Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת genesis לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 5878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דניאל , אם אתה רוצה לקבל מחירים תדבר עם היבואן במקום לקבל תשובות וסכומים שאנשים זורקים באוויר. אתה מדבר פה על ציוד ברמה הכי גבוהה שיש ולרוב האנשים אין ניסיון בנוגע לציוד הזה.

אם אתה רוצה לקבל מושג מה סדר גודל העלות של הרכיבים האלו תעשה חיפוש בגוגל ותמצא אתרים (בעיקר באנגליה) שמוכרים את הציוד הזה וכך תקבל רושם מה סדר גודל עלות לרכיבים האלו.

ולכל האנשים שזורקים מחירים לאויר בלי באמת לדעת - תחשבו לפני שאתם מגיבים סתם. אם לא יודעים לא צריך להגיב סתם ולהטעות אנשים.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוו קיייי

תודה רבה לכולם

head unit : clarion hx-d2 | amplifier :sinfoni amplitude 90 . sinfoni prestigio . sinfoni shadow 50 |component: sinfoni series S

| subwoofer :sinfoni s1000sw sinfoni phaser pro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואל קלאס A עולה 1500 פאונד בחול

דואל אקסטרים 900 פאונד .

גנסיס אבסולוט 2.2 עולה 2200 פאונד X 2 שווה 4400 פאונד

גנסיס אודיופיל 230 X2 שווה 460 פאונד

נכון לעכשיו הלירה היא כ6.6 שח

אז נשאר לנו 7260 פאונד כפול 6.6

47916 שח

לפני מיסים ומשלוח

שזה כעוד כ 35 %

סה"כ 64,700 ז"א 65 אלף ש"ח לפני התקנה ואביזרי התקנה , וHU מתאים והולם(הכל ביבוא,שזה בד"כ הכי זול )

ובכן .....כל המטורפים שזרקו מחירים באויר שיתנצלו (שזה אני ואלי עם המחירים הגבוהים)

מצטער גבר ,זה לא 60K כמו שציינתי בהודעה הקודמת(הייתי עדין ) ... זה 80K כולל התקנה חיווט ואיטום כיאה לציוד הזה(במקרה שתקנה מחול ,בארץ ... תדבר עם היבואן ונשמח לעדכון) .

עכשיו על בסיס זה אתה מוזמן לשוחח עם היבואן :)

אגב אני מתנצל ... אלי תורך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן באמת ניראה לי אני ירד מזה אחרי שהבנתי במה מדובר

אולי אני ילך על genesis אבל ברמה יותר נמוכה

בכל מקרה תודה רבה על המידע

head unit : clarion hx-d2 | amplifier :sinfoni amplitude 90 . sinfoni prestigio . sinfoni shadow 50 |component: sinfoni series S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה צריך לפרט מחירים בשביל שתאמין שזה יקר.

לעופר ויוסי: אם אתם משיגים במחירים יותר נמוכים ממה שהזכרתי אני ואלי ומתן אז תעדכנו את כולם יא קמצנים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש עזר לי הפרוט של המחירים כי עכשיו אם אני יחשוב לקנות כזאת מערכת אני ידע על סדר גודל של מחירים

ואז אני יראה מה המחיר הכי טוב שאני יכול להשיג ביחס למחירים האלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...