהות על הדלת האחורית את הכיתוב 2.5DIESEL.

עד כמה שאני זוכר, לדגמי בנזין לא היום מדבקות שמציינות סוג מנוע.

צודק, כנראה כתוב דיזל, לא שמתי לב- אז, זו לא אותה אחת, שאני מכיר! ה"היא", כשאני חושב על זה- שנת 86... אבל מאד דומה!

אגב, אתה בטוח, שב-86- אני כמעט בטוח, שהייתה לפני כמה שנים אחת נטושה בבת-ים, שנת 83! אבל יכול להיות, שטעיתי...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור ילדים בקיבוץ גדלנו על הטרנזיטים האלה , עד היום לפעמים משתרבב לי טרנזיט כשאני רוצה להגיד ואן.

סיירה , הריקשה למברטה זה בקיבוץ כלשהו?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, כנראה כתוב דיזל, לא שמתי לב- אז, זו לא אותה אחת, שאני מכיר! ה"היא", כשאני חושב על זה- שנת 86... אבל מאד דומה!

אגב, אתה בטוח, שב-86- אני כמעט בטוח, שהייתה לפני כמה שנים אחת נטושה בבת-ים, שנת 83! אבל יכול להיות, שטעיתי...

גנא, הטרנזיט דור שלישי הושקה בינואר 1986

אגב,

רואים אותך היום?

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור ילדים בקיבוץ גדלנו על הטרנזיטים האלה , עד היום לפעמים משתרבב לי טרנזיט כשאני רוצה להגיד ואן.

בבית השיטה.

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריקשה (ליתר דיוק-מה שנשאר ממנה) שייכת לחבר, ולא למכירה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנא, הטרנזיט דור שלישי הושקה בינואר 1986

אגב,

רואים אותך היום?

מסתבר, שלא...:? איך היה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריקשה (ליתר דיוק-מה שנשאר ממנה) שייכת לחבר, ולא למכירה...

לא רציתי לקנות ,רק טענתי באוזני חבר שרק קיבוצניקים יכולים לצבוע ריקשה כמו ג'ון דיר , והוא טען שזה לא נראה שהצילום בקיבוץ.

אגב אנחנו צבענו רומני (סוג של טרקטור ) ככה אבל בהרבה פחות אומנותיות.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנזיט חום שנת 83' אם זכרוני אינו מטעיני, בחדרה צמוד לרבנות.

לרוב נמצא שם בשעות היום.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים היא שמה, מפורקת, לא למכירה.

אתה בטוח שהיא פורד? אם אני זוכר נכון זה היה אפאצ'י.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטבריה, אלפא 164 שחורה נראית נטושה לחלוטין, ובהמשך נצפתה אופל קאדט מודל 87 גם היא נטושה כבר מ"ס לא מועט של חודשים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...